• hastur araçları
  Ankara Çayyolu Nakliyat
  Evden Eve Nakliyatta Kaliteli Taşımacılık Bizim İşimiz.
  Makul Fiyatlara İşinizi Profesyonelce Yapalım..
 • bütün evden eve resimleri
  Çayyolu Hastur İle..
  Garantili,Sigortalı,Asansörlü,Ambalajlı
  Evden Eve Nakliyede Uzman Firmamızı Seçin..
 • bütün evden eve resimleri
  Taşıdık,Taşıyoruz.Taşıdıklarımız..
  Hizmetlerimizin Kalitesini Ve İşçiliğimizi Galerimizden İceleyebilirsiniz.
AYLIK TAŞDIKLARIMIZ
 • eşya taşıyan eleman
 • ambalajlaması yapıldı
 • yükselen asansör
 • eşyaları taşımasını yapanlar
 • Bütün eşyaların derlemesi bize ait
 • paketlenmiş eşyalar
 • kırmızı patpatlı dolaplar
 • eşya istifi
Nasıl Gerçekleşir?
Ücretsiz Expertiz Raporu

Müşterilerimizin bizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak ücretsiz expertiz talebinde bulunarak daha ekonomik ve daha etkin bilgiler ile uygun bir fiyat oluşumunu sağlaya bilirler.

Taşınma Anlaşması

Taşınmak isteyen müşteri sunulan fiyatı kabul ettiğinde gerek experimiz gerekse firma tarafından sunulan taşıma anlaşması imzalanarak taşınmanın tarihi belirlenerek işin resmiyeti tamamlanmış olur.

Araç Tercihi

Eşyaların boyut ve ebatlarına göre araç filomuzun içerisinde müşterimize en uygun araçın secimini sağlayarak eşyaların tek araç tarafından taşınmasını sağlamış oluruz.Böylece hem zaman ve hemde müşteriye ek bir yük bindirmemiş oluruz.

Taşıma Ekibi

Anlaşma tarihinde taşınma adresinde olmadan önce ilk olarak eşyaların ebatına göre ve taşınmanın seviyesine göre bir ekip belirleriz. Bu ekibimiz gerek 3 kişilik ve 6 kişilik olarak deyişiklik göstermektedir.

Ambalaj Ve Paketleme

Elemanlarımız kırmızı havalı ve dayanıklı naylonlar getirerek bütün büyük eşyaları ambalajlar ve küçük eşyaları karton kutulara yerleştirir ve mutfak eşyalarını dubalara yerleştirerek taşımasını titiz bir şekilde hasar görmeyece şekilde yapar.

Eşyaların Demontaj ( Sökülmesi )

Müşterimizin evinde bulunan dolap,mobilya gibi eşyaları marangozcumuz sökme işlemini yapar ve tesisatcımız ise evdeki beyaz eşya gibi ürünlerin sökülmesini yaparak ambalajlama elemanlarımız tarafından korunaklı olarak taşınma işlemine gecilir.

Eşyaların Montajı ( Birleştirilmesi )

Yeni adrese geldikten sonra yine marangozcumu tarafından eşyalar ambalajlarından sökülerek istenilen notalarda birleştirilmesi yapılır.Tesisatcımız ise beyaz eşyaların kurulumu yaparak eşyaları faal duruma getirir.

Taşıma Aşaması

Eşyalar taşıma elemanlarımız tarafından gerek sırtlarında eve kadar taşınması yapılır gerek ise hidrolik asansör tarafından eşyalar nakliyat araçından direk olarak yeni eve taşınması yapılır.Bu yöntem ile eşyalar hem hasar görmez hemde zarar görmesi engellenmiş olur.

Önemli İçerikler
TAŞINAN MÜŞTERİLER
 • Bu firma ile internette tanıştık ve eşyaları taşıttık.Sorunsuz bir hizmet aldık.Tavsiye edilir.

  Asya Özkol
  Şehiriçi Nakliye -/- 04-03-2017
 • Ankara Çayyolutan evimizi bu firmaya taşıttık verilen sözlerin tümü tutuldu ve bizi üstelik iyi bir fiyata taşımasını yaptılar ve gerçekten çok memnun olduk.Herkes gönül rahatlığı ile bu firmayı secebilir.

