• hastur araçları
  Ankara Karşıyaka  Nakliyecisiyiz.
  Evden Eve Nakliyat İşinde Sorunsuz Hizmetkarınız..
  Ekonomik Fiyatlara Gelin Bizimle Taşının..
 • bütün evden eve resimleri
  Karşıyaka Hastur İle..
  Eknomik,Garantili,Sigortalı,Ambalajlı,Asansörlü
  Evden Eve Nakliyatta Profesyonel Tercihiniz..
 • bütün evden eve resimleri
  Nakliyeciliğimiz Ortada..
  Galerimize Girerek Yaptığımız Hizmetlerimizi Detaylı İncele..
AYLIK HİZMET GÖRSELLERİMİZ
 • ambalajlanma yapan elenımız
 • eşya taşıyan eleman
 • yükselen asansör ile eşya taşı
 • istiflenmiş nakliye kamyonu
 • paketleme yapan eleman
 • paketlenmiş eşyalar
 • kırmızı patpatlı eşyalar
 • asansörle eşya indirme
Nasıl Taşıyoruz?
Ücretsiz Expertiz Raporu

Müşterilerimizin bizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak ücretsiz expertiz talebinde bulunarak daha ekonomik ve daha etkin bilgiler ile uygun bir fiyat oluşumunu sağlaya bilirler.

Taşınma Anlaşması

Taşınmak isteyen müşteri sunulan fiyatı kabul ettiğinde gerek experimiz gerekse firma tarafından sunulan taşıma anlaşması imzalanarak taşınmanın tarihi belirlenerek işin resmiyeti tamamlanmış olur.

Araç Tercihi

Eşyaların boyut ve ebatlarına göre araç filomuzun içerisinde müşterimize en uygun araçın secimini sağlayarak eşyaların tek araç tarafından taşınmasını sağlamış oluruz.Böylece hem zaman ve hemde müşteriye ek bir yük bindirmemiş oluruz.

Taşıma Ekibi

Anlaşma tarihinde taşınma adresinde olmadan önce ilk olarak eşyaların ebatına göre ve taşınmanın seviyesine göre bir ekip belirleriz. Bu ekibimiz gerek 3 kişilik ve 6 kişilik olarak deyişiklik göstermektedir.

Ambalaj Ve Paketleme

Elemanlarımız kırmızı havalı ve dayanıklı naylonlar getirerek bütün büyük eşyaları ambalajlar ve küçük eşyaları karton kutulara yerleştirir ve mutfak eşyalarını dubalara yerleştirerek taşımasını titiz bir şekilde hasar görmeyece şekilde yapar.

Eşyaların Demontaj ( Sökülmesi )

Müşterimizin evinde bulunan dolap,mobilya gibi eşyaları marangozcumuz sökme işlemini yapar ve tesisatcımız ise evdeki beyaz eşya gibi ürünlerin sökülmesini yaparak ambalajlama elemanlarımız tarafından korunaklı olarak taşınma işlemine gecilir.

Eşyaların Montajı ( Birleştirilmesi )

Yeni adrese geldikten sonra yine marangozcumu tarafından eşyalar ambalajlarından sökülerek istenilen notalarda birleştirilmesi yapılır.Tesisatcımız ise beyaz eşyaların kurulumu yaparak eşyaları faal duruma getirir.

Taşıma Aşaması

Eşyalar taşıma elemanlarımız tarafından gerek sırtlarında eve kadar taşınması yapılır gerek ise hidrolik asansör tarafından eşyalar nakliyat araçından direk olarak yeni eve taşınması yapılır.Bu yöntem ile eşyalar hem hasar görmez hemde zarar görmesi engellenmiş olur.

Önemli İçerikler
TAŞINAN MÜŞTERİLER
 • Şehirlerarası eşyamızı Karşıyakadan farlı bir bölgeye taşıdılar.İki gün sürdü ve hasarsız ve sorunsuz atlatık çok şükür emegi gecenlere teşekürler.

