• hastur araçları
  Ankara Beypazarı Nakliyat
  Evden Eve Nakliyatta Kaliteli Taşımacılık Bizim İşimiz.
  Makul Fiyatlara İşinizi Profesyonelce Yapalım..
 • bütün evden eve resimleri
  Beypazarı Hastur İle..
  Garantili,Sigortalı,Asansörlü,Ambalajlı
  Evden Eve Nakliyede Uzman Firmamızı Seçin..
 • bütün evden eve resimleri
  Taşıdık,Taşıyoruz.Taşıdıklarımız..
  Hizmetlerimizin Kalitesini Ve İşçiliğimizi Galerimizden İceleyebilirsiniz.
AYLIK TAŞDIKLARIMIZ
 • eşya taşıyan eleman
 • ambalajlaması yapıldı
 • yükselen asansör
 • eşyaları taşımasını yapanlar
 • Bütün eşyaların derlemesi bize ait
 • paketlenmiş eşyalar
 • kırmızı patpatlı dolaplar
 • eşya istifi
Nasıl Gerçekleşir?
Ücretsiz Expertiz Raporu

Müşterilerimizin bizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak ücretsiz expertiz talebinde bulunarak daha ekonomik ve daha etkin bilgiler ile uygun bir fiyat oluşumunu sağlaya bilirler.

Taşınma Anlaşması

Taşınmak isteyen müşteri sunulan fiyatı kabul ettiğinde gerek experimiz gerekse firma tarafından sunulan taşıma anlaşması imzalanarak taşınmanın tarihi belirlenerek işin resmiyeti tamamlanmış olur.

Araç Tercihi

Eşyaların boyut ve ebatlarına göre araç filomuzun içerisinde müşterimize en uygun araçın secimini sağlayarak eşyaların tek araç tarafından taşınmasını sağlamış oluruz.Böylece hem zaman ve hemde müşteriye ek bir yük bindirmemiş oluruz.

Taşıma Ekibi

Anlaşma tarihinde taşınma adresinde olmadan önce ilk olarak eşyaların ebatına göre ve taşınmanın seviyesine göre bir ekip belirleriz. Bu ekibimiz gerek 3 kişilik ve 6 kişilik olarak deyişiklik göstermektedir.

Ambalaj Ve Paketleme

Elemanlarımız kırmızı havalı ve dayanıklı naylonlar getirerek bütün büyük eşyaları ambalajlar ve küçük eşyaları karton kutulara yerleştirir ve mutfak eşyalarını dubalara yerleştirerek taşımasını titiz bir şekilde hasar görmeyece şekilde yapar.

Eşyaların Demontaj ( Sökülmesi )

Müşterimizin evinde bulunan dolap,mobilya gibi eşyaları marangozcumuz sökme işlemini yapar ve tesisatcımız ise evdeki beyaz eşya gibi ürünlerin sökülmesini yaparak ambalajlama elemanlarımız tarafından korunaklı olarak taşınma işlemine gecilir.

Eşyaların Montajı ( Birleştirilmesi )

Yeni adrese geldikten sonra yine marangozcumu tarafından eşyalar ambalajlarından sökülerek istenilen notalarda birleştirilmesi yapılır.Tesisatcımız ise beyaz eşyaların kurulumu yaparak eşyaları faal duruma getirir.

Taşıma Aşaması

Eşyalar taşıma elemanlarımız tarafından gerek sırtlarında eve kadar taşınması yapılır gerek ise hidrolik asansör tarafından eşyalar nakliyat araçından direk olarak yeni eve taşınması yapılır.Bu yöntem ile eşyalar hem hasar görmez hemde zarar görmesi engellenmiş olur.

Önemli İçerikler
TAŞINAN MÜŞTERİLER
 • Bu firma ile internette tanıştık ve eşyaları taşıttık.Sorunsuz bir hizmet aldık.Tavsiye edilir.

