• hastur araçları
  Ankara Güdül Nakliyat
  Evden Eve Nakliyatta Kaliteli Taşımacılık Bizim İşimiz.
  Makul Fiyatlara İşinizi Profesyonelce Yapalım..
 • bütün evden eve resimleri
  Güdül Hastur İle..
  Garantili,Sigortalı,Asansörlü,Ambalajlı
  Evden Eve Nakliyede Uzman Firmamızı Seçin..
 • bütün evden eve resimleri
  Taşıdık,Taşıyoruz.Taşıdıklarımız..
  Hizmetlerimizin Kalitesini Ve İşçiliğimizi Galerimizden İceleyebilirsiniz.
AYLIK TAŞDIKLARIMIZ
 • eşya taşıyan eleman
 • ambalajlaması yapıldı
 • yükselen asansör
 • eşyaları taşımasını yapanlar
 • Bütün eşyaların derlemesi bize ait
 • paketlenmiş eşyalar
 • kırmızı patpatlı dolaplar
 • eşya istifi
Nasıl Gerçekleşir?
Ücretsiz Expertiz Raporu

Müşterilerimizin bizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak ücretsiz expertiz talebinde bulunarak daha ekonomik ve daha etkin bilgiler ile uygun bir fiyat oluşumunu sağlaya bilirler.

Taşınma Anlaşması

Taşınmak isteyen müşteri sunulan fiyatı kabul ettiğinde gerek experimiz gerekse firma tarafından sunulan taşıma anlaşması imzalanarak taşınmanın tarihi belirlenerek işin resmiyeti tamamlanmış olur.

Araç Tercihi

Eşyaların boyut ve ebatlarına göre araç filomuzun içerisinde müşterimize en uygun araçın secimini sağlayarak eşyaların tek araç tarafından taşınmasını sağlamış oluruz.Böylece hem zaman ve hemde müşteriye ek bir yük bindirmemiş oluruz.

Taşıma Ekibi

Anlaşma tarihinde taşınma adresinde olmadan önce ilk olarak eşyaların ebatına göre ve taşınmanın seviyesine göre bir ekip belirleriz. Bu ekibimiz gerek 3 kişilik ve 6 kişilik olarak deyişiklik göstermektedir.

Ambalaj Ve Paketleme

Elemanlarımız kırmızı havalı ve dayanıklı naylonlar getirerek bütün büyük eşyaları ambalajlar ve küçük eşyaları karton kutulara yerleştirir ve mutfak eşyalarını dubalara yerleştirerek taşımasını titiz bir şekilde hasar görmeyece şekilde yapar.

Eşyaların Demontaj ( Sökülmesi )

Müşterimizin evinde bulunan dolap,mobilya gibi eşyaları marangozcumuz sökme işlemini yapar ve tesisatcımız ise evdeki beyaz eşya gibi ürünlerin sökülmesini yaparak ambalajlama elemanlarımız tarafından korunaklı olarak taşınma işlemine gecilir.

Eşyaların Montajı ( Birleştirilmesi )

Yeni adrese geldikten sonra yine marangozcumu tarafından eşyalar ambalajlarından sökülerek istenilen notalarda birleştirilmesi yapılır.Tesisatcımız ise beyaz eşyaların kurulumu yaparak eşyaları faal duruma getirir.

Taşıma Aşaması

Eşyalar taşıma elemanlarımız tarafından gerek sırtlarında eve kadar taşınması yapılır gerek ise hidrolik asansör tarafından eşyalar nakliyat araçından direk olarak yeni eve taşınması yapılır.Bu yöntem ile eşyalar hem hasar görmez hemde zarar görmesi engellenmiş olur.

Önemli İçerikler
TAŞINAN MÜŞTERİLER
 • Bu firma ile internette tanıştık ve eşyaları taşıttık.Sorunsuz bir hizmet aldık.Tavsiye edilir.

  Asya Özkol
  Şehiriçi Nakliye -/- 04-03-2017
 • Ankara Güdültan evimizi bu firmaya taşıttık verilen sözlerin tümü tutuldu ve bizi üstelik iyi bir fiyata taşımasını yaptılar ve gerçekten çok memnun olduk.Herkes gönül rahatlığı ile bu firmayı secebilir.

