• hastur araçları
  Ankara Kızılcahamam Nakliyat
  Evden Eve Nakliyatta Kaliteli Taşımacılık Bizim İşimiz.
  Makul Fiyatlara İşinizi Profesyonelce Yapalım..
 • bütün evden eve resimleri
  Kızılcahamam Hastur İle..
  Garantili,Sigortalı,Asansörlü,Ambalajlı
  Evden Eve Nakliyede Uzman Firmamızı Seçin..
 • bütün evden eve resimleri
  Taşıdık,Taşıyoruz.Taşıdıklarımız..
  Hizmetlerimizin Kalitesini Ve İşçiliğimizi Galerimizden İceleyebilirsiniz.
AYLIK TAŞDIKLARIMIZ
 • eşya taşıyan eleman
 • ambalajlaması yapıldı
 • yükselen asansör
 • eşyaları taşımasını yapanlar
 • Bütün eşyaların derlemesi bize ait
 • paketlenmiş eşyalar
 • kırmızı patpatlı dolaplar
 • eşya istifi
Nasıl Gerçekleşir?
Ücretsiz Expertiz Raporu

Müşterilerimizin bizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak ücretsiz expertiz talebinde bulunarak daha ekonomik ve daha etkin bilgiler ile uygun bir fiyat oluşumunu sağlaya bilirler.

Taşınma Anlaşması

Taşınmak isteyen müşteri sunulan fiyatı kabul ettiğinde gerek experimiz gerekse firma tarafından sunulan taşıma anlaşması imzalanarak taşınmanın tarihi belirlenerek işin resmiyeti tamamlanmış olur.

Araç Tercihi

Eşyaların boyut ve ebatlarına göre araç filomuzun içerisinde müşterimize en uygun araçın secimini sağlayarak eşyaların tek araç tarafından taşınmasını sağlamış oluruz.Böylece hem zaman ve hemde müşteriye ek bir yük bindirmemiş oluruz.

Taşıma Ekibi

Anlaşma tarihinde taşınma adresinde olmadan önce ilk olarak eşyaların ebatına göre ve taşınmanın seviyesine göre bir ekip belirleriz. Bu ekibimiz gerek 3 kişilik ve 6 kişilik olarak deyişiklik göstermektedir.

Ambalaj Ve Paketleme

Elemanlarımız kırmızı havalı ve dayanıklı naylonlar getirerek bütün büyük eşyaları ambalajlar ve küçük eşyaları karton kutulara yerleştirir ve mutfak eşyalarını dubalara yerleştirerek taşımasını titiz bir şekilde hasar görmeyece şekilde yapar.

Eşyaların Demontaj ( Sökülmesi )

Müşterimizin evinde bulunan dolap,mobilya gibi eşyaları marangozcumuz sökme işlemini yapar ve tesisatcımız ise evdeki beyaz eşya gibi ürünlerin sökülmesini yaparak ambalajlama elemanlarımız tarafından korunaklı olarak taşınma işlemine gecilir.

Eşyaların Montajı ( Birleştirilmesi )

Yeni adrese geldikten sonra yine marangozcumu tarafından eşyalar ambalajlarından sökülerek istenilen notalarda birleştirilmesi yapılır.Tesisatcımız ise beyaz eşyaların kurulumu yaparak eşyaları faal duruma getirir.

Taşıma Aşaması

Eşyalar taşıma elemanlarımız tarafından gerek sırtlarında eve kadar taşınması yapılır gerek ise hidrolik asansör tarafından eşyalar nakliyat araçından direk olarak yeni eve taşınması yapılır.Bu yöntem ile eşyalar hem hasar görmez hemde zarar görmesi engellenmiş olur.

Önemli İçerikler
TAŞINAN MÜŞTERİLER
 • Bu firma ile internette tanıştık ve eşyaları taşıttık.Sorunsuz bir hizmet aldık.Tavsiye edilir.

  Asya Özkol
  Şehiriçi Nakliye -/- 04-03-2017
 • Ankara Kızılcahamamtan evimizi bu firmaya taşıttık verilen sözlerin tümü tutuldu ve bizi üstelik iyi bir fiyata taşımasını yaptılar ve gerçekten çok memnun olduk.Herkes gönül rahatlığı ile bu firmayı secebilir.

