• hastur araçları
  Ankara Etimesgut Nakliyat
  Evden Eve Nakliyatta Kaliteli Taşımacılık Bizim İşimiz.
  Makul Fiyatlara İşinizi Profesyonelce Yapalım..
 • bütün evden eve resimleri
  Etimesgut Hastur İle..
  Garantili,Sigortalı,Asansörlü,Ambalajlı
  Evden Eve Nakliyede Uzman Firmamızı Seçin..
 • bütün evden eve resimleri
  Taşıdık,Taşıyoruz.Taşıdıklarımız..
  Hizmetlerimizin Kalitesini Ve İşçiliğimizi Galerimizden İceleyebilirsiniz.
AYLIK TAŞDIKLARIMIZ
 • eşya taşıyan eleman
 • ambalajlaması yapıldı
 • yükselen asansör
 • eşyaları taşımasını yapanlar
 • Bütün eşyaların derlemesi bize ait
 • paketlenmiş eşyalar
 • kırmızı patpatlı dolaplar
 • eşya istifi
Nasıl Gerçekleşir?
Ücretsiz Expertiz Raporu

Müşterilerimizin bizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak ücretsiz expertiz talebinde bulunarak daha ekonomik ve daha etkin bilgiler ile uygun bir fiyat oluşumunu sağlaya bilirler.

Taşınma Anlaşması

Taşınmak isteyen müşteri sunulan fiyatı kabul ettiğinde gerek experimiz gerekse firma tarafından sunulan taşıma anlaşması imzalanarak taşınmanın tarihi belirlenerek işin resmiyeti tamamlanmış olur.

Araç Tercihi

Eşyaların boyut ve ebatlarına göre araç filomuzun içerisinde müşterimize en uygun araçın secimini sağlayarak eşyaların tek araç tarafından taşınmasını sağlamış oluruz.Böylece hem zaman ve hemde müşteriye ek bir yük bindirmemiş oluruz.

Taşıma Ekibi

Anlaşma tarihinde taşınma adresinde olmadan önce ilk olarak eşyaların ebatına göre ve taşınmanın seviyesine göre bir ekip belirleriz. Bu ekibimiz gerek 3 kişilik ve 6 kişilik olarak deyişiklik göstermektedir.

Ambalaj Ve Paketleme

Elemanlarımız kırmızı havalı ve dayanıklı naylonlar getirerek bütün büyük eşyaları ambalajlar ve küçük eşyaları karton kutulara yerleştirir ve mutfak eşyalarını dubalara yerleştirerek taşımasını titiz bir şekilde hasar görmeyece şekilde yapar.

Eşyaların Demontaj ( Sökülmesi )

Müşterimizin evinde bulunan dolap,mobilya gibi eşyaları marangozcumuz sökme işlemini yapar ve tesisatcımız ise evdeki beyaz eşya gibi ürünlerin sökülmesini yaparak ambalajlama elemanlarımız tarafından korunaklı olarak taşınma işlemine gecilir.

Eşyaların Montajı ( Birleştirilmesi )

Yeni adrese geldikten sonra yine marangozcumu tarafından eşyalar ambalajlarından sökülerek istenilen notalarda birleştirilmesi yapılır.Tesisatcımız ise beyaz eşyaların kurulumu yaparak eşyaları faal duruma getirir.

Taşıma Aşaması

Eşyalar taşıma elemanlarımız tarafından gerek sırtlarında eve kadar taşınması yapılır gerek ise hidrolik asansör tarafından eşyalar nakliyat araçından direk olarak yeni eve taşınması yapılır.Bu yöntem ile eşyalar hem hasar görmez hemde zarar görmesi engellenmiş olur.

Önemli İçerikler
TAŞINAN MÜŞTERİLER
 • Bu firma ile internette tanıştık ve eşyaları taşıttık.Sorunsuz bir hizmet aldık.Tavsiye edilir.

  Asya Özkol
  Şehiriçi Nakliye -/- 04-03-2017
 • Ankara Etimesguttan evimizi bu firmaya taşıttık verilen sözlerin tümü tutuldu ve bizi üstelik iyi bir fiyata taşımasını yaptılar ve gerçekten çok memnun olduk.Herkes gönül rahatlığı ile bu firmayı secebilir.

  Ali Aygün
  Şehiriçi Nakliye -/- 08-03-2017
 • Bizim ofis eşyalarımızı bu firmaya taşıttık bütün olarak anlaştık ve anlaşma gününde 3 kişi gelip bütün eşyaları ambalajlayıp ve taşımasını yaptılar gerçekten böyle hızlı ve disiplinli çalışan insanlara çok ihtiyaç var.

  Samet Atay
  Ofis & Büro Taşıma -/- 13-03-2017
 • Evimizdeki bütün eşyalar hem ambalajlanıp hemde taşıması için anlaştık.1 saat erken gelip hemen işe başladılar ve eşyaları toplarken sadece izledim dikkatli ve saygılı çalıştılar ve aynı disiplinle yeni evimize taşıdıkları için çok teşekkür ediyorum.

  Çiğdem Karabacak
  Evden Eve Nakliyat -/- 17-03-2017
 • bizim çok az bir eşyamız vardı iyi bir fiyata anlaştık.Hatta eksper bile gönderdiler ve ucuz bir fiyata kaliteli bir hizmet aldım diyebilirim.

  Fatih Bucak
  Şehiriçi Nakliyat -/- 18-03-2017
 • Bizim ev dublexti ve 3 katta idi asansör ile 2 kamyon şeklinde taşımasını yaptılar ve zorda olsa bu sorunu atlattık ve firma işini iyi yaptı diyebilirim.Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  Nurcan Özkement
  Asansörlü Taşıma -/- 20-03-2017
 • İller arası taşınmak gerçekten zor olmasına rağmen böyle bir firma ile tanıştığım için gerçekten çok mutlu oldum ve sorunsuz bir taşınma yaşadık.

  Aykut Ulupınar
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 24-03-2017
 • Etimesgutta olan görevim tayin yüzünden farklı bir ile çıktı.Mesefe kısa olduğu için bu firma ile iyi bir fiyata anlaşarak taşındık. Herşey adına bu şirkete çok teşekkür ediyorum.

  Emrah Aktepe
  Şehirlerarası Nakliyat-/- 26-03-2017
 • İşini iyi yapan bir ekip biz bir çok kez hizmet aldık.Gerçekten işini bilen insanlar.

  Merve Budak
  Parça Eşya Taşımacılığı -/- 04-03-2017
 • Bizim dükkan eşyalarının taşınması gerekiyordu hasan bey ile görüştük ve güzel ve temiz bir işçilik ile bizi büyük sıkıntıdan kurtardı herşey için çok sagolun varolun.

  Mehmet Toprak
  Ofis &Büro Taşıma -/- 06-03-2017
 • Tanıtım Filmimiz
Firma Tanıtım
Ankara Etimesgut'da Evden Eve Nakliye Nasıl Sunulur?

Etimesgut, Ankara'nın 10300 hektar yüzölçümüne sahip olan ve tahminlere göre en eski yerleşim birimidir. Gün geçtikçe daha da gelişerek Ankara'nın anakenti haline gelmiştir. İlçede bulunan askeri kampüs alanı ilçenin askeri yönden de çok güçlü olduğunu göstermektedir. Ayrıca Etimesgut hava müzesinde bulunan savaş uçakları, askeri eğitim araçları, model uçaklar ve uçak simülatörleriyle gelen ziyaretçilere uçaklar hakkında bilgi verilmektedir. İlçede bulunan Ahi Evran Türbesi de gelenler tarafından baş ağrısına iyi geldiği söylenmektedir.

Etimesgut evden eve nakliye firması olarak biz de ilçemizde siz değerli müşterilerimizin her türlü evden eve nakliyat, şirket veya şirketler arası nakliyat, asansörlü taşımacılık hizmeti, ofis ve hatta bankaların taşınması işlemlerinizi gönül rahatlığıyla yaptırabileceğiniz bir taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Bu hizmeti verirken de yıllardır yanımızda çalışan eğitimli ekip çalışanlarımızın dikkatli ve titizlikle yürüttüğü çalışmalar sonucu yaptığımız işlerden büyük verimler almaktayız. Bir işyerini ayakta tutan en önemli etkenin çalışanlarının olduğunun bilincinde olarak hareket ettiğimiz için çalışanlarımızı özellikle seçerek işe almaktayız ve onların her türlü sosyal haklarını da ihmal etmemekteyiz. Bu da diğer firmalar ile farklı yönümüzü ortaya koymaktadır. Titizlikle yürüttüğümüz çalışmalara kısaca değinecek olursak:

İlk olarak taşımacılıkta en büyük öneme sahip olan taşıma planı yaparak işe başlamaktayız. Ücret ödemeden ilk olarak hizmet alacağınız hizmet, ekspertiz hizmetidir. Bu sayede adresinize gelerek tabiri caizse bir keşif işlemi gerçekleştiriyoruz. Daha sonra gerekli inceleme, plan ve program yapıldıktan sonra iki taraf arsında da gerek fiyat konusunda, gerekse taşınma hakkında ki kafanızdaki soru işaretlerinin ortadan kalkması bakımından anlaşma sağlanmakta ve bunları kâğıt üzerine dökmekteyiz. Özellikle şehirlerarası ve ya uzun mesafeli taşınma durumlarında eşyalarınızın başına bir kaza gelmesi durumunda mağdur olmamanız için sigorta işlemi gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede de herhangi bir kaza ve benzeri durumda eşyalarınızı koruma altına almaktayız.

Daha sonra Etimesgut evden eve nakliye firmamız yaptığı taşıma planı sayesinde eşyalarınızı belli bir sıra içinde taşınmaya hazırlıyoruz. Zaten müşterilerimizin birçoğu taşınmaya en az bir iki hafta önceden karar vermiş durumda oldukça için eşyalar konusunda fikirlerini bize aktarmaktadırlar ve bu da fazla zaman kaybını önlemek için yeterlidir. Taşınılacak adresin tutulup tutulmadığı ve kaç odası olduğu ve buna benzer konular da netleştikten sonra taşıma işlemi sürecine devam edilmektedir. Daha sonra taşınacak olan eşyalarınızın listesini yaparak sözleşmeye eklemek suretiyle daha sonrasında kontrol etme şansınız olacaktır. Son olarak ta paketleme işlemlerine geçilir ancak önceden kendi yaptığınız paketli eşyalar varsa bunların sorumluluğunun sizin olduğunu belirtiriz. Sonuçta kendimiz paketlemediğimi eşyaların başına bir şey gelmesi durumunda bunun sorumluluğunu alamayız.

Ambalajlama

Yaptığımız ambalajlamaların detayları hakkında da bilgi verecek olursak; küçük boyutlu eşyalarınızı paketlediğimiz kolilerin üzerine uyarı etiketleri yapıştırıyoruz ve bu da taşıma sırasında o eşyaya nasıl davranmamız gerektiği hakkında bize bilgi verdiği için bu konuda sorun yaşamıyoruz. Özellikle eşyaların araca yerleştirilirken, yani istiflenirken bu etiketler çok önemli rol oynamaktadır. Daha sonra ise büyük eşyalar grubundaki; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, yatak odası takımı ve diğer mobilyalarınızın paketleme işlemine geçmekteyiz. Nakliye battaniyesi dediğimiz kendi battaniyelerimize sararak bu eşyalarınızı koruma altına almaktayız. Battaniyeye sardıktan sonra ise önceden kestiğimiz dört parça halindeki çift olumlu mukavva kartonlarla eşyanın etrafını sararak sıkıca bantlıyoruz. İlk olarak eşya ortasından bantlıyoruz ki koruma işlevini tam olarak yerine getirsin. Özellikle de LCD veya cam eşyaların taşınmasında komple eşya streç veya bant ile sarılmalıdır. Şehirlerarası evden eve nakliye durumlarında ise daha da hassas davranılmalıdır. Böyle durumlarda koruma miktarı arttırılmalı ve daha sıkı sarma işlemi yapılmalıdır.

Bu şekilde ambalajladığımız eşyalarınızı da daha sonra taşınacağınız adrese götürerek yerleştirme işlemini yapmakta ve bu şekilde işimizi tamamlamaktayız.