• hastur araçları
  Ankara Çubuk Nakliyat
  Evden Eve Nakliyatta Kaliteli Taşımacılık Bizim İşimiz.
  Makul Fiyatlara İşinizi Profesyonelce Yapalım..
 • bütün evden eve resimleri
  Çubuk Hastur İle..
  Garantili,Sigortalı,Asansörlü,Ambalajlı
  Evden Eve Nakliyede Uzman Firmamızı Seçin..
 • bütün evden eve resimleri
  Taşıdık,Taşıyoruz.Taşıdıklarımız..
  Hizmetlerimizin Kalitesini Ve İşçiliğimizi Galerimizden İceleyebilirsiniz.
AYLIK TAŞDIKLARIMIZ
 • eşya taşıyan eleman
 • ambalajlaması yapıldı
 • yükselen asansör
 • eşyaları taşımasını yapanlar
 • Bütün eşyaların derlemesi bize ait
 • paketlenmiş eşyalar
 • kırmızı patpatlı dolaplar
 • eşya istifi
Nasıl Gerçekleşir?
Ücretsiz Expertiz Raporu

Müşterilerimizin bizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak ücretsiz expertiz talebinde bulunarak daha ekonomik ve daha etkin bilgiler ile uygun bir fiyat oluşumunu sağlaya bilirler.

Taşınma Anlaşması

Taşınmak isteyen müşteri sunulan fiyatı kabul ettiğinde gerek experimiz gerekse firma tarafından sunulan taşıma anlaşması imzalanarak taşınmanın tarihi belirlenerek işin resmiyeti tamamlanmış olur.

Araç Tercihi

Eşyaların boyut ve ebatlarına göre araç filomuzun içerisinde müşterimize en uygun araçın secimini sağlayarak eşyaların tek araç tarafından taşınmasını sağlamış oluruz.Böylece hem zaman ve hemde müşteriye ek bir yük bindirmemiş oluruz.

Taşıma Ekibi

Anlaşma tarihinde taşınma adresinde olmadan önce ilk olarak eşyaların ebatına göre ve taşınmanın seviyesine göre bir ekip belirleriz. Bu ekibimiz gerek 3 kişilik ve 6 kişilik olarak deyişiklik göstermektedir.

Ambalaj Ve Paketleme

Elemanlarımız kırmızı havalı ve dayanıklı naylonlar getirerek bütün büyük eşyaları ambalajlar ve küçük eşyaları karton kutulara yerleştirir ve mutfak eşyalarını dubalara yerleştirerek taşımasını titiz bir şekilde hasar görmeyece şekilde yapar.

Eşyaların Demontaj ( Sökülmesi )

Müşterimizin evinde bulunan dolap,mobilya gibi eşyaları marangozcumuz sökme işlemini yapar ve tesisatcımız ise evdeki beyaz eşya gibi ürünlerin sökülmesini yaparak ambalajlama elemanlarımız tarafından korunaklı olarak taşınma işlemine gecilir.

Eşyaların Montajı ( Birleştirilmesi )

Yeni adrese geldikten sonra yine marangozcumu tarafından eşyalar ambalajlarından sökülerek istenilen notalarda birleştirilmesi yapılır.Tesisatcımız ise beyaz eşyaların kurulumu yaparak eşyaları faal duruma getirir.

Taşıma Aşaması

Eşyalar taşıma elemanlarımız tarafından gerek sırtlarında eve kadar taşınması yapılır gerek ise hidrolik asansör tarafından eşyalar nakliyat araçından direk olarak yeni eve taşınması yapılır.Bu yöntem ile eşyalar hem hasar görmez hemde zarar görmesi engellenmiş olur.

Önemli İçerikler
TAŞINAN MÜŞTERİLER
 • Bu firma ile internette tanıştık ve eşyaları taşıttık.Sorunsuz bir hizmet aldık.Tavsiye edilir.

  Asya Özkol
  Şehiriçi Nakliye -/- 04-03-2017
 • Ankara Çubuktan evimizi bu firmaya taşıttık verilen sözlerin tümü tutuldu ve bizi üstelik iyi bir fiyata taşımasını yaptılar ve gerçekten çok memnun olduk.Herkes gönül rahatlığı ile bu firmayı secebilir.