  Ali Aygün
  Şehiriçi Nakliye -/- 08-03-2017
 • Bizim ofis eşyalarımızı bu firmaya taşıttık bütün olarak anlaştık ve anlaşma gününde 3 kişi gelip bütün eşyaları ambalajlayıp ve taşımasını yaptılar gerçekten böyle hızlı ve disiplinli çalışan insanlara çok ihtiyaç var.

  Samet Atay
  Ofis & Büro Taşıma -/- 13-03-2017
 • Evimizdeki bütün eşyalar hem ambalajlanıp hemde taşıması için anlaştık.1 saat erken gelip hemen işe başladılar ve eşyaları toplarken sadece izledim dikkatli ve saygılı çalıştılar ve aynı disiplinle yeni evimize taşıdıkları için çok teşekkür ediyorum.

  Çiğdem Karabacak
  Evden Eve Nakliyat -/- 17-03-2017
 • bizim çok az bir eşyamız vardı iyi bir fiyata anlaştık.Hatta eksper bile gönderdiler ve ucuz bir fiyata kaliteli bir hizmet aldım diyebilirim.

  Fatih Bucak
  Şehiriçi Nakliyat -/- 18-03-2017
 • Bizim ev dublexti ve 3 katta idi asansör ile 2 kamyon şeklinde taşımasını yaptılar ve zorda olsa bu sorunu atlattık ve firma işini iyi yaptı diyebilirim.Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  Nurcan Özkement
  Asansörlü Taşıma -/- 20-03-2017
 • İller arası taşınmak gerçekten zor olmasına rağmen böyle bir firma ile tanıştığım için gerçekten çok mutlu oldum ve sorunsuz bir taşınma yaşadık.

  Aykut Ulupınar
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 24-03-2017
 • Kızılcahamamta olan görevim tayin yüzünden farklı bir ile çıktı.Mesefe kısa olduğu için bu firma ile iyi bir fiyata anlaşarak taşındık. Herşey adına bu şirkete çok teşekkür ediyorum.

  Emrah Aktepe
  Şehirlerarası Nakliyat-/- 26-03-2017
 • İşini iyi yapan bir ekip biz bir çok kez hizmet aldık.Gerçekten işini bilen insanlar.

  Merve Budak
  Parça Eşya Taşımacılığı -/- 04-03-2017
 • Bizim dükkan eşyalarının taşınması gerekiyordu hasan bey ile görüştük ve güzel ve temiz bir işçilik ile bizi büyük sıkıntıdan kurtardı herşey için çok sagolun varolun.

  Mehmet Toprak
  Ofis &Büro Taşıma -/- 06-03-2017
 • Tanıtım Filmimiz
Firma Tanıtım
Ankara Kızılcahamam'da da Evden Eve Nakliyat

Kızılcahamam ilçesi Ankara'nın kuzeyinde bulunan ve şifalı sularıyla meşhur bir ilçemiz olup aynı zamanda da nakliyat firmamızın yıllardır hizmet vererek kendi bünyesinde çalışmalar yürüttüğü bir ilçedir. Kızılcahamam evden eve nakliye firmamız bölge halkına ve aynı zamanda Türkiye'nin her yerine verdiği geniş hizmet ağıyla çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Şehir içi ve şehirlerarası nakliye, evden eve nakliye, şirket ve şirketler arası taşıma işi, ücret ödemeden alacağınız ekspertiz hizmeti, ofis, banka ve büro taşımacılık hizmeti ve buna benzer eşyalarınızın, aynı zamanda parça eşya taşıma da dahil olmak üzere yapmaktayız. Nakliye için iç dizaynı özel olarak tasarlanmış araçlarımızla ve işini severek yapan güler yüzlü elemanlarınızla siz değerli müşterilerimiz hizmeti bir görev bilmekte ve bu şekilde çalışma yürütmekteyiz. Çalışanlarımız aynı zamanda gerektiğinde eğitim alarak eksik yönlerini tamamlamakta ve hem pratik hem de teorik açıdan da kendini sürekli yenilemektedir. Saygınlığımız ve güven veren duruşumuzla siz değerli müşterilerimizin takdirini de almış olmanın gururunu yaşamaktayız.

