• hastur araçları
    Ankara Pursaklar Nakliyat
    Evden Eve Nakliyatta Kaliteli Taşımacılık Bizim İşimiz.
    Makul Fiyatlara İşinizi Profesyonelce Yapalım..
  • bütün evden eve resimleri
    Pursaklar Hastur İle..
    Garantili,Sigortalı,Asansörlü,Ambalajlı
    Evden Eve Nakliyede Uzman Firmamızı Seçin..
  • bütün evden eve resimleri
    Taşıdık,Taşıyoruz.Taşıdıklarımız..
    Hizmetlerimizin Kalitesini Ve İşçiliğimizi Galerimizden İceleyebilirsiniz.
AYLIK TAŞDIKLARIMIZ
  • eşya taşıyan eleman
  • ambalajlaması yapıldı
  • yükselen asansör
  • eşyaları taşımasını yapanlar
  • Bütün eşyaların derlemesi bize ait
  • paketlenmiş eşyalar
  • kırmızı patpatlı dolaplar
  • eşya istifi
Nasıl Gerçekleşir?
Ücretsiz Expertiz Raporu

Müşterilerimizin bizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak ücretsiz expertiz talebinde bulunarak daha ekonomik ve daha etkin bilgiler ile uygun bir fiyat oluşumunu sağlaya bilirler.

Taşınma Anlaşması

Taşınmak isteyen müşteri sunulan fiyatı kabul ettiğinde gerek experimiz gerekse firma tarafından sunulan taşıma anlaşması imzalanarak taşınmanın tarihi belirlenerek işin resmiyeti tamamlanmış olur.

Araç Tercihi

Eşyaların boyut ve ebatlarına göre araç filomuzun içerisinde müşterimize en uygun araçın secimini sağlayarak eşyaların tek araç tarafından taşınmasını sağlamış oluruz.Böylece hem zaman ve hemde müşteriye ek bir yük bindirmemiş oluruz.

Taşıma Ekibi

Anlaşma tarihinde taşınma adresinde olmadan önce ilk olarak eşyaların ebatına göre ve taşınmanın seviyesine göre bir ekip belirleriz. Bu ekibimiz gerek 3 kişilik ve 6 kişilik olarak deyişiklik göstermektedir.

Ambalaj Ve Paketleme

Elemanlarımız kırmızı havalı ve dayanıklı naylonlar getirerek bütün büyük eşyaları ambalajlar ve küçük eşyaları karton kutulara yerleştirir ve mutfak eşyalarını dubalara yerleştirerek taşımasını titiz bir şekilde hasar görmeyece şekilde yapar.

Eşyaların Demontaj ( Sökülmesi )

Müşterimizin evinde bulunan dolap,mobilya gibi eşyaları marangozcumuz sökme işlemini yapar ve tesisatcımız ise evdeki beyaz eşya gibi ürünlerin sökülmesini yaparak ambalajlama elemanlarımız tarafından korunaklı olarak taşınma işlemine gecilir.

Eşyaların Montajı ( Birleştirilmesi )

Yeni adrese geldikten sonra yine marangozcumu tarafından eşyalar ambalajlarından sökülerek istenilen notalarda birleştirilmesi yapılır.Tesisatcımız ise beyaz eşyaların kurulumu yaparak eşyaları faal duruma getirir.

Taşıma Aşaması

Eşyalar taşıma elemanlarımız tarafından gerek sırtlarında eve kadar taşınması yapılır gerek ise hidrolik asansör tarafından eşyalar nakliyat araçından direk olarak yeni eve taşınması yapılır.Bu yöntem ile eşyalar hem hasar görmez hemde zarar görmesi engellenmiş olur.

Önemli İçerikler
TAŞINAN MÜŞTERİLER
  • Bu firma ile internette tanıştık ve eşyaları taşıttık.Sorunsuz bir hizmet aldık.Tavsiye edilir.

    Asya Özkol
    Şehiriçi Nakliye -/- 04-03-2017
  • Ankara Pursaklartan evimizi bu firmaya taşıttık verilen sözlerin tümü tutuldu ve bizi üstelik iyi bir fiyata taşımasını yaptılar ve gerçekten çok memnun olduk.Herkes gönül rahatlığı ile bu firmayı secebilir.

