• hastur araçları
  Ankara Evren Nakliyat
  Evden Eve Nakliyatta Kaliteli Taşımacılık Bizim İşimiz.
  Makul Fiyatlara İşinizi Profesyonelce Yapalım..
 • bütün evden eve resimleri
  Evren Hastur İle..
  Garantili,Sigortalı,Asansörlü,Ambalajlı
  Evden Eve Nakliyede Uzman Firmamızı Seçin..
 • bütün evden eve resimleri
  Taşıdık,Taşıyoruz.Taşıdıklarımız..
  Hizmetlerimizin Kalitesini Ve İşçiliğimizi Galerimizden İceleyebilirsiniz.
AYLIK TAŞDIKLARIMIZ
 • eşya taşıyan eleman
 • ambalajlaması yapıldı
 • yükselen asansör
 • eşyaları taşımasını yapanlar
 • Bütün eşyaların derlemesi bize ait
 • paketlenmiş eşyalar
 • kırmızı patpatlı dolaplar
 • eşya istifi
Nasıl Gerçekleşir?
Ücretsiz Expertiz Raporu

Müşterilerimizin bizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak ücretsiz expertiz talebinde bulunarak daha ekonomik ve daha etkin bilgiler ile uygun bir fiyat oluşumunu sağlaya bilirler.

Taşınma Anlaşması

Taşınmak isteyen müşteri sunulan fiyatı kabul ettiğinde gerek experimiz gerekse firma tarafından sunulan taşıma anlaşması imzalanarak taşınmanın tarihi belirlenerek işin resmiyeti tamamlanmış olur.

Araç Tercihi

Eşyaların boyut ve ebatlarına göre araç filomuzun içerisinde müşterimize en uygun araçın secimini sağlayarak eşyaların tek araç tarafından taşınmasını sağlamış oluruz.Böylece hem zaman ve hemde müşteriye ek bir yük bindirmemiş oluruz.

Taşıma Ekibi

Anlaşma tarihinde taşınma adresinde olmadan önce ilk olarak eşyaların ebatına göre ve taşınmanın seviyesine göre bir ekip belirleriz. Bu ekibimiz gerek 3 kişilik ve 6 kişilik olarak deyişiklik göstermektedir.

Ambalaj Ve Paketleme

Elemanlarımız kırmızı havalı ve dayanıklı naylonlar getirerek bütün büyük eşyaları ambalajlar ve küçük eşyaları karton kutulara yerleştirir ve mutfak eşyalarını dubalara yerleştirerek taşımasını titiz bir şekilde hasar görmeyece şekilde yapar.

Eşyaların Demontaj ( Sökülmesi )

Müşterimizin evinde bulunan dolap,mobilya gibi eşyaları marangozcumuz sökme işlemini yapar ve tesisatcımız ise evdeki beyaz eşya gibi ürünlerin sökülmesini yaparak ambalajlama elemanlarımız tarafından korunaklı olarak taşınma işlemine gecilir.

Eşyaların Montajı ( Birleştirilmesi )

Yeni adrese geldikten sonra yine marangozcumu tarafından eşyalar ambalajlarından sökülerek istenilen notalarda birleştirilmesi yapılır.Tesisatcımız ise beyaz eşyaların kurulumu yaparak eşyaları faal duruma getirir.

Taşıma Aşaması

Eşyalar taşıma elemanlarımız tarafından gerek sırtlarında eve kadar taşınması yapılır gerek ise hidrolik asansör tarafından eşyalar nakliyat araçından direk olarak yeni eve taşınması yapılır.Bu yöntem ile eşyalar hem hasar görmez hemde zarar görmesi engellenmiş olur.

Önemli İçerikler
TAŞINAN MÜŞTERİLER
 • Bu firma ile internette tanıştık ve eşyaları taşıttık.Sorunsuz bir hizmet aldık.Tavsiye edilir.

  Asya Özkol
  Şehiriçi Nakliye -/- 04-03-2017
 • Ankara Evrentan evimizi bu firmaya taşıttık verilen sözlerin tümü tutuldu ve bizi üstelik iyi bir fiyata taşımasını yaptılar ve gerçekten çok memnun olduk.Herkes gönül rahatlığı ile bu firmayı secebilir.

