• hastur araçları
  Ankara Dikmen Nakliyat
  Evden Eve Nakliyatta Kaliteli Taşımacılık Bizim İşimiz.
  Makul Fiyatlara İşinizi Profesyonelce Yapalım..
 • bütün evden eve resimleri
  Dikmen Hastur İle..
  Garantili,Sigortalı,Asansörlü,Ambalajlı
  Evden Eve Nakliyede Uzman Firmamızı Seçin..
 • bütün evden eve resimleri
  Taşıdık,Taşıyoruz.Taşıdıklarımız..
  Hizmetlerimizin Kalitesini Ve İşçiliğimizi Galerimizden İceleyebilirsiniz.
AYLIK TAŞDIKLARIMIZ
 • eşya taşıyan eleman
 • ambalajlaması yapıldı
 • yükselen asansör
 • eşyaları taşımasını yapanlar
 • Bütün eşyaların derlemesi bize ait
 • paketlenmiş eşyalar
 • kırmızı patpatlı dolaplar
 • eşya istifi
Nasıl Gerçekleşir?
Ücretsiz Expertiz Raporu

Müşterilerimizin bizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak ücretsiz expertiz talebinde bulunarak daha ekonomik ve daha etkin bilgiler ile uygun bir fiyat oluşumunu sağlaya bilirler.

Taşınma Anlaşması

Taşınmak isteyen müşteri sunulan fiyatı kabul ettiğinde gerek experimiz gerekse firma tarafından sunulan taşıma anlaşması imzalanarak taşınmanın tarihi belirlenerek işin resmiyeti tamamlanmış olur.

Araç Tercihi

Eşyaların boyut ve ebatlarına göre araç filomuzun içerisinde müşterimize en uygun araçın secimini sağlayarak eşyaların tek araç tarafından taşınmasını sağlamış oluruz.Böylece hem zaman ve hemde müşteriye ek bir yük bindirmemiş oluruz.

Taşıma Ekibi

Anlaşma tarihinde taşınma adresinde olmadan önce ilk olarak eşyaların ebatına göre ve taşınmanın seviyesine göre bir ekip belirleriz. Bu ekibimiz gerek 3 kişilik ve 6 kişilik olarak deyişiklik göstermektedir.

Ambalaj Ve Paketleme

Elemanlarımız kırmızı havalı ve dayanıklı naylonlar getirerek bütün büyük eşyaları ambalajlar ve küçük eşyaları karton kutulara yerleştirir ve mutfak eşyalarını dubalara yerleştirerek taşımasını titiz bir şekilde hasar görmeyece şekilde yapar.

Eşyaların Demontaj ( Sökülmesi )

Müşterimizin evinde bulunan dolap,mobilya gibi eşyaları marangozcumuz sökme işlemini yapar ve tesisatcımız ise evdeki beyaz eşya gibi ürünlerin sökülmesini yaparak ambalajlama elemanlarımız tarafından korunaklı olarak taşınma işlemine gecilir.

Eşyaların Montajı ( Birleştirilmesi )

Yeni adrese geldikten sonra yine marangozcumu tarafından eşyalar ambalajlarından sökülerek istenilen notalarda birleştirilmesi yapılır.Tesisatcımız ise beyaz eşyaların kurulumu yaparak eşyaları faal duruma getirir.

Taşıma Aşaması

Eşyalar taşıma elemanlarımız tarafından gerek sırtlarında eve kadar taşınması yapılır gerek ise hidrolik asansör tarafından eşyalar nakliyat araçından direk olarak yeni eve taşınması yapılır.Bu yöntem ile eşyalar hem hasar görmez hemde zarar görmesi engellenmiş olur.

Önemli İçerikler
TAŞINAN MÜŞTERİLER
 • Bu firma ile internette tanıştık ve eşyaları taşıttık.Sorunsuz bir hizmet aldık.Tavsiye edilir.

