• hastur araçları
  Ankara Sincan Nakliyat
  Evden Eve Nakliyatta Kaliteli Taşımacılık Bizim İşimiz.
  Makul Fiyatlara İşinizi Profesyonelce Yapalım..
 • bütün evden eve resimleri
  Sincan Hastur İle..
  Garantili,Sigortalı,Asansörlü,Ambalajlı
  Evden Eve Nakliyede Uzman Firmamızı Seçin..
 • bütün evden eve resimleri
  Taşıdık,Taşıyoruz.Taşıdıklarımız..
  Hizmetlerimizin Kalitesini Ve İşçiliğimizi Galerimizden İceleyebilirsiniz.
AYLIK TAŞDIKLARIMIZ
 • eşya taşıyan eleman
 • ambalajlaması yapıldı
 • yükselen asansör
 • eşyaları taşımasını yapanlar
 • Bütün eşyaların derlemesi bize ait
 • paketlenmiş eşyalar
 • kırmızı patpatlı dolaplar
 • eşya istifi
Nasıl Gerçekleşir?
Ücretsiz Expertiz Raporu

Müşterilerimizin bizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak ücretsiz expertiz talebinde bulunarak daha ekonomik ve daha etkin bilgiler ile uygun bir fiyat oluşumunu sağlaya bilirler.

Taşınma Anlaşması

Taşınmak isteyen müşteri sunulan fiyatı kabul ettiğinde gerek experimiz gerekse firma tarafından sunulan taşıma anlaşması imzalanarak taşınmanın tarihi belirlenerek işin resmiyeti tamamlanmış olur.

Araç Tercihi

Eşyaların boyut ve ebatlarına göre araç filomuzun içerisinde müşterimize en uygun araçın secimini sağlayarak eşyaların tek araç tarafından taşınmasını sağlamış oluruz.Böylece hem zaman ve hemde müşteriye ek bir yük bindirmemiş oluruz.

Taşıma Ekibi

Anlaşma tarihinde taşınma adresinde olmadan önce ilk olarak eşyaların ebatına göre ve taşınmanın seviyesine göre bir ekip belirleriz. Bu ekibimiz gerek 3 kişilik ve 6 kişilik olarak deyişiklik göstermektedir.

Ambalaj Ve Paketleme

Elemanlarımız kırmızı havalı ve dayanıklı naylonlar getirerek bütün büyük eşyaları ambalajlar ve küçük eşyaları karton kutulara yerleştirir ve mutfak eşyalarını dubalara yerleştirerek taşımasını titiz bir şekilde hasar görmeyece şekilde yapar.

Eşyaların Demontaj ( Sökülmesi )

Müşterimizin evinde bulunan dolap,mobilya gibi eşyaları marangozcumuz sökme işlemini yapar ve tesisatcımız ise evdeki beyaz eşya gibi ürünlerin sökülmesini yaparak ambalajlama elemanlarımız tarafından korunaklı olarak taşınma işlemine gecilir.

Eşyaların Montajı ( Birleştirilmesi )

Yeni adrese geldikten sonra yine marangozcumu tarafından eşyalar ambalajlarından sökülerek istenilen notalarda birleştirilmesi yapılır.Tesisatcımız ise beyaz eşyaların kurulumu yaparak eşyaları faal duruma getirir.

Taşıma Aşaması

Eşyalar taşıma elemanlarımız tarafından gerek sırtlarında eve kadar taşınması yapılır gerek ise hidrolik asansör tarafından eşyalar nakliyat araçından direk olarak yeni eve taşınması yapılır.Bu yöntem ile eşyalar hem hasar görmez hemde zarar görmesi engellenmiş olur.

Önemli İçerikler
TAŞINAN MÜŞTERİLER
 • Bu firma ile internette tanıştık ve eşyaları taşıttık.Sorunsuz bir hizmet aldık.Tavsiye edilir.

  Asya Özkol
  Şehiriçi Nakliye -/- 04-03-2017
 • Ankara Sincantan evimizi bu firmaya taşıttık verilen sözlerin tümü tutuldu ve bizi üstelik iyi bir fiyata taşımasını yaptılar ve gerçekten çok memnun olduk.Herkes gönül rahatlığı ile bu firmayı secebilir.

