• hastur araçları
  Ankara Kalecik Nakliyat
  Evden Eve Nakliyatta Kaliteli Taşımacılık Bizim İşimiz.
  Makul Fiyatlara İşinizi Profesyonelce Yapalım..
 • bütün evden eve resimleri
  Kalecik Hastur İle..
  Garantili,Sigortalı,Asansörlü,Ambalajlı
  Evden Eve Nakliyede Uzman Firmamızı Seçin..
 • bütün evden eve resimleri
  Taşıdık,Taşıyoruz.Taşıdıklarımız..
  Hizmetlerimizin Kalitesini Ve İşçiliğimizi Galerimizden İceleyebilirsiniz.
AYLIK TAŞDIKLARIMIZ
 • eşya taşıyan eleman
 • ambalajlaması yapıldı
 • yükselen asansör
 • eşyaları taşımasını yapanlar
 • Bütün eşyaların derlemesi bize ait
 • paketlenmiş eşyalar
 • kırmızı patpatlı dolaplar
 • eşya istifi
Nasıl Gerçekleşir?
Ücretsiz Expertiz Raporu

Müşterilerimizin bizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak ücretsiz expertiz talebinde bulunarak daha ekonomik ve daha etkin bilgiler ile uygun bir fiyat oluşumunu sağlaya bilirler.

Taşınma Anlaşması

Taşınmak isteyen müşteri sunulan fiyatı kabul ettiğinde gerek experimiz gerekse firma tarafından sunulan taşıma anlaşması imzalanarak taşınmanın tarihi belirlenerek işin resmiyeti tamamlanmış olur.

Araç Tercihi

Eşyaların boyut ve ebatlarına göre araç filomuzun içerisinde müşterimize en uygun araçın secimini sağlayarak eşyaların tek araç tarafından taşınmasını sağlamış oluruz.Böylece hem zaman ve hemde müşteriye ek bir yük bindirmemiş oluruz.

Taşıma Ekibi

Anlaşma tarihinde taşınma adresinde olmadan önce ilk olarak eşyaların ebatına göre ve taşınmanın seviyesine göre bir ekip belirleriz. Bu ekibimiz gerek 3 kişilik ve 6 kişilik olarak deyişiklik göstermektedir.

Ambalaj Ve Paketleme

Elemanlarımız kırmızı havalı ve dayanıklı naylonlar getirerek bütün büyük eşyaları ambalajlar ve küçük eşyaları karton kutulara yerleştirir ve mutfak eşyalarını dubalara yerleştirerek taşımasını titiz bir şekilde hasar görmeyece şekilde yapar.

Eşyaların Demontaj ( Sökülmesi )

Müşterimizin evinde bulunan dolap,mobilya gibi eşyaları marangozcumuz sökme işlemini yapar ve tesisatcımız ise evdeki beyaz eşya gibi ürünlerin sökülmesini yaparak ambalajlama elemanlarımız tarafından korunaklı olarak taşınma işlemine gecilir.

Eşyaların Montajı ( Birleştirilmesi )

Yeni adrese geldikten sonra yine marangozcumu tarafından eşyalar ambalajlarından sökülerek istenilen notalarda birleştirilmesi yapılır.Tesisatcımız ise beyaz eşyaların kurulumu yaparak eşyaları faal duruma getirir.

Taşıma Aşaması

Eşyalar taşıma elemanlarımız tarafından gerek sırtlarında eve kadar taşınması yapılır gerek ise hidrolik asansör tarafından eşyalar nakliyat araçından direk olarak yeni eve taşınması yapılır.Bu yöntem ile eşyalar hem hasar görmez hemde zarar görmesi engellenmiş olur.

Önemli İçerikler
TAŞINAN MÜŞTERİLER
 • Bu firma ile internette tanıştık ve eşyaları taşıttık.Sorunsuz bir hizmet aldık.Tavsiye edilir.

