• hastur araçları
  Ankara Balgat Nakliyat
  Evden Eve Nakliyatta Kaliteli Taşımacılık Bizim İşimiz.
  Makul Fiyatlara İşinizi Profesyonelce Yapalım..
 • bütün evden eve resimleri
  Balgat Hastur İle..
  Garantili,Sigortalı,Asansörlü,Ambalajlı
  Evden Eve Nakliyede Uzman Firmamızı Seçin..
 • bütün evden eve resimleri
  Taşıdık,Taşıyoruz.Taşıdıklarımız..
  Hizmetlerimizin Kalitesini Ve İşçiliğimizi Galerimizden İceleyebilirsiniz.
AYLIK TAŞDIKLARIMIZ
 • eşya taşıyan eleman
 • ambalajlaması yapıldı
 • yükselen asansör
 • eşyaları taşımasını yapanlar
 • Bütün eşyaların derlemesi bize ait
 • paketlenmiş eşyalar
 • kırmızı patpatlı dolaplar
 • eşya istifi
Nasıl Gerçekleşir?
Ücretsiz Expertiz Raporu

Müşterilerimizin bizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak ücretsiz expertiz talebinde bulunarak daha ekonomik ve daha etkin bilgiler ile uygun bir fiyat oluşumunu sağlaya bilirler.

Taşınma Anlaşması

Taşınmak isteyen müşteri sunulan fiyatı kabul ettiğinde gerek experimiz gerekse firma tarafından sunulan taşıma anlaşması imzalanarak taşınmanın tarihi belirlenerek işin resmiyeti tamamlanmış olur.

Araç Tercihi

Eşyaların boyut ve ebatlarına göre araç filomuzun içerisinde müşterimize en uygun araçın secimini sağlayarak eşyaların tek araç tarafından taşınmasını sağlamış oluruz.Böylece hem zaman ve hemde müşteriye ek bir yük bindirmemiş oluruz.

Taşıma Ekibi

Anlaşma tarihinde taşınma adresinde olmadan önce ilk olarak eşyaların ebatına göre ve taşınmanın seviyesine göre bir ekip belirleriz. Bu ekibimiz gerek 3 kişilik ve 6 kişilik olarak deyişiklik göstermektedir.

Ambalaj Ve Paketleme

Elemanlarımız kırmızı havalı ve dayanıklı naylonlar getirerek bütün büyük eşyaları ambalajlar ve küçük eşyaları karton kutulara yerleştirir ve mutfak eşyalarını dubalara yerleştirerek taşımasını titiz bir şekilde hasar görmeyece şekilde yapar.

Eşyaların Demontaj ( Sökülmesi )

Müşterimizin evinde bulunan dolap,mobilya gibi eşyaları marangozcumuz sökme işlemini yapar ve tesisatcımız ise evdeki beyaz eşya gibi ürünlerin sökülmesini yaparak ambalajlama elemanlarımız tarafından korunaklı olarak taşınma işlemine gecilir.

Eşyaların Montajı ( Birleştirilmesi )

Yeni adrese geldikten sonra yine marangozcumu tarafından eşyalar ambalajlarından sökülerek istenilen notalarda birleştirilmesi yapılır.Tesisatcımız ise beyaz eşyaların kurulumu yaparak eşyaları faal duruma getirir.

Taşıma Aşaması

Eşyalar taşıma elemanlarımız tarafından gerek sırtlarında eve kadar taşınması yapılır gerek ise hidrolik asansör tarafından eşyalar nakliyat araçından direk olarak yeni eve taşınması yapılır.Bu yöntem ile eşyalar hem hasar görmez hemde zarar görmesi engellenmiş olur.

Önemli İçerikler
TAŞINAN MÜŞTERİLER
 • Bu firma ile internette tanıştık ve eşyaları taşıttık.Sorunsuz bir hizmet aldık.Tavsiye edilir.

