• hastur araçları
  Ankara Ufuktepe  Nakliyecisiyiz.
  Evden Eve Nakliyat İşinde Sorunsuz Hizmetkarınız..
  Ekonomik Fiyatlara Gelin Bizimle Taşının..
 • bütün evden eve resimleri
  Ufuktepe Hastur İle..
  Eknomik,Garantili,Sigortalı,Ambalajlı,Asansörlü
  Evden Eve Nakliyatta Profesyonel Tercihiniz..
 • bütün evden eve resimleri
  Nakliyeciliğimiz Ortada..
  Galerimize Girerek Yaptığımız Hizmetlerimizi Detaylı İncele..
AYLIK HİZMET GÖRSELLERİMİZ
 • ambalajlanma yapan elenımız
 • eşya taşıyan eleman
 • yükselen asansör ile eşya taşı
 • istiflenmiş nakliye kamyonu
 • paketleme yapan eleman
 • paketlenmiş eşyalar
 • kırmızı patpatlı eşyalar
 • asansörle eşya indirme
Nasıl Taşıyoruz?
Ücretsiz Expertiz Raporu

Müşterilerimizin bizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak ücretsiz expertiz talebinde bulunarak daha ekonomik ve daha etkin bilgiler ile uygun bir fiyat oluşumunu sağlaya bilirler.

Taşınma Anlaşması

Taşınmak isteyen müşteri sunulan fiyatı kabul ettiğinde gerek experimiz gerekse firma tarafından sunulan taşıma anlaşması imzalanarak taşınmanın tarihi belirlenerek işin resmiyeti tamamlanmış olur.

Araç Tercihi

Eşyaların boyut ve ebatlarına göre araç filomuzun içerisinde müşterimize en uygun araçın secimini sağlayarak eşyaların tek araç tarafından taşınmasını sağlamış oluruz.Böylece hem zaman ve hemde müşteriye ek bir yük bindirmemiş oluruz.

Taşıma Ekibi

Anlaşma tarihinde taşınma adresinde olmadan önce ilk olarak eşyaların ebatına göre ve taşınmanın seviyesine göre bir ekip belirleriz. Bu ekibimiz gerek 3 kişilik ve 6 kişilik olarak deyişiklik göstermektedir.

Ambalaj Ve Paketleme

Elemanlarımız kırmızı havalı ve dayanıklı naylonlar getirerek bütün büyük eşyaları ambalajlar ve küçük eşyaları karton kutulara yerleştirir ve mutfak eşyalarını dubalara yerleştirerek taşımasını titiz bir şekilde hasar görmeyece şekilde yapar.

Eşyaların Demontaj ( Sökülmesi )

Müşterimizin evinde bulunan dolap,mobilya gibi eşyaları marangozcumuz sökme işlemini yapar ve tesisatcımız ise evdeki beyaz eşya gibi ürünlerin sökülmesini yaparak ambalajlama elemanlarımız tarafından korunaklı olarak taşınma işlemine gecilir.

Eşyaların Montajı ( Birleştirilmesi )

Yeni adrese geldikten sonra yine marangozcumu tarafından eşyalar ambalajlarından sökülerek istenilen notalarda birleştirilmesi yapılır.Tesisatcımız ise beyaz eşyaların kurulumu yaparak eşyaları faal duruma getirir.

Taşıma Aşaması

Eşyalar taşıma elemanlarımız tarafından gerek sırtlarında eve kadar taşınması yapılır gerek ise hidrolik asansör tarafından eşyalar nakliyat araçından direk olarak yeni eve taşınması yapılır.Bu yöntem ile eşyalar hem hasar görmez hemde zarar görmesi engellenmiş olur.

Önemli İçerikler
TAŞINAN MÜŞTERİLER
 • Şehirlerarası eşyamızı Ufuktepedan farlı bir bölgeye taşıdılar.İki gün sürdü ve hasarsız ve sorunsuz atlatık çok şükür emegi gecenlere teşekürler.

  Nadide Yılgın
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 03-02-2017
 • Beş kişi geldiler eşyaları hemen ambalajlamaya başladılar ve mutfak eşyalarını toparladırlar ve eşyaları taşımaya başladılar çok hızlı ve dikkatlilerde gerçekten bu taşıma o kadar hızlı ve sorunsuz oldu ki şaşırdım kaldım..

  Sedat Gökmen
  Şehiriçi Nakliye -/- 05-02-2017
 • Bizim Ufuktepe da bulunan dükkanımızı şehiriçinde farklı bir yere taşımak için anlaştı verilen bütün sözler tutuldu ve ben memnun kaldım ve herkese tavsiye diyorum.

  Kadir Türmen
  Şehiriçi Nakliyat -/- 13-02-2017
 • Bizim 6+2 dublex evimiz vardır birazda çok eşya vardı ama sağolsun hasan bey güzel bir çözüm ile bütün eşyaları bize uygun bir fiyata taşıdılar.Çok iyi işini yapan ve çok memnun kaldığım bir firma oldu.Tavsiyem

  Cansever Hasman
  Evden Eve Nakliyat -/- 15-02-2017
 • Böyle işini güzel yapan bir nakliye firması görmedim arkadaş adamlar öyle özenerek ve arı gibi çalışıyor ki resmen aldığı paranın hakkını veriyorlar.

