• hastur araçları
  Ankara Batıkent Nakliyat
  Evden Eve Nakliyatta Kaliteli Taşımacılık Bizim İşimiz.
  Makul Fiyatlara İşinizi Profesyonelce Yapalım..
 • bütün evden eve resimleri
  Batıkent Hastur İle..
  Garantili,Sigortalı,Asansörlü,Ambalajlı
  Evden Eve Nakliyede Uzman Firmamızı Seçin..
 • bütün evden eve resimleri
  Taşıdık,Taşıyoruz.Taşıdıklarımız..
  Hizmetlerimizin Kalitesini Ve İşçiliğimizi Galerimizden İceleyebilirsiniz.
AYLIK TAŞDIKLARIMIZ
 • eşya taşıyan eleman
 • ambalajlaması yapıldı
 • yükselen asansör
 • eşyaları taşımasını yapanlar
 • Bütün eşyaların derlemesi bize ait
 • paketlenmiş eşyalar
 • kırmızı patpatlı dolaplar
 • eşya istifi
Nasıl Gerçekleşir?
Ücretsiz Expertiz Raporu

Müşterilerimizin bizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak ücretsiz expertiz talebinde bulunarak daha ekonomik ve daha etkin bilgiler ile uygun bir fiyat oluşumunu sağlaya bilirler.

Taşınma Anlaşması

Taşınmak isteyen müşteri sunulan fiyatı kabul ettiğinde gerek experimiz gerekse firma tarafından sunulan taşıma anlaşması imzalanarak taşınmanın tarihi belirlenerek işin resmiyeti tamamlanmış olur.

Araç Tercihi

Eşyaların boyut ve ebatlarına göre araç filomuzun içerisinde müşterimize en uygun araçın secimini sağlayarak eşyaların tek araç tarafından taşınmasını sağlamış oluruz.Böylece hem zaman ve hemde müşteriye ek bir yük bindirmemiş oluruz.

Taşıma Ekibi

Anlaşma tarihinde taşınma adresinde olmadan önce ilk olarak eşyaların ebatına göre ve taşınmanın seviyesine göre bir ekip belirleriz. Bu ekibimiz gerek 3 kişilik ve 6 kişilik olarak deyişiklik göstermektedir.

Ambalaj Ve Paketleme

Elemanlarımız kırmızı havalı ve dayanıklı naylonlar getirerek bütün büyük eşyaları ambalajlar ve küçük eşyaları karton kutulara yerleştirir ve mutfak eşyalarını dubalara yerleştirerek taşımasını titiz bir şekilde hasar görmeyece şekilde yapar.

Eşyaların Demontaj ( Sökülmesi )

Müşterimizin evinde bulunan dolap,mobilya gibi eşyaları marangozcumuz sökme işlemini yapar ve tesisatcımız ise evdeki beyaz eşya gibi ürünlerin sökülmesini yaparak ambalajlama elemanlarımız tarafından korunaklı olarak taşınma işlemine gecilir.

Eşyaların Montajı ( Birleştirilmesi )

Yeni adrese geldikten sonra yine marangozcumu tarafından eşyalar ambalajlarından sökülerek istenilen notalarda birleştirilmesi yapılır.Tesisatcımız ise beyaz eşyaların kurulumu yaparak eşyaları faal duruma getirir.

Taşıma Aşaması

Eşyalar taşıma elemanlarımız tarafından gerek sırtlarında eve kadar taşınması yapılır gerek ise hidrolik asansör tarafından eşyalar nakliyat araçından direk olarak yeni eve taşınması yapılır.Bu yöntem ile eşyalar hem hasar görmez hemde zarar görmesi engellenmiş olur.

Önemli İçerikler
TAŞINAN MÜŞTERİLER
 • Bu firma ile internette tanıştık ve eşyaları taşıttık.Sorunsuz bir hizmet aldık.Tavsiye edilir.

  Asya Özkol
  Şehiriçi Nakliye -/- 04-03-2017
 • Ankara Batıkenttan evimizi bu firmaya taşıttık verilen sözlerin tümü tutuldu ve bizi üstelik iyi bir fiyata taşımasını yaptılar ve gerçekten çok memnun olduk.Herkes gönül rahatlığı ile bu firmayı secebilir.

