MİSYONUMUZ

Misyonumuz

misyonumuz

2000 yılında küçük bir kamyon ile bu nakliye piyasasına ilk girişimizi yaptık.Yıllar geçtikce hem deneyim hemde piyasayı analiz ederek ve insanların isteklerini olabildikçe hafıza edindik. Ardından ilerleyen zamanlarda büyük bir kamyona geçtik ve borç ile bir kamyonda aldık ve yasal olan evraklarımızıda tamamlayarak sektörde kendi açımızdan büyük bir adım atmış olduk. Edindiğimiz tecrübeler ve bilgiler ile insanların istek ve taleplerine göre şirketimizi şekillendirdik ve elemanlarımızı bu yönde eğittik.

Müşterilerin çektiktiği sıkıntıları çok iyi anlıyor ve olabildikçe insanların deneyim ve taleplerine elimizden geldiği kadar not ettik ve bunlardan kendimize tecrübeler edindik.İlerleyen zamanlarda evden eve nakliyat hizmet alanında sunduğumuz hizmetler ile müşterilerimizin memnuniyeti ve bizlere olan güven ve inançlarını görüyor ve bundan dolayı mutluluk duymaktayız.

Tavsiye İşlere Sebep Olduk

tavsiyelerimiz

Biz inanıyoruz ki yapılan iyi şeyler hiç bir zaman unutulmaz ve yaptığımız hizmetler bize yeni iş talepleri olarak geri dönmekteydi.Aldığı hizmeti farklı mecralarda dile getirerek bunu paylaşan müşteriler ve komşu,eş,dost gibi çevresine bizi önererek bize iş yönlendirmesi yapmaktaydılar.Bizde özel olarak geri dönüşler yaparak onlara şükranlarımızı belirtiyoruz.Bizler hep ülkemizdeki insanlarımızın kazanması için çalıştık ve çalışmaktayız.

Bu günlere kadar bir çok zorluk çeksekte bu zorlukları müşterilerimizin destekleri ve referansları ile atlattık. Arkasında millet olan bir firma veya kişi asla kolay kolay bertaraf edilemezdi.Bu inanç ile bu günlere geldiğimizin daim olarak bilinçindeyiz.Bizlere daima doğru ve temiz hizmet sunmamız için fikir ve görüş belirten müşterilerimiz ve büyüklerimizin ön görüleriyle bu günlere geldik ve gün geçtikce dahada iyi olan kaliteli bir firmalar arasında yer almaktayız.