• hastur araçları
  Ankara Elmadağ Nakliyat
  Evden Eve Nakliyatta Kaliteli Taşımacılık Bizim İşimiz.
  Makul Fiyatlara İşinizi Profesyonelce Yapalım..
 • bütün evden eve resimleri
  Elmadağ Hastur İle..
  Garantili,Sigortalı,Asansörlü,Ambalajlı
  Evden Eve Nakliyede Uzman Firmamızı Seçin..
 • bütün evden eve resimleri
  Taşıdık,Taşıyoruz.Taşıdıklarımız..
  Hizmetlerimizin Kalitesini Ve İşçiliğimizi Galerimizden İceleyebilirsiniz.
AYLIK TAŞDIKLARIMIZ
 • eşya taşıyan eleman
 • ambalajlaması yapıldı
 • yükselen asansör
 • eşyaları taşımasını yapanlar
 • Bütün eşyaların derlemesi bize ait
 • paketlenmiş eşyalar
 • kırmızı patpatlı dolaplar
 • eşya istifi
Nasıl Gerçekleşir?
Ücretsiz Expertiz Raporu

Müşterilerimizin bizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak ücretsiz expertiz talebinde bulunarak daha ekonomik ve daha etkin bilgiler ile uygun bir fiyat oluşumunu sağlaya bilirler.

Taşınma Anlaşması

Taşınmak isteyen müşteri sunulan fiyatı kabul ettiğinde gerek experimiz gerekse firma tarafından sunulan taşıma anlaşması imzalanarak taşınmanın tarihi belirlenerek işin resmiyeti tamamlanmış olur.

Araç Tercihi

Eşyaların boyut ve ebatlarına göre araç filomuzun içerisinde müşterimize en uygun araçın secimini sağlayarak eşyaların tek araç tarafından taşınmasını sağlamış oluruz.Böylece hem zaman ve hemde müşteriye ek bir yük bindirmemiş oluruz.

Taşıma Ekibi

Anlaşma tarihinde taşınma adresinde olmadan önce ilk olarak eşyaların ebatına göre ve taşınmanın seviyesine göre bir ekip belirleriz. Bu ekibimiz gerek 3 kişilik ve 6 kişilik olarak deyişiklik göstermektedir.

Ambalaj Ve Paketleme

Elemanlarımız kırmızı havalı ve dayanıklı naylonlar getirerek bütün büyük eşyaları ambalajlar ve küçük eşyaları karton kutulara yerleştirir ve mutfak eşyalarını dubalara yerleştirerek taşımasını titiz bir şekilde hasar görmeyece şekilde yapar.

Eşyaların Demontaj ( Sökülmesi )

Müşterimizin evinde bulunan dolap,mobilya gibi eşyaları marangozcumuz sökme işlemini yapar ve tesisatcımız ise evdeki beyaz eşya gibi ürünlerin sökülmesini yaparak ambalajlama elemanlarımız tarafından korunaklı olarak taşınma işlemine gecilir.

Eşyaların Montajı ( Birleştirilmesi )

Yeni adrese geldikten sonra yine marangozcumu tarafından eşyalar ambalajlarından sökülerek istenilen notalarda birleştirilmesi yapılır.Tesisatcımız ise beyaz eşyaların kurulumu yaparak eşyaları faal duruma getirir.

Taşıma Aşaması

Eşyalar taşıma elemanlarımız tarafından gerek sırtlarında eve kadar taşınması yapılır gerek ise hidrolik asansör tarafından eşyalar nakliyat araçından direk olarak yeni eve taşınması yapılır.Bu yöntem ile eşyalar hem hasar görmez hemde zarar görmesi engellenmiş olur.

Önemli İçerikler
TAŞINAN MÜŞTERİLER
 • Bu firma ile internette tanıştık ve eşyaları taşıttık.Sorunsuz bir hizmet aldık.Tavsiye edilir.

  Asya Özkol
  Şehiriçi Nakliye -/- 04-03-2017
 • Ankara Elmadağtan evimizi bu firmaya taşıttık verilen sözlerin tümü tutuldu ve bizi üstelik iyi bir fiyata taşımasını yaptılar ve gerçekten çok memnun olduk.Herkes gönül rahatlığı ile bu firmayı secebilir.

