• hastur araçları
  Ankara Kızılay Nakliyat
  Evden Eve Nakliyatta Kaliteli Taşımacılık Bizim İşimiz.
  Makul Fiyatlara İşinizi Profesyonelce Yapalım..
 • bütün evden eve resimleri
  Kızılay Hastur İle..
  Garantili,Sigortalı,Asansörlü,Ambalajlı
  Evden Eve Nakliyede Uzman Firmamızı Seçin..
 • bütün evden eve resimleri
  Taşıdık,Taşıyoruz.Taşıdıklarımız..
  Hizmetlerimizin Kalitesini Ve İşçiliğimizi Galerimizden İceleyebilirsiniz.
AYLIK TAŞDIKLARIMIZ
 • eşya taşıyan eleman
 • ambalajlaması yapıldı
 • yükselen asansör
 • eşyaları taşımasını yapanlar
 • Bütün eşyaların derlemesi bize ait
 • paketlenmiş eşyalar
 • kırmızı patpatlı dolaplar
 • eşya istifi
Nasıl Gerçekleşir?
Ücretsiz Expertiz Raporu

Müşterilerimizin bizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak ücretsiz expertiz talebinde bulunarak daha ekonomik ve daha etkin bilgiler ile uygun bir fiyat oluşumunu sağlaya bilirler.

Taşınma Anlaşması

Taşınmak isteyen müşteri sunulan fiyatı kabul ettiğinde gerek experimiz gerekse firma tarafından sunulan taşıma anlaşması imzalanarak taşınmanın tarihi belirlenerek işin resmiyeti tamamlanmış olur.

Araç Tercihi

Eşyaların boyut ve ebatlarına göre araç filomuzun içerisinde müşterimize en uygun araçın secimini sağlayarak eşyaların tek araç tarafından taşınmasını sağlamış oluruz.Böylece hem zaman ve hemde müşteriye ek bir yük bindirmemiş oluruz.

Taşıma Ekibi

Anlaşma tarihinde taşınma adresinde olmadan önce ilk olarak eşyaların ebatına göre ve taşınmanın seviyesine göre bir ekip belirleriz. Bu ekibimiz gerek 3 kişilik ve 6 kişilik olarak deyişiklik göstermektedir.

Ambalaj Ve Paketleme

Elemanlarımız kırmızı havalı ve dayanıklı naylonlar getirerek bütün büyük eşyaları ambalajlar ve küçük eşyaları karton kutulara yerleştirir ve mutfak eşyalarını dubalara yerleştirerek taşımasını titiz bir şekilde hasar görmeyece şekilde yapar.

Eşyaların Demontaj ( Sökülmesi )

Müşterimizin evinde bulunan dolap,mobilya gibi eşyaları marangozcumuz sökme işlemini yapar ve tesisatcımız ise evdeki beyaz eşya gibi ürünlerin sökülmesini yaparak ambalajlama elemanlarımız tarafından korunaklı olarak taşınma işlemine gecilir.

Eşyaların Montajı ( Birleştirilmesi )

Yeni adrese geldikten sonra yine marangozcumu tarafından eşyalar ambalajlarından sökülerek istenilen notalarda birleştirilmesi yapılır.Tesisatcımız ise beyaz eşyaların kurulumu yaparak eşyaları faal duruma getirir.

Taşıma Aşaması

Eşyalar taşıma elemanlarımız tarafından gerek sırtlarında eve kadar taşınması yapılır gerek ise hidrolik asansör tarafından eşyalar nakliyat araçından direk olarak yeni eve taşınması yapılır.Bu yöntem ile eşyalar hem hasar görmez hemde zarar görmesi engellenmiş olur.

Önemli İçerikler
TAŞINAN MÜŞTERİLER
 • Bu firma ile internette tanıştık ve eşyaları taşıttık.Sorunsuz bir hizmet aldık.Tavsiye edilir.

  Asya Özkol
  Şehiriçi Nakliye -/- 04-03-2017
 • Ankara Kızılaytan evimizi bu firmaya taşıttık verilen sözlerin tümü tutuldu ve bizi üstelik iyi bir fiyata taşımasını yaptılar ve gerçekten çok memnun olduk.Herkes gönül rahatlığı ile bu firmayı secebilir.

  Ali Aygün
  Şehiriçi Nakliye -/- 08-03-2017
 • Bizim ofis eşyalarımızı bu firmaya taşıttık bütün olarak anlaştık ve anlaşma gününde 3 kişi gelip bütün eşyaları ambalajlayıp ve taşımasını yaptılar gerçekten böyle hızlı ve disiplinli çalışan insanlara çok ihtiyaç var.

