• hastur araçları
  Ankara Bala Nakliyat
  Evden Eve Nakliyatta Kaliteli Taşımacılık Bizim İşimiz.
  Makul Fiyatlara İşinizi Profesyonelce Yapalım..
 • bütün evden eve resimleri
  Bala Hastur İle..
  Garantili,Sigortalı,Asansörlü,Ambalajlı
  Evden Eve Nakliyede Uzman Firmamızı Seçin..
 • bütün evden eve resimleri
  Taşıdık,Taşıyoruz.Taşıdıklarımız..
  Hizmetlerimizin Kalitesini Ve İşçiliğimizi Galerimizden İceleyebilirsiniz.
AYLIK TAŞDIKLARIMIZ
 • eşya taşıyan eleman
 • ambalajlaması yapıldı
 • yükselen asansör
 • eşyaları taşımasını yapanlar
 • Bütün eşyaların derlemesi bize ait
 • paketlenmiş eşyalar
 • kırmızı patpatlı dolaplar
 • eşya istifi
Nasıl Gerçekleşir?
Ücretsiz Expertiz Raporu

Müşterilerimizin bizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak ücretsiz expertiz talebinde bulunarak daha ekonomik ve daha etkin bilgiler ile uygun bir fiyat oluşumunu sağlaya bilirler.

Taşınma Anlaşması

Taşınmak isteyen müşteri sunulan fiyatı kabul ettiğinde gerek experimiz gerekse firma tarafından sunulan taşıma anlaşması imzalanarak taşınmanın tarihi belirlenerek işin resmiyeti tamamlanmış olur.

Araç Tercihi

Eşyaların boyut ve ebatlarına göre araç filomuzun içerisinde müşterimize en uygun araçın secimini sağlayarak eşyaların tek araç tarafından taşınmasını sağlamış oluruz.Böylece hem zaman ve hemde müşteriye ek bir yük bindirmemiş oluruz.

Taşıma Ekibi

Anlaşma tarihinde taşınma adresinde olmadan önce ilk olarak eşyaların ebatına göre ve taşınmanın seviyesine göre bir ekip belirleriz. Bu ekibimiz gerek 3 kişilik ve 6 kişilik olarak deyişiklik göstermektedir.

Ambalaj Ve Paketleme

Elemanlarımız kırmızı havalı ve dayanıklı naylonlar getirerek bütün büyük eşyaları ambalajlar ve küçük eşyaları karton kutulara yerleştirir ve mutfak eşyalarını dubalara yerleştirerek taşımasını titiz bir şekilde hasar görmeyece şekilde yapar.

Eşyaların Demontaj ( Sökülmesi )

Müşterimizin evinde bulunan dolap,mobilya gibi eşyaları marangozcumuz sökme işlemini yapar ve tesisatcımız ise evdeki beyaz eşya gibi ürünlerin sökülmesini yaparak ambalajlama elemanlarımız tarafından korunaklı olarak taşınma işlemine gecilir.

Eşyaların Montajı ( Birleştirilmesi )

Yeni adrese geldikten sonra yine marangozcumu tarafından eşyalar ambalajlarından sökülerek istenilen notalarda birleştirilmesi yapılır.Tesisatcımız ise beyaz eşyaların kurulumu yaparak eşyaları faal duruma getirir.

Taşıma Aşaması

Eşyalar taşıma elemanlarımız tarafından gerek sırtlarında eve kadar taşınması yapılır gerek ise hidrolik asansör tarafından eşyalar nakliyat araçından direk olarak yeni eve taşınması yapılır.Bu yöntem ile eşyalar hem hasar görmez hemde zarar görmesi engellenmiş olur.

Önemli İçerikler
TAŞINAN MÜŞTERİLER
 • Bu firma ile internette tanıştık ve eşyaları taşıttık.Sorunsuz bir hizmet aldık.Tavsiye edilir.

  Asya Özkol
  Şehiriçi Nakliye -/- 04-03-2017
 • Ankara Balatan evimizi bu firmaya taşıttık verilen sözlerin tümü tutuldu ve bizi üstelik iyi bir fiyata taşımasını yaptılar ve gerçekten çok memnun olduk.Herkes gönül rahatlığı ile bu firmayı secebilir.