  Asya Özkol
  Şehiriçi Nakliye -/- 04-03-2017
 • Ankara Balgattan evimizi bu firmaya taşıttık verilen sözlerin tümü tutuldu ve bizi üstelik iyi bir fiyata taşımasını yaptılar ve gerçekten çok memnun olduk.Herkes gönül rahatlığı ile bu firmayı secebilir.

  Ali Aygün
  Şehiriçi Nakliye -/- 08-03-2017
 • Bizim ofis eşyalarımızı bu firmaya taşıttık bütün olarak anlaştık ve anlaşma gününde 3 kişi gelip bütün eşyaları ambalajlayıp ve taşımasını yaptılar gerçekten böyle hızlı ve disiplinli çalışan insanlara çok ihtiyaç var.

  Samet Atay
  Ofis & Büro Taşıma -/- 13-03-2017
 • Evimizdeki bütün eşyalar hem ambalajlanıp hemde taşıması için anlaştık.1 saat erken gelip hemen işe başladılar ve eşyaları toplarken sadece izledim dikkatli ve saygılı çalıştılar ve aynı disiplinle yeni evimize taşıdıkları için çok teşekkür ediyorum.

  Çiğdem Karabacak
  Evden Eve Nakliyat -/- 17-03-2017
 • bizim çok az bir eşyamız vardı iyi bir fiyata anlaştık.Hatta eksper bile gönderdiler ve ucuz bir fiyata kaliteli bir hizmet aldım diyebilirim.

  Fatih Bucak
  Şehiriçi Nakliyat -/- 18-03-2017
 • Bizim ev dublexti ve 3 katta idi asansör ile 2 kamyon şeklinde taşımasını yaptılar ve zorda olsa bu sorunu atlattık ve firma işini iyi yaptı diyebilirim.Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  Nurcan Özkement
  Asansörlü Taşıma -/- 20-03-2017
 • İller arası taşınmak gerçekten zor olmasına rağmen böyle bir firma ile tanıştığım için gerçekten çok mutlu oldum ve sorunsuz bir taşınma yaşadık.

  Aykut Ulupınar
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 24-03-2017
 • Balgatta olan görevim tayin yüzünden farklı bir ile çıktı.Mesefe kısa olduğu için bu firma ile iyi bir fiyata anlaşarak taşındık. Herşey adına bu şirkete çok teşekkür ediyorum.

  Emrah Aktepe
  Şehirlerarası Nakliyat-/- 26-03-2017
 • İşini iyi yapan bir ekip biz bir çok kez hizmet aldık.Gerçekten işini bilen insanlar.

  Merve Budak
  Parça Eşya Taşımacılığı -/- 04-03-2017
 • Bizim dükkan eşyalarının taşınması gerekiyordu hasan bey ile görüştük ve güzel ve temiz bir işçilik ile bizi büyük sıkıntıdan kurtardı herşey için çok sagolun varolun.

  Mehmet Toprak
  Ofis &Büro Taşıma -/- 06-03-2017
 • Tanıtım Filmimiz
Firma Tanıtım
Ankara Balgat ta da Evden Eve Nakliye Nasıl Sunulur?

Balgat semti, daha önceleri Ankara’nın dışında kalan bir köy iken yapılan çalışmalar sonucunda şimdi birçok siyasi parti merkezinin bulunduğu ve Ankara’nın gözde semtlerinden biri haline gelmiştir.

