• hastur araçları
  Ankara Altındağ Nakliyat
  Evden Eve Nakliyatta Kaliteli Taşımacılık Bizim İşimiz.
  Makul Fiyatlara İşinizi Profesyonelce Yapalım..
 • bütün evden eve resimleri
  Altındağ Hastur İle..
  Garantili,Sigortalı,Asansörlü,Ambalajlı
  Evden Eve Nakliyede Uzman Firmamızı Seçin..
 • bütün evden eve resimleri
  Taşıdık,Taşıyoruz.Taşıdıklarımız..
  Hizmetlerimizin Kalitesini Ve İşçiliğimizi Galerimizden İceleyebilirsiniz.
AYLIK TAŞDIKLARIMIZ
 • eşya taşıyan eleman
 • ambalajlaması yapıldı
 • yükselen asansör
 • eşyaları taşımasını yapanlar
 • Bütün eşyaların derlemesi bize ait
 • paketlenmiş eşyalar
 • kırmızı patpatlı dolaplar
 • eşya istifi
Nasıl Gerçekleşir?
Ücretsiz Expertiz Raporu

Müşterilerimizin bizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak ücretsiz expertiz talebinde bulunarak daha ekonomik ve daha etkin bilgiler ile uygun bir fiyat oluşumunu sağlaya bilirler.

Taşınma Anlaşması

Taşınmak isteyen müşteri sunulan fiyatı kabul ettiğinde gerek experimiz gerekse firma tarafından sunulan taşıma anlaşması imzalanarak taşınmanın tarihi belirlenerek işin resmiyeti tamamlanmış olur.

Araç Tercihi

Eşyaların boyut ve ebatlarına göre araç filomuzun içerisinde müşterimize en uygun araçın secimini sağlayarak eşyaların tek araç tarafından taşınmasını sağlamış oluruz.Böylece hem zaman ve hemde müşteriye ek bir yük bindirmemiş oluruz.

Taşıma Ekibi

Anlaşma tarihinde taşınma adresinde olmadan önce ilk olarak eşyaların ebatına göre ve taşınmanın seviyesine göre bir ekip belirleriz. Bu ekibimiz gerek 3 kişilik ve 6 kişilik olarak deyişiklik göstermektedir.

Ambalaj Ve Paketleme

Elemanlarımız kırmızı havalı ve dayanıklı naylonlar getirerek bütün büyük eşyaları ambalajlar ve küçük eşyaları karton kutulara yerleştirir ve mutfak eşyalarını dubalara yerleştirerek taşımasını titiz bir şekilde hasar görmeyece şekilde yapar.

Eşyaların Demontaj ( Sökülmesi )

Müşterimizin evinde bulunan dolap,mobilya gibi eşyaları marangozcumuz sökme işlemini yapar ve tesisatcımız ise evdeki beyaz eşya gibi ürünlerin sökülmesini yaparak ambalajlama elemanlarımız tarafından korunaklı olarak taşınma işlemine gecilir.

Eşyaların Montajı ( Birleştirilmesi )

Yeni adrese geldikten sonra yine marangozcumu tarafından eşyalar ambalajlarından sökülerek istenilen notalarda birleştirilmesi yapılır.Tesisatcımız ise beyaz eşyaların kurulumu yaparak eşyaları faal duruma getirir.

Taşıma Aşaması

Eşyalar taşıma elemanlarımız tarafından gerek sırtlarında eve kadar taşınması yapılır gerek ise hidrolik asansör tarafından eşyalar nakliyat araçından direk olarak yeni eve taşınması yapılır.Bu yöntem ile eşyalar hem hasar görmez hemde zarar görmesi engellenmiş olur.

Önemli İçerikler
TAŞINAN MÜŞTERİLER
 • Bu firma ile internette tanıştık ve eşyaları taşıttık.Sorunsuz bir hizmet aldık.Tavsiye edilir.