  Ali Aygün
  Şehiriçi Nakliye -/- 08-03-2017
 • Bizim ofis eşyalarımızı bu firmaya taşıttık bütün olarak anlaştık ve anlaşma gününde 3 kişi gelip bütün eşyaları ambalajlayıp ve taşımasını yaptılar gerçekten böyle hızlı ve disiplinli çalışan insanlara çok ihtiyaç var.

  Samet Atay
  Ofis & Büro Taşıma -/- 13-03-2017
 • Evimizdeki bütün eşyalar hem ambalajlanıp hemde taşıması için anlaştık.1 saat erken gelip hemen işe başladılar ve eşyaları toplarken sadece izledim dikkatli ve saygılı çalıştılar ve aynı disiplinle yeni evimize taşıdıkları için çok teşekkür ediyorum.

  Çiğdem Karabacak
  Evden Eve Nakliyat -/- 17-03-2017
 • bizim çok az bir eşyamız vardı iyi bir fiyata anlaştık.Hatta eksper bile gönderdiler ve ucuz bir fiyata kaliteli bir hizmet aldım diyebilirim.

  Fatih Bucak
  Şehiriçi Nakliyat -/- 18-03-2017
 • Bizim ev dublexti ve 3 katta idi asansör ile 2 kamyon şeklinde taşımasını yaptılar ve zorda olsa bu sorunu atlattık ve firma işini iyi yaptı diyebilirim.Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  Nurcan Özkement
  Asansörlü Taşıma -/- 20-03-2017
 • İller arası taşınmak gerçekten zor olmasına rağmen böyle bir firma ile tanıştığım için gerçekten çok mutlu oldum ve sorunsuz bir taşınma yaşadık.

  Aykut Ulupınar
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 24-03-2017
 • Balata olan görevim tayin yüzünden farklı bir ile çıktı.Mesefe kısa olduğu için bu firma ile iyi bir fiyata anlaşarak taşındık. Herşey adına bu şirkete çok teşekkür ediyorum.

  Emrah Aktepe
  Şehirlerarası Nakliyat-/- 26-03-2017
 • İşini iyi yapan bir ekip biz bir çok kez hizmet aldık.Gerçekten işini bilen insanlar.

  Merve Budak
  Parça Eşya Taşımacılığı -/- 04-03-2017
 • Bizim dükkan eşyalarının taşınması gerekiyordu hasan bey ile görüştük ve güzel ve temiz bir işçilik ile bizi büyük sıkıntıdan kurtardı herşey için çok sagolun varolun.

  Mehmet Toprak
  Ofis &Büro Taşıma -/- 06-03-2017
 • Tanıtım Filmimiz
Firma Tanıtım
Bizim İlçemiz

Bala ilçesi, Ankara'nın küçük ve şirin ilçelerinden bir tanesi olup ilçe halkı tamamen Türkmen kökenlidir. Küçük atölyelerin bulunduğu ilçemizde ekonomi olarak tarım, sanayi ve ticaretten faydalanılmaktadır. Kızılçam ağaçlarıyla kaplanmış olan Beynam ormanları v er kesik köprü barajı, hem ilçenin hem de Ankara'nın önemli mesire alanlarından biri haline gelmiştir.

