• hastur araçları
  Ankara Aktepe  Nakliyecisiyiz.
  Evden Eve Nakliyat İşinde Sorunsuz Hizmetkarınız..
  Ekonomik Fiyatlara Gelin Bizimle Taşının..
 • bütün evden eve resimleri
  Aktepe Hastur İle..
  Eknomik,Garantili,Sigortalı,Ambalajlı,Asansörlü
  Evden Eve Nakliyatta Profesyonel Tercihiniz..
 • bütün evden eve resimleri
  Nakliyeciliğimiz Ortada..
  Galerimize Girerek Yaptığımız Hizmetlerimizi Detaylı İncele..
AYLIK HİZMET GÖRSELLERİMİZ
 • ambalajlanma yapan elenımız
 • eşya taşıyan eleman
 • yükselen asansör ile eşya taşı
 • istiflenmiş nakliye kamyonu
 • paketleme yapan eleman
 • paketlenmiş eşyalar
 • kırmızı patpatlı eşyalar
 • asansörle eşya indirme
Nasıl Taşıyoruz?
Ücretsiz Expertiz Raporu

Müşterilerimizin bizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak ücretsiz expertiz talebinde bulunarak daha ekonomik ve daha etkin bilgiler ile uygun bir fiyat oluşumunu sağlaya bilirler.

Taşınma Anlaşması

Taşınmak isteyen müşteri sunulan fiyatı kabul ettiğinde gerek experimiz gerekse firma tarafından sunulan taşıma anlaşması imzalanarak taşınmanın tarihi belirlenerek işin resmiyeti tamamlanmış olur.

Araç Tercihi

Eşyaların boyut ve ebatlarına göre araç filomuzun içerisinde müşterimize en uygun araçın secimini sağlayarak eşyaların tek araç tarafından taşınmasını sağlamış oluruz.Böylece hem zaman ve hemde müşteriye ek bir yük bindirmemiş oluruz.

Taşıma Ekibi

Anlaşma tarihinde taşınma adresinde olmadan önce ilk olarak eşyaların ebatına göre ve taşınmanın seviyesine göre bir ekip belirleriz. Bu ekibimiz gerek 3 kişilik ve 6 kişilik olarak deyişiklik göstermektedir.

Ambalaj Ve Paketleme

Elemanlarımız kırmızı havalı ve dayanıklı naylonlar getirerek bütün büyük eşyaları ambalajlar ve küçük eşyaları karton kutulara yerleştirir ve mutfak eşyalarını dubalara yerleştirerek taşımasını titiz bir şekilde hasar görmeyece şekilde yapar.

Eşyaların Demontaj ( Sökülmesi )

Müşterimizin evinde bulunan dolap,mobilya gibi eşyaları marangozcumuz sökme işlemini yapar ve tesisatcımız ise evdeki beyaz eşya gibi ürünlerin sökülmesini yaparak ambalajlama elemanlarımız tarafından korunaklı olarak taşınma işlemine gecilir.

Eşyaların Montajı ( Birleştirilmesi )

Yeni adrese geldikten sonra yine marangozcumu tarafından eşyalar ambalajlarından sökülerek istenilen notalarda birleştirilmesi yapılır.Tesisatcımız ise beyaz eşyaların kurulumu yaparak eşyaları faal duruma getirir.

Taşıma Aşaması

Eşyalar taşıma elemanlarımız tarafından gerek sırtlarında eve kadar taşınması yapılır gerek ise hidrolik asansör tarafından eşyalar nakliyat araçından direk olarak yeni eve taşınması yapılır.Bu yöntem ile eşyalar hem hasar görmez hemde zarar görmesi engellenmiş olur.

Önemli İçerikler
TAŞINAN MÜŞTERİLER
 • Şehirlerarası eşyamızı Aktepedan farlı bir bölgeye taşıdılar.İki gün sürdü ve hasarsız ve sorunsuz atlatık çok şükür emegi gecenlere teşekürler.

  Nadide Yılgın
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 03-02-2017
 • Beş kişi geldiler eşyaları hemen ambalajlamaya başladılar ve mutfak eşyalarını toparladırlar ve eşyaları taşımaya başladılar çok hızlı ve dikkatlilerde gerçekten bu taşıma o kadar hızlı ve sorunsuz oldu ki şaşırdım kaldım..

  Sedat Gökmen
  Şehiriçi Nakliye -/- 05-02-2017
 • Bizim Aktepe da bulunan dükkanımızı şehiriçinde farklı bir yere taşımak için anlaştı verilen bütün sözler tutuldu ve ben memnun kaldım ve herkese tavsiye diyorum.

  Kadir Türmen
  Şehiriçi Nakliyat -/- 13-02-2017
 • Bizim 6+2 dublex evimiz vardır birazda çok eşya vardı ama sağolsun hasan bey güzel bir çözüm ile bütün eşyaları bize uygun bir fiyata taşıdılar.Çok iyi işini yapan ve çok memnun kaldığım bir firma oldu.Tavsiyem

  Cansever Hasman
  Evden Eve Nakliyat -/- 15-02-2017
 • Böyle işini güzel yapan bir nakliye firması görmedim arkadaş adamlar öyle özenerek ve arı gibi çalışıyor ki resmen aldığı paranın hakkını veriyorlar.

