• hastur araçları
  Ankara Gölbaşı Nakliyat
  Evden Eve Nakliyatta Kaliteli Taşımacılık Bizim İşimiz.
  Makul Fiyatlara İşinizi Profesyonelce Yapalım..
 • bütün evden eve resimleri
  Gölbaşı Hastur İle..
  Garantili,Sigortalı,Asansörlü,Ambalajlı
  Evden Eve Nakliyede Uzman Firmamızı Seçin..
 • bütün evden eve resimleri
  Taşıdık,Taşıyoruz.Taşıdıklarımız..
  Hizmetlerimizin Kalitesini Ve İşçiliğimizi Galerimizden İceleyebilirsiniz.
AYLIK TAŞDIKLARIMIZ
 • eşya taşıyan eleman
 • ambalajlaması yapıldı
 • yükselen asansör
 • eşyaları taşımasını yapanlar
 • Bütün eşyaların derlemesi bize ait
 • paketlenmiş eşyalar
 • kırmızı patpatlı dolaplar
 • eşya istifi
Nasıl Gerçekleşir?
Ücretsiz Expertiz Raporu

Müşterilerimizin bizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak ücretsiz expertiz talebinde bulunarak daha ekonomik ve daha etkin bilgiler ile uygun bir fiyat oluşumunu sağlaya bilirler.

Taşınma Anlaşması

Taşınmak isteyen müşteri sunulan fiyatı kabul ettiğinde gerek experimiz gerekse firma tarafından sunulan taşıma anlaşması imzalanarak taşınmanın tarihi belirlenerek işin resmiyeti tamamlanmış olur.

Araç Tercihi

Eşyaların boyut ve ebatlarına göre araç filomuzun içerisinde müşterimize en uygun araçın secimini sağlayarak eşyaların tek araç tarafından taşınmasını sağlamış oluruz.Böylece hem zaman ve hemde müşteriye ek bir yük bindirmemiş oluruz.

Taşıma Ekibi

Anlaşma tarihinde taşınma adresinde olmadan önce ilk olarak eşyaların ebatına göre ve taşınmanın seviyesine göre bir ekip belirleriz. Bu ekibimiz gerek 3 kişilik ve 6 kişilik olarak deyişiklik göstermektedir.

Ambalaj Ve Paketleme

Elemanlarımız kırmızı havalı ve dayanıklı naylonlar getirerek bütün büyük eşyaları ambalajlar ve küçük eşyaları karton kutulara yerleştirir ve mutfak eşyalarını dubalara yerleştirerek taşımasını titiz bir şekilde hasar görmeyece şekilde yapar.

Eşyaların Demontaj ( Sökülmesi )

Müşterimizin evinde bulunan dolap,mobilya gibi eşyaları marangozcumuz sökme işlemini yapar ve tesisatcımız ise evdeki beyaz eşya gibi ürünlerin sökülmesini yaparak ambalajlama elemanlarımız tarafından korunaklı olarak taşınma işlemine gecilir.

Eşyaların Montajı ( Birleştirilmesi )

Yeni adrese geldikten sonra yine marangozcumu tarafından eşyalar ambalajlarından sökülerek istenilen notalarda birleştirilmesi yapılır.Tesisatcımız ise beyaz eşyaların kurulumu yaparak eşyaları faal duruma getirir.

Taşıma Aşaması

Eşyalar taşıma elemanlarımız tarafından gerek sırtlarında eve kadar taşınması yapılır gerek ise hidrolik asansör tarafından eşyalar nakliyat araçından direk olarak yeni eve taşınması yapılır.Bu yöntem ile eşyalar hem hasar görmez hemde zarar görmesi engellenmiş olur.

Önemli İçerikler
TAŞINAN MÜŞTERİLER
 • Bu firma ile internette tanıştık ve eşyaları taşıttık.Sorunsuz bir hizmet aldık.Tavsiye edilir.

  Asya Özkol
  Şehiriçi Nakliye -/- 04-03-2017
 • Ankara Gölbaşıtan evimizi bu firmaya taşıttık verilen sözlerin tümü tutuldu ve bizi üstelik iyi bir fiyata taşımasını yaptılar ve gerçekten çok memnun olduk.Herkes gönül rahatlığı ile bu firmayı secebilir.

