• hastur araçları
  Ankara Siteler  Nakliyecisiyiz.
  Evden Eve Nakliyat İşinde Sorunsuz Hizmetkarınız..
  Ekonomik Fiyatlara Gelin Bizimle Taşının..
 • bütün evden eve resimleri
  Siteler Hastur İle..
  Eknomik,Garantili,Sigortalı,Ambalajlı,Asansörlü
  Evden Eve Nakliyatta Profesyonel Tercihiniz..
 • bütün evden eve resimleri
  Nakliyeciliğimiz Ortada..
  Galerimize Girerek Yaptığımız Hizmetlerimizi Detaylı İncele..
AYLIK HİZMET GÖRSELLERİMİZ
 • ambalajlanma yapan elenımız
 • eşya taşıyan eleman
 • yükselen asansör ile eşya taşı
 • istiflenmiş nakliye kamyonu
 • paketleme yapan eleman
 • paketlenmiş eşyalar
 • kırmızı patpatlı eşyalar
 • asansörle eşya indirme
Nasıl Taşıyoruz?
Ücretsiz Expertiz Raporu

Müşterilerimizin bizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak ücretsiz expertiz talebinde bulunarak daha ekonomik ve daha etkin bilgiler ile uygun bir fiyat oluşumunu sağlaya bilirler.

Taşınma Anlaşması

Taşınmak isteyen müşteri sunulan fiyatı kabul ettiğinde gerek experimiz gerekse firma tarafından sunulan taşıma anlaşması imzalanarak taşınmanın tarihi belirlenerek işin resmiyeti tamamlanmış olur.

Araç Tercihi

Eşyaların boyut ve ebatlarına göre araç filomuzun içerisinde müşterimize en uygun araçın secimini sağlayarak eşyaların tek araç tarafından taşınmasını sağlamış oluruz.Böylece hem zaman ve hemde müşteriye ek bir yük bindirmemiş oluruz.

Taşıma Ekibi

Anlaşma tarihinde taşınma adresinde olmadan önce ilk olarak eşyaların ebatına göre ve taşınmanın seviyesine göre bir ekip belirleriz. Bu ekibimiz gerek 3 kişilik ve 6 kişilik olarak deyişiklik göstermektedir.

Ambalaj Ve Paketleme

Elemanlarımız kırmızı havalı ve dayanıklı naylonlar getirerek bütün büyük eşyaları ambalajlar ve küçük eşyaları karton kutulara yerleştirir ve mutfak eşyalarını dubalara yerleştirerek taşımasını titiz bir şekilde hasar görmeyece şekilde yapar.

Eşyaların Demontaj ( Sökülmesi )

Müşterimizin evinde bulunan dolap,mobilya gibi eşyaları marangozcumuz sökme işlemini yapar ve tesisatcımız ise evdeki beyaz eşya gibi ürünlerin sökülmesini yaparak ambalajlama elemanlarımız tarafından korunaklı olarak taşınma işlemine gecilir.

Eşyaların Montajı ( Birleştirilmesi )

Yeni adrese geldikten sonra yine marangozcumu tarafından eşyalar ambalajlarından sökülerek istenilen notalarda birleştirilmesi yapılır.Tesisatcımız ise beyaz eşyaların kurulumu yaparak eşyaları faal duruma getirir.

Taşıma Aşaması

Eşyalar taşıma elemanlarımız tarafından gerek sırtlarında eve kadar taşınması yapılır gerek ise hidrolik asansör tarafından eşyalar nakliyat araçından direk olarak yeni eve taşınması yapılır.Bu yöntem ile eşyalar hem hasar görmez hemde zarar görmesi engellenmiş olur.

Önemli İçerikler
TAŞINAN MÜŞTERİLER
 • Şehirlerarası eşyamızı Sitelerdan farlı bir bölgeye taşıdılar.İki gün sürdü ve hasarsız ve sorunsuz atlatık çok şükür emegi gecenlere teşekürler.

  Nadide Yılgın
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 03-02-2017
 • Beş kişi geldiler eşyaları hemen ambalajlamaya başladılar ve mutfak eşyalarını toparladırlar ve eşyaları taşımaya başladılar çok hızlı ve dikkatlilerde gerçekten bu taşıma o kadar hızlı ve sorunsuz oldu ki şaşırdım kaldım..

  Sedat Gökmen
  Şehiriçi Nakliye -/- 05-02-2017
 • Bizim Siteler da bulunan dükkanımızı şehiriçinde farklı bir yere taşımak için anlaştı verilen bütün sözler tutuldu ve ben memnun kaldım ve herkese tavsiye diyorum.

