• hastur araçları
  Ankara İskitler  Nakliyecisiyiz.
  Evden Eve Nakliyat İşinde Sorunsuz Hizmetkarınız..
  Ekonomik Fiyatlara Gelin Bizimle Taşının..
 • bütün evden eve resimleri
  İskitler Hastur İle..
  Eknomik,Garantili,Sigortalı,Ambalajlı,Asansörlü
  Evden Eve Nakliyatta Profesyonel Tercihiniz..
 • bütün evden eve resimleri
  Nakliyeciliğimiz Ortada..
  Galerimize Girerek Yaptığımız Hizmetlerimizi Detaylı İncele..
AYLIK HİZMET GÖRSELLERİMİZ
 • ambalajlanma yapan elenımız
 • eşya taşıyan eleman
 • yükselen asansör ile eşya taşı
 • istiflenmiş nakliye kamyonu
 • paketleme yapan eleman
 • paketlenmiş eşyalar
 • kırmızı patpatlı eşyalar
 • asansörle eşya indirme
Nasıl Taşıyoruz?
Ücretsiz Expertiz Raporu

Müşterilerimizin bizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak ücretsiz expertiz talebinde bulunarak daha ekonomik ve daha etkin bilgiler ile uygun bir fiyat oluşumunu sağlaya bilirler.

Taşınma Anlaşması

Taşınmak isteyen müşteri sunulan fiyatı kabul ettiğinde gerek experimiz gerekse firma tarafından sunulan taşıma anlaşması imzalanarak taşınmanın tarihi belirlenerek işin resmiyeti tamamlanmış olur.

Araç Tercihi

Eşyaların boyut ve ebatlarına göre araç filomuzun içerisinde müşterimize en uygun araçın secimini sağlayarak eşyaların tek araç tarafından taşınmasını sağlamış oluruz.Böylece hem zaman ve hemde müşteriye ek bir yük bindirmemiş oluruz.

Taşıma Ekibi

Anlaşma tarihinde taşınma adresinde olmadan önce ilk olarak eşyaların ebatına göre ve taşınmanın seviyesine göre bir ekip belirleriz. Bu ekibimiz gerek 3 kişilik ve 6 kişilik olarak deyişiklik göstermektedir.

Ambalaj Ve Paketleme

Elemanlarımız kırmızı havalı ve dayanıklı naylonlar getirerek bütün büyük eşyaları ambalajlar ve küçük eşyaları karton kutulara yerleştirir ve mutfak eşyalarını dubalara yerleştirerek taşımasını titiz bir şekilde hasar görmeyece şekilde yapar.

Eşyaların Demontaj ( Sökülmesi )

Müşterimizin evinde bulunan dolap,mobilya gibi eşyaları marangozcumuz sökme işlemini yapar ve tesisatcımız ise evdeki beyaz eşya gibi ürünlerin sökülmesini yaparak ambalajlama elemanlarımız tarafından korunaklı olarak taşınma işlemine gecilir.

Eşyaların Montajı ( Birleştirilmesi )

Yeni adrese geldikten sonra yine marangozcumu tarafından eşyalar ambalajlarından sökülerek istenilen notalarda birleştirilmesi yapılır.Tesisatcımız ise beyaz eşyaların kurulumu yaparak eşyaları faal duruma getirir.

Taşıma Aşaması

Eşyalar taşıma elemanlarımız tarafından gerek sırtlarında eve kadar taşınması yapılır gerek ise hidrolik asansör tarafından eşyalar nakliyat araçından direk olarak yeni eve taşınması yapılır.Bu yöntem ile eşyalar hem hasar görmez hemde zarar görmesi engellenmiş olur.

Önemli İçerikler
TAŞINAN MÜŞTERİLER
 • Şehirlerarası eşyamızı İskitlerdan farlı bir bölgeye taşıdılar.İki gün sürdü ve hasarsız ve sorunsuz atlatık çok şükür emegi gecenlere teşekürler.

  Nadide Yılgın
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 03-02-2017
 • Beş kişi geldiler eşyaları hemen ambalajlamaya başladılar ve mutfak eşyalarını toparladırlar ve eşyaları taşımaya başladılar çok hızlı ve dikkatlilerde gerçekten bu taşıma o kadar hızlı ve sorunsuz oldu ki şaşırdım kaldım..

  Sedat Gökmen
  Şehiriçi Nakliye -/- 05-02-2017
 • Bizim İskitler da bulunan dükkanımızı şehiriçinde farklı bir yere taşımak için anlaştı verilen bütün sözler tutuldu ve ben memnun kaldım ve herkese tavsiye diyorum.