  Nadide Yılgın
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 03-02-2017
 • Beş kişi geldiler eşyaları hemen ambalajlamaya başladılar ve mutfak eşyalarını toparladırlar ve eşyaları taşımaya başladılar çok hızlı ve dikkatlilerde gerçekten bu taşıma o kadar hızlı ve sorunsuz oldu ki şaşırdım kaldım..

  Sedat Gökmen
  Şehiriçi Nakliye -/- 05-02-2017
 • Bizim Karşıyaka da bulunan dükkanımızı şehiriçinde farklı bir yere taşımak için anlaştı verilen bütün sözler tutuldu ve ben memnun kaldım ve herkese tavsiye diyorum.

  Kadir Türmen
  Şehiriçi Nakliyat -/- 13-02-2017
 • Bizim 6+2 dublex evimiz vardır birazda çok eşya vardı ama sağolsun hasan bey güzel bir çözüm ile bütün eşyaları bize uygun bir fiyata taşıdılar.Çok iyi işini yapan ve çok memnun kaldığım bir firma oldu.Tavsiyem

  Cansever Hasman
  Evden Eve Nakliyat -/- 15-02-2017
 • Böyle işini güzel yapan bir nakliye firması görmedim arkadaş adamlar öyle özenerek ve arı gibi çalışıyor ki resmen aldığı paranın hakkını veriyorlar.

  Necdet Keser
  Şehiriçi Nakliyat -/- 17-02-2017
 • Bizim daire 20 katta olduğu için nasıl taşınacağı diye düşünürken bu firma ile karşılaştık asansör sistemi ile eşyaları çok hızlı ve sorunsuz olarak nakliye araçına indirerek yeni evimize getirdiler emegi geçenlere teşekkürler.

  Nurcan Özkement
  Asansörlü Taşımacılık -/- 22-02-2017
 • Bizim küçük 2+1 dairemiz vardı ve farklı bir ile taşınmamız gerekiyordu.Bu firma bize bütün olanakları ile en iyi şekilde taşıma hizmeti verdi ve gerçekten çok memnun olduk ve çok sevdim bu firmayı tavsiye ediyorum.

  Sedat Karaman
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 24-02-2017
 • Karşıyaka dan farklı bir ilçeye eşyalarımız taşınması gerekiyordu internetten bu firma ile taşındık ve hizmet aldım hiç bir sorunla karşılaşmadık çok teşekkür ederim.

  Rıza Göngör
  Şehiriçi Nakliyat -/- 28-03-2017
 • Tanıtım Filmimiz
Firma Tanıtım Bilgisi
Ankara Karşıyaka da Evden Eve Nakliye

Ankara ve civarında nakliyat çalışmaları, olağanüstü bir hız kazanmış durumda. Yenimahalle ilçesine bağlı Karşıyaka semti, Ankara Hastur Nakliyat çalışmalarıyla birlikte tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Firmanın performansı ve potansiyeli, tecrübeli ekipleriyle birlikte günden güne daha hızlı bir şekilde gelişiyor. Nakliye ve taşımacılık sektöründeki farkını günden güne daha çok hissettiren şirketimiz, en uygun koşullarda hizmet anlayışını benimsemiş durumda. Cihazı fiyat seçenekleri ve kaliteli hizmet anlayışı, firmamızın en olmazsa olmazları arasında bulunuyor. Eşya kalitenizi koruyan ve düzenli taşıma konusunda size avantaj sağlayan şirketimiz, pek çok şirket ile rekabet halinde. Aslında nakliyat ve taşımacılık konusunda ortaya konan rekabet performansı, müşteriler için önemli bir avantajı göstergesi. Eşya kalitesini korumak konusunda deneyimli ekiplerimize fazlasıyla güveniyoruz. Üstlendiğimiz bütün görevleri başarıyla yerine getirmemizde, bu deneyimli ekiplerimizin katkısı her zaman için en üst düzeyde gerçekleşiyor. Hem teknolojisi ile hem de göz kamaştıran araçlarıyla birlikte, firmamızın yatırımları gerçekten göz dolduruyor. Asansör sistemi ve kaliteli araçlara yaptığımız yatırımlar, müşteri memnuniyetine giden yolda çok önemli hamleler olarak kendini gösteriyor. Profesyonel olarak eşya taşımacılığı üzerine eğitimini almış ekipler, eşya kalitenizi koruyacak bir yaklaşım sergiliyorlar. Kısa zamanda zorlu bir süreci düzenli taşıma aşamaları ile kolayca aşıyoruz. Yeni evinize kolay ve sorunsuz bir taşımacılık hizmeti, bizim firmamızın ayrıcalıklarını daha net bir şekilde ortaya koyuyor. Kaliteli modern ve gelişmiş bir hizmetle birlikte uygun ücret seçenekleri, firmamızın ayrıcalıkları arasında. Eşya kalitenizi koruyup sizi daha çok memnun edecek seçenekler, planlı ve düzenli çalışma anlayışı ile desteklenmeye devam ediyor. Her zaman plana bağlı kalarak çalışan firmamız, olumlu sonuca ulaşma konusunda her zaman başarıya imza atıyor.