  Ali Aygün
  Şehiriçi Nakliye -/- 08-03-2017
 • Bizim ofis eşyalarımızı bu firmaya taşıttık bütün olarak anlaştık ve anlaşma gününde 3 kişi gelip bütün eşyaları ambalajlayıp ve taşımasını yaptılar gerçekten böyle hızlı ve disiplinli çalışan insanlara çok ihtiyaç var.

  Samet Atay
  Ofis & Büro Taşıma -/- 13-03-2017
 • Evimizdeki bütün eşyalar hem ambalajlanıp hemde taşıması için anlaştık.1 saat erken gelip hemen işe başladılar ve eşyaları toplarken sadece izledim dikkatli ve saygılı çalıştılar ve aynı disiplinle yeni evimize taşıdıkları için çok teşekkür ediyorum.

  Çiğdem Karabacak
  Evden Eve Nakliyat -/- 17-03-2017
 • bizim çok az bir eşyamız vardı iyi bir fiyata anlaştık.Hatta eksper bile gönderdiler ve ucuz bir fiyata kaliteli bir hizmet aldım diyebilirim.

  Fatih Bucak
  Şehiriçi Nakliyat -/- 18-03-2017
 • Bizim ev dublexti ve 3 katta idi asansör ile 2 kamyon şeklinde taşımasını yaptılar ve zorda olsa bu sorunu atlattık ve firma işini iyi yaptı diyebilirim.Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  Nurcan Özkement
  Asansörlü Taşıma -/- 20-03-2017
 • İller arası taşınmak gerçekten zor olmasına rağmen böyle bir firma ile tanıştığım için gerçekten çok mutlu oldum ve sorunsuz bir taşınma yaşadık.

  Aykut Ulupınar
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 24-03-2017
 • Batıkentta olan görevim tayin yüzünden farklı bir ile çıktı.Mesefe kısa olduğu için bu firma ile iyi bir fiyata anlaşarak taşındık. Herşey adına bu şirkete çok teşekkür ediyorum.

  Emrah Aktepe
  Şehirlerarası Nakliyat-/- 26-03-2017
 • İşini iyi yapan bir ekip biz bir çok kez hizmet aldık.Gerçekten işini bilen insanlar.

  Merve Budak
  Parça Eşya Taşımacılığı -/- 04-03-2017
 • Bizim dükkan eşyalarının taşınması gerekiyordu hasan bey ile görüştük ve güzel ve temiz bir işçilik ile bizi büyük sıkıntıdan kurtardı herşey için çok sagolun varolun.

  Mehmet Toprak
  Ofis &Büro Taşıma -/- 06-03-2017
 • Tanıtım Filmimiz
Firma Tanıtım
Ankara Batıkentta da Evden Eve Nakliyat Nasıl Sunulur?

Batıkent semti, Ankara’nın Yenimahalle ilçesinin bir mahallesidir ve ilçenin neredeyse yarısını oluşturan bir konumdadır. Batıkent evden eve nakliye firması olarak faaliyet gösterdiğimiz ilçemizde hizmetin en iyisini ve en sağlamını vermenin gayreti içindeyiz. Bu konudaki tecrübemizin test edilme gereksinimi bulunmamaktadır. Referanslarımızla bizlere daha sağlıklı bir şekilde ulaşabilir, alacağınız hizmetin kalitesini de bu şekilde sorgulayabilirsiniz. Piyasadaki varlığımız ve nakliye firmaları içindeki yerimiz gözle görülür bir şekilde belli olmaktadır. Nakliyat işi olarak verdiğimiz hizmetler arsında; şirket veya şirketler arası nakliye, evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliye, büro ve ofis taşıma, ücretsiz keşif işlemleri küçük parçalı eşya taşımacılık hizmetine kadar birçok alana kadar hizmet aşamasında çalışmalar yürütmekteyiz. Şimdiki teknoloji sayesinde eskiden nakliyat konusunda yaşanan sıkıntılar artık son bulmuş ve şimdiki sistemde insanlar adeta hiç bir şeye ellerini sürmeden nakliye işlerini yaptırırken hiç bir sorun da yaşamamaktadır. Özel tasarlanmış nakliye araçları ve asansör sistemleri vasıtasıyla daha hızlı ve sağlam bir şekilde taşıma işlemleri nakliye firmaları tarafından yapılan bir sektör haline gelmiştir. Evinizden paketlenmesi ve yeni adresinize götürülüp yerleştirilmesine sökülüp tekrar montaj yapılmasına kadar her şeyi nakliye firmaları yapmaktadır.

