• hastur araçları
  Ankara Fatih  Nakliyecisiyiz.
  Evden Eve Nakliyat İşinde Sorunsuz Hizmetkarınız..
  Ekonomik Fiyatlara Gelin Bizimle Taşının..
 • bütün evden eve resimleri
  Fatih Hastur İle..
  Eknomik,Garantili,Sigortalı,Ambalajlı,Asansörlü
  Evden Eve Nakliyatta Profesyonel Tercihiniz..
 • bütün evden eve resimleri
  Nakliyeciliğimiz Ortada..
  Galerimize Girerek Yaptığımız Hizmetlerimizi Detaylı İncele..
AYLIK HİZMET GÖRSELLERİMİZ
 • ambalajlanma yapan elenımız
 • eşya taşıyan eleman
 • yükselen asansör ile eşya taşı
 • istiflenmiş nakliye kamyonu
 • paketleme yapan eleman
 • paketlenmiş eşyalar
 • kırmızı patpatlı eşyalar
 • asansörle eşya indirme
Nasıl Taşıyoruz?
Ücretsiz Expertiz Raporu

Müşterilerimizin bizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak ücretsiz expertiz talebinde bulunarak daha ekonomik ve daha etkin bilgiler ile uygun bir fiyat oluşumunu sağlaya bilirler.

Taşınma Anlaşması

Taşınmak isteyen müşteri sunulan fiyatı kabul ettiğinde gerek experimiz gerekse firma tarafından sunulan taşıma anlaşması imzalanarak taşınmanın tarihi belirlenerek işin resmiyeti tamamlanmış olur.

Araç Tercihi

Eşyaların boyut ve ebatlarına göre araç filomuzun içerisinde müşterimize en uygun araçın secimini sağlayarak eşyaların tek araç tarafından taşınmasını sağlamış oluruz.Böylece hem zaman ve hemde müşteriye ek bir yük bindirmemiş oluruz.

Taşıma Ekibi

Anlaşma tarihinde taşınma adresinde olmadan önce ilk olarak eşyaların ebatına göre ve taşınmanın seviyesine göre bir ekip belirleriz. Bu ekibimiz gerek 3 kişilik ve 6 kişilik olarak deyişiklik göstermektedir.

Ambalaj Ve Paketleme

Elemanlarımız kırmızı havalı ve dayanıklı naylonlar getirerek bütün büyük eşyaları ambalajlar ve küçük eşyaları karton kutulara yerleştirir ve mutfak eşyalarını dubalara yerleştirerek taşımasını titiz bir şekilde hasar görmeyece şekilde yapar.

Eşyaların Demontaj ( Sökülmesi )

Müşterimizin evinde bulunan dolap,mobilya gibi eşyaları marangozcumuz sökme işlemini yapar ve tesisatcımız ise evdeki beyaz eşya gibi ürünlerin sökülmesini yaparak ambalajlama elemanlarımız tarafından korunaklı olarak taşınma işlemine gecilir.

Eşyaların Montajı ( Birleştirilmesi )

Yeni adrese geldikten sonra yine marangozcumu tarafından eşyalar ambalajlarından sökülerek istenilen notalarda birleştirilmesi yapılır.Tesisatcımız ise beyaz eşyaların kurulumu yaparak eşyaları faal duruma getirir.

Taşıma Aşaması

Eşyalar taşıma elemanlarımız tarafından gerek sırtlarında eve kadar taşınması yapılır gerek ise hidrolik asansör tarafından eşyalar nakliyat araçından direk olarak yeni eve taşınması yapılır.Bu yöntem ile eşyalar hem hasar görmez hemde zarar görmesi engellenmiş olur.

Önemli İçerikler
TAŞINAN MÜŞTERİLER
 • Şehirlerarası eşyamızı Fatihdan farlı bir bölgeye taşıdılar.İki gün sürdü ve hasarsız ve sorunsuz atlatık çok şükür emegi gecenlere teşekürler.

  Nadide Yılgın
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 03-02-2017
 • Beş kişi geldiler eşyaları hemen ambalajlamaya başladılar ve mutfak eşyalarını toparladırlar ve eşyaları taşımaya başladılar çok hızlı ve dikkatlilerde gerçekten bu taşıma o kadar hızlı ve sorunsuz oldu ki şaşırdım kaldım..

  Sedat Gökmen
  Şehiriçi Nakliye -/- 05-02-2017
 • Bizim Fatih da bulunan dükkanımızı şehiriçinde farklı bir yere taşımak için anlaştı verilen bütün sözler tutuldu ve ben memnun kaldım ve herkese tavsiye diyorum.

  Kadir Türmen
  Şehiriçi Nakliyat -/- 13-02-2017
 • Bizim 6+2 dublex evimiz vardır birazda çok eşya vardı ama sağolsun hasan bey güzel bir çözüm ile bütün eşyaları bize uygun bir fiyata taşıdılar.Çok iyi işini yapan ve çok memnun kaldığım bir firma oldu.Tavsiyem

  Cansever Hasman
  Evden Eve Nakliyat -/- 15-02-2017
 • Böyle işini güzel yapan bir nakliye firması görmedim arkadaş adamlar öyle özenerek ve arı gibi çalışıyor ki resmen aldığı paranın hakkını veriyorlar.