  Ali Aygün
  Şehiriçi Nakliye -/- 08-03-2017
 • Bizim ofis eşyalarımızı bu firmaya taşıttık bütün olarak anlaştık ve anlaşma gününde 3 kişi gelip bütün eşyaları ambalajlayıp ve taşımasını yaptılar gerçekten böyle hızlı ve disiplinli çalışan insanlara çok ihtiyaç var.

  Samet Atay
  Ofis & Büro Taşıma -/- 13-03-2017
 • Evimizdeki bütün eşyalar hem ambalajlanıp hemde taşıması için anlaştık.1 saat erken gelip hemen işe başladılar ve eşyaları toplarken sadece izledim dikkatli ve saygılı çalıştılar ve aynı disiplinle yeni evimize taşıdıkları için çok teşekkür ediyorum.

  Çiğdem Karabacak
  Evden Eve Nakliyat -/- 17-03-2017
 • bizim çok az bir eşyamız vardı iyi bir fiyata anlaştık.Hatta eksper bile gönderdiler ve ucuz bir fiyata kaliteli bir hizmet aldım diyebilirim.

  Fatih Bucak
  Şehiriçi Nakliyat -/- 18-03-2017
 • Bizim ev dublexti ve 3 katta idi asansör ile 2 kamyon şeklinde taşımasını yaptılar ve zorda olsa bu sorunu atlattık ve firma işini iyi yaptı diyebilirim.Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  Nurcan Özkement
  Asansörlü Taşıma -/- 20-03-2017
 • İller arası taşınmak gerçekten zor olmasına rağmen böyle bir firma ile tanıştığım için gerçekten çok mutlu oldum ve sorunsuz bir taşınma yaşadık.

  Aykut Ulupınar
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 24-03-2017
 • Çayyoluta olan görevim tayin yüzünden farklı bir ile çıktı.Mesefe kısa olduğu için bu firma ile iyi bir fiyata anlaşarak taşındık. Herşey adına bu şirkete çok teşekkür ediyorum.

  Emrah Aktepe
  Şehirlerarası Nakliyat-/- 26-03-2017
 • İşini iyi yapan bir ekip biz bir çok kez hizmet aldık.Gerçekten işini bilen insanlar.

  Merve Budak
  Parça Eşya Taşımacılığı -/- 04-03-2017
 • Bizim dükkan eşyalarının taşınması gerekiyordu hasan bey ile görüştük ve güzel ve temiz bir işçilik ile bizi büyük sıkıntıdan kurtardı herşey için çok sagolun varolun.

  Mehmet Toprak
  Ofis &Büro Taşıma -/- 06-03-2017
 • Tanıtım Filmimiz
Firma Tanıtım
Ankara Çayyolun'da da Evden Eve Nakliyat Nasıl Sunulur?

Çayyolu semti, Çankaya ilçesinin bir mahallesi olup daha önceleri tarım ve hayvancılığa dayanan ekonomisi merkeze yakınlığından dolayı bu ekonomisi nerdeyse bitme aşamasına gelmiştir. Nakliye firması olarak biz de bu Çayyolu semtimizin halkına hizmet etmekteyiz.
Evinizi ve ya işyerinizi mi taşıyacaksınız? Sürekli kafanızda soru işaretleri mi var? Daha önceki nakliye firmaları la yaşadığınız sorunlar mı sizleri düşündürüyor?

Evet, tüm bu sorularınızın cevabı için Çayyolu evden eve nakliyat firmamıza gelerek hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir ve isterseniz de sizlere vereceğimiz referanslarımızdan nakliyat konusunda ki müşteriye yaklaşımımız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Çünkü müşteri memnuniyeti hizmetimizin asıl amacını oluşturmaktadır. Müşterilerimizin işlerinizi, kendi işimiz gibi yapıyor olmamız bunun en büyük göstergesidir. Güler yüzlü ve işinin hakkını vererek yapan ekip arkadaşlarımız, bunun sonucunda da yaptığı işten çok güzel verimler almaktadır. Müşterilerimize anket yaptırarak nasıl bir nakliye hizmeti almak istedikleri konusunda da bilgi sahibi olmaktayız. Bu şekilde de kendimizi daha da geliştirerek yeniliklere mümkün mertebe ayak uydurmaya çalışmaktayız. Teknolojik gelişmeler günden güne hiç durmadan ilerlerken bunların takibini yapan departmanımız, bizleri her çıkan yenilikte bilgilendirerek işlerimizin kalitesini arttırma konusunda bizlere yardımcı olmaktadır.

