• hastur araçları
  Ankara Çamlıdere Nakliyat
  Evden Eve Nakliyatta Kaliteli Taşımacılık Bizim İşimiz.
  Makul Fiyatlara İşinizi Profesyonelce Yapalım..
 • bütün evden eve resimleri
  Çamlıdere Hastur İle..
  Garantili,Sigortalı,Asansörlü,Ambalajlı
  Evden Eve Nakliyede Uzman Firmamızı Seçin..
 • bütün evden eve resimleri
  Taşıdık,Taşıyoruz.Taşıdıklarımız..
  Hizmetlerimizin Kalitesini Ve İşçiliğimizi Galerimizden İceleyebilirsiniz.
AYLIK TAŞDIKLARIMIZ
 • eşya taşıyan eleman
 • ambalajlaması yapıldı
 • yükselen asansör
 • eşyaları taşımasını yapanlar
 • Bütün eşyaların derlemesi bize ait
 • paketlenmiş eşyalar
 • kırmızı patpatlı dolaplar
 • eşya istifi
Nasıl Gerçekleşir?
Ücretsiz Expertiz Raporu

Müşterilerimizin bizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak ücretsiz expertiz talebinde bulunarak daha ekonomik ve daha etkin bilgiler ile uygun bir fiyat oluşumunu sağlaya bilirler.

Taşınma Anlaşması

Taşınmak isteyen müşteri sunulan fiyatı kabul ettiğinde gerek experimiz gerekse firma tarafından sunulan taşıma anlaşması imzalanarak taşınmanın tarihi belirlenerek işin resmiyeti tamamlanmış olur.

Araç Tercihi

Eşyaların boyut ve ebatlarına göre araç filomuzun içerisinde müşterimize en uygun araçın secimini sağlayarak eşyaların tek araç tarafından taşınmasını sağlamış oluruz.Böylece hem zaman ve hemde müşteriye ek bir yük bindirmemiş oluruz.

Taşıma Ekibi

Anlaşma tarihinde taşınma adresinde olmadan önce ilk olarak eşyaların ebatına göre ve taşınmanın seviyesine göre bir ekip belirleriz. Bu ekibimiz gerek 3 kişilik ve 6 kişilik olarak deyişiklik göstermektedir.

Ambalaj Ve Paketleme

Elemanlarımız kırmızı havalı ve dayanıklı naylonlar getirerek bütün büyük eşyaları ambalajlar ve küçük eşyaları karton kutulara yerleştirir ve mutfak eşyalarını dubalara yerleştirerek taşımasını titiz bir şekilde hasar görmeyece şekilde yapar.

Eşyaların Demontaj ( Sökülmesi )

Müşterimizin evinde bulunan dolap,mobilya gibi eşyaları marangozcumuz sökme işlemini yapar ve tesisatcımız ise evdeki beyaz eşya gibi ürünlerin sökülmesini yaparak ambalajlama elemanlarımız tarafından korunaklı olarak taşınma işlemine gecilir.

Eşyaların Montajı ( Birleştirilmesi )

Yeni adrese geldikten sonra yine marangozcumu tarafından eşyalar ambalajlarından sökülerek istenilen notalarda birleştirilmesi yapılır.Tesisatcımız ise beyaz eşyaların kurulumu yaparak eşyaları faal duruma getirir.

Taşıma Aşaması

Eşyalar taşıma elemanlarımız tarafından gerek sırtlarında eve kadar taşınması yapılır gerek ise hidrolik asansör tarafından eşyalar nakliyat araçından direk olarak yeni eve taşınması yapılır.Bu yöntem ile eşyalar hem hasar görmez hemde zarar görmesi engellenmiş olur.

Önemli İçerikler
TAŞINAN MÜŞTERİLER
 • Bu firma ile internette tanıştık ve eşyaları taşıttık.Sorunsuz bir hizmet aldık.Tavsiye edilir.

  Asya Özkol
  Şehiriçi Nakliye -/- 04-03-2017
 • Ankara Çamlıderetan evimizi bu firmaya taşıttık verilen sözlerin tümü tutuldu ve bizi üstelik iyi bir fiyata taşımasını yaptılar ve gerçekten çok memnun olduk.Herkes gönül rahatlığı ile bu firmayı secebilir.