  Necdet Keser
  Şehiriçi Nakliyat -/- 17-02-2017
 • Bizim daire 20 katta olduğu için nasıl taşınacağı diye düşünürken bu firma ile karşılaştık asansör sistemi ile eşyaları çok hızlı ve sorunsuz olarak nakliye araçına indirerek yeni evimize getirdiler emegi geçenlere teşekkürler.

  Nurcan Özkement
  Asansörlü Taşımacılık -/- 22-02-2017
 • Bizim küçük 2+1 dairemiz vardı ve farklı bir ile taşınmamız gerekiyordu.Bu firma bize bütün olanakları ile en iyi şekilde taşıma hizmeti verdi ve gerçekten çok memnun olduk ve çok sevdim bu firmayı tavsiye ediyorum.

  Sedat Karaman
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 24-02-2017
 • Fatih dan farklı bir ilçeye eşyalarımız taşınması gerekiyordu internetten bu firma ile taşındık ve hizmet aldım hiç bir sorunla karşılaşmadık çok teşekkür ederim.

  Rıza Göngör
  Şehiriçi Nakliyat -/- 28-03-2017
 • Tanıtım Filmimiz
Firma Tanıtım Bilgisi
Ankara Fatih da Evden Eve Nakliye

Ankara'nın Sincan ilçesine bağlı bütün semtlerde, taşımacılık ve nakliyat hizmetleri büyük bir gelişim gösterdi. Fatih semtindeki çalışmalarıyla göz dolduran Ankara Hastur Nakliyat, eşya taşımacılığı konusunda muhteşem yöntemleri kullanıyor. Ev sahiplerinin değer verdiği bütün eşyalara, firma olarak biz de gereken değeri veriyoruz. Tertip ve düzen konusunda iddialı olan firmamızın, düzenli çalışma aşamaları konusunda da müşteriye güven verdiğinin altını çizmek gerek. Kaliteli ve modern bir hizmeti, bizim firmamızla iletişime geçtiğiniz takdirde en uygun koşullarda talep edebilirsiniz. Hizmet kalitesini sürekli yükselten bununla beraber cihazı fiyat koşullarıyla size destek veren taşımacılık şirketimiz, her zaman için emrinizde. Hem araçlarımızda hem de tecrübeli ve profesyonel ekiplerimiz de beraber, eşya kalitesini koruyan en önemli unsur haline geldik. Yıllardan beri üstlendiğimiz bütün görevlerde tek bir eşyayı dahi kırmadan ve zarar vermeden taşımaya devam ediyoruz. Taşıma esnasında tertip ve düzen çok önemli, planlarımız içerisinde yer alan aşamalara uymak ve düzenli çalışmak, eşya kalitesini korumak için gerçekten çok önemli.

Teknik ve Hizmet Sunumumuz

Olağanüstü bir gelişim gösteren bunu da teknolojisine yansıtan firmamız, keşif görevi ile beraber işe başlıyor. Düzenli bir keşfin ekspertiz açısından önemi çok büyük. Garantili eşya taşımacılığı, bu sektörün son dönemler içerisinde en çok üzerinde durduğu konular arasında. Yaptığımız yatırımlar ve ortaya koyduğumuz performans gerçekten iç açıcı. Ambalaj malzemeleri konusunda oldukça seçiciyiz. Bu sayede düzenli ve sıkı bir ambalaj yapmamız, çok daha kolay ve makul şekilde gerçekleşiyor. Eşya mukavemetini artıran ve dayanıklılık sürecini uzatan ambalaj sayesinde, baştan sona tek bir çizik dahi almadan eşyalarınızı güven içerisinde taşıyoruz. Gerek asansör sistemi gerekse de modifiye ettiğimiz araç kasaları, bu sektöre yaptığımız yatırımları gösteriyor. Oldukça donanımlı modern ve gelişmiş bir firma ile birlikte, her zaman hizmetinizdeyiz. Eşya kalitenizi koruyan ve istikamete varış noktasında kaliteli araçlarıyla sizi destekleyen Ankara Hastur Nakliyat, eşyalarınızın yeni adresinize en kısa yoldan ulaşmasını sağlıyor. Firmamızın ortaya koymuş olduğu yüksek standartlar, bu sektöre olumlu şekilde katkı yapmaya devam ediyor. Yüksek kalite eşya garantisi ve uygun fiyat seçenekleri, taşınmak isteyen herkes için gerçekten olağanüstü hizmetler. Bu konudaki en gelişmiş teknoloji ve hizmetlerden yararlanmak için, doğru adresiniz bizim firmamız olacak. İletişime geçmekten asla çekinmeyin.