• hastur araçları
  Ankara Keçiören Nakliyat
  Evden Eve Nakliyatta Kaliteli Taşımacılık Bizim İşimiz.
  Makul Fiyatlara İşinizi Profesyonelce Yapalım..
 • bütün evden eve resimleri
  Keçiören Hastur İle..
  Garantili,Sigortalı,Asansörlü,Ambalajlı
  Evden Eve Nakliyede Uzman Firmamızı Seçin..
 • bütün evden eve resimleri
  Taşıdık,Taşıyoruz.Taşıdıklarımız..
  Hizmetlerimizin Kalitesini Ve İşçiliğimizi Galerimizden İceleyebilirsiniz.
AYLIK TAŞDIKLARIMIZ
 • eşya taşıyan eleman
 • ambalajlaması yapıldı
 • yükselen asansör
 • eşyaları taşımasını yapanlar
 • Bütün eşyaların derlemesi bize ait
 • paketlenmiş eşyalar
 • kırmızı patpatlı dolaplar
 • eşya istifi
Nasıl Gerçekleşir?
Ücretsiz Expertiz Raporu

Müşterilerimizin bizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak ücretsiz expertiz talebinde bulunarak daha ekonomik ve daha etkin bilgiler ile uygun bir fiyat oluşumunu sağlaya bilirler.

Taşınma Anlaşması

Taşınmak isteyen müşteri sunulan fiyatı kabul ettiğinde gerek experimiz gerekse firma tarafından sunulan taşıma anlaşması imzalanarak taşınmanın tarihi belirlenerek işin resmiyeti tamamlanmış olur.

Araç Tercihi

Eşyaların boyut ve ebatlarına göre araç filomuzun içerisinde müşterimize en uygun araçın secimini sağlayarak eşyaların tek araç tarafından taşınmasını sağlamış oluruz.Böylece hem zaman ve hemde müşteriye ek bir yük bindirmemiş oluruz.

Taşıma Ekibi

Anlaşma tarihinde taşınma adresinde olmadan önce ilk olarak eşyaların ebatına göre ve taşınmanın seviyesine göre bir ekip belirleriz. Bu ekibimiz gerek 3 kişilik ve 6 kişilik olarak deyişiklik göstermektedir.

Ambalaj Ve Paketleme

Elemanlarımız kırmızı havalı ve dayanıklı naylonlar getirerek bütün büyük eşyaları ambalajlar ve küçük eşyaları karton kutulara yerleştirir ve mutfak eşyalarını dubalara yerleştirerek taşımasını titiz bir şekilde hasar görmeyece şekilde yapar.

Eşyaların Demontaj ( Sökülmesi )

Müşterimizin evinde bulunan dolap,mobilya gibi eşyaları marangozcumuz sökme işlemini yapar ve tesisatcımız ise evdeki beyaz eşya gibi ürünlerin sökülmesini yaparak ambalajlama elemanlarımız tarafından korunaklı olarak taşınma işlemine gecilir.

Eşyaların Montajı ( Birleştirilmesi )

Yeni adrese geldikten sonra yine marangozcumu tarafından eşyalar ambalajlarından sökülerek istenilen notalarda birleştirilmesi yapılır.Tesisatcımız ise beyaz eşyaların kurulumu yaparak eşyaları faal duruma getirir.

Taşıma Aşaması

Eşyalar taşıma elemanlarımız tarafından gerek sırtlarında eve kadar taşınması yapılır gerek ise hidrolik asansör tarafından eşyalar nakliyat araçından direk olarak yeni eve taşınması yapılır.Bu yöntem ile eşyalar hem hasar görmez hemde zarar görmesi engellenmiş olur.

Önemli İçerikler
TAŞINAN MÜŞTERİLER
 • Bu firma ile internette tanıştık ve eşyaları taşıttık.Sorunsuz bir hizmet aldık.Tavsiye edilir.

  Asya Özkol
  Şehiriçi Nakliye -/- 04-03-2017
 • Ankara Keçiörentan evimizi bu firmaya taşıttık verilen sözlerin tümü tutuldu ve bizi üstelik iyi bir fiyata taşımasını yaptılar ve gerçekten çok memnun olduk.Herkes gönül rahatlığı ile bu firmayı secebilir.