Şimdiye kadar ki yaptığımız işlerimizde hiç bir müşterimizden olumsuz bir geri dönüş almamış olmamız, hatta tam aksine sürekli memnuniyetlerinizi bizlere bildirmeniz bizleri daha da mutlu etmekte ve bu sayede de işlerimize daha sıkı sarılmamızı sağlamaktadır. Taşıma işlemlerinize ilk olarak ekspertiz hizmetimizle başlamaktayız. Bizi aradığınızda tabii ki isteğiniz üzere bir personel göndererek taşınma durumunuz ve eşyalarınızın genel durumu hakkında bir on değerlendirme yapıyoruz. Yani diğer nakliye firmaları gibi kabataslak fiyat vermiyoruz. Bunun sonucunda da genel bir değerlendirme yaparak sizlere uygun bir fiyat çıkarıyoruz. Fiyat konusunda, orta yolu bulmaktan yanayız ve sizleri bu konuda fazla sıkıntıya da sokmamaktayız. Aynı zamanda ödeme imkânı olarak çeşitli ödeme imkânları sunmaktayız. Sonrasında sözleşme yapıyoruz ve bunu karşılıklı olarak imzalıyoruz. Bu sözleşmedeki amaç ta eşyalarınızın başına bizim hatamızdan kaynaklanan bir zarar geldiğinde bunun masrafının tarafımızca karşılanmasıdır. Diğer bir işlem ise sigorta işlemidir. Bu sayede de eşyalarınız sigorta güvencesi altına alınmaktadır. Sigorta işlemlerini genellikle uzak mesafeli taşıma işlemlerinde yapmaktayız ancak isteğiniz doğrultusunda mesafe fark etmeksizin de yapabilmekteyiz.

Kızılcahamam evden eve nakliyat firmamızın eşyaları ambalajlama ve kolileme işlemlerine gelince de bu konuda personellerimiz ayrı bir özen göstererek davranmakta ve eşyalarınızı sanki kendi eşyalarını taşıyacakmış gibi ambalajlamaktadır. Kullandığımız ambalaj malzemeleri en iyi kalitede olduğu için eşyalarınızı her türlü kazadan koruyabilecek kapasitededir. Bunun yanında çok değer verdiğiniz eşyalarınızı isterseniz çift kat ambalaj yapmakta ve bu şekilde yapılan ambalajlarda koruma boyutu iki katına çıktığı için sorunsuz bir şekilde adresinize ulaştırılmaktadır. Paketleme işlemine mobilyalarınızın sökülebilecek olan kısımlarını sökmek suretiyle bu şekilde paketliyoruz ve de taşınırken kapılardan rahat bir şekilde geçmesini sağlıyoruz. Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesini temiz ve pis su bağlantılarından ayırarak, içlerindeki suları boşalttıktan sonra ambalajlıyor ve bu makinelerinizi arkaya yatık bir şekilde taşıyoruz. Bunun amacı da içinde birikmiş halde kalabilecek bir su damlasının cihaz sisteminde bir kısa devreye neden olmasını önlemektedir. Buzdolabının fişini bir gün önceden çekmenizi söyleyerek içindeki buzların erimesini sağlıyoruz ve bu şekilde de taşıma esnasında yine elektronik aksamlarını korumuş oluyoruz. Parça eşyalarınızı da elimizdeki variller sayesinde kendi özel kartonlarımızla sararak varillerimize dolduruyoruz. Varillerin kolilerden daha avantajlı olması sağlamlığı ve yer kaplama açısından daha az yer kaplamasıyla daha avantajlıdır. Kendi nakliyat firmamıza özel nakliyat battaniyelerimizi kullanarak taşınma sırasında çizilme ve sarsılmalara karşı korumaya alıyoruz. Daha sonra paketleme işi biten eşyalarınızı araca yerleştirerek, yeni adresinize götürüyoruz. Asansör gereken yüksek katlarda asansör hizmetimiz de bulunmaktadır.