• hastur araçları
  Ankara Çankaya Nakliyat
  Evden Eve Nakliyatta Kaliteli Taşımacılık Bizim İşimiz.
  Makul Fiyatlara İşinizi Profesyonelce Yapalım..
 • bütün evden eve resimleri
  Çankaya Hastur İle..
  Garantili,Sigortalı,Asansörlü,Ambalajlı
  Evden Eve Nakliyede Uzman Firmamızı Seçin..
 • bütün evden eve resimleri
  Taşıdık,Taşıyoruz.Taşıdıklarımız..
  Hizmetlerimizin Kalitesini Ve İşçiliğimizi Galerimizden İceleyebilirsiniz.
AYLIK TAŞDIKLARIMIZ
 • eşya taşıyan eleman
 • ambalajlaması yapıldı
 • yükselen asansör
 • eşyaları taşımasını yapanlar
 • Bütün eşyaların derlemesi bize ait
 • paketlenmiş eşyalar
 • kırmızı patpatlı dolaplar
 • eşya istifi
Nasıl Gerçekleşir?
Ücretsiz Expertiz Raporu

Müşterilerimizin bizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak ücretsiz expertiz talebinde bulunarak daha ekonomik ve daha etkin bilgiler ile uygun bir fiyat oluşumunu sağlaya bilirler.

Taşınma Anlaşması

Taşınmak isteyen müşteri sunulan fiyatı kabul ettiğinde gerek experimiz gerekse firma tarafından sunulan taşıma anlaşması imzalanarak taşınmanın tarihi belirlenerek işin resmiyeti tamamlanmış olur.

Araç Tercihi

Eşyaların boyut ve ebatlarına göre araç filomuzun içerisinde müşterimize en uygun araçın secimini sağlayarak eşyaların tek araç tarafından taşınmasını sağlamış oluruz.Böylece hem zaman ve hemde müşteriye ek bir yük bindirmemiş oluruz.

Taşıma Ekibi

Anlaşma tarihinde taşınma adresinde olmadan önce ilk olarak eşyaların ebatına göre ve taşınmanın seviyesine göre bir ekip belirleriz. Bu ekibimiz gerek 3 kişilik ve 6 kişilik olarak deyişiklik göstermektedir.

Ambalaj Ve Paketleme

Elemanlarımız kırmızı havalı ve dayanıklı naylonlar getirerek bütün büyük eşyaları ambalajlar ve küçük eşyaları karton kutulara yerleştirir ve mutfak eşyalarını dubalara yerleştirerek taşımasını titiz bir şekilde hasar görmeyece şekilde yapar.

Eşyaların Demontaj ( Sökülmesi )

Müşterimizin evinde bulunan dolap,mobilya gibi eşyaları marangozcumuz sökme işlemini yapar ve tesisatcımız ise evdeki beyaz eşya gibi ürünlerin sökülmesini yaparak ambalajlama elemanlarımız tarafından korunaklı olarak taşınma işlemine gecilir.

Eşyaların Montajı ( Birleştirilmesi )

Yeni adrese geldikten sonra yine marangozcumu tarafından eşyalar ambalajlarından sökülerek istenilen notalarda birleştirilmesi yapılır.Tesisatcımız ise beyaz eşyaların kurulumu yaparak eşyaları faal duruma getirir.

Taşıma Aşaması

Eşyalar taşıma elemanlarımız tarafından gerek sırtlarında eve kadar taşınması yapılır gerek ise hidrolik asansör tarafından eşyalar nakliyat araçından direk olarak yeni eve taşınması yapılır.Bu yöntem ile eşyalar hem hasar görmez hemde zarar görmesi engellenmiş olur.

Önemli İçerikler
TAŞINAN MÜŞTERİLER
 • Bu firma ile internette tanıştık ve eşyaları taşıttık.Sorunsuz bir hizmet aldık.Tavsiye edilir.

  Asya Özkol
  Şehiriçi Nakliye -/- 04-03-2017
 • Ankara Çankayatan evimizi bu firmaya taşıttık verilen sözlerin tümü tutuldu ve bizi üstelik iyi bir fiyata taşımasını yaptılar ve gerçekten çok memnun olduk.Herkes gönül rahatlığı ile bu firmayı secebilir.