Nakliye firmamız ücret konusunda da sizlere zorluk çıkarmamakta ve taşıma işlemlerinizi başlatmadan önce eşyalarınızın durumuna bakıp ona göre bir fiyat belirlemektedir. Ödeme konusunda da taksit seçenekleriyle kolaylıklar sağlamaktadır. Nakliye fiyat belirlenmesinde en önemli unsurları sıralayacak olursak bunları; eşyaların miktarı, taşınacak ve taşınılacak yerin kaçıncı kat olduğu, şehirlerarası veya şehir içi olup olmadığı hakkındaki bilgiler derlenerek bir ücret belirlenmektedir. Aynı zamanda şehir içi taşıma işlemlerinizde yakıt farkı almadan standart fiyat uygulaması yapmakta sadece şehirlerarası nakliyatlarda yakıt farkını nakliyat masraflarının üzerine eklemekteyiz. Keşif işlemlerinizin yapılıp kabataslak bir taşıma planı oluşturmaktayız. Bu işlemlerden de hiç bir şekilde para talep etmemekte ve sizlerin diğer firmalarla fiyat karşılaştırması yaptıktan sonra isterseniz nakliye firmamıza işinizi yaptırabileceğinizi anlatıyoruz. Diğer nakliyat firmalarını da araştırırken elinizden gelen bütün titizliği göstermenizi dileriz. Çünkü sonunda mağdur duruma düşebilir ve hiçbir hak iddia edemeyebilirsiniz.

Ücret belirlenmesi yapıldıktan sonra müşterimizle standart bir sözleşme imzalayarak işlemlerin kağıda dökülmesini sağlıyoruz ki sonrasında bizim de müşterilerimizin de başları ağrımasın. Yalnız şehir içi nakliyelerde yakıt ücreti olarak fark almamaktayız. Şehirlerarası nakliyatlarda ise ekstradan bir de sigorta işlemi gerçekleştirerek eşyalarınızın kaza anında başına bir şey gelmesi durumunda zararınızı sigortadan karşılamanızı sağlıyoruz. Daha sonra ise anlaşmanın sağlanmasıyla taşıma işlemleri için adresinize gelerek taşınacak eşyalarınızın kırılabilir olanlarını daha titizlikle ve ayrı bir şekilde varillerimize yerleştiriyoruz ve üzerlerine de uyarı etiketleri buruyoruz ki taşıma sırasında dikkat edilmesi için. Beyaz eşyalarınızı firma ismimizin baskısı olan battaniyelere sararak her hangi bir çizilmeye karşı korumaya alıyoruz. Çamaşır makinesi ile bulaşık makinesi aynı zamanda varsa klimanızı tesisatçılarımızın yardımıyla bağlantılarından söküp yerlerinden çıkardıktan sonra ambalajlıyoruz. Mobilyalar kısmına gelince bunları da bağlantı yerlerinden ayırarak parçalar halinde daha kolay taşınması için bu şekilde paketleme işlemi yapıyoruz. Kullandığımız ambalaj malzemeleri de yine kendi markamızın basılı olduğu ve çok kaliteli malzemelerden oluşmaktadır. Sizin için çok kıymetli olan eşyalarınız varsa bunları özel olarak çift ambalaj yapıyoruz.

Batıkent evden eve nakliye firmamız paketleme işlemi tamamlanan eşyalarınızı eşyalarınızın miktarına göre uygun ebattaki aracımıza yerleştirmek suretiyle taşıma işlemine devam etmektedir. Bu araca yerleştirme konusunda da titizlikle davranan personellerimiz yaptığı işin hakkını vermekte ve bu yönde hareket etmektedir.