  Ali Aygün
  Şehiriçi Nakliye -/- 08-03-2017
 • Bizim ofis eşyalarımızı bu firmaya taşıttık bütün olarak anlaştık ve anlaşma gününde 3 kişi gelip bütün eşyaları ambalajlayıp ve taşımasını yaptılar gerçekten böyle hızlı ve disiplinli çalışan insanlara çok ihtiyaç var.

  Samet Atay
  Ofis & Büro Taşıma -/- 13-03-2017
 • Evimizdeki bütün eşyalar hem ambalajlanıp hemde taşıması için anlaştık.1 saat erken gelip hemen işe başladılar ve eşyaları toplarken sadece izledim dikkatli ve saygılı çalıştılar ve aynı disiplinle yeni evimize taşıdıkları için çok teşekkür ediyorum.

  Çiğdem Karabacak
  Evden Eve Nakliyat -/- 17-03-2017
 • bizim çok az bir eşyamız vardı iyi bir fiyata anlaştık.Hatta eksper bile gönderdiler ve ucuz bir fiyata kaliteli bir hizmet aldım diyebilirim.

  Fatih Bucak
  Şehiriçi Nakliyat -/- 18-03-2017
 • Bizim ev dublexti ve 3 katta idi asansör ile 2 kamyon şeklinde taşımasını yaptılar ve zorda olsa bu sorunu atlattık ve firma işini iyi yaptı diyebilirim.Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  Nurcan Özkement
  Asansörlü Taşıma -/- 20-03-2017
 • İller arası taşınmak gerçekten zor olmasına rağmen böyle bir firma ile tanıştığım için gerçekten çok mutlu oldum ve sorunsuz bir taşınma yaşadık.

  Aykut Ulupınar
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 24-03-2017
 • Sincanta olan görevim tayin yüzünden farklı bir ile çıktı.Mesefe kısa olduğu için bu firma ile iyi bir fiyata anlaşarak taşındık. Herşey adına bu şirkete çok teşekkür ediyorum.

  Emrah Aktepe
  Şehirlerarası Nakliyat-/- 26-03-2017
 • İşini iyi yapan bir ekip biz bir çok kez hizmet aldık.Gerçekten işini bilen insanlar.

  Merve Budak
  Parça Eşya Taşımacılığı -/- 04-03-2017
 • Bizim dükkan eşyalarının taşınması gerekiyordu hasan bey ile görüştük ve güzel ve temiz bir işçilik ile bizi büyük sıkıntıdan kurtardı herşey için çok sagolun varolun.

  Mehmet Toprak
  Ofis &Büro Taşıma -/- 06-03-2017
 • Tanıtım Filmimiz
Firma Tanıtım
Ankara Sincan'da Evden Eve Nakliyat

Sincan, Ankara'nın Metropol şehirlerinden bir tanesi olup, merkeze uzaklığı 27 kilo metredir. Tarih olarak ne zaman kurulduğu tam bilinmemekte ve cumhuriyet tarihinde küçük bir köy iken Atatürk'ün önerileriyle yaklaşık 100 hane Romanya göçmenlerinin yerleştirilmesiyle daha da gelişmeye başlamış ve şimdiki haline gelmiştir.

Sincan evden eve nakliyat firması olarak bizler de ilçemizde yıllardır hizmet vermekte ve sizlerin her türlü nakliye işlerinizde yardımınıza koşmaktan mutluluk duymaktayız. Sunduğumuz hizmetin meyvesi olarak ta sizlerden çok olumlu geri dönüşler almaktayız ve bu da bizim için ayrı bir gurur kaynağı olmaktadır.

 • Sunduğumuz Hizmetler;
  • Evden eve nakliye
  • Şirket ve şirketler arası nakliyat
  • Ofis veya büro nakliyesi
  • Şehirlerarası evden eve nakliyat
  • Şehir içi taşıma hizmetleri
  • Asansör kullanarak taşıma hizmeti verme