  Asya Özkol
  Şehiriçi Nakliye -/- 04-03-2017
 • Ankara Altındağtan evimizi bu firmaya taşıttık verilen sözlerin tümü tutuldu ve bizi üstelik iyi bir fiyata taşımasını yaptılar ve gerçekten çok memnun olduk.Herkes gönül rahatlığı ile bu firmayı secebilir.

  Ali Aygün
  Şehiriçi Nakliye -/- 08-03-2017
 • Bizim ofis eşyalarımızı bu firmaya taşıttık bütün olarak anlaştık ve anlaşma gününde 3 kişi gelip bütün eşyaları ambalajlayıp ve taşımasını yaptılar gerçekten böyle hızlı ve disiplinli çalışan insanlara çok ihtiyaç var.

  Samet Atay
  Ofis & Büro Taşıma -/- 13-03-2017
 • Evimizdeki bütün eşyalar hem ambalajlanıp hemde taşıması için anlaştık.1 saat erken gelip hemen işe başladılar ve eşyaları toplarken sadece izledim dikkatli ve saygılı çalıştılar ve aynı disiplinle yeni evimize taşıdıkları için çok teşekkür ediyorum.

  Çiğdem Karabacak
  Evden Eve Nakliyat -/- 17-03-2017
 • bizim çok az bir eşyamız vardı iyi bir fiyata anlaştık.Hatta eksper bile gönderdiler ve ucuz bir fiyata kaliteli bir hizmet aldım diyebilirim.

  Fatih Bucak
  Şehiriçi Nakliyat -/- 18-03-2017
 • Bizim ev dublexti ve 3 katta idi asansör ile 2 kamyon şeklinde taşımasını yaptılar ve zorda olsa bu sorunu atlattık ve firma işini iyi yaptı diyebilirim.Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  Nurcan Özkement
  Asansörlü Taşıma -/- 20-03-2017
 • İller arası taşınmak gerçekten zor olmasına rağmen böyle bir firma ile tanıştığım için gerçekten çok mutlu oldum ve sorunsuz bir taşınma yaşadık.

  Aykut Ulupınar
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 24-03-2017
 • Altındağda olan görevim tayin yüzünden farklı bir ile çıktı.Mesefe kısa olduğu için bu firma ile iyi bir fiyata anlaşarak taşındık. Herşey adına bu şirkete çok teşekkür ediyorum.

  Emrah Aktepe
  Şehirlerarası Nakliyat-/- 26-03-2017
 • İşini iyi yapan bir ekip biz bir çok kez hizmet aldık.Gerçekten işini bilen insanlar.

  Merve Budak
  Parça Eşya Taşımacılığı -/- 04-03-2017
 • Bizim dükkan eşyalarının taşınması gerekiyordu hasan bey ile görüştük ve güzel ve temiz bir işçilik ile bizi büyük sıkıntıdan kurtardı herşey için çok sagolun varolun.

  Mehmet Toprak
  Ofis &Büro Taşıma -/- 06-03-2017
 • Tanıtım Filmimiz
Firma Tanıtım
Ankara Altındağda Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Altındağ ilçesi, Ankara'nın en önemli ve en büyük birçok müzesine sahip ve aynı zamanda da tarih olarak Ankara'nın merkezi olduğu için Eski Ankara olarak olarak ismi geçmektedir. Firmamız da Ankara'da evden eve nakliye işlerinde önde gelen firmalardan olup, yıllardır ilçe halkına hizmet etmektedir. Bu hizmetlerimizde de hiç bir zaman kendimizi yeterli görmeyip hep daha iyisini yapmaya özen göstermektedir. Gerektiğinde anketler düzenleyerek müşterilerimizin memnuniyetine vakıf olmakta ve bundan da mutluluk duymaktayız. Aldındağ evden eve nakliye firması olarak, evden eve nakliye, şehirler arası taşımacılık hizmetleri, asansör kullanımlı nakliye, şirket veya şirketler arası nakliye, uygun fiyat anlaşmalı nakliye hizmetleri olarak çalışmalarımıza son hız devam etmekteyiz.