  Asya Özkol
  Şehiriçi Nakliye -/- 04-03-2017
 • Ankara Beypazarıtan evimizi bu firmaya taşıttık verilen sözlerin tümü tutuldu ve bizi üstelik iyi bir fiyata taşımasını yaptılar ve gerçekten çok memnun olduk.Herkes gönül rahatlığı ile bu firmayı secebilir.

  Ali Aygün
  Şehiriçi Nakliye -/- 08-03-2017
 • Bizim ofis eşyalarımızı bu firmaya taşıttık bütün olarak anlaştık ve anlaşma gününde 3 kişi gelip bütün eşyaları ambalajlayıp ve taşımasını yaptılar gerçekten böyle hızlı ve disiplinli çalışan insanlara çok ihtiyaç var.

  Samet Atay
  Ofis & Büro Taşıma -/- 13-03-2017
 • Evimizdeki bütün eşyalar hem ambalajlanıp hemde taşıması için anlaştık.1 saat erken gelip hemen işe başladılar ve eşyaları toplarken sadece izledim dikkatli ve saygılı çalıştılar ve aynı disiplinle yeni evimize taşıdıkları için çok teşekkür ediyorum.

  Çiğdem Karabacak
  Evden Eve Nakliyat -/- 17-03-2017
 • bizim çok az bir eşyamız vardı iyi bir fiyata anlaştık.Hatta eksper bile gönderdiler ve ucuz bir fiyata kaliteli bir hizmet aldım diyebilirim.

  Fatih Bucak
  Şehiriçi Nakliyat -/- 18-03-2017
 • Bizim ev dublexti ve 3 katta idi asansör ile 2 kamyon şeklinde taşımasını yaptılar ve zorda olsa bu sorunu atlattık ve firma işini iyi yaptı diyebilirim.Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  Nurcan Özkement
  Asansörlü Taşıma -/- 20-03-2017
 • İller arası taşınmak gerçekten zor olmasına rağmen böyle bir firma ile tanıştığım için gerçekten çok mutlu oldum ve sorunsuz bir taşınma yaşadık.

  Aykut Ulupınar
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 24-03-2017
 • Beypazarıta olan görevim tayin yüzünden farklı bir ile çıktı.Mesefe kısa olduğu için bu firma ile iyi bir fiyata anlaşarak taşındık. Herşey adına bu şirkete çok teşekkür ediyorum.

  Emrah Aktepe
  Şehirlerarası Nakliyat-/- 26-03-2017
 • İşini iyi yapan bir ekip biz bir çok kez hizmet aldık.Gerçekten işini bilen insanlar.

  Merve Budak
  Parça Eşya Taşımacılığı -/- 04-03-2017
 • Bizim dükkan eşyalarının taşınması gerekiyordu hasan bey ile görüştük ve güzel ve temiz bir işçilik ile bizi büyük sıkıntıdan kurtardı herşey için çok sagolun varolun.

  Mehmet Toprak
  Ofis &Büro Taşıma -/- 06-03-2017
 • Tanıtım Filmimiz
Firma Tanıtım
Ankara Beypazarı'nda Evden Eve Nakliyat

Beypazarı ilçemiz Ankara’nın kuzeybatısında ve tarihi ipek yolu üzerinde bulunmaktadır. Kirmir Çayı, Gönen Vadisi, Tekke Yaylası, Eğriova Yaylası, İnözü Vadisi gerçekten görülmeye değer olan turizm varlıklarıdır. Beypazarı evden eve nakliye firması olarak bizler de ilçe halkımızın nakliye işlerinde her zaman yardımına koşmaya çalışmaktayız.

