• hastur araçları
  Ankara Haymana Nakliyat
  Evden Eve Nakliyatta Kaliteli Taşımacılık Bizim İşimiz.
  Makul Fiyatlara İşinizi Profesyonelce Yapalım..
 • bütün evden eve resimleri
  Haymana Hastur İle..
  Garantili,Sigortalı,Asansörlü,Ambalajlı
  Evden Eve Nakliyede Uzman Firmamızı Seçin..
 • bütün evden eve resimleri
  Taşıdık,Taşıyoruz.Taşıdıklarımız..
  Hizmetlerimizin Kalitesini Ve İşçiliğimizi Galerimizden İceleyebilirsiniz.
AYLIK TAŞDIKLARIMIZ
 • eşya taşıyan eleman
 • ambalajlaması yapıldı
 • yükselen asansör
 • eşyaları taşımasını yapanlar
 • Bütün eşyaların derlemesi bize ait
 • paketlenmiş eşyalar
 • kırmızı patpatlı dolaplar
 • eşya istifi
Nasıl Gerçekleşir?
Ücretsiz Expertiz Raporu

Müşterilerimizin bizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak ücretsiz expertiz talebinde bulunarak daha ekonomik ve daha etkin bilgiler ile uygun bir fiyat oluşumunu sağlaya bilirler.

Taşınma Anlaşması

Taşınmak isteyen müşteri sunulan fiyatı kabul ettiğinde gerek experimiz gerekse firma tarafından sunulan taşıma anlaşması imzalanarak taşınmanın tarihi belirlenerek işin resmiyeti tamamlanmış olur.

Araç Tercihi

Eşyaların boyut ve ebatlarına göre araç filomuzun içerisinde müşterimize en uygun araçın secimini sağlayarak eşyaların tek araç tarafından taşınmasını sağlamış oluruz.Böylece hem zaman ve hemde müşteriye ek bir yük bindirmemiş oluruz.

Taşıma Ekibi

Anlaşma tarihinde taşınma adresinde olmadan önce ilk olarak eşyaların ebatına göre ve taşınmanın seviyesine göre bir ekip belirleriz. Bu ekibimiz gerek 3 kişilik ve 6 kişilik olarak deyişiklik göstermektedir.

Ambalaj Ve Paketleme

Elemanlarımız kırmızı havalı ve dayanıklı naylonlar getirerek bütün büyük eşyaları ambalajlar ve küçük eşyaları karton kutulara yerleştirir ve mutfak eşyalarını dubalara yerleştirerek taşımasını titiz bir şekilde hasar görmeyece şekilde yapar.

Eşyaların Demontaj ( Sökülmesi )

Müşterimizin evinde bulunan dolap,mobilya gibi eşyaları marangozcumuz sökme işlemini yapar ve tesisatcımız ise evdeki beyaz eşya gibi ürünlerin sökülmesini yaparak ambalajlama elemanlarımız tarafından korunaklı olarak taşınma işlemine gecilir.

Eşyaların Montajı ( Birleştirilmesi )

Yeni adrese geldikten sonra yine marangozcumu tarafından eşyalar ambalajlarından sökülerek istenilen notalarda birleştirilmesi yapılır.Tesisatcımız ise beyaz eşyaların kurulumu yaparak eşyaları faal duruma getirir.

Taşıma Aşaması

Eşyalar taşıma elemanlarımız tarafından gerek sırtlarında eve kadar taşınması yapılır gerek ise hidrolik asansör tarafından eşyalar nakliyat araçından direk olarak yeni eve taşınması yapılır.Bu yöntem ile eşyalar hem hasar görmez hemde zarar görmesi engellenmiş olur.

Önemli İçerikler
TAŞINAN MÜŞTERİLER
 • Bu firma ile internette tanıştık ve eşyaları taşıttık.Sorunsuz bir hizmet aldık.Tavsiye edilir.

  Asya Özkol
  Şehiriçi Nakliye -/- 04-03-2017
 • Ankara Haymanatan evimizi bu firmaya taşıttık verilen sözlerin tümü tutuldu ve bizi üstelik iyi bir fiyata taşımasını yaptılar ve gerçekten çok memnun olduk.Herkes gönül rahatlığı ile bu firmayı secebilir.

