Şehiriçi evden eve nakliye hizmetleri hem teknolojisi ile hem de disiplinli firmaların çalışmaları ile gelişiyor. Bu sektörde 2007 yılından beri muazzam bir mücadele ortaya koyan Ankara Hastur Nakliyat, hizmet konusunda rekabet çıtasını daha yükseğe taşıyor. Düzenli, tertipli ve sorunsuz taşımacılık konusunda çok iddialı çalışmalar var.Şehir içinde olan taşımalarda ev eşyalarının düzenli ve korumacı bir yaklaşımla taşınması müşteriler adına gerçekten çok önemli. Bu bilinçle birlikte firmamızın ortaya koymuş olduğu hizmet ve rekabet gücü, taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanmış durumdadır. Araçlara yaptığı yatırımlarla birlikte eşya taşımacılığını en kaliteli kara taşıtları ile tamamlayan firmamız, asansör sistemini başarıyla uygulamaya devam ediyor. Beyaz eşyalar ve son dönemde sıklıkla kullanılan ankastre mutfak eşyaları, oldukça değerli. Aynı şekilde televizyon ve diğer elektronik eşyaların da sıkı bir ambalajla koruma altına alınması gerek. Aldığı bütün işlerde prensipli bir çalışma anlayışına sahip olan firmamız, bütün nakliye ve taşımacılık aşamalarında gereken hassasiyeti gösteriyor. Hem teknolojisi ile göz dolduran hem de insanlara güven veren bir hizmet anlayışı, firmamızın çok özel prensipleri arasında yer alıyor.

Şehiriçi taşımacılık ve nakliyat için firmamızı seçmeniz halinde, hem uygun fiyatlı hizmetlerden yararlanabilirsiniz hem de muazzam bir teknolojiyi en uygun koşullarda kendi avantajını da kullanabilirsiniz. Son derece profesyonel ekiplerden oluşan eleman kadromuz, eşya kalitenizi korumak üzerine çok özel eğitimden geçmiş durumda. İnsanların yıllarca yaptığı birikimin göstergesi olan ev eşyaları, hem korunmalı hem de sorunsuz bir şekilde taşınmalı. Ortaya koymuş olduğu muazzam performans ve teknoloji, kullanımı firmamızı diğerlerinden ayırıyor. Kaliteli bir hizmet arayışındaysanız, daha önce yaptığı işlerde referansı kuvvetli olan bir firma seçmelisiniz. Müşteri memnuniyetini merkeze yerleştiren ve yaptığı bütün çalışmalarda bu konuya dikkat eden Ankara Hastur Nakliyat, nakliye ve taşımacılık konusunda bayrağı en önde taşıyor. Gerek merdiven boşluklarını gerekse de asansör sistemini başarıyla kullanan firmamız, taşımacılık konusunda insanlara güven vermeye devam ediyor. Evden eve nakliyat profesyonel ve çok özel bir çalışma gerektiriyor. Yıllardan beri eleman kadromuza yaptığımız yatırımlar, firmamızı diğerlerinden çok net bir çizgi ile ayırıyor.

Düzenli ambalaj ve başarılı keşif görevinin sonrasında gelişen taşımacılık işlemi, tecrübeli eleman kadrosu ile sorunsuz bir şekilde gerçekleşiyor. Hem hızlı hem garantili hem de eşya kalitesini koruyan hizmet seçenekleri, evden eve nakliyat sektörünün en olmazsa olmazların oluşturuyor. Bu konuda iddialı çalışmalarıyla ön plana çıkan firmamız, teknolojiyi verimli kullanıyor, eleman tecrübesine hak ettiği değeri sonuna kadar veriyor. Bu gelişime açık sektöre destek sağlayan pek çok firma var. İnşaat sektörünün hızlı ve geniş anlamda yürüttüğü çalışmalar, nakliye sektörünün sürekli canlı olmasına katkı sağlıyor. Tecrübe ve deneyim konusundaki ısrarlı çalışmaları, firmamızı gerçekten ayrı bir noktaya koyuyor. Garantili ev eşyası taşıma seçenekleri, ev sahipleri için gerçekten çok önemli bir güven kaynağı. Yılların birikimi olarak evine yakıştırdığı eşyaları korumak isteyen herkes, firmamızdan bu konuda üst düzey yardım talep edebilir.

Deneyimli ekipleri, tecrübeli ve profesyonel çalışanları, firmamızı bu konuda yüceltmeye devam ediyor. Asansör teknolojisinin yanı sıra büyük yatırımlarla elde ettiği araçları ise firmamızın bir başka güvencesi. Eşyalarınızı güven içinde ve hiçbir şekilde zarar gelmeyecek şekilde taşımak, elbette ki profesyonel bir hizmet olarak yorumlanmalı. Girdiği bütün işlerde alnının akı ile çıkan firmamızın, size nakliye konusunda çok özel sunumları mevcut. Müracaatınız halinde eşya kalitenizi garanti altında olacak ve taşımacılık işleminiz en kısa sürede gerçekleşecek. Kendi sektöründe bayrağı ileri taşıyan Ankara Hastur Nakliyat, hem teknolojisi hem de disiplinli çalışma anlayışı ile bu sektördeki yükselişini herkese kanıtlamaya devam ediyor.

9 Yorum

 1. Yorumlar
  Remzi Uzun
  15 Mart, 2017

  Yeni evli olduğumuz için eşyalarımız çok temiz ve yeni biz özel ambalajlama ve özel bir hizmet talep ettik gelip eşyaları incelediler ve bize önerilen teklifi kabul ettik ve tertemiz bir hizmet aldıgımız için çok mutluyuz.

  • Yorumlar
   Furkan Acar
   10 Mart, 2017

   Her zaman böyle işini iyi yapan firmalar nadir bulunur ve hastur nakliyat her zaman bize temiz bir taşıma sunmayı hedefledi.Teşekkürler

   • Yorumlar
    Kemal Aydın
    02 Mart, 2017

    Bizde öğrenciyiz eşyaları sagolsun hasan abinin yardımı ile taşıdık ve gerçekten sorunsuz bir taşıma ile gerçekleştirdik.Zaten öğrenci adamın parasıda eşyasıda olmaz.

    • Yorumlar
     22 Şubat, 2017

     Bizim eşyaları ambalajlayıp taşıdılar ve hatta yerleştirmesini bile yaptılar tabi bunun fiyatınıda anlaşmada belirttik.Güzel Bir taşınma yaşadım bu firma ile

  • Yorumlar
   Gülseren Ateş
   07 Şubat, 2017

   Bizim 1.kattan yandaki binaya taşınması gerekiyordu.Bu firma ile anlaştık ve güzel bir hizmet aldık diyebilirim.

 2. Yorumlar
  Lütfü Fidan
  30 Ocak, 2017

  Merhaba biz şehir içi taşımacılık hizmeti aldık.Hasarsız taşıma önceliğimizi söyledik ve eşyalarda kesinlikle hasar olmayacakgını belirtik onlarda sağolsun eşyaları ambalajladılar sardılar ve asansör ile eve indirdiler çok güzel bir firma hizmeti aldım.

  • Yorumlar
   Murtaza Kahyalı
   21 Ocak, 2017

   Bizim fazla bir eşyamız yoktu ama eşyalar çok yeni idi hassas ve garantili taşıma istedik ve özel bir ambalajlama ile eşyalar çok titiz ve dikkatli olarak taşınması yapıldı.

Yorum Yap