Ankara Bala da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Bala evden eve nakliyat firması olarak bizler de nakliye ile ilgili her türlü ihtiyacınızda yanınızda bulunmaktayız. Sadece bir telefon kadar uzağınızdayız ve aradığınızda size profesyonel ekibimizle en kısa sürede ulaşabilmekteyiz. Evden eve nakliye işi bizim işimiz diyoruz ve sizlerin de desteğiyle çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Nakliyat işi daha önceleri çok basit yöntemlerle yapılmaktayken günümüzde nüfusun kalabalıklaşması ve dolayısıyla taşınma ihtiyaçlarının da artması sebebiyle bir sektör haline gelmiştir. Ancak bu sektörde de diğerlerinde olduğu gibi angarya işler yapan firmalar bulunmaktadır. Çoğu zaman aldığımız şikayet telefonları insanlarımızın bu firmalar tarafından ne kadar mağdur duruma düşürüldüğünün bir göstergesidir. Bu taşımacılık yapan kimseler, hem insanları mağdur etmekte ve aynı zamanda da yaptığı işin hiç bir şekilde sorumluluğunu almamaktadır. Ve sonunda eşyalarınız heder olmuş bir şekilde kaldığınızla yetinirsiniz. Biz ise bu işi yılların getirdiği tecrübe ve birikimle ve tam donanımlı ekip personelimizle profesyonel bir şekilde yapmakta ve zaten sizlerle taşıma işine başlamadan önce gerekli sözleşmeleri imzalamaktayız. Evet, basit gibi görünen bu iş artık bizim gibi tecrübeli be titizlikle çalışan Bala evden eve nakliyat sayesinde hiç bir sorun yaşamadan nakliye işlerinizde gönül rahatlığı ile işinizi yaptırabileceğiniz bir firmadır. Aynı zamanda şirket ve şirketler arası nakliye ve asansörlü nakliye hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Nakliye işine başlamadan önce yaptığımız ücretsiz keşif işlemi sayesinde işin işleyişi hakkında bir program oluşturuyoruz. Bu da işlerimiz tabiri caizse tıkır tıkır işlemesinde çok önemli bir etkendir. Bu işleyişi kısaca anlatacak olursak; ilk olarak bizi arıyorsunuz ve adres bilgilerinizi aldıktan kısa süre içinde adresinize gelip gerekli keşif işlemlerini yapıyoruz. Bunlar; küçük parça eşyaların kolileneceği için ortalama kaç koli olacağı, büyük eşyaların sayısı ve toplamda ki taşınacak eşya sayısını belirliyor ve kafanızda bir izlenim oluşturuyoruz. Bu arada taşıma işleminden önce gideceğiniz adreste kaç oda olduğu da sonraki plan için önemlidir. Bu bilgileri aldıktan sonra fiyat olarak size kendi ücret politikamızdan gerektiğinde taviz vererek bir fiyat söylüyoruz. Eğer sizin de kafanıza yatarsa isterseniz hemen isterseniz de daha sonra araştırma yaptıktan sonra söyleyerek bizi arayacağınızı söyleyebilirsiniz. Daha önce de belirttiğimiz gibi ekspertiz karşılığında ücret almamaktayız.

Bala evden eve nakliyat olarak, anlaşma sağladığımız müşterilerimizle karşılıklı sözleşmeler imzalıyoruz. Bu sözleşmeler her iki taraf için de mağdur olmaması için yapılan sözleşmelerdir. Aynı zamanda özellikle şehirlerarası nakliye durumlarında sigorta işlemi de yapmaktayız. Ancak bu sigorta kapsamına çizilen eşyalar girmemektedir. Bir de eğer sizin kendinizin önceden paketlediğiniz eşyalar var ise bunu da baştan söylüyoruz ve sorumluluğunu almıyoruz. İsterseniz bu eşyaları da biz tekrardan paketleyebilir ve taşıma işini bu şekilde gerçekleştirebiliriz. Taşımacılık işlemine daha sonra paketleme yaparak devam ediyoruz. Zaten müşterilerimiz şimdiye kadar ki yaptığımız işlerde bu işin bu kadar profesyonel bir şekilde nasıl yapıldığını ilk defa gördükleri için bizleri hayranlıkla izlemektedirler. Kullandığımız paketleme malzemeleri de orijinal ürünler olup hiç bir şekilde eşyalarınızın yıpranmasına izin vermemektedir. Küçük parça eşyalarınızı bıraktığımız koliler üzerine de kırılacak eşya ise ve ya başka bir tür fark etmez hepsinin üzerine içerik türü( giyim, ayakkabı, mutfak, banyo ve benzeri) hakkında bilgi veren etiketler yapıştırıyoruz. Bu da bize taşıma esnasında ve gideceğiniz adreste eşyanın hangi odaya koyulacağı konusunda oldukça yardımcı olmaktadır.