• hastur araçları
  Ankara Eryaman Nakliyat
  Evden Eve Nakliyatta Kaliteli Taşımacılık Bizim İşimiz.
  Makul Fiyatlara İşinizi Profesyonelce Yapalım..
 • bütün evden eve resimleri
  Eryaman Hastur İle..
  Garantili,Sigortalı,Asansörlü,Ambalajlı
  Evden Eve Nakliyede Uzman Firmamızı Seçin..
 • bütün evden eve resimleri
  Taşıdık,Taşıyoruz.Taşıdıklarımız..
  Hizmetlerimizin Kalitesini Ve İşçiliğimizi Galerimizden İceleyebilirsiniz.
AYLIK TAŞDIKLARIMIZ
 • eşya taşıyan eleman
 • ambalajlaması yapıldı
 • yükselen asansör
 • eşyaları taşımasını yapanlar
 • Bütün eşyaların derlemesi bize ait
 • paketlenmiş eşyalar
 • kırmızı patpatlı dolaplar
 • eşya istifi
Nasıl Gerçekleşir?
Ücretsiz Expertiz Raporu

Müşterilerimizin bizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak ücretsiz expertiz talebinde bulunarak daha ekonomik ve daha etkin bilgiler ile uygun bir fiyat oluşumunu sağlaya bilirler.

Taşınma Anlaşması

Taşınmak isteyen müşteri sunulan fiyatı kabul ettiğinde gerek experimiz gerekse firma tarafından sunulan taşıma anlaşması imzalanarak taşınmanın tarihi belirlenerek işin resmiyeti tamamlanmış olur.

Araç Tercihi

Eşyaların boyut ve ebatlarına göre araç filomuzun içerisinde müşterimize en uygun araçın secimini sağlayarak eşyaların tek araç tarafından taşınmasını sağlamış oluruz.Böylece hem zaman ve hemde müşteriye ek bir yük bindirmemiş oluruz.

Taşıma Ekibi

Anlaşma tarihinde taşınma adresinde olmadan önce ilk olarak eşyaların ebatına göre ve taşınmanın seviyesine göre bir ekip belirleriz. Bu ekibimiz gerek 3 kişilik ve 6 kişilik olarak deyişiklik göstermektedir.

Ambalaj Ve Paketleme

Elemanlarımız kırmızı havalı ve dayanıklı naylonlar getirerek bütün büyük eşyaları ambalajlar ve küçük eşyaları karton kutulara yerleştirir ve mutfak eşyalarını dubalara yerleştirerek taşımasını titiz bir şekilde hasar görmeyece şekilde yapar.

Eşyaların Demontaj ( Sökülmesi )

Müşterimizin evinde bulunan dolap,mobilya gibi eşyaları marangozcumuz sökme işlemini yapar ve tesisatcımız ise evdeki beyaz eşya gibi ürünlerin sökülmesini yaparak ambalajlama elemanlarımız tarafından korunaklı olarak taşınma işlemine gecilir.

Eşyaların Montajı ( Birleştirilmesi )

Yeni adrese geldikten sonra yine marangozcumu tarafından eşyalar ambalajlarından sökülerek istenilen notalarda birleştirilmesi yapılır.Tesisatcımız ise beyaz eşyaların kurulumu yaparak eşyaları faal duruma getirir.

Taşıma Aşaması

Eşyalar taşıma elemanlarımız tarafından gerek sırtlarında eve kadar taşınması yapılır gerek ise hidrolik asansör tarafından eşyalar nakliyat araçından direk olarak yeni eve taşınması yapılır.Bu yöntem ile eşyalar hem hasar görmez hemde zarar görmesi engellenmiş olur.

Önemli İçerikler
TAŞINAN MÜŞTERİLER
 • Bu firma ile internette tanıştık ve eşyaları taşıttık.Sorunsuz bir hizmet aldık.Tavsiye edilir.