  Ali Aygün
  Şehiriçi Nakliye -/- 08-03-2017
 • Bizim ofis eşyalarımızı bu firmaya taşıttık bütün olarak anlaştık ve anlaşma gününde 3 kişi gelip bütün eşyaları ambalajlayıp ve taşımasını yaptılar gerçekten böyle hızlı ve disiplinli çalışan insanlara çok ihtiyaç var.

  Samet Atay
  Ofis & Büro Taşıma -/- 13-03-2017
 • Evimizdeki bütün eşyalar hem ambalajlanıp hemde taşıması için anlaştık.1 saat erken gelip hemen işe başladılar ve eşyaları toplarken sadece izledim dikkatli ve saygılı çalıştılar ve aynı disiplinle yeni evimize taşıdıkları için çok teşekkür ediyorum.

  Çiğdem Karabacak
  Evden Eve Nakliyat -/- 17-03-2017
 • bizim çok az bir eşyamız vardı iyi bir fiyata anlaştık.Hatta eksper bile gönderdiler ve ucuz bir fiyata kaliteli bir hizmet aldım diyebilirim.

  Fatih Bucak
  Şehiriçi Nakliyat -/- 18-03-2017
 • Bizim ev dublexti ve 3 katta idi asansör ile 2 kamyon şeklinde taşımasını yaptılar ve zorda olsa bu sorunu atlattık ve firma işini iyi yaptı diyebilirim.Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  Nurcan Özkement
  Asansörlü Taşıma -/- 20-03-2017
 • İller arası taşınmak gerçekten zor olmasına rağmen böyle bir firma ile tanıştığım için gerçekten çok mutlu oldum ve sorunsuz bir taşınma yaşadık.

  Aykut Ulupınar
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 24-03-2017
 • Keçiörenta olan görevim tayin yüzünden farklı bir ile çıktı.Mesefe kısa olduğu için bu firma ile iyi bir fiyata anlaşarak taşındık. Herşey adına bu şirkete çok teşekkür ediyorum.

  Emrah Aktepe
  Şehirlerarası Nakliyat-/- 26-03-2017
 • İşini iyi yapan bir ekip biz bir çok kez hizmet aldık.Gerçekten işini bilen insanlar.

  Merve Budak
  Parça Eşya Taşımacılığı -/- 04-03-2017
 • Bizim dükkan eşyalarının taşınması gerekiyordu hasan bey ile görüştük ve güzel ve temiz bir işçilik ile bizi büyük sıkıntıdan kurtardı herşey için çok sagolun varolun.

  Mehmet Toprak
  Ofis &Büro Taşıma -/- 06-03-2017
 • Tanıtım Filmimiz
Firma Tanıtım
Ankara Keçiören'de Evden Eve Nakliyat Nasıl Sunulur?

Keçiören ilçesi; Ankara'nın en eski yerleşim birimlerinden olan ve Çubuk Çayı'nın ikiye ayırdığı; armudu ve üzüm bağları ile meşhur bir ilçemizdir. Şehirleşme konusunda biraz geç kalmış olan bu ilçemiz şu an yaklaşık olarak bir milyon civarında bir nüfusa sahiptir. İlçemizde biz de Keçiören evden eve nakliye olarak nakliyat firması arasında tercih edeceğiniz bir öneme sahip bulunmaktayız.

 • Sunduğumuz hizmetleri maddeler halinde aktaracak olursak;
  • Evden eve nakliyat
  • Asansör kullanılarak yaptığımız nakliye hizmetleri
  • Eşya ve parça taşımacılık
  • Şirket ve ya şirketler arası nakliye
  • Şehir içi nakliye
  • Şehirlerarası nakliye
  • Uygun fiyat anlaşmalı nakliyat
  • Asansör kullanarak yaptığımız taşımacılık hizmetleri

Nakliyat işi dışardan bakıldığında basit gibi görünse de istenilen hizmetler göz önüne alındığında oldukça teferruatlı bir iş olduğu kaçınılmaz bir gerçektir. Daha önceleri bir pikabın arkasına atıp taşıdığımız evler şimdiki çağın getirdiği yenilikler sayesinde çok daha güvenli bir hale gelmiştir. Ancak günümüzde halen eski usul çalışan firmalar kol gezmektedir. İnsanlarımız da biraz ucuz bulduğu bu nakliye firmaları ile taşıma işlerini gerçekleştirmekte ancak birçoğunun sonu hüsranla bitmektedir. Bu bakımdan özellikle de memur kesimiyseniz ve dolayısıyla sürekli taşınmanız gerekiyorsa eşyalarınızı bu tür firmalara teslim etmeniz sonucu eşyalarınızın heder olması kaçınılmazdır.