  Ali Aygün
  Şehiriçi Nakliye -/- 08-03-2017
 • Bizim ofis eşyalarımızı bu firmaya taşıttık bütün olarak anlaştık ve anlaşma gününde 3 kişi gelip bütün eşyaları ambalajlayıp ve taşımasını yaptılar gerçekten böyle hızlı ve disiplinli çalışan insanlara çok ihtiyaç var.

  Samet Atay
  Ofis & Büro Taşıma -/- 13-03-2017
 • Evimizdeki bütün eşyalar hem ambalajlanıp hemde taşıması için anlaştık.1 saat erken gelip hemen işe başladılar ve eşyaları toplarken sadece izledim dikkatli ve saygılı çalıştılar ve aynı disiplinle yeni evimize taşıdıkları için çok teşekkür ediyorum.

  Çiğdem Karabacak
  Evden Eve Nakliyat -/- 17-03-2017
 • bizim çok az bir eşyamız vardı iyi bir fiyata anlaştık.Hatta eksper bile gönderdiler ve ucuz bir fiyata kaliteli bir hizmet aldım diyebilirim.

  Fatih Bucak
  Şehiriçi Nakliyat -/- 18-03-2017
 • Bizim ev dublexti ve 3 katta idi asansör ile 2 kamyon şeklinde taşımasını yaptılar ve zorda olsa bu sorunu atlattık ve firma işini iyi yaptı diyebilirim.Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  Nurcan Özkement
  Asansörlü Taşıma -/- 20-03-2017
 • İller arası taşınmak gerçekten zor olmasına rağmen böyle bir firma ile tanıştığım için gerçekten çok mutlu oldum ve sorunsuz bir taşınma yaşadık.

  Aykut Ulupınar
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 24-03-2017
 • Gölbaşıta olan görevim tayin yüzünden farklı bir ile çıktı.Mesefe kısa olduğu için bu firma ile iyi bir fiyata anlaşarak taşındık. Herşey adına bu şirkete çok teşekkür ediyorum.

  Emrah Aktepe
  Şehirlerarası Nakliyat-/- 26-03-2017
 • İşini iyi yapan bir ekip biz bir çok kez hizmet aldık.Gerçekten işini bilen insanlar.

  Merve Budak
  Parça Eşya Taşımacılığı -/- 04-03-2017
 • Bizim dükkan eşyalarının taşınması gerekiyordu hasan bey ile görüştük ve güzel ve temiz bir işçilik ile bizi büyük sıkıntıdan kurtardı herşey için çok sagolun varolun.

  Mehmet Toprak
  Ofis &Büro Taşıma -/- 06-03-2017
 • Tanıtım Filmimiz
Firma Tanıtım
Ankara Gölbaşı'nda da Evden Eve Nakliyat Nasıl Sunulur?

Gölbaşı ilçesi, Ankara il sınırı içinde yer alan, 122888 nüfusu ve 1300 metre karelik yüzölçümü ile sürekli büyüyen ve gelişmekte olan bir ilçemizdir. Gölbaşı evden eve nakliye firmamız da bu sürekli gelişmekte olan ilçemizin hızına ayak uydurmaya çalışan ve siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket eden bir yapıda ve kaliteli hizmet anlamında taviz vermeden yoluna devam etmektedir. Nakliye hizmeti sunduğumuz sektörde önde gelen firmalardan olmamızın verdiği avantajı da kullanarak hizmet kalitemizi en iyi seviyelere çıkarma çabasından hiç bir zaman ödün vermeden gayret göstermekteyiz. Nakliye sektörü daha önceleri çok fazla gelişmemiş olmakla beraber yenikliklerden de bi haber bir şekilde faaliyet göstermekteydi. Daha sonraları çağın yeniliklerinin hayatımıza girmesiyle nakliye firmaları da bundan nasibini almaya başladı. Özellikle yüksek katlı binaların sayısının artması da nakliye işi artık öyle her önüne gelenin yapabileceği bir iş olmaktan çıktı ve profesyonel bir ekip işine dönüştü. Biz de zaten yıllardır taşımacılık hizmeti verdiğimiz bu sektörde, yeni sisteme çabuk adapte olarak kendimizi birçok konuda fazlasıyla geliştirdik ve kendimize göre güzel bir ekip kurduk. Şimdi ise daha da ileriye giderek müşteri potansiyelimizi her geçen gün daha da arttırmakta ve nerdeyse bazen sizlerden gelen taleplere yetişememekteyiz. Bu fa piyasaya verdiğimiz güvenli, saygın ve kaliteli hizmet sayesinde işini yaptığımız bir müşterimizin diğer bir müşteriye bizi tavsiye etmesi sayesinde olmaktadır.