  Ali Aygün
  Şehiriçi Nakliye -/- 08-03-2017
 • Bizim ofis eşyalarımızı bu firmaya taşıttık bütün olarak anlaştık ve anlaşma gününde 3 kişi gelip bütün eşyaları ambalajlayıp ve taşımasını yaptılar gerçekten böyle hızlı ve disiplinli çalışan insanlara çok ihtiyaç var.

  Samet Atay
  Ofis & Büro Taşıma -/- 13-03-2017
 • Evimizdeki bütün eşyalar hem ambalajlanıp hemde taşıması için anlaştık.1 saat erken gelip hemen işe başladılar ve eşyaları toplarken sadece izledim dikkatli ve saygılı çalıştılar ve aynı disiplinle yeni evimize taşıdıkları için çok teşekkür ediyorum.

  Çiğdem Karabacak
  Evden Eve Nakliyat -/- 17-03-2017
 • bizim çok az bir eşyamız vardı iyi bir fiyata anlaştık.Hatta eksper bile gönderdiler ve ucuz bir fiyata kaliteli bir hizmet aldım diyebilirim.

  Fatih Bucak
  Şehiriçi Nakliyat -/- 18-03-2017
 • Bizim ev dublexti ve 3 katta idi asansör ile 2 kamyon şeklinde taşımasını yaptılar ve zorda olsa bu sorunu atlattık ve firma işini iyi yaptı diyebilirim.Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  Nurcan Özkement
  Asansörlü Taşıma -/- 20-03-2017
 • İller arası taşınmak gerçekten zor olmasına rağmen böyle bir firma ile tanıştığım için gerçekten çok mutlu oldum ve sorunsuz bir taşınma yaşadık.

  Aykut Ulupınar
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 24-03-2017
 • Haymanata olan görevim tayin yüzünden farklı bir ile çıktı.Mesefe kısa olduğu için bu firma ile iyi bir fiyata anlaşarak taşındık. Herşey adına bu şirkete çok teşekkür ediyorum.

  Emrah Aktepe
  Şehirlerarası Nakliyat-/- 26-03-2017
 • İşini iyi yapan bir ekip biz bir çok kez hizmet aldık.Gerçekten işini bilen insanlar.

  Merve Budak
  Parça Eşya Taşımacılığı -/- 04-03-2017
 • Bizim dükkan eşyalarının taşınması gerekiyordu hasan bey ile görüştük ve güzel ve temiz bir işçilik ile bizi büyük sıkıntıdan kurtardı herşey için çok sagolun varolun.

  Mehmet Toprak
  Ofis &Büro Taşıma -/- 06-03-2017
 • Tanıtım Filmimiz
Firma Tanıtım
Ankara Haymana'da da Evden Eve Nakliye Nasıl Sunulur?

Haymana, Ankara'nın sıcak yeraltı suları ve kaplıcaları ile ünlü bir ilçesidir. Haymana ilçesinde halk, geçim sıkıntısından dolayı ve de Ankara'da yaşama isteğinden dolayı Ankara'ya çok sayıda göç vermektedir. Bundan dolayı da Haymana evden eve nakliye firmamıza bu bölgede taşımacılık konusunda çok işler düşmektedir. Sektörde kendimizi kanıtlamış olmanın verdiği rahatlıkla çalışmalarımızı sürdürmekte ve kendimizi hiç bir zaman yeterli görmeyerek daha iyisini yapma aşamasında sürekli çalışmalar yapmaktayız. Yaptığımız anketler sonucu sizlerden gelen olumlu mesajlar bizleri gururlandırmaktadır. Çünkü taşımacılık işini sadece bir iş amaçlı değil kendimize bir görev bilmekteyiz. Samimiyetle çalışan ekip arkadaşlarımız sizler için en iyi olanı yapma gayreti içerisinde hiç durmadan yol kat etmektedir. İşimizin en önemli yapı taşı olan sağlamlık ve güvenilirlik konusu titizlikle üzerinde durduğumuz ve hiç bir şekilde taviz vermeyeceğimiz bir konudur. Evden eve nakliyat işlerinizde her zaman bizleri, ister bilgi almak için, isterse de hizmetlerimizden faydalanmak için arayabilir ve bu konuda her zaman bizlerden yardım alabilirsiniz. Şehir içi nakliye ücreti konusunda mesafe fark etmeksizin standart ücret almaktayız. Bu durumlarda nakliye için sadece taşınacak olan eşyanın fazlalığı ve aynı zamanda taşınılan, taşınılacak olan yerde asansör faktörü ücreti etkilemektedir. Bir de şehirlerarası nakliye yakıt ücreti fazla olduğundan dolayı fiyat fark etmektedir. Diğer şirket ve şirketler arası, ofis taşımacılık hizmeti, banka ve fuar taşımacılık hizmeti ve buna benzer taşımacılık hizmetleri de vermekteyiz. Karşılığında ücret talep etmediğimiz uzman incelemesi hizmetimizle, bizi evinize çağırabilir ve her türlü taşıma işlerinizde fikir olarak bir bilgi sahibi olmak ve aklınızdaki soru işaretlerini kaldırmak için yardım alabilirsiniz.