  Asya Özkol
  Şehiriçi Nakliye -/- 04-03-2017
 • Ankara Dikmentan evimizi bu firmaya taşıttık verilen sözlerin tümü tutuldu ve bizi üstelik iyi bir fiyata taşımasını yaptılar ve gerçekten çok memnun olduk.Herkes gönül rahatlığı ile bu firmayı secebilir.

  Ali Aygün
  Şehiriçi Nakliye -/- 08-03-2017
 • Bizim ofis eşyalarımızı bu firmaya taşıttık bütün olarak anlaştık ve anlaşma gününde 3 kişi gelip bütün eşyaları ambalajlayıp ve taşımasını yaptılar gerçekten böyle hızlı ve disiplinli çalışan insanlara çok ihtiyaç var.

  Samet Atay
  Ofis & Büro Taşıma -/- 13-03-2017
 • Evimizdeki bütün eşyalar hem ambalajlanıp hemde taşıması için anlaştık.1 saat erken gelip hemen işe başladılar ve eşyaları toplarken sadece izledim dikkatli ve saygılı çalıştılar ve aynı disiplinle yeni evimize taşıdıkları için çok teşekkür ediyorum.

  Çiğdem Karabacak
  Evden Eve Nakliyat -/- 17-03-2017
 • bizim çok az bir eşyamız vardı iyi bir fiyata anlaştık.Hatta eksper bile gönderdiler ve ucuz bir fiyata kaliteli bir hizmet aldım diyebilirim.

  Fatih Bucak
  Şehiriçi Nakliyat -/- 18-03-2017
 • Bizim ev dublexti ve 3 katta idi asansör ile 2 kamyon şeklinde taşımasını yaptılar ve zorda olsa bu sorunu atlattık ve firma işini iyi yaptı diyebilirim.Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  Nurcan Özkement
  Asansörlü Taşıma -/- 20-03-2017
 • İller arası taşınmak gerçekten zor olmasına rağmen böyle bir firma ile tanıştığım için gerçekten çok mutlu oldum ve sorunsuz bir taşınma yaşadık.

  Aykut Ulupınar
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 24-03-2017
 • Dikmenta olan görevim tayin yüzünden farklı bir ile çıktı.Mesefe kısa olduğu için bu firma ile iyi bir fiyata anlaşarak taşındık. Herşey adına bu şirkete çok teşekkür ediyorum.

  Emrah Aktepe
  Şehirlerarası Nakliyat-/- 26-03-2017
 • İşini iyi yapan bir ekip biz bir çok kez hizmet aldık.Gerçekten işini bilen insanlar.

  Merve Budak
  Parça Eşya Taşımacılığı -/- 04-03-2017
 • Bizim dükkan eşyalarının taşınması gerekiyordu hasan bey ile görüştük ve güzel ve temiz bir işçilik ile bizi büyük sıkıntıdan kurtardı herşey için çok sagolun varolun.

  Mehmet Toprak
  Ofis &Büro Taşıma -/- 06-03-2017
 • Tanıtım Filmimiz
Firma Tanıtım
Ankara Dikmen'de da Evden Eve Nakliyat Nasıl Sunulur?

Dikmen semti Ankara'ya 90 km. uzaklıkta ve Beypazarı ilçesine 20 km. uzaklıkta bulunan ve aslında Beypazarı'nın bir mahallesi olan bir semttir. Geçim kaynağını daha çok tarım ve hayvancılıkla sağlayan semtin ismini ise tepesinde bulunan dik kayalıklardan aldığı söylenmektedir. Bizler de nakliyat firması olarak dikmen halkımıza en kaliteli hizmeti götürmeye çalışmaktayız.