  Kadir Türmen
  Şehiriçi Nakliyat -/- 13-02-2017
 • Bizim 6+2 dublex evimiz vardır birazda çok eşya vardı ama sağolsun hasan bey güzel bir çözüm ile bütün eşyaları bize uygun bir fiyata taşıdılar.Çok iyi işini yapan ve çok memnun kaldığım bir firma oldu.Tavsiyem

  Cansever Hasman
  Evden Eve Nakliyat -/- 15-02-2017
 • Böyle işini güzel yapan bir nakliye firması görmedim arkadaş adamlar öyle özenerek ve arı gibi çalışıyor ki resmen aldığı paranın hakkını veriyorlar.

  Necdet Keser
  Şehiriçi Nakliyat -/- 17-02-2017
 • Bizim daire 20 katta olduğu için nasıl taşınacağı diye düşünürken bu firma ile karşılaştık asansör sistemi ile eşyaları çok hızlı ve sorunsuz olarak nakliye araçına indirerek yeni evimize getirdiler emegi geçenlere teşekkürler.

  Nurcan Özkement
  Asansörlü Taşımacılık -/- 22-02-2017
 • Bizim küçük 2+1 dairemiz vardı ve farklı bir ile taşınmamız gerekiyordu.Bu firma bize bütün olanakları ile en iyi şekilde taşıma hizmeti verdi ve gerçekten çok memnun olduk ve çok sevdim bu firmayı tavsiye ediyorum.

  Sedat Karaman
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 24-02-2017
 • Siteler dan farklı bir ilçeye eşyalarımız taşınması gerekiyordu internetten bu firma ile taşındık ve hizmet aldım hiç bir sorunla karşılaşmadık çok teşekkür ederim.

  Rıza Göngör
  Şehiriçi Nakliyat -/- 28-03-2017
 • Tanıtım Filmimiz
Firma Tanıtım Bilgisi
Ankara Siteler da Evden Eve Nakliye

Ankara'nın Siteler bölgesi, sanayi gelişiminin ve ekonomik anlamdaki büyümenin doğru adresi. Altındağ Belediyesi'ne bağlı olan bu güzide bölge, özellikle nakliye çalışmalarının gelişimi ile göz dolduruyor. Bölgede son yıllar içerisinde ortaya koyduğu performans ve kalite çalışma anlayışıyla farkını hissettiren Ankara Hastur Nakliyat, muazzam bir teknolojiyi kullanıyor. Hem teknik ve donanıma verdiği önem hem de eleman deneyimini en iyi şekilde kullanması, firmanın buradaki ayrıcalığını oluşturmakta. Üstlendiği bütün görevlerde başarıyı hedefleyen firmalar, günden güne bu sektörde gelişimini sürdürüyor. Teknolojisini ve tecrübesini konuşturan nakliyat firmamız, göz kamaştırıcı bir büyüme ile en kaliteli hizmetleri ayağınıza getiriyor. Nakliye ve taşımacılık sektörünün özellikle evden eve nakliyat çalışmaları dikkat çekiyor. Uygun fiyatlı seçenekler ve düzenli çalışma aşamaları, günden güne önemli bir potansiyeli temsil etmeye devam ediyor.

Hizmetin En Önemli Cazibesi

Keşif ve ekspertiz çok önemli bir hizmet olmakla birlikte, işin içine uzmanlar girdiği zaman, teknoloji ile birlikte en kaliteli hizmet ayağınıza getirmek daha kolay. Fiyatlandırma ve garantili hizmeti sağlama açısından, ekspertiz hizmetinin önemini aklınızdan çıkarmayın. Bunu takip eden süreçte verimli ambalaj malzemelerinin kullanılmasıyla gerçekleşen işlem, eşyaları daha mukavemetli hale getiriyor. Sıkı ve kaliteli bir ambalaj sayesinde, eşyaların güven içerisinde taşındığını söyleyebiliriz. Ülkemizde değil dünyada da nakliye sisteminin önemli bir gelişimi olan asansör sistemi, ülkemizin pek çok yerinde başarıyla uygulanıyor. Teçhizat donanımı ile oldukça iddialı olan Ankara Hastur Nakliyat, asansör sistemi kullanımıyla da farkını net bir şekilde ortaya koyuyor. Araçlara istif etmek için, araçların kasa yapısının modifiyeli çok önemli. Bu konuda yatırım yapmaktan çekinmeyen firmamız, eşyalarınızı güven içerisinde taşımak için ne gerekiyorsa yapıyor. Düzenli istif ve istikamete hızlı bir varış, kaliteli ve donanımlı bir hizmetin en kısa zamanda sonuçlanması anlamına geliyor. Kendi branşında yaptığı yatırımlarla birlikte sektörüne damga vuran Ankara Hastur Nakliyat, hem teknolojisi ile hem de çalışma anlayışı ile insanlara umut vermeye devam ediyor. Cazip fiyatlar ve uygun seçenekler, evden eve nakliyat sisteminin en önemli parçası. Ortaya koyduğu performans ile evden eve nakliye hizmetinin iyi şekilde veren firmamız, her zaman için size yardıma hazır bir şekilde bekliyor.