• hastur araçları
  Ankara Polatlı Nakliyat
  Evden Eve Nakliyatta Kaliteli Taşımacılık Bizim İşimiz.
  Makul Fiyatlara İşinizi Profesyonelce Yapalım..
 • bütün evden eve resimleri
  Polatlı Hastur İle..
  Garantili,Sigortalı,Asansörlü,Ambalajlı
  Evden Eve Nakliyede Uzman Firmamızı Seçin..
 • bütün evden eve resimleri
  Taşıdık,Taşıyoruz.Taşıdıklarımız..
  Hizmetlerimizin Kalitesini Ve İşçiliğimizi Galerimizden İceleyebilirsiniz.
AYLIK TAŞDIKLARIMIZ
 • eşya taşıyan eleman
 • ambalajlaması yapıldı
 • yükselen asansör
 • eşyaları taşımasını yapanlar
 • Bütün eşyaların derlemesi bize ait
 • paketlenmiş eşyalar
 • kırmızı patpatlı dolaplar
 • eşya istifi
Nasıl Gerçekleşir?
Ücretsiz Expertiz Raporu

Müşterilerimizin bizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak ücretsiz expertiz talebinde bulunarak daha ekonomik ve daha etkin bilgiler ile uygun bir fiyat oluşumunu sağlaya bilirler.

Taşınma Anlaşması

Taşınmak isteyen müşteri sunulan fiyatı kabul ettiğinde gerek experimiz gerekse firma tarafından sunulan taşıma anlaşması imzalanarak taşınmanın tarihi belirlenerek işin resmiyeti tamamlanmış olur.

Araç Tercihi

Eşyaların boyut ve ebatlarına göre araç filomuzun içerisinde müşterimize en uygun araçın secimini sağlayarak eşyaların tek araç tarafından taşınmasını sağlamış oluruz.Böylece hem zaman ve hemde müşteriye ek bir yük bindirmemiş oluruz.

Taşıma Ekibi

Anlaşma tarihinde taşınma adresinde olmadan önce ilk olarak eşyaların ebatına göre ve taşınmanın seviyesine göre bir ekip belirleriz. Bu ekibimiz gerek 3 kişilik ve 6 kişilik olarak deyişiklik göstermektedir.

Ambalaj Ve Paketleme

Elemanlarımız kırmızı havalı ve dayanıklı naylonlar getirerek bütün büyük eşyaları ambalajlar ve küçük eşyaları karton kutulara yerleştirir ve mutfak eşyalarını dubalara yerleştirerek taşımasını titiz bir şekilde hasar görmeyece şekilde yapar.

Eşyaların Demontaj ( Sökülmesi )

Müşterimizin evinde bulunan dolap,mobilya gibi eşyaları marangozcumuz sökme işlemini yapar ve tesisatcımız ise evdeki beyaz eşya gibi ürünlerin sökülmesini yaparak ambalajlama elemanlarımız tarafından korunaklı olarak taşınma işlemine gecilir.

Eşyaların Montajı ( Birleştirilmesi )

Yeni adrese geldikten sonra yine marangozcumu tarafından eşyalar ambalajlarından sökülerek istenilen notalarda birleştirilmesi yapılır.Tesisatcımız ise beyaz eşyaların kurulumu yaparak eşyaları faal duruma getirir.

Taşıma Aşaması

Eşyalar taşıma elemanlarımız tarafından gerek sırtlarında eve kadar taşınması yapılır gerek ise hidrolik asansör tarafından eşyalar nakliyat araçından direk olarak yeni eve taşınması yapılır.Bu yöntem ile eşyalar hem hasar görmez hemde zarar görmesi engellenmiş olur.

Önemli İçerikler
TAŞINAN MÜŞTERİLER
 • Bu firma ile internette tanıştık ve eşyaları taşıttık.Sorunsuz bir hizmet aldık.Tavsiye edilir.

  Asya Özkol
  Şehiriçi Nakliye -/- 04-03-2017
 • Ankara Polatlıtan evimizi bu firmaya taşıttık verilen sözlerin tümü tutuldu ve bizi üstelik iyi bir fiyata taşımasını yaptılar ve gerçekten çok memnun olduk.Herkes gönül rahatlığı ile bu firmayı secebilir.

  Ali Aygün
  Şehiriçi Nakliye -/- 08-03-2017
 • Bizim ofis eşyalarımızı bu firmaya taşıttık bütün olarak anlaştık ve anlaşma gününde 3 kişi gelip bütün eşyaları ambalajlayıp ve taşımasını yaptılar gerçekten böyle hızlı ve disiplinli çalışan insanlara çok ihtiyaç var.

  Samet Atay
  Ofis & Büro Taşıma -/- 13-03-2017
 • Evimizdeki bütün eşyalar hem ambalajlanıp hemde taşıması için anlaştık.1 saat erken gelip hemen işe başladılar ve eşyaları toplarken sadece izledim dikkatli ve saygılı çalıştılar ve aynı disiplinle yeni evimize taşıdıkları için çok teşekkür ediyorum.

  Çiğdem Karabacak
  Evden Eve Nakliyat -/- 17-03-2017
 • bizim çok az bir eşyamız vardı iyi bir fiyata anlaştık.Hatta eksper bile gönderdiler ve ucuz bir fiyata kaliteli bir hizmet aldım diyebilirim.

  Fatih Bucak
  Şehiriçi Nakliyat -/- 18-03-2017
 • Bizim ev dublexti ve 3 katta idi asansör ile 2 kamyon şeklinde taşımasını yaptılar ve zorda olsa bu sorunu atlattık ve firma işini iyi yaptı diyebilirim.Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  Nurcan Özkement
  Asansörlü Taşıma -/- 20-03-2017
 • İller arası taşınmak gerçekten zor olmasına rağmen böyle bir firma ile tanıştığım için gerçekten çok mutlu oldum ve sorunsuz bir taşınma yaşadık.

  Aykut Ulupınar
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 24-03-2017
 • Polatlıta olan görevim tayin yüzünden farklı bir ile çıktı.Mesefe kısa olduğu için bu firma ile iyi bir fiyata anlaşarak taşındık. Herşey adına bu şirkete çok teşekkür ediyorum.

  Emrah Aktepe
  Şehirlerarası Nakliyat-/- 26-03-2017
 • İşini iyi yapan bir ekip biz bir çok kez hizmet aldık.Gerçekten işini bilen insanlar.

  Merve Budak
  Parça Eşya Taşımacılığı -/- 04-03-2017
 • Bizim dükkan eşyalarının taşınması gerekiyordu hasan bey ile görüştük ve güzel ve temiz bir işçilik ile bizi büyük sıkıntıdan kurtardı herşey için çok sagolun varolun.

  Mehmet Toprak
  Ofis &Büro Taşıma -/- 06-03-2017
 • Tanıtım Filmimiz
Firma Tanıtım
Ankara Polatlı'da Evden Eve Nakliyat

Polatlı, Ankara'nın bir ilçesidir. İlçede halkın geçim kaynağı çoğunlukla tarımdır ve Türkiye'nin önemli tahıl ambarlarındandır. Ayrıca Polatlı'da bulunmakta olan Şişecam fabrikası ülkemizin önemli sanayi kuruluşlarından bir tanesidir. Sürekli gelişmekte olan bir profil çizen ilçemizde biz de Polatlı evden eve nakliyat firması olarak bu gelişime ayak uydurmaya çalışmakta ve sizlerin her türlü taşımacılık işlerinizde yanınızda olmaktan mutluluk duymaktayız. Şirketimiz misyonları; güvenli, saygın ve kaliteli hizmet temellerine dayanmaktadır. Bölgede kendimizi kanıtlamış olmanın verdiği güven duygusu bizlere daha iyi işler çıkarma konusunda adeta bir destek olmaktadır. Sizlerden aldığımız bu güven desteği sayesinde de hizmet kalitemizi her geçen gün artırmaktan geri durmamaktayız. Şehirlerarası nakliyat, şehir içi nakliyat, parça taşıma, evden eve nakliye, şirket veya şirketler arası nakliyat, nakliyattan önce keşif işlemleri( bu hizmetten ücret almamaktayız ve istediğiniz zaman bizi arayıp bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz), ofis taşıma, fuar taşıma, banka ve benzeri aklınıza gelen birçok taşımacılık hizmetinde çalışmalar yapmaktayız. Şimdiye kadar ki hizmetlerimizde aldığımız nakliyat işlerini sorunsuz bir şekilde teslim ettik ve bu konuda da işlerini bitirdiğimiz müşterilerimiz gayet memnun bir şekilde bizden ayrıldılar. Güler yüzlü ve işini tam anlamıyla kendi işi gibi görerek yapan özverili çalışanlarımız verdikleri profesyonel hizmetle geleceğimize ışık tutmaktadırlar. Aynı zamanda çalışan personellerimizin eğitim seviyeleri iyi durumda olup eksik olanlarını da kaldıkları yerden devam etmeleri için onlara her türlü fırsatı vermekteyiz. Bunun yanında her gün yeni gelişmelerin olduğu teknoloji çağımızdaki yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaları için onları hizmet içi eğitimlere tabi tutmaktayız.

Polatlı evden eve nakliyat firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimiz mesai saatleri içerisinde açık olup, bizlere buradan da ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Ücretsiz keşif işleçlerimizle ücret ödemeden adresinize gelerek taşınma durumunuz hakkında bir ön plan oluşturuyor ve sizlere bununla ilgili de bir fiyat sunuyoruz. Bunun yanında az bir eşyası olan ve telefonda yeterli anlatımı yapabilen müşterilerimize telefon yolluyla da fiyat verebilmekteyiz. Eğer eşyalarınızın taşınması ve fiyat bakımından araştırma yapmak isterseniz sizleri saygıyla karşılıyor ve eğer tekrardan bize dönüp nakliye işini bizimle yaptırmayı isterseniz de ilk olarak işimizi sözleşme ve gerekirse eşyalarınıza sigorta yaptırarak başlıyoruz. Sözleşmenin amacı anlaşmanın kağıda dökülmesi olup, daha sonradan sıkıntılar yaşanmasını önlemektir. Sigorta işlemi de eşyalarınız için yapılan bir işlem olup çoğunlukla çok uzak mesafeli taşımacılık hizmetlerimizde yaptığımız bir işlemdir ancak siz isterseniz de isteğe bağlı olarak yine yapılabilmektedir. Sigortadaki amaç ise eşyalarınızın başına bir kaza gelmesi durumunda masrafını sigortadan karşılamak içindir. Taşıma planımızdaki bundan sonraki sıra paketleme ve ambalaj işlemleridir. Sözleştiğimiz saatten yaklaşık yarım saat önce adresinize geliyor ve eşyalarınızı kendi şirketimiz özel ambalaj malzemeleri ile paketleyerek taşıma esnasında hasar görmesini önlüyoruz. Şirketinin ismini bastırdığımız özel nakliye battaniyelerimizle gereken özellikle beyaz eşyalarınızı sarıyoruz. Bu şekilde de çizilmelerin önüne geçmiş olmaktayız. Hassas ve kırılabilecek olan ede eşyalarınıza ayrı bir özen göstererek yaptığımız bu hizmeti üzerine yapıştırdığımız dikkat uyarılı ve içinde bulunan eşya isminin yazdığı etiketlerle sonlandırıyoruz. Buzdolabınızın içindeki buzların erimesi için bir gün önceden fişini çektiriyoruz ve taşırken de buzdolabını dik bir şekilde çamaşır ve bulaşık makinesini ise arkaya yatık bir şekilde taşıyoruz ki içinde kalabilecek su, cihaza zarar vermesin. Bütün eşyaların paketlendikten sonra karışıklığa meydan vermemek ve de gideceği adreste kolay bir şekilde yerleştirme yapabilmek için, içinde bulunan malzemenin adı yazılı olan etiketleri yapıştırıyoruz.