  Asya Özkol
  Şehiriçi Nakliye -/- 04-03-2017
 • Ankara Kaleciktan evimizi bu firmaya taşıttık verilen sözlerin tümü tutuldu ve bizi üstelik iyi bir fiyata taşımasını yaptılar ve gerçekten çok memnun olduk.Herkes gönül rahatlığı ile bu firmayı secebilir.

  Ali Aygün
  Şehiriçi Nakliye -/- 08-03-2017
 • Bizim ofis eşyalarımızı bu firmaya taşıttık bütün olarak anlaştık ve anlaşma gününde 3 kişi gelip bütün eşyaları ambalajlayıp ve taşımasını yaptılar gerçekten böyle hızlı ve disiplinli çalışan insanlara çok ihtiyaç var.

  Samet Atay
  Ofis & Büro Taşıma -/- 13-03-2017
 • Evimizdeki bütün eşyalar hem ambalajlanıp hemde taşıması için anlaştık.1 saat erken gelip hemen işe başladılar ve eşyaları toplarken sadece izledim dikkatli ve saygılı çalıştılar ve aynı disiplinle yeni evimize taşıdıkları için çok teşekkür ediyorum.

  Çiğdem Karabacak
  Evden Eve Nakliyat -/- 17-03-2017
 • bizim çok az bir eşyamız vardı iyi bir fiyata anlaştık.Hatta eksper bile gönderdiler ve ucuz bir fiyata kaliteli bir hizmet aldım diyebilirim.

  Fatih Bucak
  Şehiriçi Nakliyat -/- 18-03-2017
 • Bizim ev dublexti ve 3 katta idi asansör ile 2 kamyon şeklinde taşımasını yaptılar ve zorda olsa bu sorunu atlattık ve firma işini iyi yaptı diyebilirim.Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  Nurcan Özkement
  Asansörlü Taşıma -/- 20-03-2017
 • İller arası taşınmak gerçekten zor olmasına rağmen böyle bir firma ile tanıştığım için gerçekten çok mutlu oldum ve sorunsuz bir taşınma yaşadık.

  Aykut Ulupınar
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 24-03-2017
 • Kalecikta olan görevim tayin yüzünden farklı bir ile çıktı.Mesefe kısa olduğu için bu firma ile iyi bir fiyata anlaşarak taşındık. Herşey adına bu şirkete çok teşekkür ediyorum.

  Emrah Aktepe
  Şehirlerarası Nakliyat-/- 26-03-2017
 • İşini iyi yapan bir ekip biz bir çok kez hizmet aldık.Gerçekten işini bilen insanlar.

  Merve Budak
  Parça Eşya Taşımacılığı -/- 04-03-2017
 • Bizim dükkan eşyalarının taşınması gerekiyordu hasan bey ile görüştük ve güzel ve temiz bir işçilik ile bizi büyük sıkıntıdan kurtardı herşey için çok sagolun varolun.

  Mehmet Toprak
  Ofis &Büro Taşıma -/- 06-03-2017
 • Tanıtım Filmimiz
Firma Tanıtım
Ankara Kalecik'te da Evden Eve Nakliyat Nasıl Sunulur?

Kalecik, İç Anadolu bölgesinde ve ismini merkezindeki hâkim bir tepede bulunan kalecik kalesinden alan Ankara'nın bir ilçesidir. Evden eve nakliyat firmamız da kalecik ilçesi başta olma üzere Ankara'nın bütün ilçe ve semtlerine ve de aynı zamanda şehirlerarası nakliye hizmeti vermektedir. Nakliye alanında yıllardır hizmet veren firmamızın müşteri memnuniyetini esas alarak yaptığı çalışmalarda aynı zamanda kaliteli hizmette rakiplerinden farkını her zaman göstermiştir. Bu sektörde adımızdan her zaman söz ettiren bir evden eve nakliyat firması olmanın gururunu yaşamaktayız. Gerektiğinde anketler düzenleyerek ve dilek kutularımız sayesinde sizlerden gelen istek ve şikâyetleri her zaman değerlendirmekteyiz.