  Samet Atay
  Ofis & Büro Taşıma -/- 13-03-2017
 • Evimizdeki bütün eşyalar hem ambalajlanıp hemde taşıması için anlaştık.1 saat erken gelip hemen işe başladılar ve eşyaları toplarken sadece izledim dikkatli ve saygılı çalıştılar ve aynı disiplinle yeni evimize taşıdıkları için çok teşekkür ediyorum.

  Çiğdem Karabacak
  Evden Eve Nakliyat -/- 17-03-2017
 • bizim çok az bir eşyamız vardı iyi bir fiyata anlaştık.Hatta eksper bile gönderdiler ve ucuz bir fiyata kaliteli bir hizmet aldım diyebilirim.

  Fatih Bucak
  Şehiriçi Nakliyat -/- 18-03-2017
 • Bizim ev dublexti ve 3 katta idi asansör ile 2 kamyon şeklinde taşımasını yaptılar ve zorda olsa bu sorunu atlattık ve firma işini iyi yaptı diyebilirim.Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  Nurcan Özkement
  Asansörlü Taşıma -/- 20-03-2017
 • İller arası taşınmak gerçekten zor olmasına rağmen böyle bir firma ile tanıştığım için gerçekten çok mutlu oldum ve sorunsuz bir taşınma yaşadık.

  Aykut Ulupınar
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 24-03-2017
 • Kızılayta olan görevim tayin yüzünden farklı bir ile çıktı.Mesefe kısa olduğu için bu firma ile iyi bir fiyata anlaşarak taşındık. Herşey adına bu şirkete çok teşekkür ediyorum.

  Emrah Aktepe
  Şehirlerarası Nakliyat-/- 26-03-2017
 • İşini iyi yapan bir ekip biz bir çok kez hizmet aldık.Gerçekten işini bilen insanlar.

  Merve Budak
  Parça Eşya Taşımacılığı -/- 04-03-2017
 • Bizim dükkan eşyalarının taşınması gerekiyordu hasan bey ile görüştük ve güzel ve temiz bir işçilik ile bizi büyük sıkıntıdan kurtardı herşey için çok sagolun varolun.

  Mehmet Toprak
  Ofis &Büro Taşıma -/- 06-03-2017
 • Tanıtım Filmimiz
Firma Tanıtım
Ankara Kızılay'da Evden Eve Nakliyat Nasıl Sunulur?

Kızılay, Ankara’nın Çankaya’da bulunmakta olan bir semtidir. Nakliye şirketimizle biz de bu merkezi bölgede sizlerin hizmetinde olan bir firma olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Kızılay evden eve nakliyat, yıllardır bölgede verdiği hizmetlerle adından söz ettiren firmamız, tecrübesini ve kalitesini konuşturarak sizleri bu konuda başka adrese gitmemeniz konusunda da teşvik edici çalışmalar yapmaktadır. Bu bağlamda da bizlere güvencinizin tam olmasını diler ve referanslarımız aracılığıyla bizim hakkımızda daha bilgiler alabileceğinizi hatırlatmak isteriz. İnsanların nakliyat ihtiyaçları eskiye göre kat be kat artmış ve bu durumda bizlere daha çok iş düşmesine sebep olmuştur. Yüksek katlı binaların artması ve memur, asker gibi kesimlerin atama sonucunda taşınma ihtiyaçları ve buna benzer birçok sebepten kaynaklı nakliyat sektörü de buna bağlı olarak hızla gelişmiştir. Buna bağlı olarak ta nakliye firmaları arasında bir rekabet ortamı oluşmuştur.

Kızılay evden eve nakliyat olarak, bizler de bu rekabet ortamı içerisinde üzerimize düşen neyse fazlalıkla yapmaya çalışmaktayız. Gerek şirket ve şirketler arası, gerekse evden eve nakliye ve şehirler arası nakliye konularında sizlerin hizmetine koşmakta her geçen gün kendimizi daha da geliştirmekteyiz. Ofis ve bürolarınızın ve de her türlü parça eşyalar gibi küçük iş ve ya büyük iş ayrımı yapmaksızın sizlere kesintisiz bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. En son asansör kiralama hizmetimizi de başlatarak sizlerin bu konudaki ihtiyaçlarınızı da nu şekilde karşılamaktayız.