  Ali Aygün
  Şehiriçi Nakliye -/- 08-03-2017
 • Bizim ofis eşyalarımızı bu firmaya taşıttık bütün olarak anlaştık ve anlaşma gününde 3 kişi gelip bütün eşyaları ambalajlayıp ve taşımasını yaptılar gerçekten böyle hızlı ve disiplinli çalışan insanlara çok ihtiyaç var.

  Samet Atay
  Ofis & Büro Taşıma -/- 13-03-2017
 • Evimizdeki bütün eşyalar hem ambalajlanıp hemde taşıması için anlaştık.1 saat erken gelip hemen işe başladılar ve eşyaları toplarken sadece izledim dikkatli ve saygılı çalıştılar ve aynı disiplinle yeni evimize taşıdıkları için çok teşekkür ediyorum.

  Çiğdem Karabacak
  Evden Eve Nakliyat -/- 17-03-2017
 • bizim çok az bir eşyamız vardı iyi bir fiyata anlaştık.Hatta eksper bile gönderdiler ve ucuz bir fiyata kaliteli bir hizmet aldım diyebilirim.

  Fatih Bucak
  Şehiriçi Nakliyat -/- 18-03-2017
 • Bizim ev dublexti ve 3 katta idi asansör ile 2 kamyon şeklinde taşımasını yaptılar ve zorda olsa bu sorunu atlattık ve firma işini iyi yaptı diyebilirim.Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  Nurcan Özkement
  Asansörlü Taşıma -/- 20-03-2017
 • İller arası taşınmak gerçekten zor olmasına rağmen böyle bir firma ile tanıştığım için gerçekten çok mutlu oldum ve sorunsuz bir taşınma yaşadık.

  Aykut Ulupınar
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 24-03-2017
 • Çankayata olan görevim tayin yüzünden farklı bir ile çıktı.Mesefe kısa olduğu için bu firma ile iyi bir fiyata anlaşarak taşındık. Herşey adına bu şirkete çok teşekkür ediyorum.

  Emrah Aktepe
  Şehirlerarası Nakliyat-/- 26-03-2017
 • İşini iyi yapan bir ekip biz bir çok kez hizmet aldık.Gerçekten işini bilen insanlar.

  Merve Budak
  Parça Eşya Taşımacılığı -/- 04-03-2017
 • Bizim dükkan eşyalarının taşınması gerekiyordu hasan bey ile görüştük ve güzel ve temiz bir işçilik ile bizi büyük sıkıntıdan kurtardı herşey için çok sagolun varolun.

  Mehmet Toprak
  Ofis &Büro Taşıma -/- 06-03-2017
 • Tanıtım Filmimiz
Firma Tanıtım
Ankara Çankaya'da Evden Eve Nakliyat Nasıl Sunulur?

Çankaya ilçesi Ankara iline bağlı ve Ankara'nın merkezinde bir ilçedir. Nüfus itibariyle de Türkiye'nin en büyük ilçesi konumundadır. Öyle ki bir milyona varan nüfusuyla Türkiye'nin çoğu ilinden büyük bir ilçedir. Anıtkabir'in bulunması dolayısıyla aldığı ziyaretçi sayısı sonucu gün içindeki nüfusu bazen 2 milyonu dahi bulmaktadır. Durum böyle olunca da kalabalık bir şehirde biz nakliye firmalarına da büyük işler düşmektedir.Kaliteli, sağlam ve güvenilir hizmette kendini kanıtlamış olan firmamız, işini severek ve hakkını vererek yapan çalışanlarıyla da her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarına devam etmektedir. Günümüzde taşınma ihtiyaçlarının günden güne daha da artması sonucu nakliyeci olarak bize düşen işlerin daha da artmasına neden olmuştur. Ancak evden eve nakliyat işi öyle her önüne gelenin yapabileceği bir iş te değildir. Bu işi biz yıllardır yapmaktayız ve tecrübemiz sayesinde işimizi sorunsuz ve kısa sürede halledebilmekteyiz. Bu konuda kendimize güvenmekte ve şimdiye kadarki yaptığımız çalışmalar sonucunda sizlerden olumlu yönde geri dönüşler almaktayız. Çünkü yaptığımız işleri takip etmekte ve sizlerden olumlu geri dönüşler alarak kendimize olan güvenimizi daha da arttırmaktayız. Kurulduğumuz günden bu güne kadar yetiştirdiğimiz personelimiz ve yeterli ekipmanlarımız ve aynı zamanda araçlarımızla günde birçok taşıma işlemi yapacak kapasitede olmanın mutluluğu içindeyiz.