Kalecik evden eve nakliye şirketi olarak kurumsal hizmet aşamasında mutlaka elimizden gelenin fazlasını sizler için yapmaya çalışmaktayız. Bu amaçla ve hedefimiz doğrultusunda durmaksızın çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Eski usulle yapılan taşımacılık hizmetlerini artık bir kenara bırakın diyoruz ve modern tekniklerle ve tam donanımlı ve eğitim seviyesi yüksek çalışanlarımızla taşıma işlerinizi kazasız bir şekilde sonuçlandıracağımızı her zaman iddia ediyoruz. Taşımacılık hizmetimizden faydalanmak için bizlere 7/24 ulaşabilir ve yardım alabilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda ücretsiz eksperlerimizle adresinize gelerek eşya tespiti yapıp, nakliyat ücret konusunda kafanızdaki soru işaretlerinizi ortadan kaldırıyoruz. Bu şekilde de isterseniz diğer nakliyat firmaları ile de iletişime geçerek fiyat araştırması yapabilirsiniz. Ama dikkatinizi çekmemiz gereken bir konu var ki o da her firmaya araştırma yapmadan güveni te taşıma işlerinizi yaptırmayınız. Çünkü müşterilerimizden aldığımız çok sayıda şikâyet sonucunda şunu anlıyoruz ki bu işi önüne gelen birçok firma baştan savma bir şekilde yapmaktadır. Aslında onlar da bu işi basit bir iş sanarak girdikleri için sonradan bu işin bu kadar basit bir iş olmadığını ve tecrübe gerektirdiğini anlamışlar ve çok sürmeden de işyeri kapatma yoluna gitmişlerdir. Sonuçta tecrübe ve birikim isteyen bir sektör olan nakliye sektörü aynı zamanda sürekli kendini yenilemeyi de gerektiren bir sektördür.

Kalecik evden eve nakliye firması olarak şehir içi nakliyatlarda yakıt bakımından mesafe olarak fazla yakıt harcanmadığı için ek ücret almamaktayız. Ancak sizin de malumunuz şehirlerarası nakliye işlerinizde bu daha fazla yakıt sarf edileceği için mesafeye göre ek ücret alınmaktadır. Şirket veya şirketler arası, ofis taşıma, büro ve banka taşımacılık hizmeti, fuar taşıma ve asansör kiralama hizmeti de vermekteyiz.

Eşyalarınız her konuda anlaşma sağlandıktan sonra özellikle şehirlerarası nakliyat durumunda sigorta yapılmaktadır ki her hangi bir kaza durumunda zararın sigortadan karşılanması için. Yaptığımız sözleşme ile de bizlerin yaptığı bir hatadan kaynaklanan hasar durumunda zararınızı biz karşılamaktayız.

Taşımacılıkta en önemli olan unsurlardan bir tanesi de paketlemedir. Paketlemede kullandığımız kaliteli malzemeler eşyalarınızın korunmasında önemli rol oynar. Biz ise bu konuda titizlikle davranıyoruz ve çok özel eşyalarınız var da bunları iki katlı ambalaj yapıyoruz. Paketlemede aynı zamanda silindir variller de kullanarak eşyaların araçta daha çok yer kaplamasının da önüne geçmekteyiz. Buzdolabınızı dik bir şekilde taşıyarak gazın kompresörde kalmasını sağlıyoruz. Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi taşıma dikkat edilmesi gerekir ki bunun nedeni ise için de e bulunabilecek suların sistemlerine zarar vermesini önlemektir.

Bu nedenle de bu tur beyaz eşyalar da arkaya yatık şekilde taşınmalıdır. Daha sonra araca yerleştirmiş olduğumuz eşyalarınızı sapasağlam ve hiç bir şekilde çizilmeye maruz kalmadan yeni adresinize götürüyoruz. Yeni adresiniz eğer yüksek kattaysa asansör kullanarak eşyalarınızı taşıyoruz. Son olarak ta evinize indirdiğimiz eşyalarınız, sizin yönlendirmeniz doğrultusunda odalara dağıtım yapılmaktadır.