Profesyonel Bir Firmayız

Planlı ve programlı taşıma aşamaları, profesyonel bir firmanın dikkat etmesi gereken kuralları gösteriyor. İlk olarak ekspertiz ve keşif görevi çok önemli ve ayrıcalıklı bir hizmet işin durumunu belirlemek, iş akışını ayarlamak veya eşya garantisini sağlamak için bu aşamanın önemini akıldan çıkarmamak gerek. Tertip, düzen konusunda önemli olan ambalaj, eşya kalitesini koruma konusunda da çok önemli bir görev üstleniyor. Kırılmalara, çizilmelere ve bozulmalara engel olarak nakliye ve taşımacılık sektörüne katkı yapan kaliteli bir ambalaj gerçekten önemli bir çalışma. Elemanlarımızın elde etmiş olduğu deneyim ve tecrübe, kaliteli ambalaj konusunda çok özel fırsatlar önümüze getiriyor. Asansör sistemi yıllardan beri başarıyla uygulanırken, firmamızın bu konuda öncelikle olduğunun altını çizmek gerek. Deneyim ve tecrübe, tüm ekiplerimiz de ve teknolojimiz de mevcut. Ortaya koyduğumuz performansla her seferinde bunu gösteriyoruz ve müşteri memnuniyetinde çıtayı daha da yükseğe taşıyoruz. Tüm müşterilerimiz için fazlasıyla değer taşıyan ev eşyaları bizim için de en az o kadar değerli yaptığımız çalışmalarla bunu net bir şekilde gösteriyoruz. Kaliteli araçlarımız ve yaptığımız yatırımlar, bize bu konuda avantaj sağlıyor. Araç kafalarımız tamamen eşya taşımak üzere ayarlanmış ve oldukça kaliteli durumda. İstifleme konusunda elemanlarımız da avantaj sağlayan bu araçlar, müşterilerimizin eşya kalitesini her zaman için başarıyla koruyor. Düzenli istif ile beraber yola çıkan araçlarımızın kısa zamanda adresine ulaştığını söylemek lazım. Zorluğu, meşakkatli ve yorucu bir süreç uzman ekiplerimizin çalışması sayesinde, kolayca atmanız mümkün. Genellikle aynı gün içerisinde sonuçlanan işlemlerimiz evinize yerleşmek için size zaman kazandırıyor. Hiç yorulmadan ve fazla para ödemeden kaliteli bir hizmetti firmamızdan talep edebilirsiniz. Sektörünün adeta yükselen yıldızı konumuna gelen Ankara Hastur Nakliyat, günden güne potansiyelini arttırmaya devam ediyor. Bizimle geçeceğiniz iletişim ise kaliteli hizmet adına elinizi daha da güçlendirecek.