• hastur araçları
  Ankara KahramanKazan Nakliyat
  Evden Eve Nakliyatta Kaliteli Taşımacılık Bizim İşimiz.
  Makul Fiyatlara İşinizi Profesyonelce Yapalım..
 • bütün evden eve resimleri
  KahramanKazan Hastur İle..
  Garantili,Sigortalı,Asansörlü,Ambalajlı
  Evden Eve Nakliyede Uzman Firmamızı Seçin..
 • bütün evden eve resimleri
  Taşıdık,Taşıyoruz.Taşıdıklarımız..
  Hizmetlerimizin Kalitesini Ve İşçiliğimizi Galerimizden İceleyebilirsiniz.
AYLIK TAŞDIKLARIMIZ
 • eşya taşıyan eleman
 • ambalajlaması yapıldı
 • yükselen asansör
 • eşyaları taşımasını yapanlar
 • Bütün eşyaların derlemesi bize ait
 • paketlenmiş eşyalar
 • kırmızı patpatlı dolaplar
 • eşya istifi
Nasıl Gerçekleşir?
Ücretsiz Expertiz Raporu

Müşterilerimizin bizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak ücretsiz expertiz talebinde bulunarak daha ekonomik ve daha etkin bilgiler ile uygun bir fiyat oluşumunu sağlaya bilirler.

Taşınma Anlaşması

Taşınmak isteyen müşteri sunulan fiyatı kabul ettiğinde gerek experimiz gerekse firma tarafından sunulan taşıma anlaşması imzalanarak taşınmanın tarihi belirlenerek işin resmiyeti tamamlanmış olur.

Araç Tercihi

Eşyaların boyut ve ebatlarına göre araç filomuzun içerisinde müşterimize en uygun araçın secimini sağlayarak eşyaların tek araç tarafından taşınmasını sağlamış oluruz.Böylece hem zaman ve hemde müşteriye ek bir yük bindirmemiş oluruz.

Taşıma Ekibi

Anlaşma tarihinde taşınma adresinde olmadan önce ilk olarak eşyaların ebatına göre ve taşınmanın seviyesine göre bir ekip belirleriz. Bu ekibimiz gerek 3 kişilik ve 6 kişilik olarak deyişiklik göstermektedir.

Ambalaj Ve Paketleme

Elemanlarımız kırmızı havalı ve dayanıklı naylonlar getirerek bütün büyük eşyaları ambalajlar ve küçük eşyaları karton kutulara yerleştirir ve mutfak eşyalarını dubalara yerleştirerek taşımasını titiz bir şekilde hasar görmeyece şekilde yapar.

Eşyaların Demontaj ( Sökülmesi )

Müşterimizin evinde bulunan dolap,mobilya gibi eşyaları marangozcumuz sökme işlemini yapar ve tesisatcımız ise evdeki beyaz eşya gibi ürünlerin sökülmesini yaparak ambalajlama elemanlarımız tarafından korunaklı olarak taşınma işlemine gecilir.

Eşyaların Montajı ( Birleştirilmesi )

Yeni adrese geldikten sonra yine marangozcumu tarafından eşyalar ambalajlarından sökülerek istenilen notalarda birleştirilmesi yapılır.Tesisatcımız ise beyaz eşyaların kurulumu yaparak eşyaları faal duruma getirir.

Taşıma Aşaması

Eşyalar taşıma elemanlarımız tarafından gerek sırtlarında eve kadar taşınması yapılır gerek ise hidrolik asansör tarafından eşyalar nakliyat araçından direk olarak yeni eve taşınması yapılır.Bu yöntem ile eşyalar hem hasar görmez hemde zarar görmesi engellenmiş olur.

Önemli İçerikler
TAŞINAN MÜŞTERİLER
 • Bu firma ile internette tanıştık ve eşyaları taşıttık.Sorunsuz bir hizmet aldık.Tavsiye edilir.