Gölbaşı evden eve nakliyat firmamız aradığınızda ve ya web sitemiz vasıtasıyla bize not bıraktığınızda en kısa zamanda size yardımcı olacaktır. Evden eve nakliye hizmeti, ofis veya büro taşımacılık hizmeti, asansör kullanımlı nakliye hizmeti, asansör kiralama, şehirlerarası nakliye, sigortalı nakliyat hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca ekspertiz hizmetimizden de ücret almamaktayız. Fiyat konusunda ise ekspertizimiz gelip bir keşif işlemi gerçekleştirmekte ve sonrasında size bir fiyat vermektedir. Nakliye ücret anlaşmamasının da sağlanması sonucunda taşıma işlemlerine başlamaktayız. Şehirlerarası nakliye işlemlerinde eşyalarınıza sigorta yapmak durumunda kalırsak bunun için de ayrı bir ücret ödemeniz gerekmekte ve sözleşmede bunu da ayrı bir maddede belirtmekteyiz.

Taşıma işleminin başlamasıyla anlaştığımız gün sabahın erken saatlerinde adresinize gelerek eşyalarınızı tek tek paketleme işlemi yapıyoruz. Eşyaların türlerine göre ambalajlama malzemesi kullanmaktayız. Bu da eşyalarınızın taşıma süreci boyunca yıpranmasını engellemektedir. İlk olarak mobilyalar demonte edilerek taşıma sırasında daha kolay bir şekilde kapı ve benzeri yerlerden geçmesi sağlanır. Çamaşır ve bulaşık makineleri se hortum bağlantıları şebeke suyundan ayrılır ve pis su borusu bağlantıları da aynı şekilde çıkarılır. Bu eşyalar arkaya yatırılmış bir şekilde taşınmalıdır ki elektronik devrelerine su teması önlenerek arızaya mahal verilmesin. Diğer küçük parça olan eşyalarınız da kutu paketlenir ve hassas olanlar üzerine özellikle uyarı etiketleri yapıştırılır. Zaten her paketlenen malzemenin hangi odanın malzemesi olduğu ve içinde nelerin bulunduğu not düşülmek suretiyle yeni adreste yerleştirme yaparken sorun yaşanması da önlenir. Yatak odası takımı ve oturma gruplarınız ve ya varsa temek odası takımlarınız vidaları diş sıyırmayacak şekilde demonte edilir ve ilgili vidalar ayrı bir şekilde kaybolmayacak bir yerde saklanır.

Ofis, şirket ve şirketler arası nakliye hizmetlerinde ise yaklaşım olarak daha farklı bir şekilde hareket etmekteyiz. Ofisteki ve ya bürodaki eşyalarınız itinalı bir şekilde demonte edilir. Beyaz eşyalar ise ilgili bağlantıları söküldükten sonra yine içlerindeki su boşaltılıp arkaya yatık bir şekilde taşınmaktadır. Bütün eşyalarınızın paketleme işlemi tamamlandıktan sonra ise eşyalarınızı belirli bir düzen içerisinde aracımıza yerleştiriyoruz. Arada boşluk kalmayacak şekilde istifleyerek yerleştirdiğimiz eşyalarınızı, bu şekilde sarsılmadan yeni adresinize götürüyoruz ve sizlerin isteğine bağlı olarak istediğiniz eşyayı istediğiniz odaya yerleştirerek taşıma işlemine son veriyoruz.