  Ali Aygün
  Şehiriçi Nakliye -/- 08-03-2017
 • Bizim ofis eşyalarımızı bu firmaya taşıttık bütün olarak anlaştık ve anlaşma gününde 3 kişi gelip bütün eşyaları ambalajlayıp ve taşımasını yaptılar gerçekten böyle hızlı ve disiplinli çalışan insanlara çok ihtiyaç var.

  Samet Atay
  Ofis & Büro Taşıma -/- 13-03-2017
 • Evimizdeki bütün eşyalar hem ambalajlanıp hemde taşıması için anlaştık.1 saat erken gelip hemen işe başladılar ve eşyaları toplarken sadece izledim dikkatli ve saygılı çalıştılar ve aynı disiplinle yeni evimize taşıdıkları için çok teşekkür ediyorum.

  Çiğdem Karabacak
  Evden Eve Nakliyat -/- 17-03-2017
 • bizim çok az bir eşyamız vardı iyi bir fiyata anlaştık.Hatta eksper bile gönderdiler ve ucuz bir fiyata kaliteli bir hizmet aldım diyebilirim.

  Fatih Bucak
  Şehiriçi Nakliyat -/- 18-03-2017
 • Bizim ev dublexti ve 3 katta idi asansör ile 2 kamyon şeklinde taşımasını yaptılar ve zorda olsa bu sorunu atlattık ve firma işini iyi yaptı diyebilirim.Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  Nurcan Özkement
  Asansörlü Taşıma -/- 20-03-2017
 • İller arası taşınmak gerçekten zor olmasına rağmen böyle bir firma ile tanıştığım için gerçekten çok mutlu oldum ve sorunsuz bir taşınma yaşadık.

  Aykut Ulupınar
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 24-03-2017
 • Güdülta olan görevim tayin yüzünden farklı bir ile çıktı.Mesefe kısa olduğu için bu firma ile iyi bir fiyata anlaşarak taşındık. Herşey adına bu şirkete çok teşekkür ediyorum.

  Emrah Aktepe
  Şehirlerarası Nakliyat-/- 26-03-2017
 • İşini iyi yapan bir ekip biz bir çok kez hizmet aldık.Gerçekten işini bilen insanlar.

  Merve Budak
  Parça Eşya Taşımacılığı -/- 04-03-2017
 • Bizim dükkan eşyalarının taşınması gerekiyordu hasan bey ile görüştük ve güzel ve temiz bir işçilik ile bizi büyük sıkıntıdan kurtardı herşey için çok sagolun varolun.

  Mehmet Toprak
  Ofis &Büro Taşıma -/- 06-03-2017
 • Tanıtım Filmimiz
Firma Tanıtım
Ankara Güdül'de da Evden Eve Nakliyat Nasıl Sunulur?

Güdül ilçesi Ankara'ya 90 km. uzaklıkta be 31 mahallenin bağlı olduğu Ankara'nın bitir ilçesidir. İlçenin nerdeyse tamamı dağlık arazilerle kaplıdır. Bundan dolayı da tarıma elverişli toprağı az olan ilçe içerisinden Kırmir Çayı, Süvari Çayı ve İlhan Çayı geçmektedir. İlçemizin her bölgesine hizmet vermek için çaba sabretmektedir. Bunun için de nakliye araç sayımızı artırdık ve şuanda servis ağı olarak çok iyi konumda olmanın mutluluğu içindeyiz. Nakliye firmaları içinde ki kararlı ilerleyişimiz sonucunda bunun meyvelerini vermiş bulunmaktayız. Taşımacılık firması hizmeti verdiğimiz evden eve nakliye, şehir içi veya şehirlerarası nakliye, şirket ve ya şirketler arası nakliye hizmetleri ve aklınıza gelebilecek her türlü taşıma hizmeti almak istediğiniz eşyalarınızı en etkin, güvenli ve itinalı bir şekilde yapmaktayız. Son zamanlarda sizlerden gelen taleplerin artışına bağlı olarak çoğalan nakliyat şirketlerinin birçoğu amatör bir biçimde bu işleri yürütmeye çalışmaktadırlar. Bunların yanında kurumsal şirket anlayışı ilkemizden de hiç bir zaman taviz vermeyişimiz de kararlı duruşumuzun bir göstergesidir. Ekip çalışanlarımızın sergilediği hizmet karşısında memnun olarak hizmetimizi başkalarına da tavsiye edeceğinizden emin olabilirsiniz. Profesyonelce bir yaklaşım sergileyen ekip çalışanlarımız, gerektiğinde hizmet içi eğitimlere tabi tutulmak suretiyle eşya taşıma işi konusunda eksik olan bilgilerini tazelemekte ve uygulamalı eğitimlerle de yeteneklerini arttırmaktadırlar. Eleman alırken titiz bir şekilde davranmamızın sayesinde ekip çalışanlarımız iş ahlaki yönünden de gayet iyi bir iş sergilemektedirler.