Balgat evden eve nakliye firması olarak biz de hiç bir zaman bu işte kendimizi yeterli görmeyerek her gün çalışmalarımıza ve hizmetlerimize bir yenisini eklemekteyiz ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya çalışmaktayız. Yılların bize vermiş olduğu tecrübelerden de faydalanarak işlerimizi planlı ve programlı bir şekilde yapmaktayız. Yaptığımız taşımacılık işlerinde aynı zamanda tek farkımız olan kaliteden hiç bir zaman ödün vermemekteyiz. Diğer firmalardan bizi ayıran özellikler; özen ve güler yüzlü elemanlarımız, profesyonellik ve dinamizm, her alanda kaliteli hizmet, titizlik, güven, pratik çözümler sunan hizmet ve disiplinli oluşumuzdur. Özel tasarımlı araçlarımız ve her eşyaya göre farklılıklar gösteren ambalaj malzemelerimizle eşyalarınızın taşıma işlemlerini daha güvenli bir şekilde yapmaktayız. Nakliyat firması yıllar önce Balgat’ta kurulmuş olan ve işini severek yapan çalışanlarıyla hizmetlerine devam etmektedir. Nakliye işi daha önceleri çok basit yöntemlerle yapılmaktaydı ve bunlar da tamamen insan gücüne dayalı yöntemlerdi. Ancak günümüzde teknolojik gelişmelerin de artmasıyla gerektiğinde nakliye asansör yöntemi kullanılarak kat kat merdiven çıkarak eşya taşıma yöntemleri son bulmuştur. Sizler için en uygun fiyat politikasıyla hareket etmektedir. Evden eve nakliyat işlemlerinde ilk adım olarak eşyalarınızın durumu ve taşınacağınız adresteki oda sayısına göre dağılımının bilinmesi gerekir.

Asansör kullanarak yaptığımız taşımacılık hizmeti sayesinde eşyalarınız hep yıpranmaya maruz kalmamakta, hem de daha hızlı bir şekilde taşınmaktadır. Bu işlemin aşamalarını anlatacak olursak; ilk olarak asansör kurma işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu aşamada asansörü taşınacak olan dairenin penceresine ve ya balkonuna kurup sabitliyoruz. Daha sonra da asansöre yüklediğimiz eşyalarınızı sırayla bu balkon ve ya pencereden içeri alıyoruz. Asansörlü taşımacılık hizmetinin en güzel yanı eşyaların demonte edilmeden, bütün halinde taşınmasının sağlanmasıdır. Asansöre yerleştirilen eşyalar daha sonra hızlı bir şekilde ve hiç bir hasara uğratılmadan daireden içeri alınırlar.

Sigorta hizmeti de veren evden eve nakliye firmamız, istek üzerine bunu gerçekleştirdiği gibi riskli durumlarda kendi bünyesinde sigorta işlemini size sormadan da yapabilmektedir. Sözleşme yapılmasındaki amaç ise sonradan oluşabilecek karışıklıklara meydan vermemek içindir. Sonuçta taşıma sırasında eşyaların başına herhangi bir şey gelmesi durumunda eşyanızın değerini yapılan sözleşme ve sigortaya bağlı olarak karşılayabilirsiniz.

Ambalajlama işlemi olarak ta; eşyalarınızın öncelikle hijyenikliğini sağlıyoruz ve daha sonra da ilk olarak yüzeyleri deri veya kumaş olan ev eşyalarınızı önce streçliyoruz. En son olarak ta eşyalarınız korumak amacıyla havalı naylonlarla paketliyoruz. Bu şekilde de eşyalarınız yıpranmadan ve güzel bir şekilde ulaşması gereken yere nakliye araçlarımızla en kısa sürede adresinize ulaştırılır. Aynı zamanda şirket veya şirketler arası nakliyat işinizde de yanınızdayız. Ofis taşımacılığı konusunda da nakliye hizmeti veren Balgat evden eve nakliye firmamız; ofisinizde bulunan elektronik cihazlarınızı paketlemekte ve masa, sandalye, dolap türündeki eşyalarınızı da hızlı ve güvenli bir biçimde taşımaktan mutluluk duyar. Sizin de eğer bir taşıma işiniz varsa ve evden eve nakliye firmaları arasında bir seçim yapmak durumundaysanız hiç tereddüt etmeden bizi arayabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ücret konusuna gelince de şunu söyleyebiliriz ki firmamızın fiyat belirlemesinde dikkat ettiği hususlar nakliyat yapılacak olan eşyaların durumuna ve şehirler arası mı ?ve ya şehir içimi ?sorularının cevabına göre değişiklik göstermekle beraber, size çoğu firmanın veremeyeceği fiyatı verebileceğimizi de garanti ediyoruz.