  Ali Aygün
  Şehiriçi Nakliye -/- 08-03-2017
 • Bizim ofis eşyalarımızı bu firmaya taşıttık bütün olarak anlaştık ve anlaşma gününde 3 kişi gelip bütün eşyaları ambalajlayıp ve taşımasını yaptılar gerçekten böyle hızlı ve disiplinli çalışan insanlara çok ihtiyaç var.

  Samet Atay
  Ofis & Büro Taşıma -/- 13-03-2017
 • Evimizdeki bütün eşyalar hem ambalajlanıp hemde taşıması için anlaştık.1 saat erken gelip hemen işe başladılar ve eşyaları toplarken sadece izledim dikkatli ve saygılı çalıştılar ve aynı disiplinle yeni evimize taşıdıkları için çok teşekkür ediyorum.

  Çiğdem Karabacak
  Evden Eve Nakliyat -/- 17-03-2017
 • bizim çok az bir eşyamız vardı iyi bir fiyata anlaştık.Hatta eksper bile gönderdiler ve ucuz bir fiyata kaliteli bir hizmet aldım diyebilirim.

  Fatih Bucak
  Şehiriçi Nakliyat -/- 18-03-2017
 • Bizim ev dublexti ve 3 katta idi asansör ile 2 kamyon şeklinde taşımasını yaptılar ve zorda olsa bu sorunu atlattık ve firma işini iyi yaptı diyebilirim.Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  Nurcan Özkement
  Asansörlü Taşıma -/- 20-03-2017
 • İller arası taşınmak gerçekten zor olmasına rağmen böyle bir firma ile tanıştığım için gerçekten çok mutlu oldum ve sorunsuz bir taşınma yaşadık.

  Aykut Ulupınar
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 24-03-2017
 • Çamlıdereta olan görevim tayin yüzünden farklı bir ile çıktı.Mesefe kısa olduğu için bu firma ile iyi bir fiyata anlaşarak taşındık. Herşey adına bu şirkete çok teşekkür ediyorum.

  Emrah Aktepe
  Şehirlerarası Nakliyat-/- 26-03-2017
 • İşini iyi yapan bir ekip biz bir çok kez hizmet aldık.Gerçekten işini bilen insanlar.

  Merve Budak
  Parça Eşya Taşımacılığı -/- 04-03-2017
 • Bizim dükkan eşyalarının taşınması gerekiyordu hasan bey ile görüştük ve güzel ve temiz bir işçilik ile bizi büyük sıkıntıdan kurtardı herşey için çok sagolun varolun.

  Mehmet Toprak
  Ofis &Büro Taşıma -/- 06-03-2017
 • Tanıtım Filmimiz
Firma Tanıtım
Ankara Çamlıdere'de Evden Eve Nakliye Nasıl Sunulur?

Çamlıdere ilçesi, Ankara’nın Cumhuriyet döneminde kurulan ilçelerinden bir tanesidir. Tarihçesi hakkında kesin bir bilgi bulunmamakla birlikte Selçuklular’dan kalma eserler bulunmaktadır.

Yıllardır nakliye sektöründe hizmet veren Çamlıdere evden eve nakliyat firması, Türkiye genelinde şehirlerarası evden eve nakliye hizmeti verirken Çamlıdere ilçesinde de halkımıza nakliye hizmeti vermekten mutluluk duymaktayız. Genç ve dinamik bir kadroya sahip olan ve nakliyat işiyle uğraşan diğer firmalar arasında ayrı bir yeri olan firmamız, asansör hizmeti, evden eve nakliye, ofis veya banka taşıma işleri, şirket veya şirketler arası nakliye işleri olmak üzere birçok taşıma alanında hizmet vermektedir. Taşımacılık işinde ayrı bir titizlik ve dikkat içerinde hareket eden ekip çalışanlarımız taşınacak olan eşyalarınıza karşı elinden gelen hassasiyeti göstermektedir. Evinizden veya ofisinizden itinayla ambalajlayarak aldığımız eşyalarınızı aynı titizlikle gideceği yere götürerek teslim etmekteyiz. Amacımız da müşterilerimize en kaliteli ve sağlam hizmeti en kısa zamanda ve en uygun fiyat çerçevesinde sunmaktır ve her yeni güne başlarken kendimizi bu alanda geliştirmek için çaba sarf etmekteyiz. Taşıma işlemi yaptığımız diğer hizmetler arasında; piyano taşımacılığı, depo taşımacılığı, beyaz eşya taşımacılığı, elektronik ürün taşımacılığı, dershane taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı hizmetlerini de sayabiliriz. Taşıma hizmetlerimizi aynı zamanda Karayolu Taşıma Kanunu çerçevesinde yapmaktayız. Yaptığımız bütün işlerde legal yolları tercih etmekte ve illegal yolları da kesinlikle tasdik etmemekteyiz.