Nakliyat sektörü özellikle yeni yıla girerken ve yılbaşından sonra da bazen okulların kapanması sürecine kadar bile devam edebilen bir sektördür. Taşınma ihtiyacı nüfusun da artmasıyla gün geçtikçe nakliye firmalarının artışına yol açmıştır. Daha önceleri parmakla sayılabilecek kadar az olan nakliye firmaları şimdilerde oldukça artmış durumdadır. Beypazarı evden eve nakliyat firması olarak bizlere daha çok işler düştüğü anlamına gelmektedir. Hizmet olarak evden eve nakliyat, şirket veya şirketler arası nakliyat, şehirlerarası nakliyat, asansör kullanarak yaptığımız nakliye hizmetleri. Günümüzde güven ortamı maalesef ki taşımacılık sektöründe de hat safhada azalmıştır. Bu da insanların güven duyabileceği nakliye firmaları arasında seçim yapmakta zorlanmasına neden olmaktadır. İşin başında sözleşme falan yapmadan güvenerek teslim ettiğiniz eşyalar, daha sonra heder olsa bile elinizde belge olmadığı için bir şey ispat etme şansınız da olmayacaktır. Bu nedenle sağlam ve güvenilir firmalara dikkat ederseniz bizim mantalitemizle çalışmaktadır ve ilk başta her şeyi net bir şekilde konuşup kâğıda döktükten sonra taşıma işlemine başlamayı hedeflemektedir. Hemen hadi taşıyalım demekle bu iş olmaz. Olursa da bu işin sonunda mağduriyetten başka bir sonuç çıkmaz. Bu nedenle bizim politikamız gereği her şeyi baştan müşterimize anlatıp ona göre anlaşmalar sağlandıktan sonra işimize başlarız. Kâğıt üzerine dökülmeden sırf düşük ücret karşılığında yapılan anlaşmalar daha sonradan bir sürü sıkıntıların oluşmasına neden olacaktır.

Çalışma Düzenimiz

Evden eve nakliyat olarak ilk önce yaptığımız taşıma planı sayesinde işin işleyişini takip ederek taşımacılık işini gerçekleştirmekteyiz. Sektörde belli bir konumumuzun bulunması insanların artık bizi tercih etmeleri için geçerli birçok sebebin olduğunu da göstermektedir. Karşılığında ücret almadan bizi aradığınızda tabii ki isterseniz evinize geliyor ve taşıma ile ilgili bir plan çıkarıyoruz. Bu planda evdeki paketlenecek küçük eşya miktarı ve büyük eşyaların toplam sayısı en önemli etken olduğu gibi taşınacağınız adresteki oda sayısı da önemlidir. Plan çıkarıldıktan sonra sizlere nakliye için bir fiyat çıkarıyoruz. Daha sonra ise şehirlerarası evden eve nakliyat durumlarında sigorta işlemi gerçekleştiriyoruz. Bunda her hangi bir kaza anında eşyalarınızın başına gelebilecek bir hasa durumunda sigorta tarafından mağduriyetimizin karşılanmasını sağlamaktadır. Daha sonra da karşılıklı bütün anlaşmaların sağlanması sonucu nakliye aracımızla gelip nakliyat işlemlerine başlıyoruz. İlk olarak küçük parça eşyalarınızı kolileme işlemine başlıyoruz. Firmamıza ait kolilerimize kırılacak olan eşyaları daha bir titizlikle ve aralarına gerekli temas kesici malzemeleri yerleştirdikten sonra paketliyoruz. Diğer kolilenecek eşyaları da hazırladıktan sonra sıra etiketleme işine geliyor. Etiketlemekteki amaç, kolilerin birbirine karışmasını önlemek ve kırılabilecek eşyaları üzerindeki uyarı işaretine göre bakarak dikkatli bir şekilde taşımaktır. Küçük eşyalarınız kutulara yerleştirilirken diğer taraftan da tesisat ustalarımız; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve şofben gibi eşyalarınızın bağlantılarını sökerek ambalajlama işlemi yapmaktadır. Kırılabilecek olan cam ve benzeri eşyalarınız gerekirse iki katlı ambalaj yapılarak paketlenmelidir. Bu da bu sayede eşyalarınızın daha sağlam bir şekilde adresinize teslim edilmesinde önemli bir etkendir. Eşyalar taşınırken de buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesini dik bir şekilde taşıyarak bunların içinde kalabilecek suyun elektronik aksamlarına zarar vermesini önlemekteyiz. Araca yerleştirdiğimiz eşyalarınızı daha sonra taşınacağınız adrese götürerek yerleştirmekteyiz.