• hastur araçları
  Ankara Nallıhan Nakliyat
  Evden Eve Nakliyatta Kaliteli Taşımacılık Bizim İşimiz.
  Makul Fiyatlara İşinizi Profesyonelce Yapalım..
 • bütün evden eve resimleri
  Nallıhan Hastur İle..
  Garantili,Sigortalı,Asansörlü,Ambalajlı
  Evden Eve Nakliyede Uzman Firmamızı Seçin..
 • bütün evden eve resimleri
  Taşıdık,Taşıyoruz.Taşıdıklarımız..
  Hizmetlerimizin Kalitesini Ve İşçiliğimizi Galerimizden İceleyebilirsiniz.
AYLIK TAŞDIKLARIMIZ
 • eşya taşıyan eleman
 • ambalajlaması yapıldı
 • yükselen asansör
 • eşyaları taşımasını yapanlar
 • Bütün eşyaların derlemesi bize ait
 • paketlenmiş eşyalar
 • kırmızı patpatlı dolaplar
 • eşya istifi
Nasıl Gerçekleşir?
Ücretsiz Expertiz Raporu

Müşterilerimizin bizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak ücretsiz expertiz talebinde bulunarak daha ekonomik ve daha etkin bilgiler ile uygun bir fiyat oluşumunu sağlaya bilirler.

Taşınma Anlaşması

Taşınmak isteyen müşteri sunulan fiyatı kabul ettiğinde gerek experimiz gerekse firma tarafından sunulan taşıma anlaşması imzalanarak taşınmanın tarihi belirlenerek işin resmiyeti tamamlanmış olur.

Araç Tercihi

Eşyaların boyut ve ebatlarına göre araç filomuzun içerisinde müşterimize en uygun araçın secimini sağlayarak eşyaların tek araç tarafından taşınmasını sağlamış oluruz.Böylece hem zaman ve hemde müşteriye ek bir yük bindirmemiş oluruz.

Taşıma Ekibi

Anlaşma tarihinde taşınma adresinde olmadan önce ilk olarak eşyaların ebatına göre ve taşınmanın seviyesine göre bir ekip belirleriz. Bu ekibimiz gerek 3 kişilik ve 6 kişilik olarak deyişiklik göstermektedir.

Ambalaj Ve Paketleme

Elemanlarımız kırmızı havalı ve dayanıklı naylonlar getirerek bütün büyük eşyaları ambalajlar ve küçük eşyaları karton kutulara yerleştirir ve mutfak eşyalarını dubalara yerleştirerek taşımasını titiz bir şekilde hasar görmeyece şekilde yapar.

Eşyaların Demontaj ( Sökülmesi )

Müşterimizin evinde bulunan dolap,mobilya gibi eşyaları marangozcumuz sökme işlemini yapar ve tesisatcımız ise evdeki beyaz eşya gibi ürünlerin sökülmesini yaparak ambalajlama elemanlarımız tarafından korunaklı olarak taşınma işlemine gecilir.

Eşyaların Montajı ( Birleştirilmesi )

Yeni adrese geldikten sonra yine marangozcumu tarafından eşyalar ambalajlarından sökülerek istenilen notalarda birleştirilmesi yapılır.Tesisatcımız ise beyaz eşyaların kurulumu yaparak eşyaları faal duruma getirir.

Taşıma Aşaması

Eşyalar taşıma elemanlarımız tarafından gerek sırtlarında eve kadar taşınması yapılır gerek ise hidrolik asansör tarafından eşyalar nakliyat araçından direk olarak yeni eve taşınması yapılır.Bu yöntem ile eşyalar hem hasar görmez hemde zarar görmesi engellenmiş olur.

Önemli İçerikler
TAŞINAN MÜŞTERİLER
 • Bu firma ile internette tanıştık ve eşyaları taşıttık.Sorunsuz bir hizmet aldık.Tavsiye edilir.