  Kadir Türmen
  Şehiriçi Nakliyat -/- 13-02-2017
 • Bizim 6+2 dublex evimiz vardır birazda çok eşya vardı ama sağolsun hasan bey güzel bir çözüm ile bütün eşyaları bize uygun bir fiyata taşıdılar.Çok iyi işini yapan ve çok memnun kaldığım bir firma oldu.Tavsiyem

  Cansever Hasman
  Evden Eve Nakliyat -/- 15-02-2017
 • Böyle işini güzel yapan bir nakliye firması görmedim arkadaş adamlar öyle özenerek ve arı gibi çalışıyor ki resmen aldığı paranın hakkını veriyorlar.

  Necdet Keser
  Şehiriçi Nakliyat -/- 17-02-2017
 • Bizim daire 20 katta olduğu için nasıl taşınacağı diye düşünürken bu firma ile karşılaştık asansör sistemi ile eşyaları çok hızlı ve sorunsuz olarak nakliye araçına indirerek yeni evimize getirdiler emegi geçenlere teşekkürler.

  Nurcan Özkement
  Asansörlü Taşımacılık -/- 22-02-2017
 • Bizim küçük 2+1 dairemiz vardı ve farklı bir ile taşınmamız gerekiyordu.Bu firma bize bütün olanakları ile en iyi şekilde taşıma hizmeti verdi ve gerçekten çok memnun olduk ve çok sevdim bu firmayı tavsiye ediyorum.

  Sedat Karaman
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 24-02-2017
 • İskitler dan farklı bir ilçeye eşyalarımız taşınması gerekiyordu internetten bu firma ile taşındık ve hizmet aldım hiç bir sorunla karşılaşmadık çok teşekkür ederim.

  Rıza Göngör
  Şehiriçi Nakliyat -/- 28-03-2017
 • Tanıtım Filmimiz
Firma Tanıtım Bilgisi
Ankara İskitler da Evden Eve Nakliye Hizmeti

Ankara'nın pek çok bölgesinde olduğu gibi, İskitler semtinde de evden eve nakliyat hizmetleri gelişiyor.Ankara Belediyesi'ne bağlı bu güzel semtte çalışmalarıyla ön plana çıkan Ankara Hastur Nakliyat, hem teknolojisi ile hem de tecrübesiyle müşterilerine güven aşılıyor. Ev eşyası taşımak bizim işimiz. Firmamızın bu konuda ortaya koyduğu performans, müşterilerinin memnuniyetini çok daha kolay bir şekilde sağlıyor. Eşya kalitesini koruyan ve garantili sistem ve hizmet veren taşımacılık şirketleri, elbette ki yükselişini sürdürecek. Bizim firmamız ortaya koyduğu performans ve çalışma yöntemleri ile birlikte, müşterilerinin memnuniyetini rahatlıkla kazanıyor. Kaliteli hizmetle bütünleştirdiğimiz cazip fiyat koşulları, hizmet ve ücret konusunda müşterilerine memnun ediyor. Deneyimli ekiplerimiz ve tecrübeli eleman kadromuz, düzenli taşıma aşamaları konusunda her zaman yanınızda.

Düzenli ve Disiplinli Çalışma Anlayışı

Eşyaların kalitesini korumak için garantili sistem, hizmet talep eden tüm insanlara güven veriyor. Firmamız garantili hizmet konusunda bu zamana kadar çok önemli mesafe kat etti. Keşif süreci eşya kalitesini belirlediği gibi, garantili sisteminde ilk aşamasını oluşturuyor. Takip eden süreçte iyi bir ambalaj, eşyaları yine koruyan önemli bir gereklilik halini aldı. Kaliteli malzeme kullanımı ve elemanlarımızın ambalaj konusundaki becerileri ile birlikte, eşya kalitenizi korumak inanın çok daha kolay oluyor. Asansör sistemi, yıllardan beri evden eve nakliye sisteminin en önemli teknolojisi haline geldi. Son derece gelişmiş ve donanımlı araçları ile hizmetinizde olan firmamız, istif konusunda da size özel avantajlar sunmaya devam ediyor. Şehiriçi ve şehirlerarası taşımacılık şirketleri, eleman deneyimine çok büyük önem vermekte. Tecrübeli ve kalifiye elemanları ile birlikte, firmamızın düzenli aşamalarla birlikte size yardımcı olduğunu söyleyebiliriz. Eşya kalitenizi koruyan en kısa zamanda zahmetsiz bir şekilde taşınmasını sağlayan seçenekler, cazip fiyatlarla bütünleşmiş durumda. Her zaman teknolojiyi kullanan ve tecrübesine güvenen firmamız Ankara Hastur Nakliyat, ortaya koyduğu çalışma performansıyla göz doldurmaya devam ediyor. Siz de kaliteli hizmet ve uygun ücret koşulları için, firmamızla direkt olarak iletişime geçmelisiniz. Bu kararı aldığınızda memnuniyetiniz garanti olacak.