• hastur araçları
  Ankara Bilkent Nakliyat
  Evden Eve Nakliyatta Kaliteli Taşımacılık Bizim İşimiz.
  Makul Fiyatlara İşinizi Profesyonelce Yapalım..
 • bütün evden eve resimleri
  Bilkent Hastur İle..
  Garantili,Sigortalı,Asansörlü,Ambalajlı
  Evden Eve Nakliyede Uzman Firmamızı Seçin..
 • bütün evden eve resimleri
  Taşıdık,Taşıyoruz.Taşıdıklarımız..
  Hizmetlerimizin Kalitesini Ve İşçiliğimizi Galerimizden İceleyebilirsiniz.
AYLIK TAŞDIKLARIMIZ
 • eşya taşıyan eleman
 • ambalajlaması yapıldı
 • yükselen asansör
 • eşyaları taşımasını yapanlar
 • Bütün eşyaların derlemesi bize ait
 • paketlenmiş eşyalar
 • kırmızı patpatlı dolaplar
 • eşya istifi
Nasıl Gerçekleşir?
Ücretsiz Expertiz Raporu

Müşterilerimizin bizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak ücretsiz expertiz talebinde bulunarak daha ekonomik ve daha etkin bilgiler ile uygun bir fiyat oluşumunu sağlaya bilirler.

Taşınma Anlaşması

Taşınmak isteyen müşteri sunulan fiyatı kabul ettiğinde gerek experimiz gerekse firma tarafından sunulan taşıma anlaşması imzalanarak taşınmanın tarihi belirlenerek işin resmiyeti tamamlanmış olur.

Araç Tercihi

Eşyaların boyut ve ebatlarına göre araç filomuzun içerisinde müşterimize en uygun araçın secimini sağlayarak eşyaların tek araç tarafından taşınmasını sağlamış oluruz.Böylece hem zaman ve hemde müşteriye ek bir yük bindirmemiş oluruz.

Taşıma Ekibi

Anlaşma tarihinde taşınma adresinde olmadan önce ilk olarak eşyaların ebatına göre ve taşınmanın seviyesine göre bir ekip belirleriz. Bu ekibimiz gerek 3 kişilik ve 6 kişilik olarak deyişiklik göstermektedir.

Ambalaj Ve Paketleme

Elemanlarımız kırmızı havalı ve dayanıklı naylonlar getirerek bütün büyük eşyaları ambalajlar ve küçük eşyaları karton kutulara yerleştirir ve mutfak eşyalarını dubalara yerleştirerek taşımasını titiz bir şekilde hasar görmeyece şekilde yapar.

Eşyaların Demontaj ( Sökülmesi )

Müşterimizin evinde bulunan dolap,mobilya gibi eşyaları marangozcumuz sökme işlemini yapar ve tesisatcımız ise evdeki beyaz eşya gibi ürünlerin sökülmesini yaparak ambalajlama elemanlarımız tarafından korunaklı olarak taşınma işlemine gecilir.

Eşyaların Montajı ( Birleştirilmesi )

Yeni adrese geldikten sonra yine marangozcumu tarafından eşyalar ambalajlarından sökülerek istenilen notalarda birleştirilmesi yapılır.Tesisatcımız ise beyaz eşyaların kurulumu yaparak eşyaları faal duruma getirir.

Taşıma Aşaması

Eşyalar taşıma elemanlarımız tarafından gerek sırtlarında eve kadar taşınması yapılır gerek ise hidrolik asansör tarafından eşyalar nakliyat araçından direk olarak yeni eve taşınması yapılır.Bu yöntem ile eşyalar hem hasar görmez hemde zarar görmesi engellenmiş olur.

Önemli İçerikler
TAŞINAN MÜŞTERİLER
 • Bu firma ile internette tanıştık ve eşyaları taşıttık.Sorunsuz bir hizmet aldık.Tavsiye edilir.

  Asya Özkol
  Şehiriçi Nakliye -/- 04-03-2017
 • Ankara Bilkenttan evimizi bu firmaya taşıttık verilen sözlerin tümü tutuldu ve bizi üstelik iyi bir fiyata taşımasını yaptılar ve gerçekten çok memnun olduk.Herkes gönül rahatlığı ile bu firmayı secebilir.

  Ali Aygün
  Şehiriçi Nakliye -/- 08-03-2017
 • Bizim ofis eşyalarımızı bu firmaya taşıttık bütün olarak anlaştık ve anlaşma gününde 3 kişi gelip bütün eşyaları ambalajlayıp ve taşımasını yaptılar gerçekten böyle hızlı ve disiplinli çalışan insanlara çok ihtiyaç var.

  Samet Atay
  Ofis & Büro Taşıma -/- 13-03-2017
 • Evimizdeki bütün eşyalar hem ambalajlanıp hemde taşıması için anlaştık.1 saat erken gelip hemen işe başladılar ve eşyaları toplarken sadece izledim dikkatli ve saygılı çalıştılar ve aynı disiplinle yeni evimize taşıdıkları için çok teşekkür ediyorum.

  Çiğdem Karabacak
  Evden Eve Nakliyat -/- 17-03-2017
 • bizim çok az bir eşyamız vardı iyi bir fiyata anlaştık.Hatta eksper bile gönderdiler ve ucuz bir fiyata kaliteli bir hizmet aldım diyebilirim.