Çayyolu evden eve nakliyat firması olarak piyasadaki kaliteli hizmet konusunda taviz vermeden yaptığımız çalışmalar sonucunda bunun meyvesi olarak sizlerin memnuniyetini kazanmaktayız. Hizmetini yürüttüğümüz nakliye sektöründe durmak bilmeden yolumuza devam ediyoruz. Bizlere 24 saat boyunca web sitemizden mesai saatleri içerisinde de çağrı merkezimizden ulaşabilir ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. İşyeri taşımacılık hizmetleri, şirket veya şirketler arası nakliye, evden eve nakliye, şehirlerarası nakliye, asansörlü nakliye ve ücretsiz keşif hizmetleriyle faaliyetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Fiyat araştırması için de yine isterseniz sadece telefon yardımıyla da bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz adresinizde gelerek yaptığımız keşif işlemleri sonucunda taşınacak olan eşyalarınız hakkında bir değerlendirme yapıyoruz.

Bu değerlendirme sonucunda ekibimiz size uygun sayıda eleman ve araç tahsisine karar verir. Aynı zamanda da hizmetimiz karşılığında sizlere bir fiyat sunarız. Firmamızla anlaştığınız ücret konusunda kesinlikle bir değişiklik olmaz. Zaten imzalanacak olan sözleşmede de fiyat hakkında bir madde de bulunmakta bu da iki taraf için de sonradan çıkabilecek sorunların önüne geçmektedir. Ayrıca diğer taşıma firmaları gibi sizleri yarı yolda bırakmıyoruz. Ve de eşyalarınızın heder olmasına izin vermeden itinayla taşıyoruz. Eşyalarınızı taşıyarak aynı zamanda da her şekilde onları güvence altına alıyoruz. Tecrübeli ve pratik konusunda yetişerek kendini geliştirmiş olan ekip personellerimiz eşyalarınıza zarar vermeden taşınacağı yere götürür. Ambalaj işlemiyle başladığımız taşımacılık işimize daha sonra araca yerleştirmek suretiyle devam ediyoruz. Ambalajlamada dikkat edilmesi gereken en önemli şey hangi eşyanın hangi tür ambalaj malzemesiyle ambalajlanacağıdır. Bunun bilinmesi önemlidir çünkü eşyaların taşınma esnasındaki muhafazasını etkileyen önemli bir unsurdur. Aynı zamanda eşyaları katlardan aşağıya indirirken dönemeçlerde eşyaların yıpranmasını çarpma sonucunda zarar görmesini önlemek için asansör kullanarak bunun da önüne geçiyoruz. Bu sayede eşyalar çok kolay bir şekilde taşınabilmekte ve zarara uğraması da önlenmektedir. Yıl boyunca yüzlerce müşterinin taşıma işini yapan elemanlarımız artık eşyaların nasıl taşınacağı konusunda uzmanlaşmıştır. Eşyalarınız, taşınması için seçilen en uygun araca bu şekilde yerleştirilerek daha sonrasında taşınacağınız adrese götürülmektedir. Burada da yine asansör gereken bir durum olduğunda asansörümüzü kullanmak suretiyle pratik bir şekilde evinizin balkonuna kurduğumuz asansör vasıtasıyla eşyalarınızı sizin isteği doğrultusunda uygun yerlere yerleştiriyoruz. Daha sonra indirdiğimiz eşyalarınızı ambalajlarından çıkararak odalara dağıtıyoruz. Elektronik aksamlı cihazlarınızın kurulumunu yaparak aldığımız gibi sağlam bir şekilde teslim ediyoruz.