  Ali Aygün
  Şehiriçi Nakliye -/- 08-03-2017
 • Bizim ofis eşyalarımızı bu firmaya taşıttık bütün olarak anlaştık ve anlaşma gününde 3 kişi gelip bütün eşyaları ambalajlayıp ve taşımasını yaptılar gerçekten böyle hızlı ve disiplinli çalışan insanlara çok ihtiyaç var.

  Samet Atay
  Ofis & Büro Taşıma -/- 13-03-2017
 • Evimizdeki bütün eşyalar hem ambalajlanıp hemde taşıması için anlaştık.1 saat erken gelip hemen işe başladılar ve eşyaları toplarken sadece izledim dikkatli ve saygılı çalıştılar ve aynı disiplinle yeni evimize taşıdıkları için çok teşekkür ediyorum.

  Çiğdem Karabacak
  Evden Eve Nakliyat -/- 17-03-2017
 • bizim çok az bir eşyamız vardı iyi bir fiyata anlaştık.Hatta eksper bile gönderdiler ve ucuz bir fiyata kaliteli bir hizmet aldım diyebilirim.

  Fatih Bucak
  Şehiriçi Nakliyat -/- 18-03-2017
 • Bizim ev dublexti ve 3 katta idi asansör ile 2 kamyon şeklinde taşımasını yaptılar ve zorda olsa bu sorunu atlattık ve firma işini iyi yaptı diyebilirim.Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  Nurcan Özkement
  Asansörlü Taşıma -/- 20-03-2017
 • İller arası taşınmak gerçekten zor olmasına rağmen böyle bir firma ile tanıştığım için gerçekten çok mutlu oldum ve sorunsuz bir taşınma yaşadık.

  Aykut Ulupınar
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 24-03-2017
 • Evrenta olan görevim tayin yüzünden farklı bir ile çıktı.Mesefe kısa olduğu için bu firma ile iyi bir fiyata anlaşarak taşındık. Herşey adına bu şirkete çok teşekkür ediyorum.

  Emrah Aktepe
  Şehirlerarası Nakliyat-/- 26-03-2017
 • İşini iyi yapan bir ekip biz bir çok kez hizmet aldık.Gerçekten işini bilen insanlar.

  Merve Budak
  Parça Eşya Taşımacılığı -/- 04-03-2017
 • Bizim dükkan eşyalarının taşınması gerekiyordu hasan bey ile görüştük ve güzel ve temiz bir işçilik ile bizi büyük sıkıntıdan kurtardı herşey için çok sagolun varolun.

  Mehmet Toprak
  Ofis &Büro Taşıma -/- 06-03-2017
 • Tanıtım Filmimiz
Firma Tanıtım
Ankara Evren'de Evden Eve Nakliyat Nasıl Sunulur?

Evren İlçesi, Çıkın ağıl ismiyle 1963'te Şereflikoçhisar'a bağlı olan bir kasaba iken 1990 yılında Ankara'ya bağlanmış ve işçe olmuştur. İlçemiz gelişmekte olan konumuyla da nakliye ihtiyaçları günden güne artmış ve bizlere daha fazla iş düşmesine sebep olmuştur. Evren Evden eve nakliye firması olarak işimizin gereği olan sorumluluk anlayışı içinde çalışmalarımıza devam etmekte ve Evren ilçesi başta olmak üzere ülkemizin bütün illerine nakliye hizmeti vermekteyiz. Evren evden eve nakliyat olarak diğer verdiğimiz hizmetler arasında; evden eve nakliye, şehirlerarası nakliye, şirket veya şirketler arası nakliye, ofis ve büro taşımacılık hizmeti, fuar taşıma ve aklınıza gelebilecek bir dizi taşıma hizmetini sizlere en kaliteli biçimiyle sunmaktayız. Bu konuda uzmanlaşmış ekimiz sizlerin istekleri doğrultusunda hareket ederek ve bütün hassasiyetiyle eşyalarınızı kırmadan dökmeden taşımaktadır. Nüfus artışları, yüksek katlı binaların çoğalması dolayısıyla taşıma işinde nakliye firmaları ile çalışma ihtiyacını da beraberinde getirmiştir. Doğal olarak ta arz talep ilişkisi nedeniyle nakliyat firmaları olağanüstü derecede artmıştır. Ancak bunlar içinde işini bizim gibi profesyonel anlayışla gerçekleştiren çok az sayıdadır. Buna bağlı olarak ta seçim yapma konusunda sizlere iyi bir analiz yapma ihtiyacı doğmuştur. İnsanlar güvenebileceği bir nakliye firması arayışı içine girmiştir ve bu konuda da oldukça haklıdır. Çünkü o kadar çok mantar gibi türeyen birçok nakliyat firması eşyalarınızı taşıma görevini üstlenip, sizleri yarı yolda bırakabilirler. Bu yüzden de nakliyat firmaları arasından en iyisini seçmek için sıkı bir araştırma yapmanız gerekir.