  Fatih Bucak
  Şehiriçi Nakliyat -/- 18-03-2017
 • Bizim ev dublexti ve 3 katta idi asansör ile 2 kamyon şeklinde taşımasını yaptılar ve zorda olsa bu sorunu atlattık ve firma işini iyi yaptı diyebilirim.Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  Nurcan Özkement
  Asansörlü Taşıma -/- 20-03-2017
 • İller arası taşınmak gerçekten zor olmasına rağmen böyle bir firma ile tanıştığım için gerçekten çok mutlu oldum ve sorunsuz bir taşınma yaşadık.

  Aykut Ulupınar
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 24-03-2017
 • Bilkentta olan görevim tayin yüzünden farklı bir ile çıktı.Mesefe kısa olduğu için bu firma ile iyi bir fiyata anlaşarak taşındık. Herşey adına bu şirkete çok teşekkür ediyorum.

  Emrah Aktepe
  Şehirlerarası Nakliyat-/- 26-03-2017
 • İşini iyi yapan bir ekip biz bir çok kez hizmet aldık.Gerçekten işini bilen insanlar.

  Merve Budak
  Parça Eşya Taşımacılığı -/- 04-03-2017
 • Bizim dükkan eşyalarının taşınması gerekiyordu hasan bey ile görüştük ve güzel ve temiz bir işçilik ile bizi büyük sıkıntıdan kurtardı herşey için çok sagolun varolun.

  Mehmet Toprak
  Ofis &Büro Taşıma -/- 06-03-2017
 • Tanıtım Filmimiz
Firma Tanıtım
Ankara Bilkent'te Evden Eve Nakliyat

Bilkent semti, Ankara'nın semti olan ve Bilkent Üniversite'sinin bulunduğu bir semtimizdir. Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi arazilerinin arasında kurulmuş olan Bilkent semti ismini, bilim kenti anlamına gelen Bilkent Üniversite'sinden almıştır.

Bilkent evden eve nakliye firmamız da semtimizde nakliye firmaları arasındaki yerini korumaktadır. Nakliye firması seçerken sizin de birçok konuda bilgi sahibi olmanız ve iyi bir araştırma yapmadan kesinlikle hiç kimseye eşyalarınızı emanet etmemenizi öneririz. Nakliyat alanında yıllardır emek vermiş olmanın da bir göstergesi olarak sizlere hizmeti bir görev bilen firmamız uzmanlık çerçevesi içinde ve sizlerin tam anlamıyla memnun olmasını sağlayacak şekilde hareket etmektedir. Sonuçta sizin memnun olmanız demek bir daha ki seferki taşıma işinizde yine bizimle çalışmanız ve de bizi başkalarına da tavsiye etmeniz demektir. Bu bağlamda taşımacılık hizmeti verdiğimiz bölgede geniş bir yelpazeye hitap ederek her geçen gün artan müşteri potansiyelimiz sayesinde biz de hizmetlerimize sürekli bir yenisini katmaya devam etmekteyiz. Çünkü biz hiç bir zaman kendimizi yeterli görmemekteyiz ve sizler için hep daha iyisini sunma gayreti içinde bulunmaktan mutluluk duymaktayız. Buna bağlı olarak ta düzenlediğimiz anketlerle sizlerden gelen dilek, şikâyet ve istekleri değerlendirerek çalışma performansımızı sürekli analiz etmekte ve eksik olan taraflarımızı nasıl tamamlayabileceğimizin hesabını yapmaktayız. İster şehirlerarası nakliye olsun isterse evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat olsun diğer şirket veya şirketler arası nakliyat hizmetlerimizde de yanınızdayız. Taşıma işi bizim işimiz diyoruz ve bu konuda elimizden gelen ne varsa hatta fazlasıyla yapmaya çalışıyoruz. Verdiğimiz ücret karşılığı beklemeden ekspertiz hizmetimizle ilk olsa adresinize gelip bir tabiri caizse keşif işlemi yapıyoruz. Bu keşif işlemini hem nakliyat konusunda fiyat olarak fikir sahibi olmak ve karşılıklı anlaşma sağlamak için, hem de nakliyenin işleyişiyle ilgili kolaylık sağlamak için yapıyoruz. Aynı zamanda bazı durumlarda isteğe bağlı olarak, bazı durumlarda ise zorunlu olarak sigorta işlemi de yapmaktayız. Bu sayede de eşyalarınızı koruma altına alıyor ve başlarına her hangi bir şey geldiğinde mağdur duruma düşmemizi engelliyoruz.

Bilkent evden eve nakliye firmamız asansör kullanmak suretiyle de taşıma hizmeti vermektedir. Günümüzde binaların yüksek karşı olması zaten asansör kullanmayı kaçınılmaz hale getirmiştir. Asansör kullanımını nakliyat için kullanmakta olduğumuz gibi sadece asansör ihtiyacınız olduğunda da eğer müsait durumda olursa kiralama hizmeti de vermekteyiz.

Asansör kiralama olarak ta kullandığımız iki tip asansör bulunmaktadır. Bunlardan birincisi teleskopik tip dediğimiz araç üzerine kurulabilen tip, diğeri ise kurmalı tip asansördür. Genel olarak en çok kullanılan asansörümüz teleskopik asansördür. Çünkü 18. kata kadar taşıma hizmeti verebildiğinden günümüz şartlarına en iyi ayak uydurabilen asansördür. Diğer kurmalı tip olan asansörler ise en fazla 6 kat çıkabildiği için daha nadir kullanım alanına sahiptir.