  Ali Aygün
  Şehiriçi Nakliye -/- 08-03-2017
 • Bizim ofis eşyalarımızı bu firmaya taşıttık bütün olarak anlaştık ve anlaşma gününde 3 kişi gelip bütün eşyaları ambalajlayıp ve taşımasını yaptılar gerçekten böyle hızlı ve disiplinli çalışan insanlara çok ihtiyaç var.

  Samet Atay
  Ofis & Büro Taşıma -/- 13-03-2017
 • Evimizdeki bütün eşyalar hem ambalajlanıp hemde taşıması için anlaştık.1 saat erken gelip hemen işe başladılar ve eşyaları toplarken sadece izledim dikkatli ve saygılı çalıştılar ve aynı disiplinle yeni evimize taşıdıkları için çok teşekkür ediyorum.

  Çiğdem Karabacak
  Evden Eve Nakliyat -/- 17-03-2017
 • bizim çok az bir eşyamız vardı iyi bir fiyata anlaştık.Hatta eksper bile gönderdiler ve ucuz bir fiyata kaliteli bir hizmet aldım diyebilirim.

  Fatih Bucak
  Şehiriçi Nakliyat -/- 18-03-2017
 • Bizim ev dublexti ve 3 katta idi asansör ile 2 kamyon şeklinde taşımasını yaptılar ve zorda olsa bu sorunu atlattık ve firma işini iyi yaptı diyebilirim.Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  Nurcan Özkement
  Asansörlü Taşıma -/- 20-03-2017
 • İller arası taşınmak gerçekten zor olmasına rağmen böyle bir firma ile tanıştığım için gerçekten çok mutlu oldum ve sorunsuz bir taşınma yaşadık.

  Aykut Ulupınar
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 24-03-2017
 • Elmadağta olan görevim tayin yüzünden farklı bir ile çıktı.Mesefe kısa olduğu için bu firma ile iyi bir fiyata anlaşarak taşındık. Herşey adına bu şirkete çok teşekkür ediyorum.

  Emrah Aktepe
  Şehirlerarası Nakliyat-/- 26-03-2017
 • İşini iyi yapan bir ekip biz bir çok kez hizmet aldık.Gerçekten işini bilen insanlar.

  Merve Budak
  Parça Eşya Taşımacılığı -/- 04-03-2017
 • Bizim dükkan eşyalarının taşınması gerekiyordu hasan bey ile görüştük ve güzel ve temiz bir işçilik ile bizi büyük sıkıntıdan kurtardı herşey için çok sagolun varolun.

  Mehmet Toprak
  Ofis &Büro Taşıma -/- 06-03-2017
 • Tanıtım Filmimiz
Firma Tanıtım
Ankara Elmadağ'da da Evden Eve Nakliyat

Elmadağ, Ankara'nın bir ilçesidir. Elmadağ, daha önceleri Küçük Yozgat ismiyle anılmaktayken sonradan eteklerinde kurulduğu Elmadağ'ının ismini almıştır. Elmadağ evden eve nakliye firması olarak bizler de ilçe halkının nakliye işlerinde her zaman yanında bulunmaktayız.

Nakliyat alanında hizmet verdiğimiz sektörde kurumsal çalışma anlayışı içinde hizmetlerimizi yürütmeye devam etmekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla sizlere her zaman hizmetin en iyisini götürmeyi amaçlamaktayız. Kendi alanında da artık uzmanlık gerektiren bir iş haline gelen taşımacılık işi, itinayla ve dikkatle yapılmadığı zaman sonu hüsranla bitebilmektedir. Bizler de sizlerin bu tür mağduriyetler yaşamasını istemiyoruz ve piyasada birçok sayıda bulunan taşımacılık firmaları arasında seçim yaparken ince eleyip sık dokumanızı tavsiye ediyoruz. Hizmet alanlarımız; evden eve nakliye, şehirlerarası nakliye, şirket veya şirketler arası nakliye, ofis taşımacılık işi, banka taşıma, büro taşıma ve benzeri her türlü eşyalarınızın taşınmasında hizmetlerimiz bulunmaktadır. Asansör gereken çok katlı binalarda elimizde bulunan iki tür asansör ile kolaylıkla yüksek dairelere ulaşabilmekteyiz. Ayrıca sadece asansör ihtiyacınız olduğunda bizleri arayarak asansör kiralama hizmetimiz de mevcuttur. Nakliyat süreci ilk olarak taraflar arasında yapılan bir anlaşmayla başlamaktadır. Prensibimiz gereği ilk olarak fiyat konusunda anlaşma sağlamaktayız. Çünkü diğer türlü anlaşma yapılmayan durumlarda sonradan birçok sıkıntılar yaşanabilmektedir. Taşınma kararını verdiğinizde ve bizi aradığınızda ilk olarak telefon vasıtasıyla ya da bizzat adresinize gelerek nakliye maliyetini çıkarmaktayız. Bu aynı zamanda taşıma sürecinin işleyişi açısından da bizlere çok yardımcı olmaktadır.

 • Bunlardan bahsedecek olursak;
  • Binanın taşınma açısından durumu
  • Taşınacak adresin kaç odalı olduğu
  • Büyük boyutlu demonte gereken eşya sayısı
  • Diğer kutulanabilecek eşyaların durumu
  • Taşınan ve taşınılacak olan yerin kaçıncı katta olduğu
  • Asansör kullanma durumu

Ve son olarak ta gidilecek olan adresin uzaklığı olarak sayabiliriz. Bu etmenlere bağlı olarak çalışacak eleman sayısı da fiyat belirlemede önemli etmenlerdendir. Kullandığımız asansör iki modeldir. Bunlardan birincisi araç üzerine monte edilebilen 20 kat çıkabilen teleskopik asansör dediğimiz türdür. Diğeri ise sadece 6 kat çıkabilen normal asansördür. Nakliye sürecine ücret konusunda anlaşma sağlandıktan ve sözleşmeler karşılıklı olarak imzalandıktan sonra devam etmekteyiz. Daha sonra eğer sigorta gereken bir durum varsa mecburi sigorta işlemi yapıyoruz. Özellikle şehirlerarası evden eve nakliyat durumlarında sigorta yapılması zorunludur. Çünkü uzun sürecek bir yolculuğun ardından eşyalarınızın başına gelebilecek herhangi bir durumda en azından sigortadan paranızı alabilirsiniz. Diğer kısa mesafeli taşıma işlemlerinde ise sigorta işlemi isteğe bağlı olarak ister yapılıp isterse de yapılmamaktadır. Sonuçta sigorta işlemi de ayrı bir ücret karşılığı yapılmaktadır.

Elmadağ evden eve nakliye firmamız kararlaştırılan günde, yarım saat önce gelerek ambalajlama işine başlamaktadır. Ambalaj işleminde eşyaların hassasiyetine göre dikkatli bir şekilde hareket eden ekip çalışanlarımız, hangi tür eşyanın nasıl paketleneceği konusunda tecrübesiyle hemen karar verip işleme başlamaktadır. Özellikle manevi değeri yüksek olan eşyalarınıza çift kat ambalaj yaparak taşıma işlemi yapmaktayız. Beyaz eşyalarınız ise çizilmeleri önlemek için nakliye battaniyelerimize sarmak suretiyle taşınmaktadır. Çamaşır ve bulaşık makinesi bağlantıları çıkarılıp içlerindeki suları boşaltılmaktadır. Yine de içlerinde bir miktar da olsa kalan suyun elektronik sistemine zarar vermemesi için arka tarafında yatık şekilde taşınmalıdır. Mobilyaların sökülebilen kısımlarını sökerek bu şekilde paketliyoruz. Ambalajladığımız eşyaların ve kutuların üzerine kırılabilecek olanlar ile hangi eşyanın hangi odaya ait olduğu yazılı etiketler yapıştırarak, gittiğimizde karışıklık çıkmasını engelliyoruz. Kapalı kasa aracımıza eşyalarınızı istifliyoruz ve daha sonra taşınacağınız adrese götürüyoruz. Yerleştirme işlemini de yapıştırdığımız etiketler sayesinde kolaylıkla yapıp eşyalarınızı size teslim ediyoruz.