Dikmen evden eve nakliye firmamız, tecrübeli ve son derece yetenekli, hangi eşyanın nasıl ve ne tür malzemeyle paketleneceğini çok iyi bilen ekip arkadaşlarımız bu konuda da birçok başarılara imza atmıştır. Eşyalarınıza kendi eşyalarınız gibi değer vermekteyiz ve bu konuda çok titiz davranmaktayız. Zaten bunu paketlemede kullandığımız malzemelerin kalitesinden de anlayabilirsiniz. Paketlemede kullandığımız eşyalar; balonlu naylonlar, kapitoneler, bol miktarda kağıt, battaniyeler ve eşyaların cinsine, boyutuna ve özelliğine göre değişiklik gösteren kraft kartonlardır. Aynı zamanda özel eşyalarınız, hassas elektronik cihazlarınız eğer varsa çok değerli antika eşyalarınızda normalde gösterdiğimiz özenin çok daha fazlasını göstermekteyiz. Kapalı kasa olan ve içleri nakliyat arabasından bulunması gereken tüm donanımıyla modern yapıya sahip olan araçlarımızla da kaliteli hizmetin gereğini yapmaya çalışmaktayız.

Hizmet İçin Varız

Nakliyat işlerinizde nakliye firmaları arasında seçim yaparken mutlaka sıkı bir araştırma yapmanızda fayda var. Çünkü piyasada o kadar çok bu işi yapan var ki içlerinden doğrusunu seçmek elbette ki bir o kadar zordur. Ama en azından teklif ettikleri ücretten bile nasıl bir kalitede hizmet verdiklerini az çok kestirmek mümkündür. Eğer siz de daha uygun ücret vererek taşıtmak amacında iseniz bu tür firmalarla çalışabilirsiniz. Ancak şunu da asla unutmayın bu firmalar eşyalarınızın ambalajlaması konusunda gereken özeni göstermemekle beraber eşyalarınızı taşırken de hiç bir şekilde başlarına bir şey gelmesi halinde güvence vermemektedir. Siz de biraz daha uygun fiyat anlaşmalı taşıttıracağım derken birçok eşyanızı yenilemek zorunda kalabilir ve daha çok masraf girmekle kalmaz, aynı zamanda bir sürü zaman kaybı ve psikolojik sıkıntılara maruz kalırsınız.

Dikmen evden eve nakliye fimamızın taşımacılık hizmeti olarak çalışma prensibi ise ilk olarak ekspertiz dediğimiz ücretsiz hizmetimizle başlamaktadır. Bu hizmetimizdeki amaç sizlerin eşyalarını daha planlı ve programlı bir şekilde taşımaktır. Bu amaçla ekspertizimiz gelerek taşınacak eşyalarınızın durumuna, kutulanması gereken eşyaların miktarına yani kaç kutu ortalama yapılacağına, kapılardan geçirilemeyecek derecede büyük olan ve demonte edilmesi gereken eşya sayısına, eşyaların gideceği adresteki oda sayısına ve yerleşim planına bakıp karar vermektedir.

 • Nakliye ücret konusunu etkileyen faktörleri sıralayacak olursak bunlar;
  • Asansör kullanılıp kullanılmayacağı
  • Şehir içi mi şehirlerarası nakliye mi olduğu
  • Eşyalardan küçük parça olarak kutulanacak tahmini kutu sayısı
  • Mobilya sayısı
  • Taşınacak evin bulunduğu kat
  • Demontaj yapılması gereken eşyaların durumu
 • Diğer yardımcı hususlar ise;
  • Nakliye aracı için daha önceden park yeri ayarlanması
  • Saat kaçta tam olarak taşınılacak adreste olunması gerektiği
  • Yeni taşınılacak olan adresteki eşyaların koyulacağı ile ilgili bir plan hazırlanması
  • Yeni adresin navigasyon yardımı ile değil de açık adresinin bulunarak hareket edilmesi

Bu konularda her iki tarafın da aydınlanması sonucunda uygun bir fiyat belirlenir ve taşıma planı çerçevesinde bir de sözleşme imzalanır. Bu sözleşmedeki amaç ta şirket olarak anlaşmanın kağıda dökülmesi ve sonrasında bir sorun yaşanmaması içindir. Sigorta uygulamamız da bulunmakta olup küçük çaplı nakliyelerde bunu birçok taşımacılık şirketleri gibi biz de bunu yapmamaktayız. Ancak büyük çaplı ve uzun yolculuk gerektiren nakliyelerde uygulanmaktadır. Bizleri arayarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.