Evren Evden eve nakliye firması olarak bizi vereceğimiz referanslardan istediğiniz gibi sorgulayabilirsiniz. Sorgulamanız sonucunda da bizi seçme kararı tabii ki yine size aittir. Biz sadece web sitemizden veya bizi aradığınızda telefonlarımızdan size hizmetimiz hakkında detaylı bilgiler verebiliriz. En azından bizlerden alacağınız net cevaplar kafanızda olumlu fikir oluşmasında yeterli olacaktır.

Evren evden eve nakliye firmamızın taşıma konusunda çalışma prensibi olarak belirlediği ilk aşamada bir çok kriter bulunmaktadır. Bunları öğrenmek için bizlere çağrı merkezimizden ve ya web sitemizden not bırakarak geri dönüş yapmamızı sağlayıp bu şekilde faydalanabilirsiniz.

Nakliyat hizmeti aşamalarımız

İlk olarak fiyat belirlemek amacıyla isterseniz adresinize gelerek daha net bir fikir sahibi olmanızı sağlayabilir, isterseniz de telefondan arayarak taşınma durumunuzun tarifi yoluyla ortalama bir fiyat alabilirsiniz. Ekspertizimizin gelmesiyle ve ücret konusunda anlaşma sağlanmasıyla bir sözleşme yapıp bunu kağıda döküyoruz ki daha sonrasında sıkıntı yaşanmasın.

Sözleşme yapıldıktan sonra ise adresinize anlaşılan saatten yarım saat öncesinden gelip ambalajlama işine başlıyoruz. Ambalajlama işleminde kullandığımız kaliteli malzemeleri sayesinde eşyalarınız yıpranmaya maruz kalmadan ve titizlikle taşınmaktadır. Ambalajlama işinde önemli olan konu ise hangi eşyanın ne tür ambalaj malzemesiyle paketleneceğidir. Zaten küçük parçalı eşyalarınızı kutulara doldurmak suretiyle taşımaktayız. Kutulanan eşyalarınızın üzerine ise hangi odanın eşyası olduğu ve kırılabilecek olup olmadığını not düşüyoruz. Beyaz eşyalarınızı ise özel olarak kendi nakliye firmamıza hazırlanmış olan nakliye battaniyelerimizle sararak değil sarsılması, çizilmelerine bile mahal vermiyoruz. Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi arka şebeke suyu bağlantılarını ve pis su borusu bağlantılarını çıkardıktan sonra arkaya yatık bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Bunun nedeni ise içerisinde kalabilecek suyun diğer elektronik aksamına zarar vermesin. Buzdolabını ise dik bir şekilde taşıyoruz.

Daha sonra firma elemanlarımız mobilyalarınızın demontaj işlemine başlamaktadır. Bu aşamada da sonuçta bu eşyalar tekrar monte edileceği için vidaları sökerken diş sıyırmamasına dikkat etmekteyiz.

Eşyalarınızın paketleme işlemi tamamlandıktan sonra ise elemanlarımız vasıtası ile nakliye aracımıza yerleştirerek yeni adresinize taşıyoruz.