Evden eve nakliye işi dışardan bakıldığında çok basit gibi görünse de aslında zor ve sorumluluk derecesi oldukça yüksek bir iştir. En küçük bir hata bile eşyalarınızın heder olmasına neden olmaktadır. Bir de sürekli işiniz gereği memuriyet gibi taşınmak zorunda olmanız gerekiyorsa eşyalarınızın yıpranması kaçınılmazdır. Biz bu işi profesyonel bir ekip anlayışı içinde ve büyük bir titizlikle yapmaktayız. Eşyalarınızı bizlere rahatlıkla emanet edebilir ve gönül rahatlığı ile taşıma işlerinizi bizlere bırakabilirsiniz. Biz bunun sorumluluğunu çok rahat bir şekilde alabilir ve eşyalarınızı sapasağlam bir şekilde taşınacağınız adrese teslim ederiz. Taşımacılık işinin kolay bir iş olmadığını söylemiştik, evet zor bir iştir çünkü hem bedeni hem de beyni yoran bir iştir. Bu nedenle nakliye firması tercihi yaparken ince eleyip sık dokumanız sizin avantajınıza olacaktır. Ve günün sonunda hem yorgun hem de eşyalarınız heder olmuş bir şekilde ortada kalabilirsiniz. İşimi biraz ucuza yaptıracağım derken daha kotu sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bölgede adından söz ettiren bir firma olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Eğer sizin de bir nakliye işiniz varsa ve kafanızda soru işaretleri geziyorsa; ev, iş yeri, şirket veya şirketler arası ayırt etmeksizin hiç düşünmeden bizleri arayarak bu soru işaretlerinizin ortadan kalkmasını sağlayabiliriz. Bizden alacağınız tatmin edici cevaplar, bizi tercih etmeniz için yeterli olacaktır.

Ancak bir husus var ki; hem sizin için, hem de bizim açımızdan işlerin kolaylaştırılmasında önemlidir. Bu sayede hem işiniz kısa sürede bitmiş olacak, hem de eşyalarınız daha sağlıklı bir şekilde taşınmış olacaktır. Bunlar evinizdeki oda sayısı, kutulanabilir eşyalarınızın ortalama kaç kutu olabileceği, diğer kutulanamayan eşya sayısı ve gideceğiniz ev ve ya işyeri her neyse artık oradaki mevcut kullanacağınız oda sayısıdır.

 • Ayrıca nakliyede dikkat edilmesi gereken diğer hususlar da:
  • Taşıma planı yapılması
  • Eşya planı hazırlanması
  • Eğer şehirlerarası nakliye yapılacaksa sigorta ve mutlaka sözleşme yapılması
  • Eşyaların titizlikle paketlenmesi
  • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
  • Taşıma fiyatı konusunda anlaşma sağlanması
  • Asansör kullanılıp kullanılmayacağının belirlenmesi

Bu hususlar çerçevesinde hazırladığımız eşyalarınız için yapılacak son şey, eşyalarınızı dikkatli bir şekilde aracımıza yerleştirip, taşınacağınız adrese ulaştırmak olacaktır. Yine taşınacağınız adreste de zaten titizlikle paketlenen eşyalarınız, kolilerin üzerine yapıştırdığımız etiketler sayesinde hangi eşyanın nereye yerleştireceği konusunda hiç bir zorluk ve karışıklığa meydan vermeden, aynı zamanda başka evden eve nakliye firmaları gibi ücret konusunda rahatlıkla anlaşma sağlayarak taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir.