• hastur araçları
  Ankara Ostim Nakliyat
  Evden Eve Nakliyatta Kaliteli Taşımacılık Bizim İşimiz.
  Makul Fiyatlara İşinizi Profesyonelce Yapalım..
 • bütün evden eve resimleri
  Ostim Hastur İle..
  Garantili,Sigortalı,Asansörlü,Ambalajlı
  Evden Eve Nakliyede Uzman Firmamızı Seçin..
 • bütün evden eve resimleri
  Taşıdık,Taşıyoruz.Taşıdıklarımız..
  Hizmetlerimizin Kalitesini Ve İşçiliğimizi Galerimizden İceleyebilirsiniz.
AYLIK TAŞDIKLARIMIZ
 • eşya taşıyan eleman
 • ambalajlaması yapıldı
 • yükselen asansör
 • eşyaları taşımasını yapanlar
 • Bütün eşyaların derlemesi bize ait
 • paketlenmiş eşyalar
 • kırmızı patpatlı dolaplar
 • eşya istifi
Nasıl Gerçekleşir?
Ücretsiz Expertiz Raporu

Müşterilerimizin bizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak ücretsiz expertiz talebinde bulunarak daha ekonomik ve daha etkin bilgiler ile uygun bir fiyat oluşumunu sağlaya bilirler.

Taşınma Anlaşması

Taşınmak isteyen müşteri sunulan fiyatı kabul ettiğinde gerek experimiz gerekse firma tarafından sunulan taşıma anlaşması imzalanarak taşınmanın tarihi belirlenerek işin resmiyeti tamamlanmış olur.

Araç Tercihi

Eşyaların boyut ve ebatlarına göre araç filomuzun içerisinde müşterimize en uygun araçın secimini sağlayarak eşyaların tek araç tarafından taşınmasını sağlamış oluruz.Böylece hem zaman ve hemde müşteriye ek bir yük bindirmemiş oluruz.

Taşıma Ekibi

Anlaşma tarihinde taşınma adresinde olmadan önce ilk olarak eşyaların ebatına göre ve taşınmanın seviyesine göre bir ekip belirleriz. Bu ekibimiz gerek 3 kişilik ve 6 kişilik olarak deyişiklik göstermektedir.

Ambalaj Ve Paketleme

Elemanlarımız kırmızı havalı ve dayanıklı naylonlar getirerek bütün büyük eşyaları ambalajlar ve küçük eşyaları karton kutulara yerleştirir ve mutfak eşyalarını dubalara yerleştirerek taşımasını titiz bir şekilde hasar görmeyece şekilde yapar.

Eşyaların Demontaj ( Sökülmesi )

Müşterimizin evinde bulunan dolap,mobilya gibi eşyaları marangozcumuz sökme işlemini yapar ve tesisatcımız ise evdeki beyaz eşya gibi ürünlerin sökülmesini yaparak ambalajlama elemanlarımız tarafından korunaklı olarak taşınma işlemine gecilir.

Eşyaların Montajı ( Birleştirilmesi )

Yeni adrese geldikten sonra yine marangozcumu tarafından eşyalar ambalajlarından sökülerek istenilen notalarda birleştirilmesi yapılır.Tesisatcımız ise beyaz eşyaların kurulumu yaparak eşyaları faal duruma getirir.

Taşıma Aşaması

Eşyalar taşıma elemanlarımız tarafından gerek sırtlarında eve kadar taşınması yapılır gerek ise hidrolik asansör tarafından eşyalar nakliyat araçından direk olarak yeni eve taşınması yapılır.Bu yöntem ile eşyalar hem hasar görmez hemde zarar görmesi engellenmiş olur.

Önemli İçerikler
TAŞINAN MÜŞTERİLER
 • Bu firma ile internette tanıştık ve eşyaları taşıttık.Sorunsuz bir hizmet aldık.Tavsiye edilir.

  Asya Özkol
  Şehiriçi Nakliye -/- 04-03-2017
 • Ankara Ostimtan evimizi bu firmaya taşıttık verilen sözlerin tümü tutuldu ve bizi üstelik iyi bir fiyata taşımasını yaptılar ve gerçekten çok memnun olduk.Herkes gönül rahatlığı ile bu firmayı secebilir.

  Ali Aygün
  Şehiriçi Nakliye -/- 08-03-2017
 • Bizim ofis eşyalarımızı bu firmaya taşıttık bütün olarak anlaştık ve anlaşma gününde 3 kişi gelip bütün eşyaları ambalajlayıp ve taşımasını yaptılar gerçekten böyle hızlı ve disiplinli çalışan insanlara çok ihtiyaç var.

  Samet Atay
  Ofis & Büro Taşıma -/- 13-03-2017
 • Evimizdeki bütün eşyalar hem ambalajlanıp hemde taşıması için anlaştık.1 saat erken gelip hemen işe başladılar ve eşyaları toplarken sadece izledim dikkatli ve saygılı çalıştılar ve aynı disiplinle yeni evimize taşıdıkları için çok teşekkür ediyorum.

  Çiğdem Karabacak
  Evden Eve Nakliyat -/- 17-03-2017
 • bizim çok az bir eşyamız vardı iyi bir fiyata anlaştık.Hatta eksper bile gönderdiler ve ucuz bir fiyata kaliteli bir hizmet aldım diyebilirim.

  Fatih Bucak
  Şehiriçi Nakliyat -/- 18-03-2017
 • Bizim ev dublexti ve 3 katta idi asansör ile 2 kamyon şeklinde taşımasını yaptılar ve zorda olsa bu sorunu atlattık ve firma işini iyi yaptı diyebilirim.Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  Nurcan Özkement
  Asansörlü Taşıma -/- 20-03-2017
 • İller arası taşınmak gerçekten zor olmasına rağmen böyle bir firma ile tanıştığım için gerçekten çok mutlu oldum ve sorunsuz bir taşınma yaşadık.

  Aykut Ulupınar
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 24-03-2017
 • Ostimta olan görevim tayin yüzünden farklı bir ile çıktı.Mesefe kısa olduğu için bu firma ile iyi bir fiyata anlaşarak taşındık. Herşey adına bu şirkete çok teşekkür ediyorum.

  Emrah Aktepe
  Şehirlerarası Nakliyat-/- 26-03-2017
 • İşini iyi yapan bir ekip biz bir çok kez hizmet aldık.Gerçekten işini bilen insanlar.

  Merve Budak
  Parça Eşya Taşımacılığı -/- 04-03-2017
 • Bizim dükkan eşyalarının taşınması gerekiyordu hasan bey ile görüştük ve güzel ve temiz bir işçilik ile bizi büyük sıkıntıdan kurtardı herşey için çok sagolun varolun.

  Mehmet Toprak
  Ofis &Büro Taşıma -/- 06-03-2017
 • Tanıtım Filmimiz
Firma Tanıtım
Ankara Ostimta da Evden Eve Nakliyat Nasıl Sunulur?

Ostim, İç Anadolu Bölgesi'nde ve Ankara sınırları içerisinde yer alan, geniş ve düz bir araziye sahip olan Ankara'nın ilçelerinden bir tanesidir. Bölgede faaliyet gösteren yaklaşık 390 sanayi kuruluşu, 30 bine yaklaşık kişinin istihdamını sağlamaktadır. Başkent'e yakın olması dolayısıyla ve hava alanının hemen dibinde olması sebebiyle; elektronik, gıda, lojistik, tekstil, otomotiv, elektrik ve mobilya alanlarında faaliyet gösteren dev firmaların ilçede gösterdiği bu istihdam alanları sayesinde çok fazla da göç almaktadır. Bundan dolayı da bizlere de Ankara Ostim Nakliye firması olarak birçok iş düşmektedir. Öncelikle taşıma konusunda size vereceğimiz bir kaç ipucuyla başlayacak olursak. Bunlar; taşınmayı aynı zamanda sahip olunan eşyaları da ayıklama sureci olarak görüp, evde bulunan fazla olan eşyaları ve giysileri yardım kurumlarına vermek, çekmecelerde ve sağda solda sürünen eski fatura veya kâğıt evrakları geri dönüşüm kutularına göndermek, yakınımızdaki bir marketten alacağınız karton kutular sayesinde bu tur eşyaları da kolayca kutulayabilirsiniz. Aynı zamanda kırılabilecek olan eşyaları paketlemeniz için lazım olacak gazete parçalarını da atmamanızı öneririz. Ama çok fazla eşyaya sahipseniz ve bunun bu şekilde altından kalkamayacağınızı düşünüyorsanız bu durumda firmamızı arayarak elinizi hiç bir şeye dokundurmadan alacağınız profesyonel hizmetin tadını çıkarabilirsiniz.