  Asya Özkol
  Şehiriçi Nakliye -/- 04-03-2017
 • Ankara Kazantan evimizi bu firmaya taşıttık verilen sözlerin tümü tutuldu ve bizi üstelik iyi bir fiyata taşımasını yaptılar ve gerçekten çok memnun olduk.Herkes gönül rahatlığı ile bu firmayı secebilir.

  Ali Aygün
  Şehiriçi Nakliye -/- 08-03-2017
 • Bizim ofis eşyalarımızı bu firmaya taşıttık bütün olarak anlaştık ve anlaşma gününde 3 kişi gelip bütün eşyaları ambalajlayıp ve taşımasını yaptılar gerçekten böyle hızlı ve disiplinli çalışan insanlara çok ihtiyaç var.

  Samet Atay
  Ofis & Büro Taşıma -/- 13-03-2017
 • Evimizdeki bütün eşyalar hem ambalajlanıp hemde taşıması için anlaştık.1 saat erken gelip hemen işe başladılar ve eşyaları toplarken sadece izledim dikkatli ve saygılı çalıştılar ve aynı disiplinle yeni evimize taşıdıkları için çok teşekkür ediyorum.

  Çiğdem Karabacak
  Evden Eve Nakliyat -/- 17-03-2017
 • bizim çok az bir eşyamız vardı iyi bir fiyata anlaştık.Hatta eksper bile gönderdiler ve ucuz bir fiyata kaliteli bir hizmet aldım diyebilirim.

  Fatih Bucak
  Şehiriçi Nakliyat -/- 18-03-2017
 • Bizim ev dublexti ve 3 katta idi asansör ile 2 kamyon şeklinde taşımasını yaptılar ve zorda olsa bu sorunu atlattık ve firma işini iyi yaptı diyebilirim.Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  Nurcan Özkement
  Asansörlü Taşıma -/- 20-03-2017
 • İller arası taşınmak gerçekten zor olmasına rağmen böyle bir firma ile tanıştığım için gerçekten çok mutlu oldum ve sorunsuz bir taşınma yaşadık.

  Aykut Ulupınar
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 24-03-2017
 • Kazanta olan görevim tayin yüzünden farklı bir ile çıktı.Mesefe kısa olduğu için bu firma ile iyi bir fiyata anlaşarak taşındık. Herşey adına bu şirkete çok teşekkür ediyorum.

  Emrah Aktepe
  Şehirlerarası Nakliyat-/- 26-03-2017
 • İşini iyi yapan bir ekip biz bir çok kez hizmet aldık.Gerçekten işini bilen insanlar.

  Merve Budak
  Parça Eşya Taşımacılığı -/- 04-03-2017
 • Bizim dükkan eşyalarının taşınması gerekiyordu hasan bey ile görüştük ve güzel ve temiz bir işçilik ile bizi büyük sıkıntıdan kurtardı herşey için çok sagolun varolun.

  Mehmet Toprak
  Ofis &Büro Taşıma -/- 06-03-2017
 • Tanıtım Filmimiz
Firma Tanıtım
Ankara KahrmanKazan'da Evden Eve Nakliyat

Kahramankazan ilçesi, eski adıyla kazan ilçesi 15 Temmuz'dan sonra bu ismi almıştır. Kazan ismini ise Osmanlı döneminde aşevi olarak kullanılırken, savaşta yenilen Osmanlı’nın kazanları bırakıp geri çekilmesiyle ortada kalan kazanlardan aldığı bildirilmiştir.