  Asya Özkol
  Şehiriçi Nakliye -/- 04-03-2017
 • Ankara Nallıhantan evimizi bu firmaya taşıttık verilen sözlerin tümü tutuldu ve bizi üstelik iyi bir fiyata taşımasını yaptılar ve gerçekten çok memnun olduk.Herkes gönül rahatlığı ile bu firmayı secebilir.

  Ali Aygün
  Şehiriçi Nakliye -/- 08-03-2017
 • Bizim ofis eşyalarımızı bu firmaya taşıttık bütün olarak anlaştık ve anlaşma gününde 3 kişi gelip bütün eşyaları ambalajlayıp ve taşımasını yaptılar gerçekten böyle hızlı ve disiplinli çalışan insanlara çok ihtiyaç var.

  Samet Atay
  Ofis & Büro Taşıma -/- 13-03-2017
 • Evimizdeki bütün eşyalar hem ambalajlanıp hemde taşıması için anlaştık.1 saat erken gelip hemen işe başladılar ve eşyaları toplarken sadece izledim dikkatli ve saygılı çalıştılar ve aynı disiplinle yeni evimize taşıdıkları için çok teşekkür ediyorum.

  Çiğdem Karabacak
  Evden Eve Nakliyat -/- 17-03-2017
 • bizim çok az bir eşyamız vardı iyi bir fiyata anlaştık.Hatta eksper bile gönderdiler ve ucuz bir fiyata kaliteli bir hizmet aldım diyebilirim.

  Fatih Bucak
  Şehiriçi Nakliyat -/- 18-03-2017
 • Bizim ev dublexti ve 3 katta idi asansör ile 2 kamyon şeklinde taşımasını yaptılar ve zorda olsa bu sorunu atlattık ve firma işini iyi yaptı diyebilirim.Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  Nurcan Özkement
  Asansörlü Taşıma -/- 20-03-2017
 • İller arası taşınmak gerçekten zor olmasına rağmen böyle bir firma ile tanıştığım için gerçekten çok mutlu oldum ve sorunsuz bir taşınma yaşadık.

  Aykut Ulupınar
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 24-03-2017
 • Nallıhanta olan görevim tayin yüzünden farklı bir ile çıktı.Mesefe kısa olduğu için bu firma ile iyi bir fiyata anlaşarak taşındık. Herşey adına bu şirkete çok teşekkür ediyorum.

  Emrah Aktepe
  Şehirlerarası Nakliyat-/- 26-03-2017
 • İşini iyi yapan bir ekip biz bir çok kez hizmet aldık.Gerçekten işini bilen insanlar.

  Merve Budak
  Parça Eşya Taşımacılığı -/- 04-03-2017
 • Bizim dükkan eşyalarının taşınması gerekiyordu hasan bey ile görüştük ve güzel ve temiz bir işçilik ile bizi büyük sıkıntıdan kurtardı herşey için çok sagolun varolun.

  Mehmet Toprak
  Ofis &Büro Taşıma -/- 06-03-2017
 • Tanıtım Filmimiz
Firma Tanıtım
Ankara Nallıhan'da da Evden Eve Nakliye

Mamak Ankara’nın, ismini içinde bulunan askeri birlik ve ceza evinden aldığı bir ilçesidir. Firmamız, yıllar öncesine dayanan nakliye hizmetleriyle bölgedeki nakliyat firmaları arasında vazgeçilmez bir marka haline gelmiştir. Son zamanlarda yüksek katlı binaların yapılmış olması insanların taşınırken eskisi gibi alelade, yakınını ve ya arkadaşlarını çağırarak ev taşıma yöntemlerini artık işe yaramaz hale getirmiştir. Sonuçta bu kadar yüksek katlı binalara eşya çıkarmak imkânsızdır. Bir de şu an aşırı şekilde çoğalan nakliye firmaları daha dün işe başladıkları nakliye sektöründe insanların taşınmak için başvurdukları ancak sonunda çok pişman ve mağdur oldukları bir duruma sokmaktadır. Bu konuda özellikle dikkat etmekte fayda vardır. Tam olarak araştırma yapmadan bu tür firmalara itibar etmemelidir. Biz ise taşımacılık alanında hizmet götürdüğümüz müşterilerimizin memnuniyeti bizim için son derece önemlidir.

Mamak evden eve nakliyat firması olarak müşterilerimizin isteklerine kulak vermekte ve kurumsal hizmet anlayışı içinde hareket etmekteyiz. Evden eve nakliye, şehirlerarası nakliye, şirket veya şirketler arası nakliye, banka ve fuar taşıma hizmeti, karşılığında ücret almadığımız ekspertiz ( nakliye keşif işlemleri) hizmeti, asansör yardımıyla nakliyat hizmeti parça taşımacılık hizmetimizle sizlere yardımcı olmaktayız. Aldığımız işleri küçük büyük demeden söz verdiğimiz tarihte teslim etmekteyiz. Bizi aradığınızda isteğinize bağlı bir şekilde ilk olarak keşif amacıyla adresinize geliyor ve eşyalarınızın durumu hakkında bilgi sahibi oluyoruz. Bu hizmeti isterseniz telefonla da vermekteyiz. Siz derseniz ki benim eşyam fazla yok ve telefonda durumunuzu tarif edebilirseniz size telefon aracılığı ile de bir ortalama bir fiyat verebiliriz. Keşif işleminde dikkat ettiğimiz şeyler; taşınacak eşya miktarı ve bunların içinde küçük ve büyük eşyaların ortalama sayısı. Sayı olarak derken de örneğin kaç kutu parça eşyanız çıkabilir bunu bilmemiz gerekir. Daha sonra eşyaların taşınacağı uzaklık ve iki adresin de taşınmasında asansör yardımına ihtiyaç duyulup duyulmayacağıdır. Bunlar kabataslak çıkarıldıktan sonra fiyat konusunda anlaşma sağlanıp aramızda bir sözleşme imzalıyoruz bu da iki tarafında sonrasında sıkıntı yaşamaması için önemli bir unsurdur. Çok uzun mesafeli taşımacılıklarda sigorta işlemi yapıyoruz. Bu da iki tarafın da kafasının rahat etmesi için yapılması gereken bir işlemdir ve eşyalarınızın başına bir kaza gelmesi durumunda masrafınızı sigortadan alabilmeniz için gereklidir. Sigorta işlemini de bitirdikten sonraki kısım ise paketleme ve ambalajlama işlemleridir.

Nakliye firmamız özel olan paketleme ve ambalajlama malzemelerimizi kullanarak parça eşyalarınızı ve büyük eşyalarınız büyük bir titizlikle paketliyoruz. Sökülmesi gerekenleri ayrıyeten sökerek paketliyoruz. Bunları de monte etmemizdeki amaç ise taşıma esnasında bir yerlere çarpmadan götürebilmektir. Taşınmada önemli unsurlardan biri olan dikkat ve titizlik mutlaka önemli bir unsurdur. Taşımada kullandığımız nakliye battaniyeleri kendi firmamızın isminin basılı olduğu özel nakliye battaniyeleridir. Bu battaniyeler sayesinde özellikle beyaz eşyalarınızın çizilmesinin önüne geçilmiş olur. Aynı zamanda da yumuşak bir zemin oluştura mm battaniyeler herhangi bir çarpma sırasında da eşyalarınızda koruma sağlar.

. Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi pis su bağlantılarıyla temiz su bağlantıları tesisatçı ustalarımız tarafından çıkarılarak bu eşyaların da paketlenme işlemi tamamlanır bir gün önceden fişi çekilen ve buzların erimesi sağlanan buzdolabı da suyu boşaltıldıktan sonra paketlenir. Diğer çamaşır makinesi ve bulaşık makinesini de paketlenmeden önce içindeki suyu boşaltmak gerekir. Bu eşyalar daha önce de bahsettiğimiz gibi nakliye battaniyelerimize sarılarak taşınmaktadır. Ayrıca taşınırken arkaya yatık bir şekilde veya dik bir şekilde taşınması gerekir ki içindeki kalabilecek suların sistemine zarar vermesin.