    Ali Aygün
    Şehiriçi Nakliye -/- 08-03-2017
  • Bizim ofis eşyalarımızı bu firmaya taşıttık bütün olarak anlaştık ve anlaşma gününde 3 kişi gelip bütün eşyaları ambalajlayıp ve taşımasını yaptılar gerçekten böyle hızlı ve disiplinli çalışan insanlara çok ihtiyaç var.

    Samet Atay
    Ofis & Büro Taşıma -/- 13-03-2017
  • Evimizdeki bütün eşyalar hem ambalajlanıp hemde taşıması için anlaştık.1 saat erken gelip hemen işe başladılar ve eşyaları toplarken sadece izledim dikkatli ve saygılı çalıştılar ve aynı disiplinle yeni evimize taşıdıkları için çok teşekkür ediyorum.

    Çiğdem Karabacak
    Evden Eve Nakliyat -/- 17-03-2017
  • bizim çok az bir eşyamız vardı iyi bir fiyata anlaştık.Hatta eksper bile gönderdiler ve ucuz bir fiyata kaliteli bir hizmet aldım diyebilirim.

    Fatih Bucak
    Şehiriçi Nakliyat -/- 18-03-2017
  • Bizim ev dublexti ve 3 katta idi asansör ile 2 kamyon şeklinde taşımasını yaptılar ve zorda olsa bu sorunu atlattık ve firma işini iyi yaptı diyebilirim.Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

    Nurcan Özkement
    Asansörlü Taşıma -/- 20-03-2017
  • İller arası taşınmak gerçekten zor olmasına rağmen böyle bir firma ile tanıştığım için gerçekten çok mutlu oldum ve sorunsuz bir taşınma yaşadık.

    Aykut Ulupınar
    Şehirlerarası Nakliyat -/- 24-03-2017
  • Pursaklarta olan görevim tayin yüzünden farklı bir ile çıktı.Mesefe kısa olduğu için bu firma ile iyi bir fiyata anlaşarak taşındık. Herşey adına bu şirkete çok teşekkür ediyorum.

    Emrah Aktepe
    Şehirlerarası Nakliyat-/- 26-03-2017
  • İşini iyi yapan bir ekip biz bir çok kez hizmet aldık.Gerçekten işini bilen insanlar.

    Merve Budak
    Parça Eşya Taşımacılığı -/- 04-03-2017
  • Bizim dükkan eşyalarının taşınması gerekiyordu hasan bey ile görüştük ve güzel ve temiz bir işçilik ile bizi büyük sıkıntıdan kurtardı herşey için çok sagolun varolun.

    Mehmet Toprak
    Ofis &Büro Taşıma -/- 06-03-2017
  • Tanıtım Filmimiz
Firma Tanıtım
Ankara Pursaklar'da Evden Eve Nakliyat

Pursaklar, Ankara'nın anakent ilçelerinden biri olup, imara uygun olarak yapılanmıştır. Gecekondu bulunmamaktadır. Nüfusunun %80'lik kısmı işçi olarak, diğer kısımları ise esnaf ve diğer çeşitli meslek guruplarından oluşmuştur. İlçede inşaat ve emlak sektörünün on plana çıkması sonucu Pursaklar evden eve nakliyat firması olarak bizlere çok iş düşmesini ve sizlere daha çok hizmet götürmemizi sağlamıştır. Çalışanlarımız; kaliteli hizmet, güler yüz ve müşterilerimizde uyandırdığı güven duygusu bakımından özveriyle işlerini yürütmektedir. Nakliye konusunda da gerektiğinde ekstra eğitimlere tabi tutarak kendilerini geliştirmeleri konusunda her şekilde yardımcı olmaktadır. Taşıma işi yapan firmalar arasında saygınlığımız bakımından ilk sıralarda yer almaktayız. Bizi tanıyanlardan alacağınız referanslar sayesinde hakkımızda daha net bilgi sahibi olabilir ve verdiğimiz hizmetlerin kalitesini daha iyi analiz edebilirsiniz. Taşımacılık işinin basit gibi göründüğünü düşünen birçok firma çıktıkları bu yolda müşteri tutamadıkları için iş yeri kapatma yoluna gitmek zorunda kalmıştır. Bunun nedeni ise işlerini basite alarak ve baştan savma yapmalarından kaynaklanmaktadır. Ancak müşteriler bunun farkına çok kısa sürede vararak işlerini yarım bıraktırarak bize geldikleri bile olmuştur. Piyasada bulun birçok nakliye firması ucuza iş yaparak ve sözüm ona kampanyalar düzenleyerek müşteri çekmeye çalışmaktadır. Ve bu ucuza yaptıkları işleri de ellerine yüzlerine bulaştırarak insanları mağdur durumda bırakmaktadırlar. Bundan dolayı da bu konuda özellikle dikkatinizi çekerek söyleyeceğimiz tek şey bu tür firmalara itibar etmemenizdir.