  Necdet Keser
  Şehiriçi Nakliyat -/- 17-02-2017
 • Bizim daire 20 katta olduğu için nasıl taşınacağı diye düşünürken bu firma ile karşılaştık asansör sistemi ile eşyaları çok hızlı ve sorunsuz olarak nakliye araçına indirerek yeni evimize getirdiler emegi geçenlere teşekkürler.

  Nurcan Özkement
  Asansörlü Taşımacılık -/- 22-02-2017
 • Bizim küçük 2+1 dairemiz vardı ve farklı bir ile taşınmamız gerekiyordu.Bu firma bize bütün olanakları ile en iyi şekilde taşıma hizmeti verdi ve gerçekten çok memnun olduk ve çok sevdim bu firmayı tavsiye ediyorum.

  Sedat Karaman
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 24-02-2017
 • Ufuktepe dan farklı bir ilçeye eşyalarımız taşınması gerekiyordu internetten bu firma ile taşındık ve hizmet aldım hiç bir sorunla karşılaşmadık çok teşekkür ederim.

  Rıza Göngör
  Şehiriçi Nakliyat -/- 28-03-2017
 • Tanıtım Filmimiz
Firma Tanıtım Bilgisi
Ankara Ufuktepe da Evden Eve Nakliye

Ankara'nın pek çok ilçesinde ve semtinde evden eve nakliyat çalışmaları olağanüstü bir gelişim gösteriyor. Bu alandaki performansı ile günden güne daha başarılı hamleler atan Ankara Hastur Nakliyat, özellikle Keçiören ilçesinde ve Ufuktepe semtinde yaptığı çalışmalarla göz dolduruyor. Taşınmak isteyen ve kaliteli bir hizmet arayışında olan herkesin ilk adresi bizim firmamız olmalı. Özverili çalışma anlayışı ile beraber deneyimli ekiplerimiz, her zaman size olağanüstü katkı sağlayacak. Son derece geçerli bir teknolojiyi kullanan deneyim ve tecrübeye büyük önem veren işletmemiz sayesinde, eşyalarınız ve eviniz güven içerisinde taşınıyor. Yeni adresinize sorunsuz bir şekilde taşınmak için mutlaka bizimle iletişime geçin. Düzenli ve tertipli çalışma aşamaları sayesinde asla hataya yer bırakmıyoruz. Deneyimli, tecrübeli ekiplerimiz, eşya taşımacılığı konusunda oldukça önemli mesafe kat etti. Size sunduğumuz olağanüstü hizmet, aynı zamanda uygun fiyat koşullarıyla destekleniyor. Gelin tertipli ve düzenli çalışma aşamalarının neler bir göz atalım.

En iyi Hizmet Sunmayaktayız

Evlerin durumunu gözden geçirmek, eşyaları değerlendirmek ve analiz etmek için keşif görevi çok önemli. Firmamızın uzman ekipleri, keşif ve ekspertiz konusunda oldukça iddialı çalışmalar ortaya koyuyor. Düzenli sıralama ve tertipli aşamalar için keşif görevinin iyi bir alt yapı oluşturduğunu söylememiz gerek. Ambalaj ve mukavemet artırıcı çalışmalar, eşyalarınız için gerçekten gerekli bir çalışma. Kolay ve hızlı taşımacılık için düzenli ve sıkı ambalajın önemli bir koruyucu etkisi var. Asansör sistemi kullanımında oldukça iddialı olan Ankara Hastur Nakliyat, yıllardan beri bu teknolojiyi başarıyla kullanıyor. Hem hız kazandıran hem de koruyan bir anlayış asansör sistemi ile birlikte taşımacılara katkı sağlıyor. Araçlarımızın son derece müsait kasa yapıları eşyanızı istiflemek ve korumak için müsait bir zemin oluşturuyor. Elemanlarımızın bu konudaki çalışma başarısı, her zaman eşya kalitenizi korumaktan yana. Araçların trafikte güven içerisinde ulaşım sağlaması ise bu alana yaptığımız yatırımların karşılığı. Bizi tercih ettiğiniz andan itibaren size sunacağımız bütün bu imkânlar, direkt olarak eşya kalitenize yansıyacak. Uygun fiyatlı çözümler ve olağanüstü imkânlar, firmamızın tecrübeli eleman kadrosuyla size sunumlar arasında yer alıyor. Düzenli aşamalar ve tenzili çalışma anlayışı sayesinde, yeni evinize en kolay şekilde taşınma imkânı buluyorsunuz. Firmamızı tercih edip ev eşyanızı güven altına almak tamamen sizin elinizde. Taşınmak için en güvenli adresle, yani bizimle iletişime geçmelisiniz.