Anlaşmalar yapıldıktan sonra adrese Kızılay Nakliye firması olarak, yarım saat öncesinden geliyor ve eşyalarınızı önce güzelce ambalajlıyoruz. Ekip arkadaşlarımızın hepsi de yıllardır bu işle uğraştıkları için rahat bir şekilde bu işlemleri gerçekleştirmektedirler. Diğer nakliyat firmaları gibi baştan savma iş yapmamaktadırlar. Titizlik içinde paketlenen eşyalarınız daha sonra yine aynı titizlik ve sağlamlık çerçevesi içinde araca koyulmaktadır. Montaj ve demontaj gereken buz dolabı, çamaşır ve bulaşık makinaları, klimalar ve buna benzer eşyalar da ayrıyeten yapılan işlemler sonucu paketlenerek araca yerleştirilir.

Kızılay evden eve nakliyat olarak, sizlerden ricamız piyasada kol gezen birçok nakliye firması adı altındaki kurumlara hakkında araştırma yapmadan nakliye işlerinizi yaptırmamanızdır. Neden? diye soracak olursanız aldığımız bir çok şikayetler sonucunda birçok insanımız bu firmaların yanlış hizmeti sonucu mağdur duruma düşmüştür. Bundan dolayı da hem zamanları, hem de ödedikleri ücret boşa gitmiştir. Bundan dolayıdır ki nakliyat işlerinizde piyasada yıllardır var oluşuyla kendini kabul ettiren Kızılay evden eve nakliyat firmamıza gelerek elinizi hiç bir şeye vurmadan, gönül rahatlığı ile arkanıza yaslanıp eşyalarınızın taşınmasını seyredebilirsiniz. Firmamız olarak nakliye işleri izde ii planımız bulunmakta ve her taşıma işinizde bu plana göre hareket ederek daha kısa sürede ve bir düzen içerisinde ve de aynı zamanda eşyalarınızın yıpranmaya maruz kalmadan işinizin bitirilmesini sağlamaktayız. Bu konuda tecrübeli ekibimiz, sizlere her konuda yardımcı olacak ve gösterdiği ilgiyle, sıcakkanlı yaklaşımıyla sizlerin memnuniyetini sağlayacaktır. Taşıma planı olarak ilk sırada verdiğimiz hizmet, ücretsiz keşif işlemleridir. Bu sayede taşınma durumunuz hakkında bilgi sahibi olup, sizlere de bir fiyat çıkarıyoruz ve vereceğimiz hizmetle ilgili sizlere bilgi veriyoruz. Siz de isterseniz taşıma hizmeti ve ücret araştırma yapıp, diğer nakliyat firmaları ile olan diyaloğunuzdan sonra eşyalarınızı bize taşıtmak isterseniz aramızda bir sözleşme imzalıyoruz. Daha sonra ise gereken durumlarda, özellikle de şehirlerarası nakliyelerde sigorta işlemi uyguluyoruz.

Taşımacılık hizmetimize ilk olarak tabii ki eşyalarınızı paketleyerek başlıyoruz. Bu aşamada kullandığımız malzemeler kendimize özel yaptırdığımız ambalaj malzemelerimizi kullanıyoruz. Elemanlarımız bu konuda oldukça titiz davranmakta ve eşyalarınızın ambalajında tüm hassasiyetini kullanmaktadır. Kırılabilecek türde olanları ayrı bir şekilde kolilere veya kendimize ait varillere yerleştirerek üzerlerine de dikkat etiketleri yapıştırıyoruz ki taşıma sırasında daha dikkatli davranılsın. Beyaz eşyalarınızı da uygun ambalajlama yöntemleriyle paketlemekteyiz. Gerekli durumlarda nakliye battaniyelerimize sararak çizilmelerine mahal vermiyoruz. Çamaşır ve bulaşık makinesi bağlantılarını tesisat ustamız çıkararak içlerinde bulunan suyu boşaltmakta ve taşıma esnasında bu suların elektronik aksamlarına zarar vermesini önlemektedir. Mobilyalar yine bağlantı yerlerinden ayırılarak daha kolay bir şekilde taşınması sağlanmaktadır. Bunların ambalajında da yine çalışanlarımız titizlikle davranmaktadır. Bütün paketleme işlemleri tamamlandıktan sonra da eşyalarınız itinalı bir şekilde araca yerleştirilmekte ve yeni adresinize götürülüp yerleştirilmektedir.