• hastur araçları
  Ankara Etlik  Nakliyecisiyiz.
  Evden Eve Nakliyat İşinde Sorunsuz Hizmetkarınız..
  Ekonomik Fiyatlara Gelin Bizimle Taşının..
 • bütün evden eve resimleri
  Etlik Hastur İle..
  Eknomik,Garantili,Sigortalı,Ambalajlı,Asansörlü
  Evden Eve Nakliyatta Profesyonel Tercihiniz..
 • bütün evden eve resimleri
  Nakliyeciliğimiz Ortada..
  Galerimize Girerek Yaptığımız Hizmetlerimizi Detaylı İncele..
AYLIK HİZMET GÖRSELLERİMİZ
 • ambalajlanma yapan elenımız
 • eşya taşıyan eleman
 • yükselen asansör ile eşya taşı
 • istiflenmiş nakliye kamyonu
 • paketleme yapan eleman
 • paketlenmiş eşyalar
 • kırmızı patpatlı eşyalar
 • asansörle eşya indirme
Nasıl Taşıyoruz?
Ücretsiz Expertiz Raporu

Müşterilerimizin bizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak ücretsiz expertiz talebinde bulunarak daha ekonomik ve daha etkin bilgiler ile uygun bir fiyat oluşumunu sağlaya bilirler.

Taşınma Anlaşması

Taşınmak isteyen müşteri sunulan fiyatı kabul ettiğinde gerek experimiz gerekse firma tarafından sunulan taşıma anlaşması imzalanarak taşınmanın tarihi belirlenerek işin resmiyeti tamamlanmış olur.

Araç Tercihi

Eşyaların boyut ve ebatlarına göre araç filomuzun içerisinde müşterimize en uygun araçın secimini sağlayarak eşyaların tek araç tarafından taşınmasını sağlamış oluruz.Böylece hem zaman ve hemde müşteriye ek bir yük bindirmemiş oluruz.

Taşıma Ekibi

Anlaşma tarihinde taşınma adresinde olmadan önce ilk olarak eşyaların ebatına göre ve taşınmanın seviyesine göre bir ekip belirleriz. Bu ekibimiz gerek 3 kişilik ve 6 kişilik olarak deyişiklik göstermektedir.

Ambalaj Ve Paketleme

Elemanlarımız kırmızı havalı ve dayanıklı naylonlar getirerek bütün büyük eşyaları ambalajlar ve küçük eşyaları karton kutulara yerleştirir ve mutfak eşyalarını dubalara yerleştirerek taşımasını titiz bir şekilde hasar görmeyece şekilde yapar.

Eşyaların Demontaj ( Sökülmesi )

Müşterimizin evinde bulunan dolap,mobilya gibi eşyaları marangozcumuz sökme işlemini yapar ve tesisatcımız ise evdeki beyaz eşya gibi ürünlerin sökülmesini yaparak ambalajlama elemanlarımız tarafından korunaklı olarak taşınma işlemine gecilir.

Eşyaların Montajı ( Birleştirilmesi )

Yeni adrese geldikten sonra yine marangozcumu tarafından eşyalar ambalajlarından sökülerek istenilen notalarda birleştirilmesi yapılır.Tesisatcımız ise beyaz eşyaların kurulumu yaparak eşyaları faal duruma getirir.

Taşıma Aşaması

Eşyalar taşıma elemanlarımız tarafından gerek sırtlarında eve kadar taşınması yapılır gerek ise hidrolik asansör tarafından eşyalar nakliyat araçından direk olarak yeni eve taşınması yapılır.Bu yöntem ile eşyalar hem hasar görmez hemde zarar görmesi engellenmiş olur.

Önemli İçerikler
TAŞINAN MÜŞTERİLER
 • Şehirlerarası eşyamızı Etlikdan farlı bir bölgeye taşıdılar.İki gün sürdü ve hasarsız ve sorunsuz atlatık çok şükür emegi gecenlere teşekürler.