  Necdet Keser
  Şehiriçi Nakliyat -/- 17-02-2017
 • Bizim daire 20 katta olduğu için nasıl taşınacağı diye düşünürken bu firma ile karşılaştık asansör sistemi ile eşyaları çok hızlı ve sorunsuz olarak nakliye araçına indirerek yeni evimize getirdiler emegi geçenlere teşekkürler.

  Nurcan Özkement
  Asansörlü Taşımacılık -/- 22-02-2017
 • Bizim küçük 2+1 dairemiz vardı ve farklı bir ile taşınmamız gerekiyordu.Bu firma bize bütün olanakları ile en iyi şekilde taşıma hizmeti verdi ve gerçekten çok memnun olduk ve çok sevdim bu firmayı tavsiye ediyorum.

  Sedat Karaman
  Şehirlerarası Nakliyat -/- 24-02-2017
 • Aktepe dan farklı bir ilçeye eşyalarımız taşınması gerekiyordu internetten bu firma ile taşındık ve hizmet aldım hiç bir sorunla karşılaşmadık çok teşekkür ederim.

  Rıza Göngör
  Şehiriçi Nakliyat -/- 28-03-2017
 • Tanıtım Filmimiz
Firma Tanıtım Bilgisi
Ankara Aktepe da Evden Eve Nakliye

Büyük bir hızla gelişen evden eve nakliye sektörü, Ankara'nın pek çok semtinde muazzam bir çalışma ortaya koyuyor. Keçiören ilçesine bağlı Aktepe semti bu alanda gerçekten en kaliteli hizmetlere ev sahipliği yapıyor. Teknolojisiyle gelişimini sürdüren Ankara Hastur Nakliyat, deneyimli elemanlarıyla da insanlara güven vermeye devam ediyor. Ev eşyası taşıma konusunda tamamen uzmanlaşmış ve profesyonel ekipler, her türlü emniyete alıp düzenli bir şekilde eşya taşımacılığı gerçekleştiriyor. Gerek teknolojisi ile gerekse de deneyimli eleman kadrosuyla her zaman hizmetinizde olan firmamız, ortaya koyduğu performans ile her zaman için insanları memnun etmeye devam ediyor. Müşteriler için çok değerli olan ev eşyalarının firmamız adına da oldukça değerli bir yere sahip olduğunu söylememiz lazım. Koruma anlamında her türlü tedbiri aldığımız gibi eşyaların sorunsuz taşınması için elimizden gelen mücadeleyi ortaya koyuyoruz. Deneyimli ekiplerimiz, aldığımız bütün işlerde tecrübesini artırırken, güçlü, kuvvetli ve bilinçli eleman kadromuz eşyalarınıza her zaman için azami derecede özen gösteriyor. Gerek araçlarıyla gereksiz asansör sistemi ile beraber teknolojiyi kendi sektörüne yansıtan firmamız, en kaliteli hizmet için her zaman hazır sizi bekliyor. Düzenli taşıma aşamaları konusunda ısrarcı olan işletmemizin, disiplinli ve tertipli çalışmaları da dikkat çekiyor.

Aktepede Bir Adım Öndeyiz

Eşya taşımacılığı konusunda tertip ve düzen gerçekten çok önemli. Keşif ve ekspertiz hizmetinin öncelikli olarak ele alınması gerek. Uzmanlar tarafından gerçekleştirilen bu işlemde, hem planlama yapılıyor hem de eşya kalitesi ve fiyatlandırma ortaya konuyor. Ev sahipleri için son derece değerli ve vazgeçilmez olan eşyaların taşımacılık esnasında kırılmaması ve zarar görmemesi gerekiyor. Bunun bilincinde olan bütün ekiplerimiz, üstlendiğimiz bütün görevlerde öncelikli olarak eşya kalitesine dikkat ediyor. Müşteri memnuniyetine giden yolda eşyaların güven içerisinde taşınması gerçekten çok önemli. Her zaman için başarılı çalışma anlayışında düzenin ambalajın yeri de apayrı eşyaları sağlamlaştıran ve kolay taşınmasına katkı sağlayan bu sistem, düzenli taşımacılık için gerçekten çok önemli. Asansör sistemini de yıllardan beri başarıyla uygulayan firmamızın deneyimli ekipleri, bu konuda çok bilinçli davranıyor. Eşyalarınızın en kısa zamanda sorunsuz ve kırılmadan taşınması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu gayret de birlikte uygun fiyat koşulları firmamızı tercih etmeniz için gerçekten çok önemli bir sebep onların yerine getiren firmamız, kaliteli bir hizmeti ayağınıza getirip teveccühünüze kazanmaya devam ediyor. Bizimle iletişime geçmekten asla çekinmeyin.