Son zamanlarda insanların taşınma ihtiyaçlarının artışından kaynaklanan bir durum olarak nakliye firmaları çok sayıda artış göstermiş ve bu da işini doğru düzgün yapmayan birçok taşımacılık firmasının artışına sebep olmuştur. Sözleşme adı altında bir kağıt imzalatarak daha sonrasında eşyalarınıza her hangi bir zarar gelmesi durumunda hiç bir şekilde yaptıkları işin arkasında durmamaktadırlar. Hem ödediğiniz ücret boşa gitmekte hem zamanınız hem de eşyalarınız bu durumdan mustarip olmaktadır. Nakliye firmaları arasındaki seçiminizde bu konuda özellikle dikkatli davranmanızı öneririz.

Güdül evden eve nakliye şirket politikamız gereği ilk olarak ücret konusunda ve taşınacak eşyalarınızın durumu hakkında bir anlaşma yaparak sözleşmeye dökmekteyiz. Ücret konusunda hem fikir olduktan sonra ise eşyalarınızın taşıma işlemine başlamaktayız. Taşıma işlemi ilk olarak eşyaların paketlenmesiyle başlamaktadır. Paketlemede çok kaliteli malzemeler kullanarak eşyalarınızı korumaya alıyor ve hiç bir şekilde zarar görmeden taşınmasında kolaylık sağlıyoruz. Gerektiğinde sizin için çok değerli olan eşyalarınız için de çift ambalaj yapıyoruz ve bu da sizin eşyalarınıza verdiğimiz değeri göstermektedir. Mutfak eşyalarınız ve bardak, tabak türü eşyalarınız, kutulama yoluyla paketlenmektedir. Mobilya aksamları, koltuklar, yatak ve sandalyeler, ilk olarak streç ile ve daha sonrasında havalı naylonlar ile ambalaj yapılır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ambalaj işleminden sonra mutlaka içlerinde kalabilecek suların elektronik sistemlerine verebilecek zararını önlemek amacıyla dik veya arkaya yatık şekilde taşınmalıdır. Giysileriniz için ise askılı gardıropları kullanmaktayız. Ayrıca silindir varillerimiz de yine kırılabilecek olan diğer eşyalarınızın taşınmasında önemli bir taşıma aracıdır ve az yer kapladığı için çok pratiktir. Kitap türü eşyalarınız da yine kutulama yoluyla paketlenir. Bunların haricinde diğer kalan eşyalarınız için ise tek seferlik kullanılan poşetlerimiz bulunmaktadır. Hijyen kurallarına dikkat edilmesi açısından kesinlikle diğer nakliyat firmaları gibi battaniye ve gazete kâğıtlarını kullanmamaktayız. Bu şekilde özenle ve dikkatle ambalajladığımız eşyalarınızı size en uygun nakliye için tasarlatmış olduğumuz araçlarımıza yerleştirip bundan sonraki kullanacağınız ikinci adresinize götürüp yerleştiriyoruz. Ödeme olarak ta her türlü kolaylığı sağlayan Güdül evden eve nakliyat firmamız, sizlere en uygun ödeme imkânları sunmaktadır.