Bir evden eve nakliyat firmasında arayacağınız en önemli özellik tabi ki sağlam ve güvenilir olmasıdır. Bu da bizim en önemli vizyonumuzdur. Sağlamlık, kaliteli hizmet, doğru ve zamanında hizmet, bize bildirdiğiniz adrese istediğiniz zamanda eşyalarınızı teslim edip yerleştirerek sizlerin bu sıkıntınızı en kısa zamanda halletmekteyiz. Kendiniz taşınacak olsanız bile sizlere bazı ipuçları verebiliriz. Eşyalarınızı, kırılacak olanlar ile diğer eşyalarınızı ayrı ayrı kolileyiniz. Daha sonra üzerlerine hangi kolide hangi odanın eşyası olduğunu not alabilirsiniz. Bu da size eve taşındığınızda karışıklık yaşamamanız ve saatlerce hangi kutuda hangi eşya vardı diyerek arama yapmamanızda önemlidir. Mobilya, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinesi gibi diğer büyük boyutlu eşyalarınızı da özellikle çizilip yıpranmaması için battaniye gibi örtülerle sarabilirsiniz. Tabi ki sonuç olarak ben bunları yapamam diyorsanız o zaman Sincan evden eve nakliye firması olarak bizleri arayabilir ve profesyonel hizmet almanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Hem de çok kısa sürede be eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşınacağınız adrese teslim edebiliriz.

Tabi ki piyasada birçok nakliye firması kol gezmektedir. Ancak bunlardan işlerini tam anlamıyla düzgün bir şekilde yapanı bulmanız gerekmektedir. Aksi takdirde zaten bir de sürekli taşınan biriyseniz eşyalarınız daha da yıpranmaya maruz kalacak bir de eşya yenileme derdiyle baş başa kalabilirsiniz. Bu gibi sıkıntılarla karşılaşmamak için de iyi bit araştırma yaparak seçim yapmanızı öneririz. Sincan evden eve nakliyat firması olarak bizleri de istediğiniz zaman arayabilir veya web sitemizden not bırakarak donuş yapmamız için beklemeye koyulabilirsiniz. Web sitemizden taşımacılık hizmetlerimizin detayları hakkında istediğiniz bilgilere de ulaşarak, güven konusundaki kafanızda bulunan soru işaretlerini bir nebze de olsun atabilirsiniz.

Sincan evden eve nakliyat firmamız tecrübeli ekip çalışanlarıyla sorumluluk anlayışı içerinde ve dikkatli bir şekilde çalışmalarını yürütmektedir. İşimizi planlı ve programlı bir şekilde yaparak kimsenin başı ağrımadan sonuca ulaşmaktayız. Bu konuda da gerekli güvenlik önlemlerini en baştan almaktayız. İmzalanacak olan karşılıklı anlaşmalar da zaten bunun bir sonucudur. Özellikle şehirlerarası evden eve nakliye işlemlerinde bir de sigorta işlemi yapmakta ve eşyalarınızın her hangi bir kaza sonucu vesaire güvence altında taşınmasını sağlamaktayız.

Sincan evden eve nakliye firması olarak, bizi aradığınızda ilk olarak adresinize gelerek ücret ödemeden alacağınız uzman incelemesi hizmeti vermekteyiz. Bu şekilde taşınma planınızı yaparak sizlerle bir ön görüşme gerçekleştirmekteyiz. Plan sonucu ne kadar kutulama yapılacağı, kaç adet beyaz eşya ve mobilya taşınacağı, gideceğiniz adresteki oda sayısı, taşınmaya ne zaman başlanacağı ve taşımacılık fiyatı gibi detaylar hakkında net fikirler oluşturmaktayız. Daha sonra isterseniz de belirttiğimiz tarihte gelerek ilk önce gerekli sözleşmeler imzalandıktan sonra taşınma işlemine kolileme yaparak başlamaktayız. Kolileme işleminde kırılacak eşyalar tabi ki ayrı kolilere ve işaretli bir şekilde belirtilerek koyulmalıdır. Her paketlenen koliye içinde ne bulunduğu hakkında bilgi veren etiketler yapıştırıyoruz ve bu da gideceğiniz adreste yerleştirme yaparken zorluk yaşamadan ve hatta üzerindeki etikete bakarak direkt kutuyu alıp ilgili odaya götürmekteyiz ve oraya yerleştirilmek üzere bırakmaktayız. Bu şekilde planlı ve programlı olarak yaptığımız iş sonucu kısa sürede istediğiniz adrese ve kısa sürede taşınmanızı sağlamaktayız.