  Ali Aygün
  Şehiriçi Nakliye -/- 08-03-2017
 • Bizim ofis eşyalarımızı bu firmaya taşıttık bütün olarak anlaştık ve anlaşma gününde 3 kişi gelip bütün eşyaları ambalajlayıp ve taşımasını yaptılar gerçekten böyle hızlı ve disiplinli çalışan insanlara çok ihtiyaç var.

  Samet Atay
  Ofis & Büro Taşıma -/- 13-03-2017
 • Evimizdeki bütün eşyalar hem ambalajlanıp hemde taşıması için anlaştık.1 saat erken gelip hemen işe başladılar ve eşyaları toplarken sadece izledim dikkatli ve saygılı çalıştılar ve aynı disiplinle yeni evimize taşıdıkları için çok teşekkür ediyorum.

  Çiğdem Karabacak
  Evden Eve Nakliyat -/- 17-03-2017
 • bizim çok az bir eşyamız vardı iyi bir fiyata anlaştık.Hatta eksper bile gönderdiler ve ucuz bir fiyata kaliteli bir hizmet aldım diyebilirim.

  Fatih Bucak
  Şehiriçi Nakliyat -/- 18-03-2017
 • Bizim ev dublexti ve 3 katta idi asansör ile 2 kamyon şeklinde taşımasını yaptılar ve zorda olsa bu sorunu atlattık ve firma işini iyi yaptı diyebilirim.Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  Nurcan Özkement
  Asansörlü Taşıma -/- 20-03-2017
 • İller arası taşınmak gerçekten zor olmasına rağmen böyle bir firma ile tanıştığım için gerçekten çok mutlu oldum ve sorunsuz bir taşınma yaşadık.

  Aykut Ulupınar
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 24-03-2017
 • Çubukta olan görevim tayin yüzünden farklı bir ile çıktı.Mesefe kısa olduğu için bu firma ile iyi bir fiyata anlaşarak taşındık. Herşey adına bu şirkete çok teşekkür ediyorum.

  Emrah Aktepe
  Şehirlerarası Nakliyat-/- 26-03-2017
 • İşini iyi yapan bir ekip biz bir çok kez hizmet aldık.Gerçekten işini bilen insanlar.

  Merve Budak
  Parça Eşya Taşımacılığı -/- 04-03-2017
 • Bizim dükkan eşyalarının taşınması gerekiyordu hasan bey ile görüştük ve güzel ve temiz bir işçilik ile bizi büyük sıkıntıdan kurtardı herşey için çok sagolun varolun.

  Mehmet Toprak
  Ofis &Büro Taşıma -/- 06-03-2017
 • Tanıtım Filmimiz
Firma Tanıtım
Ankara Çubuk'ta da Evden Eve Nakliyat /a>

Çubuk ilçesi, Ankara merkezine 35 km. uzaklıkta bir ilçemizdir. Aynı zamanda ülkemizin ikinci büyük hava alanı olan Anakara Esenboğa Uluslararası Hava Alanının bulunduğu ilçemizdir.

Biz de Çubuk ilçemizde verdiğimiz nakliyat şirket politikamız doğrultusunda, sizlerden de aldığımız olumlu geri dönüşler sayesinde güven tazelemekte ve kaliteli hizmet aşamasında her zaman daha iyisini yapmaya çalışmaktayız. Yıllardır saygın şirketler arasında en ön sıralarda yer almamız, tamamen iyi niyetli ve aldığı hizmetin değerini bilen siz değerli müşterilerimiz sayesinde olmaktadır. Ekip çalışanlarımız da özveri içinde ve işinin hakkını vererek taşıma işlemlerinizi yapmaktadırlar. Personelimiz yaptığı işte artık uzmanlaşmış olup kendilerine verilen imkânlar çerçevesinde eşyalarınıza zarar vermeden paketleme, montaj ve demontaj işlemlerini yapmaktadırlar. Çalışma disiplini içerisinde Çubuk evden eve nakliye firmasına özel kıyafetler giyerek çalışan personellerimiz bu şekilde ne kadar titizlik çerçevesinde işini yaptığını göstermektedir.

Çubuk evden eve nakliyat firması olarak ücret konusunda da ilk önce yapılan analizler sonucu karar vermekteyiz. Hoş göreceğiniz üzere nakliyat öncesi fiyat konusunda anlaşma sağlanması hem sizler için, hem de bizim için aydınlatıcı olacaktır. Ekspertizimizin yapacağı analizler sonucunda elde ettiği verilere dayanarak vereceği fiyat, sizlere araştırma yapmak için de bir fırsat verecektir. Siz de nakliye firmaları arasında bu sayede fiyat araştırması yapabilecek ve ona göre en uygun seçimi yapacaksınızdır. Ama bu konuda gerçekten emin olup ondan son taşımacılık işini yaptıracağınız firma seçimini yapmanızı öneririz. Son zamanlarda nüfus artışı ve buna bağlı olarak ta yüksek katlı binaların sayısının artması, bizim gibi asansör kullanarak taşımacılık hizmeti veren firmalara daha çok iş düşmesine sebep olmuştur. Ücret belirlenmesi konusunda dediğimiz gibi isterseniz ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanarak, isterseniz de çağrı merkezimizi arayarak ortalama bir fikir sahibi olabilirsiniz. Fiyat konusunda başlıca etmenler; taşınacak olan yerin ve taşınılacak olan adresin oda sayısı ve uzaklığı, ortalama adet olarak taşıma işlemine dahil olan ve kutulanacak eşya sayısı ve de son olarak demontajı ve sonrasında tekrar montajı gereken eşya sayısı ve paketlemede kullanılacak malzeme miktarıdır.

Ücretlendirme konusunda anlaşma sağladığımız müşterilerimizin adresine yarım saat öncesinden gelerek, ambalajlama işlemine başlıyoruz. Ambalajlama işleminde de dikkat edilmesi gereken noktaları tüm hassasiyetiyle takip eden tecrübeli çalışanlarımız, hangi tür eşyanın nasıl paketleneceği konusunda daha önceki yaşadıkları tecrübe sayesinde kolayca karar verip hızlı bir şekilde işlerini tamamlamaktadırlar. Daha sonra mobilyaların demontajını yapıyoruz ve kapılardan geçiş sırasında rahat bir şekilde geçirilerek taşınmasını sağlıyoruz. Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesini de temiz su şebekesi ve pis su borusu bağlantılarından çıkararak arkaya yatık bir şekilde taşıyoruz ki bu da içlerinde kalabilecek suyun elektronik aksamlarına zarar vermemesi için önemlidir. Paketleme işleminde ayrıca çok kıymet verdiğiniz antika veya manevi değeri olan tablo gibi eşyalarınız gerekirse çift ambalaj yapılarak taşınmaktadır. Kullandığımız nakliye battaniyelerimiz sayesinde de eşyalarınızın çizilmesi önlenmiş olmaktadır.

Sonuç olarak Çubuk evden eve nakliye firması çalışanlarımızın özenle yaptığı bu paketleme işlemlerinden sonra sıra eşyaların araca yerleştirilmesi işlemine gelmektedir. Bu konuda da özenle davranıyor ve eşyalarınızı aracımıza güzel bir şekilde istifleyerek yerleştiriyoruz ki taşıma esnasında herhangi bir sarsıntı sonucu eşyaların hasara uğramasın. Daha sonra taşınılacak adresteki hangi eşyanın hangi odaya yerleşeceği konusunda sizden daha önceden aldığımız bilgi doğrultusunda eşyaları direkt olarak araçtan alıp, üzerindeki yapıştırdığımız etiketler sayesinde taşınması gereken odaya bırakıyoruz. Yeni adrese yerleştirme işini bitirdiğimiz eşyalarınızı ambalajlarından çıkararak gerekli montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi bağlantılarını yapıp çalıştırdıktan sonra size teslim ediyoruz.