  Nadide Yılgın
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 03-02-2017
 • Beş kişi geldiler eşyaları hemen ambalajlamaya başladılar ve mutfak eşyalarını toparladırlar ve eşyaları taşımaya başladılar çok hızlı ve dikkatlilerde gerçekten bu taşıma o kadar hızlı ve sorunsuz oldu ki şaşırdım kaldım..

  Sedat Gökmen
  Şehiriçi Nakliye -/- 05-02-2017
 • Bizim Etlik da bulunan dükkanımızı şehiriçinde farklı bir yere taşımak için anlaştı verilen bütün sözler tutuldu ve ben memnun kaldım ve herkese tavsiye diyorum.

  Kadir Türmen
  Şehiriçi Nakliyat -/- 13-02-2017
 • Bizim 6+2 dublex evimiz vardır birazda çok eşya vardı ama sağolsun hasan bey güzel bir çözüm ile bütün eşyaları bize uygun bir fiyata taşıdılar.Çok iyi işini yapan ve çok memnun kaldığım bir firma oldu.Tavsiyem

  Cansever Hasman
  Evden Eve Nakliyat -/- 15-02-2017
 • Böyle işini güzel yapan bir nakliye firması görmedim arkadaş adamlar öyle özenerek ve arı gibi çalışıyor ki resmen aldığı paranın hakkını veriyorlar.

  Necdet Keser
  Şehiriçi Nakliyat -/- 17-02-2017
 • Bizim daire 20 katta olduğu için nasıl taşınacağı diye düşünürken bu firma ile karşılaştık asansör sistemi ile eşyaları çok hızlı ve sorunsuz olarak nakliye araçına indirerek yeni evimize getirdiler emegi geçenlere teşekkürler.

  Nurcan Özkement
  Asansörlü Taşımacılık -/- 22-02-2017
 • Bizim küçük 2+1 dairemiz vardı ve farklı bir ile taşınmamız gerekiyordu.Bu firma bize bütün olanakları ile en iyi şekilde taşıma hizmeti verdi ve gerçekten çok memnun olduk ve çok sevdim bu firmayı tavsiye ediyorum.

  Sedat Karaman
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 24-02-2017
 • Etlik dan farklı bir ilçeye eşyalarımız taşınması gerekiyordu internetten bu firma ile taşındık ve hizmet aldım hiç bir sorunla karşılaşmadık çok teşekkür ederim.

  Rıza Göngör
  Şehiriçi Nakliyat -/- 28-03-2017
 • Tanıtım Filmimiz
Firma Tanıtım Bilgisi
Ankara Etlik da Evden Eve Nakliye

Hizmette sınır tanımayan Ankara Hastur Nakliyat, Ankara'nın pek çok ilçesinde evden eve nakliye konusunda mükemmel bir hizmet sağlıyor. Keçiören ilçesine bağlı Etlik semti, bu özel hizmetlerimize tanıklık ediyor. Oldukça uzman olan ekiplerimizin eşya taşımacılığı konusunda ortaya koyduğu performans, sizi kesinlikle memnun edecek. Uzun zamandan beri biriktirdiğiniz ve evinize anlam katan eşyalarınız korunaklı bir sistemle yeni evinize taşınmalı. Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat konusunda hızla gelişimini sürdüren firmamız, uygun fiyatlı seçenekleri ile birlikte sizi memnun etmeye devam edecek. Teknolojiyi en iyi şekilde kullanan bununla beraber deneyimli ekiplerinin avantajını bir fırsata çeviren firmamız, en uygun koşullarda taşınma işlemini gerçekleştiriyor. Yeni evinize gitmenin heyecanını sorunsuz yaşamak istiyorsanız, eşya kalitenizi koruyacak bir yönteme başvurmalısınız. Pek çok firmanın ve adet içerisinde olduğu bu sektörde, işletmemiz size kaliteli hizmet ve uygun ücret koşullarını hizmet olarak sunuyor. Kendi branşında yaptığı çalışmalarla çıtayı sürekli yükselten Ankara Hastur Nakliyat, hem teknoloji kullanıyor hem de deneyimli ekipleri ile beraber size avantaj sağlıyor. Profesyonel ekiplerin uzmanca yaklaşımları sayesinde bütün eşyalarınızı kalitesi, en uygun koşullarda korunuyor. Aslında tek bir eşyanızın fiyatı düşünüldüğü zaman, size verdiğimiz hizmetin ne kadar uygun olduğunu daha kolay anlayabilirsiniz. Taşınma esnasında koruyucu bir yaklaşım sergileyen ekiplerimiz, güvenli şekilde eşyalarınızı taşıyor ve yeni evinize huzurla taşımanız konusunda size katkı sağlıyor. Tertip, düzen ve plan bütün aşamaları ile bizim için çok önemli. Taşınma konusunda belli bir sıra takip eden ekiplerimiz, üstlendiğimiz bütün görevleri başarıyla yerine getiriyor.