Biz ise emanetlerinize kendi emanetimiz gibi bakmakta ve bu şekilde işlerimize yön vermekteyiz. Sonuçta siz eşyalarınızı bize güvenerek bırakmaktasınız ve biz de bunun bütün sorumluluğunu alarak bu bilinçle hareket etmemiz gerektiğini düşünmekteyiz. Çalışanlarımız da güler yüzlü ve tecrübeleriyle işlerinizi kısa sürede halletmekte ve bu işlerde en önemli etken olan zamanı iyi kullanabilmektedir. Titizlikle ve oldukça dikkatli bir şekilde yürüttüğümüz nakliye işlerinde elbette ki sizlerin de bize yardım etmesiyle hem sizler için hem de bizler için meydana gelebilecek zaman kayıpları en aza indirilebilmektedir. Bunlara değinecek olursak ilk olarak bizi aradığınızda adresinize gelerek( bu hizmetimiz ücretsizdir), taşıma işlemlerine başlanmadan önce oluşturacağımız plan sayesinde zamanı daha iyi kullanmaktayız.

Hizmetlerimizin Detayları

Bu amaçla hazırladığımız bu taşıma planında nakliye işinin işleyişi yer almaktadır ve bu amaç doğrultusunda hareket ederek işimizin daha kolay ilerlemesini sağlamaktadır. Daha sonra eğer Aldındağ evden eve nakliyat firması olarak bizimle taşınmaya karar verdiğinizde sizinle sözleşme imzalıyoruz ve gerektiğinde de eşyalarınızı sigorta altına alarak herhangi bir kaza halinde zararınızın karşılanmasını garantiye alıyoruz. Son olarak ta ücret konusunda yapılan karşılıklı anlaşmayla eşyalarınızı taşıma işlemine başlamaktayız. Plandan sonraki aşamalar ise paketlenecek eşya olarak toplam çıkacak koli sayısı ve büyük eşya olarak taşıma işlemine dâhil edilecek eşya sayısıdır. Daha sonra ise taşınılacak olan adresteki oda sayısı da önemlidir. Çünkü gitmeden önce bunun bilinmesi istifleme yaparken de lazım olmaktadır. Ayrıca kırılabilecek eşyalar ile daha dikkatli taşınmayı gerektiren eşyalar üzerine uyarı etiketleri yapıştırılarak belirlenmelidir. Bu sayede de bu tarz eşyaların taşınmasında daha dikkatli hareket ederiz. Ayrıca büyük eşyalar da nakliye battaniyelerine sarılarak taşınmakta ve gerektiğinde uygun köpük malzeme ile de sarılabilmektedir. Hatta daha hassas olan LCD veya cam eşyalar iki kat köpük malzeme ile sarılırsa daha güvenli bir taşıma işlemi gerçekleşmektedir. Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesini de dik bir şekilde taşımakta ve içinde kalabilecek suyun elektronik aksamına zarar vermesi önlenmektedir. Buzdolabının dik taşınmasındaki amaç ise en önemli parçası olan kompresörünün zarar görmemesi içindir. Ayrıca buzdolabı adrese götürüldükten sonra en az iki saat boyunca çalıştırılmamalıdır. Bunun nedeni de içinde bulunan gazın tekrar kompresöre gelmesini beklemektir. Ayrıca mobilyaların demontaj işlemini de uygun aletlerle yapmaktayız. Bu konu da önemli bir konu olup tekrar montaj gerektiğinde vidaların kullanılabilir halde kalması için gerekmektedir. Dişleri sıyrılmış bir vida bile sonrasında birçok zaman kaybına neden olabilmektedir. O yüzden bu konuda dikkatli ve titiz olmak gerektiği için alanında uzman ekip çalışanlarımız nu konuda da titizlikle çalışmaktadır. Eşyalarınızın araca uygun bir şekilde yerleştirilme işlemi de tamamlandıktan sonra taşınacağınız adrese götürerek hangi odaya hangi eşyanın yerleşeceği konusunda sizinle de hem fikir olduktan sonra eşyalarınızı adresinize teslim etmekteyiz.