Peki bu taşımacılık hizmetinde izlediğimiz yollar nelerdir?

İlk olarak şunu söyleyebiliriz ki taşınma işiniz ile ilgili her türlü ihtiyaçlarınızda Keçiören evden eve nakliye olarak bizlerden web sitemiz vasıtasıyla ve telefonlarımızdan bizlere ulaşarak yardım alabilirsiniz. Verdiğimiz ücretsiz keşif hizmetimizle ilk olarak sizleri aydınlatmaktayız. Bizi çağırıp evinizin taşınma durumu hakkında bilgi alabilir ve isterseniz de adresinize gelerek size bir taşınma planı çıkarmamızı isteyebilirsiniz. Bu sayede araştırma yapma şansına sahip olursunuz ve hiç bir şekilde ücret ödemezsiniz. Daha sonra eğer taşımacılık işinizi bize yaptırmaya karar verirseniz gelip gerekli sözleşmeleri imzaladıktan sonra taşıma işlemine başlayabiliriz. Nakliyat işinde önemli bazı hususlar bulunmaktadır. Bunlar; nakliyenin ücret olarak tutacağı miktarı da etkilemektedir. Evde bulunan ve taşınacak olan kutulanacak küçük eşyalar ve diğer büyük eşyaların sayısı taşınmada en önemli etkenlerdir.

Keçiören evden eve nakliye firması kutulama işlemlerini yaparken titizlikle hareket ederek etiketleme metodunu kullanmaktadır. Bu sayede kolilerin üzerine yapıştırdığımız etiketlere dikkat ederek yerleştirme yapmakta ve kırılacak eşyalara ayrı titizlik gösterirken, aynı zamanda hangi eşyanın hangi odaya koyulması gerektiği hakkında bize kolaylık sağlamaktadır.

Bu hem araca ilk istifleme sırasında, hem de yeni adrese yerleştirme yapılırken koli direkt olarak yerleştirilmesi gereken odaya götürülmesinde kolaylık sağlayarak zamandan kazanmamızı sağlar. Diğer büyük eşyaların taşıma işlemlerinde de dikkat edilecek hususlar bulunmaktadır. Örneğin bir bulaşık makinesi taşınırken dik olarak taşınmalıdır. Bunun nedeni ise arkaya doğru yatırıldığında makinenin içinde bulunan suyun elektronik aksama zarar verebilecek olmasıdır. Bundan dolayıdır ki bulaşık makinesi, tesisatçımız tarafından bağlantıları çıkarıldıktan sonra dik bir şekilde taşınmalıdır. Ayrıca paketleme işlemi yapılırken de iki kat balonlu paketleme yapmaktayız ki bu da, araçta hareket halinde bir sarsılma sonucu makinenin zarar görmesini önlemektedir. İlk olarak makine içinde olan suyu olabildiğince boşaltmak gerekir. Yine buzdolabı taşımasında da dik taşıma yöntemini kullanmaktayız. Bunun nedeni de buzdolabının en önemli parçası olan kompresörlerin zarar görmesini önlemektir. Yine iki kat paketleme işlemi yaparak dik bir şekilde taşıdığımız buzdolabınızı da bu şekilde korumaya almaktayız. Çamaşır makinesi taşımasında da aynı yöntemleri kullanmakta ve yine dik bir şekilde taşımaktayız.

Daha sonra ise mobilyaların demontaj işlemi kalmaktadır. Bu işlemde de yine tecrübeli ekibimiz sayesinde çok kısa surede ve pratik bir şekilde mobilyaların demontajını yaptıktan sonra tekrar montajında sıkıntı yaşamamak için söktüğümüz vidaları uygun yerlerde saklamaktayız. Taşınmaya hazır olan eşyalarınızı araca yerleştirip yeni adresinize götürmekte ve yerleştirme işlemini gerçekleştirmekteyiz.