Kahramankazan evden eve nakliyat firmamız Kahramankazan ilçemizde yıllar öncesine dayanan saygın geçmişi ve yaptığı işler ile sizlerin güvenini kazanmış ve de müşterilerine en iyi hizmeti götürmekte çaba harcayan bir politika izlemiştir. Nakliyat işini kısaca insanların yaşamlarında kullandıkları küçük ve ya büyük eşya fark etmeden bir yerden başka bir yere götürülmesi işlemidir. Kazan bölgesinde ilçe halkına verdiğimiz hizmetlerde hiç bir şekilde küçük eşya ve ya büyük eşya demeden her türlü taşımacılık hizmetini şimdiye kadar yaptığımız gibi bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Çünkü bu işi bir görev olarak bilip bu şekilde yapmaktayız. Diğer bazı evden eve nakliye firmaları gibi iş ayrımı yapmadan yolumuza devam etmekteyiz. Sizin işlerinizi küçük görmek gibi bir lüksü kendimize yakıştıramadığımız için bütün nakliye işlerinize önem vermekteyiz. Şimdiye kadar ayakta duran ve sürekli gelişen bir vizyon çizmemizdeki en büyük etken de sizlere verdiğimiz değerdir. Bir müşterinin memnun olması demek onun bize bir ve ya bir kaç müşteri daha getireceği anlamına gelmektedir. Dürüst bir şekilde çalışmamızın sonucunda bunun meyvesini de almaktayız. Sonuçta günümüzde güvenilir firma bulup işinizi yaptırmak oldukça zordur.

Kahramankazan evden eve nakliyat firması, hizmetleri arasında; şirket veya şirketler arası nakliye, büro taşımacılığı, banka ve fuar taşımacılık işi, şehirlerarası nakliyat, asansör kullanarak eşyaların taşınması konularında hizmet vermekteyiz.

Kahramankazan evden eve nakliye şirketimizin hedefi eşyalarınızı hasarsız bir şekilde ve hızlı bir şekilde istediğiniz adrese taşımaktır. Ekspertiz hizmetimiz sayesinde bizi aradığınızda size bir personelimiz gelerek taşınacak eşyaların miktarı ve taşınacak olan adresin mesafesi hakkında bilgi almakta ve size de uygun bir fiyat çıkarmaktadır. Bu sayede sizin de kafanızda bir fikir oluşturmaktayız ve firma araştırması yapmanızda sizlere yol göstermekteyiz. Ayrıca ekspertiz hizmetimizden de ücret almamaktayız.

Ücretsiz ekspertiz hizmetimizden sonra taşıma işleminin ilk aşaması olan ambalajlama işlemine başlıyoruz. Ancak taşıma işlemine başlamadan önce ilk olarak müşterimizle aramızda bir sözleşme yapıyoruz. Bu sözleşmenin amacı ise herhangi bir kaza sonucu bizim hatamız sonucu meydana gelen hasarlarda zararınızı biz karşılamaktayız. Ve de aynı zamanda eşyalarınıza sigorta yapmaktayız. Ambalajlama işleminde kullandığımız malzemeler en iyi kalitede olup eşyalarınız bunlarla kaplanmakta ve bu şekilde de ciddi bir korunma sağlanmaktadır. Her eşyayı ayrı bir ambalaj malzemesi ile paketleyen elemanlarımız. Bu konuda da ayrı bir tecrübeye sahiptirler.

Çünkü Kahramankazan evden eve nakliye elemanlarımız eşyalarınızı kendi eşyaları gibi görerek hareket etmektedirler. Daha sonra çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi su bağlantıları sökülerek havalı naylon ambalaj malzemesiyle kaplanır. Mobilyalarınız demonte edilerek kapılardan giriş çıkışlarda rahat bir şekilde hareket edilmesi sağlanır. Klima veya kombi gibi ustalık isteyen cihazlarınız da yine ustalarınız sayesinde yerlerinden sökülerek ambalajlanır. Taşıma işlemindeki diğer bir konu da eşyaları sarsmadan ve titizlikle araca yerleştirmektir. Eşyaları araca yerleştirdikten sonra adres bilgisini alan şoförümüz bu istikamette yeni adresinize ulaşır. Daha sonra eşyaların ilk araca yerleştirilmesindeki titizlik yeni adreste de aynen devam ettirilerek taşınır. Asansör kullanılması gerekiyorsa bu önceden belirlenmeli ve ona göre asansör temin edilmelidir. Yeni adresinize taşıma işi biten eşyalarınız daha sonra da sizin isteğiniz doğrultusunda hangi eşya hangi odaya yerleştirilecekse ona göre yerleştirme yapılır. Zaten daha önceden yapıştırdığımız etiketler bizlere bu konuda çok yardımcı olmaktadır.