 • Ostim nakliyat firması olarak verdiğimiz hizmetleri sıralayacak olursak:
  • Evden eve nakliyat
  • Asansör kullanılarak yaptığımız nakliye hizmetleri
  • Sigortalı taşıma hizmetleri
  • Şehirler arası nakliye
  • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
  • Ofis, büro, fabrika, şirket veya şirketler arası nakliyat hizmetleri
  • Montaj ve aynı zamanda demontaj hizmetleri

Bu bağlamda bir de oluşturduğunuz kontrol listemiz bulunmaktadır. Bu liste sayesinde hem siz hem de firmamız zamandan kazanmış olacaktır. Bu şekilde hem kısa sürede, hem de güvenli bir şekilde eşyalarınız hiç bir şekilde zarar görmeden taşınmış olacaktır. Bunlar ise; taşınacak olan mobilya sayısının önceden belirlenmesi (uygun araçla gelmemizi sağlar), yaklaşık çıkabilecek kutu miktarı( eşyaları toplamak için harcanacak zamanın belirlenmesini sağlar), saat tam olarak yeni evinizde olmanız gerektiği, yeni evinizin harita üzerinden değil de açık bir şekilde adresinin belirlenmesi, nakliye aracımızın park yerinin bir gün önceden park sıkıntısı yaşanmaması için gerekli bildirilerin yapılması ve yeni evdeki eşyaların hangisinin nereye koyulacağını gösteren bir plan hazırlarsanız bu her iki taraf açısından da işin hızlı bir şekilde hallolmasını sağlayacaktır.

Verilen bu hizmetlerin aşamalarından bahsedecek olursak:

İlk olarak hepinizin malumu üzerine taşıma ücret belirlenmesi, hem müşterilerimizin hem de bizlerin sonradan sıkıntılar yaşamaması için önemli bir etkendir. Bunun için de nakliye ücretinin belirlenmesinde bir çok kriter göz önüne alınmaktadır. Bunlar; ilk olarak ücret ödemeden ekspertiz hizmetimizden yararlanarak müşterilerimizin bizleri araması sonucu adrese gidiyoruz ve taşınacak olan eşyaların durumuna bakıyoruz. Bunlar da binan durumu, eşyaların boyutları ve taşınması aşamaları olarak dikkate alınıp en uygun fiyat verilmesi için önemlidir. Sonuç olarak ekspertizimiz bir fiyat çıkarır ve anlaşma sağlandığı sonuçta karşılıklı sözleşmeler imzalanır. Aynı zamanda şehirlerarası bir nakliye gerçekleştirilecekse, sigorta işlemi de yapılması gerekir. Çünkü sonuçta uzun bir yolculuk sonunda eşyalar hasar görebilir ve her hangi bir kaza sonucunda sigortadan zarar temin edilebilir.

Anlaşmalar yapıldıktan sonra adrese Ostim Nakliye firması olarak, yarım saat öncesinden geliyor ve eşyalarınızı önce güzelce ambalajlıyoruz. Ekip arkadaşlarımızın hepsi de yıllardır bu işle uğraştıkları için rahat bir şekilde bu işlemleri gerçekleştirmektedirler. Diğer nakliyat firmaları gibi baştan savma iş yapmamaktadırlar. Titizlik içinde paketlenen eşyalarınız daha sonra yine aynı titizlik ve sağlamlık çerçevesi içinde araca koyulmaktadır. Montaj ve demontaj gereken buz dolabı, çamaşır ve bulaşık makinaları, klimalar ve buna benzer eşyalar da ayrıyeten yapılan işlemler sonucu paketlenerek araca yerleştirilir.