Disiplin İle Hizmet

Aşamalar konusunda keşif görevinin öncelikli olduğunu söylemek lazım. Garantili sistemde ekspertiz eşya kalitesini ve değerini belirliyor. Bu sayede eşyalarınız güven içerisinde taşınıyor. Nakliyat ve taşımacılık sektörünün özellikle ambalaj konusundaki hassasiyeti de dikkat çekici kaliteli ambalaj malzemeleri kullanan ekiplerimiz, en kısa zamanda uygun çözüm üretiyor ve sıkı bir ambalajda birlikte eşyalarınızı daha korunaklı hale getiriyor. Düzenli tertipli çalışmanın yanı sıra teknoloji kullanımı konusunda yine firmamızın ayrıcalıklarını yakından görmelisiniz. Asansör sistemini başarıyla uygulayan yıllardan beri bu sektörde kullanan firmamız, taşımacılık işlemine hız getiriyor ve garantili bir sistemi en uygun şartlarda önünüze getiriyor. Asansörle birlikte eşyaların araca taşınması, profesyonel ekipler tarafından oldukça kısa sürmekte. Bir an evvel istifleme ve düzenli şekilde araca yerleştirilen eşyaların istikametine varması için harekete geçmesi çok kısa sürede gerçekleşiyor. Genellikle ailelerin çekindiği bir konu olan zahmetli, yorucu ve uzun bir iş profesyonel ekiplerimiz ve uzman çalışma metodumuz sayesinde, en kısa zamanda gerçekleşiyor araçların trafikte güven içerisinde seyretmesi, eşyaların yeni evinize ulaşması konusunda iyi bir avantaj ortaya koyuyor. Tekrardan asansör sistemini aynı şekilde başarıyla uygulayan firmamız, yeni evinize rahat ve kolay bir şekilde taşımanıza katkı sağlıyor. Tamamlanan işlemler ve başarıyla teslim ettiğimiz eşyalar, bu zamana kadar ortaya koyduğumuz muazzam performansı göstermekte. Müşteri memnuniyetini her zaman için ön planda tutan Ankara Hastur Nakliyat, olağanüstü bir teknoloji kullanıyor ve personelin tecrübesini müşteriye yansıtıyor. Çok hızlı bir süreç olarak size sunduğumuz taşınma işleminin eşyaların güven içerisinde olmasını sağlıyor ve bir an evvel adresine ulaşmasını mümkün hale getiriyor. Firmamızın taşımacılık konusundaki performansı gerçekten en üst düzeyde. Bununla birlikte müşteriler için hazırlamış olduğumuz makul fiyat koşulları, profesyonel bir işi en uygun şartlarda ayağınıza getiriyor. Eşyalarınızın güven içinde ve sorunsuz şekilde taşınmasını istiyorsanız, çok vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçmelisiniz. Yeni evinize huzurla iyileşmenize imkân sağlayan firmamız, eşya kalitesini koruyacak ve her zaman yanınızda olacak.