Haymana evden eve nakliye olarak, ekspertiz hizmetimizden sonra sırada eşyalarınızın paketleme işlemi bulunmaktadır. Bu konuda da elemanlarımız, yılların kazandırdığı tecrübesi sayesinde çok seri bir şekilde hareket etmektedir. Eşyalarınızın her birinin nasıl paketleneceğini veya kendi özel ambalaj malzemelerimizden hangi tür eşya için ne tür ambalaj malzemesini kullanacağını çok bilmektedirler. Bu sayede de fazla vakit harcamadan bu işi de kısa sürede halletmekteyiz. Ambalaj işleminin önemine vurgu yapmamızda fayda vardır. Çünkü iyi bir şekilde ambalaj yapılmayan eşyalar taşıma esnasında darbeye maruz kalma sonucu ve ya sarsılma sonucunda taşıma sırasında zarar görebilirler. Bunun yaşanmaması için de illaki ambalajlamada dikkat gereklidir. Aynı zamanda eşyaların taşıma esnasında ve nakliyat aracına yerleştirme ya da yeni adresinize yerleştirme konusunda da titizlikle davranmaktayız. Çamaşır makinesi, buzdolabı ve diğer elektronik eşyaların fişinin bir gün önceden çekilmesi konusunda sizleri uyarmaktayız. Aynı zamanda yeni adresinize yerleştirildiği anda hemen çalıştırmaması gerektiği konusunda sizleri uyarmaktayız. Çünkü elektronik cihazlar ani açılıp kapamalarda arıza yapabilirler. Özellikle buzdolabı içindeki gazın kompresörün içinde kalması ve buzlukta ki buzların önceden eritilmesi ve suyunun da boşaltılması gerekir. Bunun gibi çamaşır ve bulaşık makinelerinin de sularının önceden boşaltılması gerekmektedir. Çünkü taşıma esnasında bu sular elektronik kartlarına geçerek zarar verebilir. Bundan dolayı da buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi arkaya yatık ve ya dik olarak taşınmalıdır. Bundan sonraki aşamada mobilyalarınızın sökülebilir kısımlarını söküp sonrasında sıkıntı yaşamamak için parçaları ve vidaları ayrı bir yerde saklıyoruz. Demontaj esnasında özellikle vidaların diş sıyırmaması konusunda dikkat ediyoruz. Küçük parça(tabak, bardak, kaşık, çatal ve buna benzer) eşyalarınızı da getirdiğimiz kolilerin içerisine, kırılabilecek olanlara daha hassas davranarak karton malzemelerimizden bırakıyoruz kırılmalarına da bu şekilde mani oluyoruz. Eşyalarınız için daha önceden belirlediğimiz en uygun kapasitedeki aracımıza titizlikle ambalajladığımız bu eşyalarınızı yine özenli bir şekilde yerleştiriyoruz. Evden eve nakliyat firmamız son olarak ta adresinize sorunsuz bir şekilde getirdiğimiz eşyalarınızı sizin isteğiniz doğrultusunda yerleştirip montaj yapılması gerekenlerin montajını yapıyoruz.