Çamlıdere evden eve nakliye firması olarak bizler taşımacılık hizmetine ilk olarak ekspertiz hizmetiyle başlamaktayız. Ücret ödemeden alacağınız bu hizmet sayesinde taşınma ile ilgili kafanızda bulunan bütün soru işaretlerini ortadan kaldırıyoruz. Bu şekilde hem sizin hem de bizim kafanızda taşınma durumunuzla ilgili bir kabataslak ta olsa bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Ekspertiz hizmetimizden sonra isterseniz araştırma yaparak başka ekspertizleri de çağırıp fiyat karşılaştırması yapabilir, isterseniz de bizi direkt arayarak nakliyat işlemlerini başlatmamızı isteyebilirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir tercih işidir.

Kararınızı verip bizi aradığınızda ise aracımızla gelip eşyalarınızı paketleme işlemlerine başlıyoruz. Daha sonra sizin isteğinize de bağlı olmak şartıyla isterseniz sigorta yapıyoruz. Eşyalarınızın herhangi bir zarar görmesi halinde sigorta hizmetinden faydalanmak için bu gerekli bir işlemdir. Ama eşyalarınızın eski olduğunu düşünüyor ve sigorta yapıp ekstra bir masrafa girmek istemeye de bilirsiniz tabii ki bu tamamen sizin bileceğiniz bir iştir. Daha sonra küçük eşyalarınızın kolileme işlemini yapıyoruz. Bu kısımda en çok dikkat ettiğimiz kısım da etiketlemedir. Çünkü etiketleme sayesinde eşyalarınızın kırılacak cinsten olanlarının dikkat uyarılarıyla belirlenmesinin yanında, eşyalar taşınacağınız adrese götürüldüğünde hangi eşyanın hangi odaya konulması gerektiği konusunda karışıklığa meydan vermemektedir. Diğer büyük eşyalara gelince de bunlardan; buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi ile şofben gibi eşyaların suları iyice boşaltıldıktan sonra taşıma işlemine başlanmalıdır. Bir taraftan mobilyaların demontaj işlemini yaparken diğer taraftan da tesisat ustalarımızın yardımıyla su şebekesine bağlantısı olan eşyaların bağlantıları çıkarılmamaktadır. Su tesisatına bağlı eşyalar taşınırken dik bir şekilde taşınmalıdır. Bu şekilde elektronik aksamlarının zarar görmesi de engellenmiş olmaktadır. Daha sonra paketleme işlemi yapılan eşyalarınızı aracımıza güzel bir şekilde istifliyoruz. Bu konuda da tecrübeli çalışanlarımız eşyalarınızın yolculuk esnasında olası sarsılmalara karşı zedelenmemesi için en uygun şekilde eşyalarınızı yerleştirmektedir. Yükleme işleminin ardından daha önceden belirlediğimiz güzergâh üzerinden taşınacağınız adrese eşyalarınızı götürüyoruz ve sizin isteğiniz doğrultusunda hangi eşyaların hangi odaya koyulacağına karar verip yerleştirme işlemine başlıyoruz. Veya eşyalarınızın sonrasında doğabilecek sorunlarının önüne geçmek için bağlantısını yaparak çalıştırıp deneyip bu şekilde size teslim ediyoruz. Demontajını yaptığımız mobilyalarınızın da istediğiniz odaya götürerek montajını gerçekleştiriyoruz.