  Asya Özkol
  Şehiriçi Nakliye -/- 04-03-2017
 • Ankara Eryamantan evimizi bu firmaya taşıttık verilen sözlerin tümü tutuldu ve bizi üstelik iyi bir fiyata taşımasını yaptılar ve gerçekten çok memnun olduk.Herkes gönül rahatlığı ile bu firmayı secebilir.

  Ali Aygün
  Şehiriçi Nakliye -/- 08-03-2017
 • Bizim ofis eşyalarımızı bu firmaya taşıttık bütün olarak anlaştık ve anlaşma gününde 3 kişi gelip bütün eşyaları ambalajlayıp ve taşımasını yaptılar gerçekten böyle hızlı ve disiplinli çalışan insanlara çok ihtiyaç var.

  Samet Atay
  Ofis & Büro Taşıma -/- 13-03-2017
 • Evimizdeki bütün eşyalar hem ambalajlanıp hemde taşıması için anlaştık.1 saat erken gelip hemen işe başladılar ve eşyaları toplarken sadece izledim dikkatli ve saygılı çalıştılar ve aynı disiplinle yeni evimize taşıdıkları için çok teşekkür ediyorum.

  Çiğdem Karabacak
  Evden Eve Nakliyat -/- 17-03-2017
 • bizim çok az bir eşyamız vardı iyi bir fiyata anlaştık.Hatta eksper bile gönderdiler ve ucuz bir fiyata kaliteli bir hizmet aldım diyebilirim.

  Fatih Bucak
  Şehiriçi Nakliyat -/- 18-03-2017
 • Bizim ev dublexti ve 3 katta idi asansör ile 2 kamyon şeklinde taşımasını yaptılar ve zorda olsa bu sorunu atlattık ve firma işini iyi yaptı diyebilirim.Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  Nurcan Özkement
  Asansörlü Taşıma -/- 20-03-2017
 • İller arası taşınmak gerçekten zor olmasına rağmen böyle bir firma ile tanıştığım için gerçekten çok mutlu oldum ve sorunsuz bir taşınma yaşadık.

  Aykut Ulupınar
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 24-03-2017
 • Eryamanta olan görevim tayin yüzünden farklı bir ile çıktı.Mesefe kısa olduğu için bu firma ile iyi bir fiyata anlaşarak taşındık. Herşey adına bu şirkete çok teşekkür ediyorum.

  Emrah Aktepe
  Şehirlerarası Nakliyat-/- 26-03-2017
 • İşini iyi yapan bir ekip biz bir çok kez hizmet aldık.Gerçekten işini bilen insanlar.

  Merve Budak
  Parça Eşya Taşımacılığı -/- 04-03-2017
 • Bizim dükkan eşyalarının taşınması gerekiyordu hasan bey ile görüştük ve güzel ve temiz bir işçilik ile bizi büyük sıkıntıdan kurtardı herşey için çok sagolun varolun.

  Mehmet Toprak
  Ofis &Büro Taşıma -/- 06-03-2017
 • Tanıtım Filmimiz
Firma Tanıtım
Ankara Eryaman'da da Evden Eve Nakliyat Nasıl Verilir?

Eryaman, Ankara'nın Etimesgut ilçesine bağlı bir mahallenin ismidir. Ve de bu mahalle de dahil olmak üzere içerisinde 10 adet daha mahalle bulunduran bir semttir. Firmamız da evden eve nakliye sektöründe, sizlerin artan nakliye ihtiyaçları için hizmet sunmakta ve kendini sürekli yenileyerek çalışmalarını sürdürmektedir. Yıllardır nakliyat sektörü içinde olmamızın bize verdiği avantajları da kullanarak bu tecrübemiz sayesinde her kesimin de tercih ettiği bir evden eve nakliyat firması olmanın gururunu yaşamaktayız. Sizlerden gelen istekler doğrultusunda hareket ederek sadece nakliye hizmeti verdiğimiz alanda artık depolama hizmeti de vermekteyiz.

Eryaman evden eve nakliye firması olarak saygın ve güvenilir duruşumuzu hiç bir zaman bozmayacağız ve bu yolda daha da ileriye gitmek için çaba sarf edeceğiz.

İnsanların taşınma ihtiyaçları günden güne daha da artmaktadır ve bu artışın sebebi ise sos yo ekonomik şartlar ve daha kaliteli yaşam arama sebebi olarak belirlenmektedir. Daha önceleri çok basit ve güvensiz yollarla gerçekleştirilen nakliye hizmetleri, Ab uyum sürecine paralel olarak daha güvenli ve titiz ellere bırakılma zorunluluğu getirmiştir. Buna bağlı olarak ta sektörde yeni yeni bunu fırsata çevirmeye çalışan birçok nakliyat firması türemiştir. Bu evden eve nakliye firmaları çok basit sandıkları bu sektöre girip birçok insanımızı maalesef mağdur duruma düşürmektedirler. Nakliye firmaları arasında seçim yapmak oldukça zor ama bir o kadar da kolaydır. En basiti insanlarımız, ismini hiç duymadığınız firmaları bulup işlerini yaptırmakta ve sonunda eşyaları heder olmuş bir şekilde ortada kalıp hiç bir hak ta iddia edememektedirler.

Eryaman evden eve nakliye firmamız profesyonel ekibiyle nakliye ile ilgili ne tur ihtiyacınız olursa olsun hizmet vermektedir. Şehirlerarası nakliye, evden eve nakliye, şirket veya şirketler arası nakliye, ofis ve ya büro taşıma, eşya depolama, banka ve fuar taşıma işlemleri ve buna benzer aklınıza gelebilecek her türlü taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Eryaman evden eve nakliye firmamızı arayarak hizmet aldığınızı belirttiğinizde eğer telefon yoluyla isterseniz bu şekilde, isterseniz de ekibimizden yetkili birini göndererek ücret ödemeden faydalanacağınız ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Bu sayede de taşınma sürecinizi, eğer fiyat konusunda özellikle anlaşma sağlanırsa sözleşme imzalamak suretiyle başlatıyoruz. İlk olarak adresinize belirlediğimiz saatten yarım saat önce gelerek ambalajlama işlemine başlıyoruz. Ambalajlama işlemini dikkat ve titizlik içinde hareket ederek yapmakta ve eşyalarınızın yıpranmasına hiç bir şekilde mahal vermemekteyiz. Kullandığımız özel ve her eşyanın türüne göre değişen ambalaj malzemelerimizle eşyalarınızı kaplıyoruz. Gerektiğinde özellikle beyaz eşyalarda çizilmeyi önlemek için kendi özel nakliye battaniyeleri kullanıyoruz. Taşıma sürecini eşyalarınızı araca yükleme yaparak devam ettiriyoruz. Bu sayede eşyalarınızı yıpranmadan taşınacağınız adrese getiriyoruz ve yerleştirme işlemine başlıyoruz.

Eşyalarınızın titizlikle taşıma işlemini gerçekleştiren Eryaman evden eve nakliye personelimiz, eşyalarınızı paketlerken ve taşırken gösterdiği özeni, yerleştirme yaparken de yine göstermektedir. Eşyalarınızı yerleştirme işleminde etiketlerin yardımıyla ve sizin de daha önceden bize gösterdiğiniz şekilde odalara dağılımına göre yerleştiriyoruz. Montajı yapılması gereken mobilyaların montajını yapıyoruz. Diğer çamaşır makinesi ve bulaşık makinesinin temiz ve pis su şebekesi bağlantılarını yapıyoruz. Daha sonra bunları çalıştırıp sağlam bir şekilde aldığımız gibi size teslim ediyoruz. Hassas olan cam ve ya elektronik eşyalarınızın da sağlam olup olmadığını kontrol edip hepsini sağlam bir şekilde teslim ediyoruz. Buzdolabını ise hemen çalıştırmamakta fayda vardır. Çünkü içinde bulunan gazın kompresörden taşıma esnasından çıkıp borulara dağılmış olacağından en az iki saat bekleyip gaz kompresöre geldikten sonra çalıştırmakta fayda vardır.