Pursaklar evden eve nakliye şirketi olarak bu tür nakliye şirketlerinin aksine biz müşterilerimize değer vermekte ve sizlerden aldığımız her türlü nakliyat işini küçük büyük demeden ve küçük görmeden zamanında teslim etmeye çalışmaktayız. Şimdiye kadar ki verdiğimiz bütün sözleri tuttuk ve bu da bundan sonra ki sözlerimizi tutacağımız anlamına gelmektedir. Üstelik biz işlerimizi profesyonellik çerçevesi içinde ve sağlam bir şekilde yapmaktayız.

Pursaklar evden eve nakliyat firması olarak nakliye işinin, iş gücü ve de beyin gücü isteyen bir iş olduğunun bilincinde olarak hareket etmekte ve çalışmalarımızı da bu yönde ilerletmekteyiz. Evden eve nakliye, şehirlerarası nakliye, şirket veya şirketler arası nakliye, parça eşya taşımacılık işi, asansörlü nakliye hizmeti ve buna benzer işlerinizde hizmet vermekteyiz. Bizlere emanet ettiğiniz eşyalara değer vermekte ve onları kendi eşyanız gibi taşımaktayız.

Pursaklar evden eve nakliye firmamız, nakliye işinde çıktığı yolda her geçen gün hizmetlerine yeni bir hizmet katarak devam etmektedir. Buna bağlı olarak yeni başladığımız asansör kiralama hizmetini de siz değerli müşterilerimize uygun fiyat çerçevesi içinde yapmaktayız. İlk bizi arayıp nakliye hizmeti almak istediğinizde sizlere telefonla yardımcı olmaya çalışıyoruz ve iyi bir tarifti iseniz ikna olup sizlere telefondan ücret bilgisi veriyoruz. Eğer taşınma durumunuzu görmemiz gerektiğini söylerseniz de adresinize gelerek sizlere bir taşıma planı oluşturuyor ve ücret konusunda aydınlanmanızı sağlıyoruz. Eğer isterseniz araştırmaya devam ederek başka nakliye firmaları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Bizimle çalışmak isterseniz de ilk olarak bir sözleşme eğer gerekirse de sigorta işlemi yapıyor ve işimize eşyalarınızın ambalajıyla başlıyoruz. Buzdolabınızı bir gün önceden kapattığınız için buzları erimiş halde kapağının açılmaması için iple sararak önce kendimize özel nakliye battaniyemizle sarıyoruz. Diğer çamaşır ve bulaşık makinenizi de tesisat ustamız vasıtasıyla bağlantılarından ayırarak yine kapaklarını açılmaması için sağlamlaştırıp paketliyoruz. Yatak odası dolabınızı de monte ederek parçalarını işaretliyoruz ki tekrar montajlanmasında sıkıntı yaşanmasın. Diğer koltuk baya kanepelerinizin de sökülebilecek kısımlarından ayırarak taşınmasını kolaylaştırıyoruz. Bunlardan söktüğümüz vidaları dişlerini bozmadan belli bir yerde saklıyoruz. Küçük parça eşyalarınızı da kutuladıktan sonra etiketlerini yapıştırıp aracımıza yerleştirerek yeni adresinize taşıyıp yerleştiriyoruz.